Sebit Grup Ses Ve Bilgi İletişim Teknolojileri Anonim Şirketi

Kablo ve Hat Çekme · 2 yıldır üye
İstanbul Esenler
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Proje tasarım ve danışmanlık, iletişim sistemleri, ağ çözümleri, iletişim merkezi çözümleri, video konferans çözümleri, IP kamera çözümleri, altyapı ve yapısal kablolama çözümleri, veri merkezi çözümleri ve IP TV çözümlerinde ürün ve hizmet sağlamaktadır.

Müşteri ve ekip katılımı, birleşik iletişim ve işbirliği, iletişim merkezi ve müşteri deneyimi yönetimi, ağ sistemleri için akıllı küresel çözümler ve teknolojiler sunmaktadır.

Çözümlerimiz, müşterileri doğru bilgi ile doğru içerikte bir araya getirerek, verimliliği arttırmak ve kritik iş zorluk-larını hızlı bir şekilde gidermektedir.

Müşterilerin ekipler, çalışanlar ve iş ortakları arasında daha üst düzey bir katılım sağlamasına yardımcı olur. Son derece ölçeklenebilir, güvenilir ve esnek olacak şekilde tasarlanan bu çözümler, yeni nesil katılım ve işbirliği için bir platform sağlarken, maliyetleri düşürüp, yönetimi kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Firmamızın değişmez prensipleri; uygun çözümü doğru fiyata zamanında teslim etmektir. Başarı ve sürekliliğin teminatı olan hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Sebit Grup, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinize teşekkür eder.
Teklif al >
4 Kablo ve Hat Çekme Fiyat Teklifi Al.