Kilercioğlu Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 7 yıldır üye
İstanbul Maltepe
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1983
Kilercioğlu Nakliyat firmamız 1983 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Firmamız İstanbul Maltepe de kurulmuş olup Türkiye nin her yerine profesyonel hizmet anlayışı ile hareket ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş araç filosu ve profesyonel taşıma ekiplerimiz ile müşterilerimize güvenilir hizmet sunmaktayız.
Firmamız şehirler arası nakliyat hizmetini Türkiye nin 81 ili ve tüm ilçelerinde sigortalı, güvenilir ve kaliteli anlayış ile müşterilerine nakliye hizmetini sunmaktadır. Firmamız uzman çalışan ekibi, tecrübeli şoförleri , marangoz ve tesisatçı gibi elemanlar ile her daim müşteri odaklı çözümler üretmiştir. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
Firmamızın en büyük sermayesi müşteri memnuniyetidir. İnsana yatırım yaparak, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmakta ve müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir. Başarının yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek dürüst, verimli, disiplinli ve planlı çalışmaktan geçtiği düşüncesini benimsemektedir.
Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak , ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al