Pım Architects

Ofis İç Mimar · 1 yıldır üye
İstanbul Kağıthane
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
PIM ARCHITECTS

Yüksek Mimar Sevda Çalışkan ve Mimar Emre Yiğit tarafından kurulan PIM sürdürülebilir, çevreye ve bireye duyarlı bir mantık anlayışı içinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ‘’saygılı’’ ve özgün mekanlar tasarlamayı amaç edinmiş bir firmadır.
PIM olarak hem mimari hem de iç mimari projelendirme hizmetlerimizde doluluk boşluk ilişkisini gözeterek bireylere nefes alma alanları yaratan, fonksiyonelliği teknoloji ile harmanlayan yenilikçi mekanlar tasarlamaya özen gösteriyoruz. Makineleşmiş olan günümüz dünyasında genç kadromuzla, bu mekanları markanıza özel dinamik ve yenilikçi kurumsal kimlik tasarımlarımızla harmanlıyoruz. Yeni nesil ofis, yeni nesil ekip çerçevesi bağlamında birlikte çalıştığımız firmalarla çözüm ortağı olma bilinci içerisinde çalışmalarımıza yön veriyoruz.
Bir mekanın ömrünü doğru çözülen detaylar belirler. Bu anlamda PIM, kurucularının ve takım arkadaşlarının bu güne kadar görev aldıkları otel , havalimanı, hastane, konut ,ofis vb. projelerdeki bilgi birikimlerini yenilikçi konseptlerle birleştirerek doğru çözüme ulaşmayı hedefler.
Teklif al >
5 Ofis İç Mimar Fiyat Teklifi Al.