4 İnşaat Mühendislik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.406 İnşaat Mühendislik hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İnşaat Mühendislik

Furkan Polat

Furkan Polat

Merhabalar, ben İnş.Müh.Furkan Polat. Statik proje, kentsel dönüşüm, şantiye uygulamaları ve tadilat konularında tecrübeliyim. Rölöve, plan, proje, tasarım, tadilat vb. konularda danışmanlık ve hizmet vermekteyim. Aklınızdaki tasarımları ve her türlü inşaat işlerini hayata geçirmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Gültekin Demirci

Gültekin Demirci

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM 20 YILDIR İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN İÇERİSİNDEYİM. YAKLAŞIK 450 PROJENİN ÜZERİNDE İŞE İMZA ATTIM. TÜM YAPILARINIZIN TAMİRAT TADİLAT PROJE SIFIRDAN YAPI İNŞAATLARINIZ DA TEKNİK UCUZ GÜVENLİ ÇÖZÜMLERLE UZMAN KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ.
Selçuk Demircioğlu

Selçuk Demircioğlu

Çelik Yapılar Mühendislik Çözümleri ve Hesaplamalar Proje ve Sahada Yerinde Çözümler Üst Yapılar Bakım Onarım ve Mühendislik Hizmetleri Yazılım Eğitimi
Mahmut Görer

Mahmut Görer

Görer Mühendislik olarak her türlü yapının Statik Proje, Statik Analiz, Çelik Konstrüksiyon Çizim, Betonarme Proje Çizim, İskele Projesi, alanlarında proje tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Mühendislik firmamız, Yapı Tasarımı, Yapı Statik Analizi ve Yapı Detaylandırma konularını kapsayan profesyonel Mühendislik hizmetleri sunmaktadır.
Asem İnşaat

Asem İnşaat

Asem İnşaat, Türkiye ve Avrupada faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu olup birçok ulusal ve uluslararası kuruluşlara üye iş ve kalite standartları sertifikalarına uygun 25 yıllık iş deneyimiyle bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kendine özgü konut sistemleri ile nitelikli konut üretiminde yeni bir dönem başlatan firmamız hizmet ve kalite anlayışıyla inşaat alanında saygın bir konuma gelmiştir. Firmamız teknolojisi ve kalitesinin yanı sıra ürettiği konutları söz verdiği tarihte müşter
Eren  Üzüm

Eren Üzüm

Bakım Onarım işleri, Tadilat, Dekorasyon, Anahtar teslim Bilumum İnşaat İşleri kaliteli bir şekilde yapılarak teslim edilir.
Gürkent Yapı

Gürkent Yapı

Ülkemizde yeni uygulamaya başlanan bu sistem dış ülkelerde yaygın şekilde yıllardır uygulanmaktadır. Bu sistem yapı fiziği yönünden en uygun sistem olup, ısı yalıtım (mantolama) levhaları tüm binayı dışarıdan bir manto gibi sarması nedeniyle kesintisiz ısı yalıtımı sağlar. Taşıyıcı elemanları korozyondan korur. Isıtma sisteminin kısa süreli kapatılması halinde (geceleri), iç ortam sıcaklığının düşmesini önler. (Konut, ofis vb sürekli veya kısa aralıklarla sürekli kullanılan binalarda önemlidir)
İşvere İşyeri Sahibi

İşvere İşyeri Sahibi

Biz,inşaat,montalama,hafriyat,plan,proje,taahhüt,yapı denetim hizmeti veren bir grubuz . 2005 yılından bugüne kadar çok sayıda konut,alışveriş merkezi,fabrika binası,okul binası ,çiflik binası tamamlamış bulunmaktayız. Kaliteli işçilikleriyle öne çıkan bu projerein bir çoğu ülkemizin mimari yapıtları arasında önemli mihenk taşları olmuştur . Yapımda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüslük ve kalitedir prensibiyle çalışan FATIH YAPI gösterdiginiz yakın ilgi ve desteginizden ö
Mustafa Ali Şahin

Mustafa Ali Şahin

Statik Çözümler için Siparişlerinizi Bekliyorum. Statik proje Betonarme, çelik , İskele projesi vb. Geoteknik Rapor. Deprem Performans Raporu.
Korcan Yapı Malzemeleri İnşaat

Korcan Yapı Malzemeleri İnşaat

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı firmamız yeni olmasına rağmen inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeye başlayan firmamız gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek Dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.
Ahmet Akar

Ahmet Akar

Yeni, Farklı, 3 Boyutlu. Dekoratif Cephe Panelleri. İster cepheniz i; kadife kaplanmış görüntüsü verelim, isterseniz kayrak taşı. Siz tasarlayın; biz imal edelim.
BEKİR KARADEMİR

BEKİR KARADEMİR

** Bütün yapacağınız, insanların sizinkinden farklı davranışlara sahip olduğu gerçeğine saygı duymak ve diğer insanlarla birlikte kendi yolunuzda yürümektir ** Başkalarını küçülterek büyüdüğüne inanan insanlar bulunduğu gibi, başkalarını korurken büyüdüğüne inanan insanlar da vardır. ** Güler yüzlü insanın olduğu her yere huzur kendiliğinden gelir.
3m Mimarlık Mühendislik Ofisi

3m Mimarlık Mühendislik Ofisi

Misyonumuz ,güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak. https://3mmimarlikmuhendislik.com/
Didar Gültekin

Didar Gültekin

GÜLTEKİN MÜHENDİSLİK MİMARLIK OLARAK PLAN-PROJE, DANIŞMANLIK, MÜTEAHHİTLİK, TAAHHÜT İŞLERİ, BAKIM-ONARIM, KEŞİF,METRAJ, YAKLAŞIK MALİYET, ATAŞMAN, TADİLAT, TASLAK PROJE, İÇ MİMARİ, KAPALI ALAN DİZAYNI GİBİ KONULARDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
Mehmet Ertaklak

Mehmet Ertaklak

BETONARME İNŞAAT,KONUT YAPILARI,SANAYİ YAPILARI, MEKANİK TESİSAT, ELEKTRİK TESİSATI, TADİLAT, ONARIM VE GÜÇLENDİRME İŞLERİNDE 15 YILDIR HİZMET VERMEKTEYİZ.
Sipaş Grup İnşaat İth. İhr. Tic. Ve San. Ltd. Şti.

Sipaş Grup İnşaat İth. İhr. Tic. Ve San. Ltd. Şti.

Sivas ve çevre il ve ilçelerde her türlü plan proje,taahhüt ve tadilat işlerinizi hızlı kaliteli ve profesyonel yöntemlerle yapmaktayız.
Fatih Seleci

Fatih Seleci

İnşaat mühendisiyim. Metraj ve hakediş yapabilirim. Aynı zamanda statik hesap programlarını kullanabilirim.
Burak Alkan

Burak Alkan

Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunuyum. Ankara'da yaşıyorumm Evliyim. Her türlü proje hazırlama, keşif - metraj, yaklaşık maaliyet analizi yapabilirim
Sabri MUTLU

Sabri MUTLU

Eviniz evimizdir felsefesi bilinci ile çıktığımız yolda kaliteli hizmet anlayışımız ve Tecrübeli güvenilir usta kadromuz ile hizmet veriyorum.
Kisan İnşaat Dekorasyon Taahhüt

Kisan İnşaat Dekorasyon Taahhüt

Teknik Ressam,İnşaat Mühendisi ,Mimar ve İç Mimar dan oluşan teknik kadromuzla her türlü teknik talebi karşılayabildiğimiz gibi;inşaat ve dekorasyon anlamında tüm personelimiz mevcuttur.
RED CONSTRUCTION

RED CONSTRUCTION

Merhaba, Sizler için her türlü mühendislik hizmeti vermekteyiz. Güçlendirme Projeleri, statik proje, mimari proje ve yapım işlerinde size nasıl tecrübeli çalıştığımızı göstermek istiyoruz.
By Paspas temizlik ve inşaat

By Paspas temizlik ve inşaat

Ağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır. Sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faal
Erhan Koç

Erhan Koç

-Kamu ihaleleri yaklaşık maliyet çalışması -Üst yapı, toplu konutlar için metraj ve hakkediş çalışması -rölove alınması - proje çizimi ve tadilatı -ince işçilik, elektirik tesisatı ve benzeri tadilatlarin yapılması
Milim Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Milim Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Sektöründe kaliteli hızlı ve güvenilir hizmet vermek anacıyla kurulmuş, yılları aşkın tecrübeye sahip kadrosuyla. İnşaat, tadilat, mimarlık ve mühendislik adına makul çözümler sunan dürüs ve güvenilir bir ekiniz.
İsmail  Altındağ

İsmail Altındağ

İnşaat mühendisi olarak mühendislik hizmeti, taahhüt , anahtar teslim işleri , tadilat işlerinizi körfezin en deneyimli ve guvenilir çalışanlarımızla tamamliyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Haluk Payza
İnşaat Mühendislik   06/05/2020

Bilgi, anlayis ve tecrübesi ve ile statik dersi konusunda kendisi çok yardımcı oldu. Çok tesekkur ediyoruz minnettarız

         
Seval Uzun
İnşaat Mühendislik   22/10/2018

Timuçin Bey alaninda uzman, bilgi birikimi ve deneyimi ust seviyede bir muhendis. Kendisine sorunumuzun cozumunde gosterdigi titizlik ve ilgiye tesekkur ederiz.

         
Ömer Serdaroğlu
İnşaat Mühendislik   03/10/2018

Timuçin Bey çok ilgili biri. Anlaştığımız saatte hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamladı. Ayriyetten her sorumuza titizlikle ve detaylı bir şekilde yanıt verip kafamızdaki soru işaretlerini tamamen sildi. Benzer bir ihtiyaç durumunda kesinlikle tekrar ve tekrar çalışılacak biri. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

İnşaat Mühendislik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz