En İyi 25 Ofis İç Mimarı | Armut

5 Ofis İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.978 Ofis İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Ofis İç Mimarı

Gündüz Y.

Gündüz Y.

Gündüz Yapı İnşaat & İç Mimarlık olarak yapılacak olan tadilatınızın 3Dmax (birebir görselleri) çizimlerini yaparak,projenizin bitmiş halini gördükten sonra daha doğru kararlar almanızı sağlayacağız.Ayrıca çizilen projenin uygulamasına geçildiğinde,gerekli olan mal-malzeme-hizmetin tamamını firmamızdan yaparak gereksiz para ve zaman kaybı yaşamayacaksınız.Keşif ve proje çizimleri ücretsizdir. Saygılarımızla.
Design Of A.

Design Of A.

Merhaba, Size sunduğumuz hizmetler arasında,ev dekorasyon tasarım uygulamalarından iş yeri tasarım ve uygulamalarına kadarki süreçte en iyi hizmeti veriyoruz.Her türlü ev,iş yeri,ofis,dükkan,mağaza,market vs. gibi yapılarınızın tasarım aşamasından bitimine kadar olan sürede en iyi fiyat ve kalitede işi bitiriyoruz.Bunların dışında yine en iyi ve uygun fiyatlar ile tadilat,dizayn,tasarım gibi her türlü büyük küçük işler de yanınızda olmak isteriz.
Adnan İ.

Adnan İ.

Projelendirme, dekorasyon…kapıyı açıp içeriye girdiğinizde hayallerinizde canlandırdığınız ambiansı yaratmak tüm mutluluğumuz…Bizim için önemli olan ihtiyaçlarınızı doğru anlayıp uygun çözümü bulmak, biz buna Project kching hizmeti diyoruz. Yeni bir soluğa, farklı bir bakış açısına ihtiyacınız olduğunda, biz varız ve size hizmet etmekten mutluluk duyarız. Pargeta, eşsiz kalite ve hizmet demektir. Şimdi ve her zaman .
Ayşin Ç.

Ayşin Ç.

Merhaba, Yeditepe universitesi iç mimarlık bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı Italya Milano da Domus Academy de Ic mımarı tasarım üzerine tamamladım. Çeşitli büyük ölçekli ofis-otel- konuy projelerinde yüksek tecrübeye sahibim.
Gülbeyaz  Ş.

Gülbeyaz Ş.

Iş yaşam ve sosyal alanlarınızı daha yasanabılır bır hale getirmek ve yasam kalıtenıze kalıte katmak ıcın ıslerınızde cozum ortağı olmak ıcın bekliyoruz.
Süleyman Y.

Süleyman Y.

1995 yılından beri İnşaat alanında hizmet vermekte olan aile şirketimizin tecrübeleri ışığında ilerlemiş olup, bugün İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı sıfatıyla sizlere hizmet vermekteyim. Aynı zamanda uygulama süreçlerinde yıllarca çırak olarak çalışarak, çözüm önerilerinde kendimi geliştirmiş bulunmaktayım. Kullanıcının ergonomisi, yaşantısı ve psikolojisini göz önünde bulundurarak tüm tasarımlarıma titizlikle önem vermekteyim. Uygulama çalışmalarından ziyade, tasarımsal çalışmalar üzerinde hizme
Aydora Mimarlık & İç Mimarlık

Aydora Mimarlık & İç Mimarlık

Yaşam ve Çalışma alanlarınızı sizin gereksinimlerinize göre tasarlıyor, kaliteli ve konforlu konsept projeler hayatınıza katıyoruz.
Berkay Ö.

Berkay Ö.

Konut, İş merkezi, Ofis, Okul farketmeksizin tüm projelerinizin 3 Boyutlu görselleştirmelerini kısa sürede ve en kaliteli şekilde yapabilirim. İç mekan, dış mekan yada cephe çalışması farketmez. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü mezunuyum ve üniversite hayatımın başından beri 3D görselleştirme işindeyim. Bu konuda emin ellerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın.
Mustafa K.

Mustafa K.

Isimezamaninda başlayıp zamanında temiz bir şekilde müşterimimemnunederim ve helalleslesmeden vedalaştı saygilar
Sümeyye U.

Sümeyye U.

Mimar Sümeyye Uğurlu. İç mimari tasarım ve imalat ile uğraşıyorum.İastediğiniz ölçülerde mutfak dolabı-gardrop-vestiyer-kitaplık tasarlanır ve üretilir adresinize teslim edilir.optima dekor programı kullanılmaktadır.
Cumali U.

