En İyi 10 İnegöl İnşaat Sonrası Temizlik - Armut

En İyi 10 Bursa İnegöl İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Cleaning Center

Cleaning Center

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
%100 -TEMİZLİK -HİJYEN -MEMNUNİYET -GARANTİ PROFESYONEL EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. *EV TEMİZLİĞİ *İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK *SİTE TEMİZLİĞİ *MAĞAZA TEMİZLİĞİ *MERDİVEN TEMİZLİĞİ *CAMİ VE YURT TEMİZLİĞİ *OFİS TEMİZLİĞİ *BOYA BADANA İŞLERİ *FABRİKA TEMİZLİĞİ * KAMU VE ÖZEL KURUMLARA ELEMAN TEMİNİ Muhammed ARABACI
Simseklergroup

Simseklergroup

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
2012 YILINDAN İTİBAREN ŞİRKETİMİZ FAİL DURUMDA MERKEZ İSTANBUL ŞUBE İNEGÖL HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ HAYATTA EN ÖNEMLİ ŞEY SAĞLIK TIR.SAĞLIKLI YASAM İÇİN EN DOĞRU ADRES İŞİ BİLEN PROFESYONEL FİRMALARDIR.
Timtem Temizlik

Timtem Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
Genciz,kararlıyız,çokta titiziz. Ekip ve ekipman bakımından İnegöl de lider firma konumundayız çok şükür. Dilerseniz onlarca referans verebiliriz. Memnun kalmadığınız işi asla teslim etmiyoruz ve diyoruz ki Sorun temizlikse, çözüm: TimTem
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İnşaat Sonrası Temizlik   13/11/2017

Sabah erkenden gelip akşama kadar evin heryerini didik didik güzelce temizlediler çaylarını yemeklerini getirip yaptılar ve bana da ikram ettiler hoş sohbet işini ciddiyetle ve profesyonelce yapan güzel insanlar Hacı Ali bey ve ekibine çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ediyorum çok memnun kaldım

         
Kadriye Şireli
İnşaat Sonrası Temizlik   06/11/2017

Pazar gunu demeden sabah saatinde ekibiyle gelen ve dukkanda temizlenecek isleri daha oncesinden eksik anlatmama rağmen aksama kadar hic yuz ifadesinde bir somurtma gormedigim camlari lekeli zannedip 3 kez sildirdiğim patronice yasemin hanim ve ekibine sonsuz teşekkürker.

         
Samet KARAKAYNAK
İnşaat Sonrası Temizlik   05/11/2017

Güzel temizlik yapıldı. PVC lerin bir kısmı çizilmişti fakat evim çok kirli idi ve çıkması zor inşaat artıkları vardı. Emekleri için teşekkür ederim.

         
Murat Örnek
İnşaat Sonrası Temizlik   02/11/2017

Rain Temizlik ekibi gayet profesyonel ve titiz çalıştı. Kullandıkları malzemeler en iyi kalitede ve tertemizdi. Yasemin Hanım a ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

         
Birdem Harkın
İnşaat Sonrası Temizlik   27/10/2017

Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim. Fırat bey başından sonuna kadar çok ilgiliydi ve temizlik sırasında fotoğraf ve videolarla sürekli beni bilgilendirmesi işini ne kadar önemsediğinin bir kanıtı. sonuçtan çok memnun kaldım, pırıl pırıl olmuş her yer. Teşekkürler.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz