En İyi 25 Ofis İç Mimarı | Armut

5 Ofis İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

935 Ofis İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Ofis İç Mimarı

Alissi Tasarım Stüdyosu

Alissi Tasarım Stüdyosu

ALİSSİ TASARIM STÜDYOSU, bilgi ve tecrübenin yaratıcılıkla harmanlandığı, işlevle estetiğin gereken dengesiyle hayallerin gerçek olduğu mimari projelerin hayata geçiricisi olarak yola çıkmıştır. Sadece mekan tasarımıyla değil, özel mobilya tasarımıyla da tam donanımlı bir tasarım ve uygulama ofisidir. Farklı işlevlere yönelik ticari mekanların çözümünün yanı sıra firmanın kurumsal kimliğini oluşturularak ve grafik tasarımla destekler Tüm bireysel ya da kamusal mekanların proje aşamalarından b
Alperen Fatih  Ş.

Alperen Fatih Ş.

20 yılı aşkın süredir inşaat sektörü içinde olan aileden gelen tecrübenin verdiği profesyonel ekibimizle tadilat,tamirat,mobilya.peyzaj,proje ve tasarım hizmetleri vermekteyiz.Zamanında ve kaliteli işçilik prensibiyle yola çıkan,taleplere göre her kalitede ürün gamıyla sizlere daha iyi hizmet vermek ve değer katmak adına her geçen gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ederiyoruz. Alperen Fatih Şimşek - İnşaat Teknikeri Batuhan Coşkun - İç Mimar Şenol Sözen - Mimar
Ls Desıgn Archıtecture

Ls Desıgn Archıtecture

Yurtiçi ve yurtdışında mimarlık, dekorasyon, inşaat ve taahhüt işleri yapan firmamız; gerçekleştirdiği işlerdeki yaratıcılığı, estetik anlayışı, uygulama organizasyonundaki beceri ve sürati ile çok sayıda övgü dolu teşekkür mektubu almıştır. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinen bizler için bütün projeler çok değerlidir. Leyla SÜHA mimar
Gökhan A.

Gökhan A.

Ev, ofis, otel iç mimari tasarım & proje & uygulama. Boya, tadilat, tesisat, elektrik bakım & onarım, kamera kurulum hizmetleri konusunda ekibimiz ile Türkiye'nin her yerinde hizmet verebilmekteyiz. Teklif talepleriniz adresine mail gönderebilir veya + numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Best Regards,
Hafa İç Mimarlık

Hafa İç Mimarlık

Hafa İç mimarlık, Tecrübeli kadrosu ile mekanınıza değer katacak projeler üretir; Ofis, konut, restoran, okul,otel konularında faaliyet göstermektedir. 1- İç Mimari proje çalışması, 2-Anahtar teslim tadilat işleri , 3-Mobilya uygulama, alanlarında hizmet vermekteyiz.
Berkay Ö.

Berkay Ö.

Konut, İş merkezi, Ofis, Okul farketmeksizin tüm projelerinizin 3 Boyutlu görselleştirmelerini kısa sürede ve en kaliteli şekilde yapabilirim. İç mekan, dış mekan yada cephe çalışması farketmez. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü mezunuyum ve üniversite hayatımın başından beri 3D görselleştirme işindeyim. Bu konuda emin ellerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın.
Cumali U.

Cumali U.

Ev ,Ofis , kafe , mağaza , Otel Dekorasyonuna yeni bir boyut katan stckerlar, kullanacağınız ortamlara estetik ve hoş bir hava katacaktır, kullanacağınız ortamlar bir anda istediğiniz gibi bir yer haline getiren resimlere ,oldukça uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sizin ve sevdiklerinizin, dev boyutlu süliyet (gölge resimlerini n) evinizin duvarlarını süslemesini istermisiniz?
Dilek S.

Dilek S.

