En İyi 10 İnegöl İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 İnegöl Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Cleaning Center

Cleaning Center

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
%100 -TEMİZLİK -HİJYEN -MEMNUNİYET -GARANTİ PROFESYONEL EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. *EV TEMİZLİĞİ *İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK *SİTE TEMİZLİĞİ *MAĞAZA TEMİZLİĞİ *MERDİVEN TEMİZLİĞİ *CAMİ VE YURT TEMİZLİĞİ *OFİS TEMİZLİĞİ *BOYA BADANA İŞLERİ *FABRİKA TEMİZLİĞİ * KAMU VE ÖZEL KURUMLARA ELEMAN TEMİNİ Muhammed ARABACI
Simseklergroup

Simseklergroup

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
2012 YILINDAN İTİBAREN ŞİRKETİMİZ FAİL DURUMDA MERKEZ İSTANBUL ŞUBE İNEGÖL HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ HAYATTA EN ÖNEMLİ ŞEY SAĞLIK TIR.SAĞLIKLI YASAM İÇİN EN DOĞRU ADRES İŞİ BİLEN PROFESYONEL FİRMALARDIR.
Timtem Temizlik

Timtem Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
Genciz,kararlıyız,çokta titiziz. Ekip ve ekipman bakımından İnegöl de lider firma konumundayız çok şükür. Dilerseniz onlarca referans verebiliriz. Memnun kalmadığınız işi asla teslim etmiyoruz ve diyoruz ki Sorun temizlikse, çözüm: TimTem
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Said Okutan
İnşaat Sonrası Temizlik   14/09/2018

Hiçbir şey söylemeye gerek kalmadan işlerini layığıyla yapan güzel insanlar. Herkese tavsiye edeceğim.

         
Mustafa Peker
İnşaat Sonrası Temizlik   08/09/2018

Teklif veren şirketlerin içinde en olumlu yorumlar bu firmadaydı.O yüzden tercih sebebim oldu.İnşaat sonrası tertemiz oldu,O kadar pislikten gözden kaçan bir kaç detayda önemli değildi.İleride kendilerini yine tercih edeceğim.

         
Selma Çalhan
İnşaat Sonrası Temizlik   07/08/2018

Merhaba, bugün bana verilen temizlik hizmetinden çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum, herkese sizi önereceğim. Tekrar teşekkürler.

         
Orçun Kürüm
İnşaat Sonrası Temizlik   03/08/2018

Serdar ile ekibi kibar ve çalışkan insanlar. Söz verdikleri gibi evi tüm gün uğraşarak bitirip teslim ettiler . Yapılan işten memnun kaldık.

         
Serkan Ö
İnşaat Sonrası Temizlik   29/07/2018

GÖK temizlik şirketine teşekkür ederim. Sabah 8:00 de gelip akşam 18:30 kadar durmadan çalışan, her yeri istediğimiz gibi temizleyen Yüksel hanım ve İpek hanıma ayrıca teşekkür ederim. Hiçbir işi tarif etmemize gerek bırakmadan çalışan ekibi ve şirketi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Acaba sorusu bu ekip için aklınızdan bile geçmesin....👍Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar...

         
Halil toros Bingöl
İnşaat Sonrası Temizlik   24/07/2018

Yapılan temizlik , nezaket , profesyonellik en ust düzeydeydi. . İşimizi yapan Semra ve İpek Hanım çok titiz ve özverili davrandılar . Ayfer Hanım her aşamada bilgilendirdi ve çok nazikti.Çok memnun kaldım.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz