Softmed Yazılım Yazılım Geliştirme Nilüfer Armut'ta #210066

Softmed Yazılım

Yazılım Geliştirme · 2 yıldır üye
Bursa Nilüfer
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Yazılım alanında 15 yıllık tecrübemizle Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (ULUTEK) yer almaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. Yazılım ağırlığı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, olan firmamız son yıllarda gelişen teknoloji ve sektördeki artan yazılım talepleri doğrultusunda Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Araç Satış-Stok Plesiyer yazılımı, Mobil Raporlama Uygulamaları, Mobil Tanıtım Uygulamaları geliştirmektedir.

Aynı zamanda Piyasada kendini kanıtlamış birçok ticari paket programa entegrasyon geliştirmektedir. Birçok endüstriyel cihazı (El Terminali, Endüstriyel Tablet, Barkodlu sistemler vb.) iş takip süreçleri, stok yönetimi, ürün yönetimi, üretim yönetimi gibi sistemlerle entegre ederek iş akışını ve işleyişini kolaylaştıran sektörel yazılımlar ortaya çıkarmaktadır.

Bunların yanı sıra en çok tercih edilen Yazarkasapos olan İngenico Yazarkasapos un Bursa Yetkili Bayisidir. İngenico Yazarkasaposlara yazılım entegrasyonu geliştirmektedir.

TUBİTAK, KOSGEB, AR-GE projelerinde yazılım geliştirme desteği sağlamaktadır. Destek alacak projelerin yazılım aşamaları deneyimli mühendis kadromuz ile firmamız tarafından titizlikle yürütülmektedir.
Sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen Softmed Yazılım sağlam ve emin adımlarla sektördeki ilerlemesini sürdürmektedir.
Teklif al >
4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al.