Ogün Boz

Kimya Özel Ders · 1 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2000
Anorganik Kimya Alanından Tezli Yüksek Lisans Mezunu ve Tübitak Bilim Olimpiyatları Eğitmeniyim. Ayrıca Yayındenizi Yazarıyım. İngilizce ile ilgili de sorunum yok.

Özel ders konusunda 15 yıldan fazla tecrübem var. Dershane, etüt merkezi ve İstanbul’da 14 yıldır çalıştırdığım onlarca özel öğrencilerimin tamamına yakını en iyi üniversitelerde en iyi bölümlere girdi. (Boğaziçi/İTÜ/KOÇ/Cerrahpaşa ve diğer üniversitelere girmiş onlarca öğrenci)

Verilen ödevi yapmayan, laf olsun diye ders alan öğrencilerle çalışmıyor bırakıyorum.

Öğrencinin sadece kimya dersi ile değil, tüm gelişimi ile ilgileniyorum (profesyonel koçluk değil istenirse onu da yapabilirim.) Kimya, üniversite kazanmada sadece küçük bir alandır. Tüm derslerin senkronize ilerlemesi, bir bütün olarak gelişim göstermesi gereklidir.

Konunun öğrenilmesinden ziyade, unutulmaması ve bunun için sürekli tekrar yapılması elzemdir.

Öğrenciye ders vermekten ziyade, rehberlik yaparak istediği üniversite ve bölüme girmesi, sınav stresini azaltabilme için sosyal yaşamında neleri değiştirmesi gerektiği ile ilgili sürekli rehberlik yaparım.

Olaya sadece 2 saat otur, dersini ver çık şeklinde bakmam. Öğrenci ile sürekli iletişim halinde kalır, WhatsApp kanalıyla sürekli çözemediği sorular ile ilgili konuşur, bilgilendiririm.

Öğrencinin durumu ile ilgili gelişimi denemelerle gözlemleyip, öğrenciyle paylaşır eksiklerini gösterir ve gidermesi için gerekenleri beraberce planlarız. Öğrencinin durumunu velisiyle sürekli paylaşırım.

Dersi dokunmatik bilgisayarımla işlerim. Piyasadaki en iyi kaynaklara sahibim ve yazarlarını da birebir tanıyorum.

Çalışan öğrencilerimden sonuca ulaşamayan olmadı.

Üniversiteye hazırlık ve düzenli ders tercihim olmakla birlikte, ara sınıflara da ders veriyorum. Aracımla İstanbul’un her yerine gidebiliyorum yol ve araç sorunum yoktur. Yeter ki karşılıklı zaman uyumu olsun.

İstenirse çok sayıda referans verebilirim.

Teklif al >
4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al.