Hizmet Ver

4 Konak Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 40 Kişisel Gelişim Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Kişisel Gelişim Eğitimi

En İyi 10 Konak Kişisel Gelişim Eğitmeni

Şebnem Soyoğlu photo

Şebnem Soyoğlu

21.11.2019

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

İlgi alanlarınıza uygun programlar dahilinde birebir , online ve sınıf içi eğitimler verilir.

Elif Toy photo

Elif Toy

18.02.2021

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

Etkili iletişimde dikkat edilmesi gereken püf noktalarla dolu başarılı bir eğitime var mısınız? Çeşitli konulardan örneklerle sohbet havasında geçecek bu eğitime sizleri de bekliyorum.

Nuray Y photo

Nuray Y

29.02.2020

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

İlişkilerinizi yürütemiyorsan kariyerinde olduğun yerde sayıyorsan güne keyifsiz uyanıyorsan bir şeyleri değiştirme vakti gelmiştir hayalindeki hayatı yaşamak istiyorsan doğru yerdesin (İstediğin hayatı yaratmak içindeki gücü hatırlatmakta rehberlik ediyorum EFT NLP kundalini meditasyon )

Gaye Kocar C photo

Gaye Kocar C

06.11.2017

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

Anlatmak bizi hafifletir. Anlattıklarınızın dinleniyor olduğunu bilmek, yardımlaşmak ve yolunda gitmediğini düşündüğünüz şeyler için normalleşmeye çabalamak harika bir süreçtir. Gücünüzün farkında mısınız?

Reyhan Altın photo

Reyhan Altın

15.11.2016

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

İktisat mezunuyum. Uzun yıllar boyunca Kurumsal firmalarda Müşteri İlişkilerinde görev aldım. Kariyerimde ilerlerken bana başarıyı getirenin gözlem yeteneğim ve insanları mutlu etmek için gösterdiğim içten çaba olduğunu fark ettim. Eğitim ve iş yaşantım boyunca her zaman başarılı olmak için...

Ömer Evcil photo

Ömer Evcil

06.11.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

Merhaba; Ben Ömer Evcil Uluslararası Kişisel Gelişim Uzman Danışman, Eğitmen ve Master Koçum. İzmir'den Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet vermekteyim. ***Çalışma Alanlarım*** İlişki Problemleri - Evlilik Sorunları Boşanma ve Çocuklar - İlişkide İletişim Sorunları - Çocuk-Ergen Ebeveyn...

Gulden Yurga photo

Gulden Yurga

03.11.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

Hayatınızdaki sorulara cevaplarınız hazır mı? Eğer evapları bulmakta zorlanıyor iseniz; gelin cevabı bulmanızda yardımcı olalım.

Ebru Açılanbahar photo

Ebru Açılanbahar

10.03.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

Psikolog- Profesyonel Koç Ebru Açılanbahar ile hayatınızdaki engelleri kaldırın. Daha iyisini yapmak istiyorsanız Harekete geçmek istiyorsanız Daha da başarılı olmak istiyorsanız Bir hayat amacınız olsun istiyorsanız Bir Koç’a ihtiyacınız var.

Bilen Danışmanlık photo

Bilen Danışmanlık

22.05.2013

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

Sonuç odaklı çalışmalarda bireysel ve grup eğitimleri vermekteyiz.Hızlı okuma-mega hafıza-Neurofeedback cihazları ile dikkat dağınıklığı eğitimi-Kaygı -Mega hafıza-İletişim sorunları-Özel öğrenme güçlüğü eğitim çalışmaları

Şehime Gül Gözen photo

Şehime Gül Gözen

29.05.2018

Kişisel Gelişim Eğitimi · Konak, İzmir

1972 İzmir doğumluyum . Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden 1993 yılında mezun olduktan sonra uzun yıllar özel sektördeki firmalarda; Pazarlama, Ürün, Marka Yöneticisi ve danışmanı olarak çalıştım Reklam ajanslarında, müşteri ilişkileri ve ajans yönetiminde görev...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Kişisel Gelişim Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Konak Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Konak Kişisel Gelişim Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kişisel Gelişim Eğitimi için Konak içinde toplam 40 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 52 yorum ve verilen 5 ortalama puan Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 23 kişi Konak Kişisel Gelişim Eğitimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kişisel Gelişim Eğitimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kişisel Gelişim Eğitimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kişisel Gelişim Eğitimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kişisel Gelişim Eğitimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kişisel Gelişim Eğitimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kişisel Gelişim Eğitimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kişisel Gelişim Eğitimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl