En İyi 10 İnegöl İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 Bursa İnegöl İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Cleaning Center

Cleaning Center

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
%100 -TEMİZLİK -HİJYEN -MEMNUNİYET -GARANTİ PROFESYONEL EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ. *EV TEMİZLİĞİ *İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK *SİTE TEMİZLİĞİ *MAĞAZA TEMİZLİĞİ *MERDİVEN TEMİZLİĞİ *CAMİ VE YURT TEMİZLİĞİ *OFİS TEMİZLİĞİ *BOYA BADANA İŞLERİ *FABRİKA TEMİZLİĞİ * KAMU VE ÖZEL KURUMLARA ELEMAN TEMİNİ Muhammed ARABACI
Simseklergroup

Simseklergroup

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
2012 YILINDAN İTİBAREN ŞİRKETİMİZ FAİL DURUMDA MERKEZ İSTANBUL ŞUBE İNEGÖL HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ HAYATTA EN ÖNEMLİ ŞEY SAĞLIK TIR.SAĞLIKLI YASAM İÇİN EN DOĞRU ADRES İŞİ BİLEN PROFESYONEL FİRMALARDIR.
Timtem Temizlik

Timtem Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · İnegöl, Bursa
Genciz,kararlıyız,çokta titiziz. Ekip ve ekipman bakımından İnegöl de lider firma konumundayız çok şükür. Dilerseniz onlarca referans verebiliriz. Memnun kalmadığınız işi asla teslim etmiyoruz ve diyoruz ki Sorun temizlikse, çözüm: TimTem
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Duygu Çevirgen
İnşaat Sonrası Temizlik   02/02/2018

Fatsa 52’yi armut comdan buldum. İlk defa inşaat sonrası temizlik arayışına girmiştim, neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Sabah tam söyledikleri saatte geldiler ve çok profesyonel çalışıp evi tertemiz yaptılar. Üzerinden ince ince tekrar geçmeye gerek kalmayacak kadar temizdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
SELİM PERVEÇ
İnşaat Sonrası Temizlik   17/01/2018

Alfa temizlik hizmetleri firmasının yapmış olduğu işten çok memnun kaldım,kendilerine çok teşekkür ederim,en girilmeyecek köşelere kadar temizliği hassasiyetle ve özveriyle yaptılar,ücret olarak da en uygun teklifle işi gerçekleştirdiler.

         
İnşaat Sonrası Temizlik   15/11/2017

İnşaat sonrası temizlik çalışması yaptırdım. İki kişi geldi, titiz ve detaylı çalışıldı. Ev çok kirli görünmese de, kesinlikle inşaat sonrası iki kişilik bir destek alınmalı. Tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

         
Talip Girginer
İnşaat Sonrası Temizlik   10/11/2017

Yönlendirilen arkadaşlardan çok memnun kaldık. Gayet düzgün bir şekilde işlerini tamamlayıp gittiler. Biz armut.com dan oldukça memnunuz. Tüm ihtiyaçlarımızı bu site üzerinden gidermeye de devam edeceğiz. Eşe dosta tavsiye edilir :)

         
İnşaat Sonrası Temizlik   31/10/2017

Sabah gelip aksam 7'ye kadar calistilar, tertemiz cok guzel is cikardilar, ellerine saglik.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz