Onur Çakır

İç Mimar · 5 yıldır üye
Denizli Merkezefendi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2011
İçmimarlık; İnsanların gereksinimlerini karşılamak amacıyla belirlenmiş mekanları pratik , estetik ve sembolik işlev açılarından ele alan , insanların fiziksel ve ruhsal özellikleri ile eylemlerine uygun olarak tasarlayan bir meslek alanıdır.
Hizmetlerimiz
• İÇMİMARLIK VE TASARIM
• DANIŞMANLIK VE UYGULAMA
• KONUT DEKORASYONU
• OFİS DEKORASYONU
• MAĞAZA, SHOWROOM DEKORASYONU
• FUAR STANDI
• CAFE, BAR VE RESTAURANT DEKORASYONU
İş Sürecimiz
İç mimari projeye ait bilgilerin toplama yaratıcılıkla buluş ve çözüm bulma aşamalarından oluşmaktadır.Müşterimizin istek, öneri ve talepleri ışığında iç mimari tasarım fikirlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde titiz bir şekilde çalışılarak şekillenmesi sağlanır. Çalışma bütçeleri tamamen müşterinin imkanları doğrultusunda oluşturulup,yönlendirmeler bu bütçelere uygun yapılır. En büyük özelliğimiz proje sürecinde çalışılacak firmalar konusunda hiçbir kısıtlamasının olmamasıdır. Müşterilerimiz alış , verişlerini istedikleri firmalardan yapmakta serbesttirler. Dolayısıyla yapılan bir çalışmada alternatifler sonsuzdur. Bu da görsel ve maddi imkanlar açısından çeşit zenginliği olarak müşteriyi memnun eden çok önemli bir unsurdur. Her çeşit seçimde; müşterinin istekleri, mekanın mimarisi ve sunulan projeler yani çözümler baştan sona bizim takibimizde olup, müşteri ayırmak istediği kadar zaman ayırarak işinin içinde yer alır. Bu aşamada ayıracağı en önemli zaman dilimi başlangıçtır. Taleplerinin iletilmesi , mekanın fizibilitesinin yapılması , karşılıklı değerlendirmeler bu başlangıç aşamasının çalışmalardır . Projelerin hazırlığından sonra çalışma programı oluşturulup , yeni mekanlarda direk , eski mekanlarda soyma işlemi yapıldıktan sonra her türlü inşaat çalışması devreye sokulur.
Farkımız;İşinde uzman ekipler; boya, elektrik, tesisat, ısıtma, havalandırma , alçıpan , yalıtım, seramik, dış cephe ve diğer tüm kalemlerde sadece usta çalışması değil aynı zamanda bir nevi sanat çalışması yapmaktadır.
İçmimar Onur ÇAKIR
Teklif al >
5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al.