Dekor tasarim konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek ve teklif sunmakla tasarimlarimizi degerlendirip memnuniyetinizi bize yazarsanz sevnrm
Mustafa K.

Mustafa K.

Isimezamaninda başlayıp zamanında temiz bir şekilde müşterimimemnunederim ve helalleslesmeden vedalaştı saygilar
Aydora Mimarlık & İç Mimarlık

Aydora Mimarlık & İç Mimarlık

Yaşam ve Çalışma alanlarınızı sizin gereksinimlerinize göre tasarlıyor, kaliteli ve konforlu konsept projeler hayatınıza katıyoruz.
Oğuzhan E.

Oğuzhan E.

Her türlü tadilat, dekorasyon, iç mimari ve mobilya işleri; işin uzmanı mimari ekibimiz ve ustalarımızla çizim aşamasından uygulamasına kadar takip edilerek müşteri isteğini karşılayacak şekilde anahtar teslim sonlandırılır. Bizimle çalışıp farkı görün.
Fatih S.

Fatih S.

Merhaba ben İç Mimarınız Fatih . 4 Yıl Viyana TU Mimarlık ve Türkiyede 4 yıl İç mimarlık bölümü Okudum. Hayallerinizi gerçeklerştirmek ve yaşam standartlarınızı Mükemmel e taşımak için buradayım.
İrfan B.

İrfan B.

Mimarlık son sınıf öğrencisiyim her türlü mimari hizmeti talepleriniz doğrultusunda diğerlerinden uygun fiyatla sunabilirim :)
Nisa K.

Nisa K.

Alanım olan İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı nda 4 sene Türkiye, 1 sene de yurt dışında (Erasmus) eğitim aldım. Şu anda freelance olarak iş yapmaktayım. Tasarımın insan odaklı olması gerektiğine inandığım felsefem ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için buradayım.
Yasin S.

Yasin S.

EĞİTİM DURUMU : 2015- Continues : Yüksek Lisans Kıyı Yapıları, Gazi Üniversitesi, Ankara, Türkiye 2005- 2009 : Lisans, İnşaat Mühendisi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir. 2004- 2005 : Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu 2001- 2004 : Lise Diploması, Yahya Kemal Beyatlı Lisesi, Yeni Mahalle, Ankara, Türkiye 1994- 2001 : İlkokul Diploması, İbni Sina İlkokulu, Keçiören, Ankara,Türkiye. İŞ DENEYİMLERİ: 2017 – Devam ediyor : BAGET MÜH. MÜŞ. A.Ş: Baraj projele
Koçak Havuz İnşaat&mimarlık

Koçak Havuz İnşaat&mimarlık

KOÇAK HAVUZ, havuz kimyasalları ve havuza dair ne varsa satışını yapan, genç bir kadroya sahip, yeniliki bir firmadır. Sahip olduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla satış öncesi ve satış sonrası müşteri mennuniyetini benimser. Yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnununiyeti felsefesi ile hareket eden firmamız, rekabetçi fiyatları ile her türlü ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamaya hazırdır. KOÇAK HAVUZ’dan temin edeceğiniz tüm kimyasallar T.C.Sağlık Bakanlığı üretim izin belgelerine
Say İç Mimarlık

Say İç Mimarlık

Say iç mimarlık ofisi olarak,konut,rezidans,ofis iç mimarisi işleri dışında ofis projelerinde de güvenilir,farklı tasarımları olan ve uygun fiyatlı iç mimari destekler vermekteyiz.Projelerinizde her türlü destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Gizem K.

Gizem K.

Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Kübra B.

Kübra B.

Konut, ofis ve mobilya sektörlerinde bir çok projelerde görev aldım. Tüm deneyimlerim ve tecrübelerimle en iyiyi göstermek için buradayım.
Daniel A.

Daniel A.