Cumali U.

Ev ,Ofis , kafe , mağaza , Otel Dekorasyonuna yeni bir boyut katan stckerlar, kullanacağınız ortamlara estetik ve hoş bir hava katacaktır, kullanacağınız ortamlar bir anda istediğiniz gibi bir yer haline getiren resimlere ,oldukça uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sizin ve sevdiklerinizin, dev boyutlu süliyet (gölge resimlerini n) evinizin duvarlarını süslemesini istermisiniz?
Dilek S.

Dilek S.

Dekor tasarim konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek ve teklif sunmakla tasarimlarimizi degerlendirip memnuniyetinizi bize yazarsanz sevnrm
Nisa K.

Nisa K.

Alanım olan İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı nda 4 sene Türkiye, 1 sene de yurt dışında (Erasmus) eğitim aldım. Şu anda freelance olarak iş yapmaktayım. Tasarımın insan odaklı olması gerektiğine inandığım felsefem ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için buradayım.
TUĞRUL Y.

TUĞRUL Y.

Oel mağaza restoran vb tüm mekanları ücretsiz keşif ve uygun maliyetler ile profesyonelce sıfırdan tasarlayabilir inşa edebilir veya tadilat edebiliriz.
Fatih S.

Fatih S.

Merhaba ben İç Mimarınız Fatih . 4 Yıl Viyana TU Mimarlık ve Türkiyede 4 yıl İç mimarlık bölümü Okudum. Hayallerinizi gerçeklerştirmek ve yaşam standartlarınızı Mükemmel e taşımak için buradayım.
Ls Desıgn Archıtecture

Ls Desıgn Archıtecture

Yurtiçi ve yurtdışında mimarlık, dekorasyon, inşaat ve taahhüt işleri yapan firmamız; gerçekleştirdiği işlerdeki yaratıcılığı, estetik anlayışı, uygulama organizasyonundaki beceri ve sürati ile çok sayıda övgü dolu teşekkür mektubu almıştır. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinen bizler için bütün projeler çok değerlidir. Leyla SÜHA mimar
Aysu Karagöz Tasarım Proje Danışmanlık Ltd.şti.

Aysu Karagöz Tasarım Proje Danışmanlık Ltd.şti.

Mimari, iç mekan tasarımı ve danışmanlık hizmeti verİlmektedir.Kişiselleştirilmiş bir hizmet anlayışı ile mekanları dönüştürmeye özen göstererek, pek çok farklı yapı için, tasarımla beraber uygulama da gerçekleştirmektedir.
Koçak Havuz İnşaat&mimarlık

Koçak Havuz İnşaat&mimarlık

KOÇAK HAVUZ, havuz kimyasalları ve havuza dair ne varsa satışını yapan, genç bir kadroya sahip, yeniliki bir firmadır. Sahip olduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla satış öncesi ve satış sonrası müşteri mennuniyetini benimser. Yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnununiyeti felsefesi ile hareket eden firmamız, rekabetçi fiyatları ile her türlü ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamaya hazırdır. KOÇAK HAVUZ’dan temin edeceğiniz tüm kimyasallar T.C.Sağlık Bakanlığı üretim izin belgelerine
Design Office

Design Office

Design Office, 1998 yılında, ürün tasarımı, perakende satış noktası proje ve uygulamaları konularında hizmet vermek üzere kurulmuş, zamanla tüm tasarım ve uygulama konularına yoğunlaşmıştır. Design Office; beraber çalıştığı, konularında yetkin, değişik uzmanlıklardaki firmalar ile uzun süreli ilişkiler içindedir. Bu durum, firmanın karmaşık ve çok disiplinli projeleri, birbirini tamamlayan uzman ekiplerle gerçekleştirmesini mümkün kılmış ve projeleri tek elden bir bütün olarak üretmesini sağla
Hafa İç Mimarlık

Hafa İç Mimarlık

Hafa İç mimarlık, Tecrübeli kadrosu ile mekanınıza değer katacak projeler üretir; Ofis, konut, restoran, okul,otel konularında faaliyet göstermektedir. 1- İç Mimari proje çalışması, 2-Anahtar teslim tadilat işleri , 3-Mobilya uygulama, alanlarında hizmet vermekteyiz.
Kübra B.

Kübra B.

