Işık Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Maltepe Armut'ta #70394

Işık Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 3 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1986
IŞIK NAKLİYAT ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Maltepe Işık Nakliyat olarak müşterilerimizin iş yoğunluğunu düşünerek çalışıyoruz. Çalışan veya çocuklu olan müşterilerimiz nakliyat için zaman ayırmayacaklar. Siz sadece özel eşyalarınızı yanınıza alın ve gerisini bize bırakın. Işık nakliyat hurç poşetleri ve balon koliler ile eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden taşır. Biblolarınızdan kırılacak eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınızı güzelce paketliyoruz. Kırılma veya çizilme riski olan dolap masa,sandalye, sehpa, baza, koltuk gibi eşyalarınızı m kırmızı balonlarla sarıyoruz. Size düşen yeni evinizde kahvenizi içip eşyalarınızın istediği yere koyulmasını söylemektir.

Işık evden eve nakliyat olarak bizler mutfaktaki bardakları salondaki biblo ve porselenleri kuş e kagıdı ile sarıp koliliyoruz. Yatak odasındaki askı kıyafetleri özel kıyafet dolaplarına koyarak taşımayı gerçekleştiriyoruz. Kot ve kazakları koliliyoruz. Kolilerimizin üzerine mutfak salon yatak odası ve oturma odası diye keçeli kalemlerle not alıyoruz. İkinci adreste müşterimizin talep ettiği yerlere bırakıyoruz. Kolilerimiz tek kullanılımlık olup siz müşterilerimizde kalıyor. Mobilyaları beyaz eşya avize ve perdeleri söküp ambalajlıyoruz.kaba koltuk yemek masası sandalye vitrin konsol baza başlık yatak vs çözülme riski olan herşeyi a-z ye komple m kırmızı balonlarla sararak taşıyoruz.ikinci adresimizde mobilya beyaz eşya ve avize montajlarını yapıp kaba eşyaları siz müşterilerimizin istediği şekilde dizayn ediyoruz.siz müşterilerimize sadece kol ileri açıp yerleşmek kalıyor.müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli olup küçük bir teşekkür bizim bütün yorgunlugumuzu alıyor.

Taşıma hizmetimiz tamamı ile sigortalı olup şahıs hatalarından garanti altındadır. Bizim için memnun olmanız ve güleryüzünüz kazançtan daha kıym

Teklif al >
4 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.