28 years old master of architect 8 years experience architectural & interior designing in all kind of buildings in turkie , UAE, , united kingdom , iran speak english ,persian , little turkish
D-d Mimarlık

D-d Mimarlık

2004 yılında İstanbul’da iç Mimar Murat Uçak tarafından kurulan mağaza, showroom, ofis, ev, villa ve fuar stantları projelerinde profesyonelleşmiş olan D-D MIMARLIK bir çok farklı ve başarılı projeye imza atmıştır. Halen merkez ofisinde çalışmalarına devam etmektedir. Genişleyen kadrosu, her geçen gün renklenen müşteri portföyü ve değişmez butik hizmet anlayışı ile 14. yaşını kutlamaya hazırlanan D-D MIMARLIK son dönem çalışmalarından bir kaçını bu çok özel sayfasında sergilemektedir.
Halil Ö.

Halil Ö.

İç Mimarlık ve özellikle iç dekorasyon son yılların en gözde mesleği ve inşaat sektörünün en itici gücü konumuna gelmiştir. Çünkü gelişen yaşam koşulları, hayatın her alanında yaşanan gelişme, iç mimarlık ve iç dekorasyonun öneminin artmasıyla , insanlar artık bir evden ziyade yaşam alanı satın almaktadır. Bu nedenle evin iç mimari si ve dekorasyonu kişiler için çok önemlidir. Bu yüzden Global conjuncture de kendimi daha iyi ifade edebilmek ve geliştire bilmek için tasarım dünyasına adım attım.
Aysu Karagöz Tasarım Proje Danışmanlık Ltd.şti.

Aysu Karagöz Tasarım Proje Danışmanlık Ltd.şti.

Mimari, iç mekan tasarımı ve danışmanlık hizmeti verİlmektedir.Kişiselleştirilmiş bir hizmet anlayışı ile mekanları dönüştürmeye özen göstererek, pek çok farklı yapı için, tasarımla beraber uygulama da gerçekleştirmektedir.
Aytaç U.

Aytaç U.

Mobilya tasarımı ve danışmanlığı,proje çizimi 3dmax modelleme ve render şeklinde proje çizimi yapılır
VEDAT  T.

VEDAT T.

3d tasarım sektöründe ve iç mekan tadilat işlerinde deneyimli olduğumu belirtmek isterim.Ayrıca mimari hizmet de vermekteyim.Mimarlık mezunuyum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melodi Şahin
Ofis İç Mimar   05/12/2018

Her zaman ilgili, çözüm odaklı ve müşterinin isteklerine göre düşünen aynı zamanda da zaman açısından esneklik sağlayan bir iş. Çok teşekkürler

         
Ofis İç Mimar   13/11/2018

Bursa ilinde bulabileceginiz en iyi ofis ve ev ic mimarlarindan birisi.. Her isi titizlik ile birebir takip edip, sonlandiran bir kabiliyete sahiptir. BIzlere inanilmaz guzel bir ofis yaptigi icin tekrar kendisine tesekkur ediyorum, buarada okadar memnun kaldim ki suanki Villamin da tum mimari isini kendisine verdim, kendisi ile tanismama vesile olan siz armut.com a da tekrar tesekkur ederim

         
Cemre Aldemir
Ofis İç Mimar   11/08/2018

Çok hızlılar bir kere. Ofisim çok küçük m2 olduğu için büyük bir değişim yapılamaz gibi düşündüm. Ama yapılan çizim sonrasında çıkan iş birebir aynıydı. Sürekli değiştirdiğim her şeyi sabırla yaptıkları için teşekkür ediyorum.

         
Aysel Keceli
Ofis İç Mimar   25/07/2018

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Kesinlikle tavsiye ederim. Ekrem arkadaşımız işini ciddiyetle ve söylediği zamanda teslim etti. Ürettiği çözümler çok akıllıca, tasarım yönü de oldukça kuvvetli ve deneyimli bir iç mimar olduğunu düşünüyorum. İşini profesyonel bir şekilde tamamladı. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

Diğer Bilgiler
Ofis İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz