Işık Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 5 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1970
Işık Nakliyat şehirler arası nakliyat
yenilikçi felsefesi ile bulunduğu sektörde yılı aşan tecrübe ve birikimini müşterilerine sunmak amacı ile yılında kurulmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılarken, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmuştur. Firmamız Ev-Ofis Taşımacılığı, Paketleme, Depolama, Bölgesel Nakliyat, Monte-Demonte, Turizim ve Organizasyon alanlarında hizmet verip, müşteri memnuniyetini ilke edinerek bulunduğu sektörde lider konuma gelmiştir.

hakkimizda

Misyon

Nakliye sekötünde yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize doğru hizmetleri, doğru çözümleri sunarak, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, değişimi yönlendiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı müşterilerimizin birinci tercih ettiği bir kurum haline gelmektir.

Kalite standartlarımız doğrultusunda uzman personellerimizi ve kendimizi geliştirerek kalite standartlarımızı yükseltmek, müşteri odaklı çalışmak, en iyi hizmet ve hizmet araçlarını müşterilerimize sunmak ve bu alanda en kaliteli çözümler sunan makul ve güvenilir bir firma olma kararlılığını devam ettirmektir.

Vizyon

Uzman personel kadromuz ile müşterilerimize nakliye ve transfer Hizmetlerinde dünya strandartlarında kaliteli hizmeti vermektir. En iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edinip, tüm çalışmalarımızda kendimizi müşterilerimizin yerine koymaya, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaya ve hizmetimizin tüm detaylarını en açık şekilde aktarmaya özen gösteriyoruz.
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.