Yaşam Koçu Reyhan Altın

Kişisel Gelişim Eğitimi · 4 yıldır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
İktisat mezunuyum. Uzun yıllar boyunca Kurumsal firmalarda Müşteri İlişkilerinde görev aldım. Kariyerimde ilerlerken bana başarıyı getirenin gözlem yeteneğim ve insanları mutlu etmek için gösterdiğim içten çaba olduğunu fark ettim. Eğitim ve iş yaşantım boyunca her zaman başarılı olmak için çalıştım ve içimdeki öğrenme isteği hep artarak devam etti.
Ayşe Kulin’e ait güzel bir söz ve özdeşleşiyor aslında benim başlangıç hikayem. ‘Dünyanın en güzel hissi, birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olduğunu bilmektir.’ Benim yaşamımda aynen böyle oldu. Beni ne maddi kazançlar ne de derecelendirilmiş başarılar, insanlara yardımcı olduğumu hissettiğim zamanlardaki kadar mutlu etmedi.
Yaşam koçluğu ve Danışmanlık için yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, kariyer koçluğu,profesyonel aile koçluğu, profesyonel aile danışmanlığı, profesyonel Eğitim Danışmanlığı, NLP, bireysel psikoloji, çevre psikolojisi, kadın psikolojisi, Tükenmişlik sendromu ve profesyonel Danışmanlık gibi uluslararası geçerliliğe sahip birçok eğitim aldım.
Çalıştığım kurumsal firmalarda da insan ilişkileri ve kişisel gelişimle ilgili bir çok eğitim ve seminere katılma fırsatı buldum.
Ancak kişisel düşüncem, bir yaşam koçunda olması gereken özellikleri taşımayan birinin alacağı eğitim,sesi güzel olmayan birinin alacağı Şan eğitiminden öteye geçemez.
Gün geçtikçe saygınlığı Artan bu meslekte özellikle durugörüm sayesinde fark yaratmayı ve gülümseyen yüzlere yenilerini katmayı hedefliyorum.

Teklif al >
4 Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al.