Nagehan Elif ALIZADA

Metin Yazarı · 1 yıldır üye
Ankara Sincan
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Örnek olması bakımından, fantastik - gerilim türlerinde yazdığım “Gizli 9’lar” isimli romanımın ilk sayfasından bir paragraf:

‘Yağmur sağanak halinde yağıyordu. Mağazalardan yansıyan renkli spot ışıklarının aydınlattığı caddede, ellerinde şemsiyeler ve paketlerle koşuşturarak evlerine gitmeye çalışan bir kaç kişi dışında kimseler yoktu. Mart ayının sonlarıydı ve hava serindi. Cadde üzerindeki Salaş Otel’in dokuzuncu katındaki odasının penceresinden yarım saattir sokağı izliyordu. Nihayet üşüdüğünü hissedip pencereyi kapamaya karar verdi. Pencerenin biraz ilerisinde duran yatağına doğru bir kaç adım attı, gece mavisi rengindeki saten yatak örtüsünü kaldırıp, yatağın üzerine sıkı sıkıya gerilmiş halde duran lacivert çarşafla kaplı yatağa sırt üstü uzandı.
Gözlerini tavana dikerek bir şarkı söylemeye başladı neredeyse fısıldar gibi…
“Uçuşan yapraklar,
Uğuldayan rüzgar…
sonbahar geldi geçti.
Karların üzerinde,
karların üzerinde…
Kan damlaları.
Oluk oluk sıçrayan…
Açan çiçekler,
yeşeren yapraklar,
Kış da geldi geçti,
Artık ilk bahar.
Derenin kenarında,
Derenin içinde…
Kanlı sular.
Fışkırır gibi akan…”
Saate bakmak için yatağın sağ tarafına bitişik şekilde konumlandırılmış olan koyu deniz mavisi rengindeki metal komodine doğru elini uzatıp, bir avuç büyüklüğündeki gümüş renkli, internetsiz ve radyosuz eski tip cep telefonunu aldı. Saat 00.00’ı gösteriyordu, iki senedir çift sayıları saatinde sürekli görüyordu…
Teklif al >
4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al