Ortex Bilişim Web Tasarım ve Programlama Etimesgut Armut'ta #264603

Ortex Bilişim

Web Tasarım ve Programlama · 2 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
FAALİYET ALANLARIMIZ
Ortex Bilişim olarak kurulduğumuz günden bu yana profesyonel olarak online ticaret ve yazılım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Yazılım: Profesyonel web tasarımı – web yazılımı, online iş yazılımları ve mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. Firmamız kamu ve özel sektördeki işletmelerin genel olarak bilişim teknolojileri ile ilgili olan projelerinde yüklenici firma olarak rol almaktadır.

Online Ticaret: İthalat alanında ülkenin öncü firmaları ile olan işbirliğimiz dahilinde, kurulduğumuz günden bu yana profesyonel olarak online ticaret ile iştigal etmekteyiz. Tüketici elektroniği başta olmak üzere yaklaşık 10.000 kalemden oluşan geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz, Ortex Bilişim öz kaynakları ile geliştirdiğimiz %100 geliştirilebilir, yönetilebilir ve tüm standartlara uygun ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin markalarını daima zirvede tutmak ve öncelikle Türkiye pazarında olmak üzere, tüm dünya da ürünlerimizi marka olarak sunabilmektir.
MİSYONUMUZ
Misyonumuz, gelişen teknoloji ve yenilikleri sunduğumuz hizmetlere yansıtarak ve ürünlerimizi dünyaca kabul görmüş standartlara tamamen uygun hazırlayarak müşterilerimizin markalarını daima zirvede tutmaktır.
Teklif al >
4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.