Konut, ofis ve mobilya sektörlerinde bir çok projelerde görev aldım. Tüm deneyimlerim ve tecrübelerimle en iyiyi göstermek için buradayım.
Yasin S.

Yasin S.

EĞİTİM DURUMU : 2015- Continues : Yüksek Lisans Kıyı Yapıları, Gazi Üniversitesi, Ankara, Türkiye 2005- 2009 : Lisans, İnşaat Mühendisi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir. 2004- 2005 : Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu 2001- 2004 : Lise Diploması, Yahya Kemal Beyatlı Lisesi, Yeni Mahalle, Ankara, Türkiye 1994- 2001 : İlkokul Diploması, İbni Sina İlkokulu, Keçiören, Ankara,Türkiye. İŞ DENEYİMLERİ: 2017 – Devam ediyor : BAGET MÜH. MÜŞ. A.Ş: Baraj projele
Say İç Mimarlık

Say İç Mimarlık

Say iç mimarlık ofisi olarak,konut,rezidans,ofis iç mimarisi işleri dışında ofis projelerinde de güvenilir,farklı tasarımları olan ve uygun fiyatlı iç mimari destekler vermekteyiz.Projelerinizde her türlü destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Oğuzhan E.

Oğuzhan E.

Her türlü tadilat, dekorasyon, iç mimari ve mobilya işleri; işin uzmanı mimari ekibimiz ve ustalarımızla çizim aşamasından uygulamasına kadar takip edilerek müşteri isteğini karşılayacak şekilde anahtar teslim sonlandırılır. Bizimle çalışıp farkı görün.
Daniel A.

Daniel A.

28 years old master of architect 8 years experience architectural & interior designing in all kind of buildings in turkie , UAE, , united kingdom , iran speak english ,persian , little turkish
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gökhan Özekici
Ofis İç Mimar   29/07/2019

Bağdat caddesinde 600m2 estetik ve güzellik merkezimin mimarisini kendisine teslim ettik dürüst ve güvenilir biri. Ufak tefek hatalar çıktı fakat kendisi telafi etti.

         
Onur Karaman
Ofis İç Mimar   04/03/2019

Oktay bey ile çok uyumlu bir proje dönemi geçirdik. Daha teklif aşamasında çok detaylı bir 3 boyutlu çalışma yaptı ve teklifini o şekilde sundu. Bu da sonuçta ne ile karşılaşacağımız konusunda tereddüt yaşamamızı engelledi. Süreç içerisinde karşısına çıkan problemleri maliyet gözetmeksizin çözdü ve taahhüt ettiği görselliği & kaliteyi ve hatta fazlasını bize anlaştığımız süre içerisinde teslim etti. Detaycı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde hayal ettiğimiz modern ofise kavuşmuş olduk.

         
Melodi Şahin
Ofis İç Mimar   05/12/2018

Her zaman ilgili, çözüm odaklı ve müşterinin isteklerine göre düşünen aynı zamanda da zaman açısından esneklik sağlayan bir iş. Çok teşekkürler

         
Ofis İç Mimar   13/11/2018

Bursa ilinde bulabileceginiz en iyi ofis ve ev ic mimarlarindan birisi.. Her isi titizlik ile birebir takip edip, sonlandiran bir kabiliyete sahiptir. BIzlere inanilmaz guzel bir ofis yaptigi icin tekrar kendisine tesekkur ediyorum, buarada okadar memnun kaldim ki suanki Villamin da tum mimari isini kendisine verdim, kendisi ile tanismama vesile olan siz armut.com a da tekrar tesekkur ederim

         
Cemre Aldemir
Ofis İç Mimar   11/08/2018

Çok hızlılar bir kere. Ofisim çok küçük m2 olduğu için büyük bir değişim yapılamaz gibi düşündüm. Ama yapılan çizim sonrasında çıkan iş birebir aynıydı. Sürekli değiştirdiğim her şeyi sabırla yaptıkları için teşekkür ediyorum.

         
Aysel Keceli
Ofis İç Mimar   25/07/2018

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Kesinlikle tavsiye ederim. Ekrem arkadaşımız işini ciddiyetle ve söylediği zamanda teslim etti. Ürettiği çözümler çok akıllıca, tasarım yönü de oldukça kuvvetli ve deneyimli bir iç mimar olduğunu düşünüyorum. İşini profesyonel bir şekilde tamamladı. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

Diğer Bilgiler
Ofis İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz