4 İnşaat Mühendislik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.505 İnşaat Mühendislik hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İnşaat Mühendislik

Emre Doğaner

Emre Doğaner

İnşaat yüksek mühendisiyim. Kariyerimi projelendirme sektöründe devam ettiriyorum. Yenilikçi fikirlerle sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarım.
Mehmet İHMAL

Mehmet İHMAL

Mühendislik Hizmeti Çelik proje tasarımı Betonarme proje tasarımı 3d çizim Teknik ressamlık
Erkan YILDIRIM

Erkan YILDIRIM

Her türlü betonarme ve çelik yapı statik proje hesap ve çizimleriyle hizmetinizdeyiz. Konut, otel, AVM vb gibi özel projelerin statik olarak tasarlanması ve uygulama esnasında yerinde çözümler üretmekteyiz. Ayrıca Geoteknik mühendisi olmam sebebiyle bu alanda da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.
CERİT MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

CERİT MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

35 yıldır Mimari-Statik proje hizmeti veren firmamız ile bir çok konut projesinin projelendirme ve yapım işleri başarıyla tamamladık. Kendimi tanıtacak olursam İnşaat Yüksek Mühendisi Cem Gökalp Cerit , yüksek lisansımı yapı ve deprem mühendisliği üzerine tamamladım ve bir çok betonarme ve çelik projesinde görev aldım. Hizmetlerimiz: -Mimari Proje -Statik Proje -Kentsel Dönüşüm -Riskli Yapı Analizi -3D Görselleştirme -Müteahhitlik
Mustafa Ali Şahin

Mustafa Ali Şahin

Statik Çözümler için Siparişlerinizi Bekliyorum. Statik proje Betonarme, çelik , İskele projesi vb. Geoteknik Rapor. Deprem Performans Raporu.
UGR Mühendislik Yapı Analiz Ltd. Şti.

UGR Mühendislik Yapı Analiz Ltd. Şti.

Firmamız 2012 den bu yana Mühendislik ve Yapı Analizi alanında hizmet vermektedir...Binanızın Risk ve Deprem Analizi için ve ayrıca Güçlendirme projesi Güçlendirme Uygulama için de Bizimle Mutlaka irtibata geçin...
Bdk Beton Delme Kesme

Bdk Beton Delme Kesme

2007 yılında başlamış olduğumuz sektörde her geçen gün hizmet kalitemizi artırıp temiz ve düzenli çalışma, zamanında iş teslimi ve en önemli müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Beton delme- kesme, güçlendirme hizmetlerinin yanı sıra kılcal çatlaklardan gelen su sızmalarını engelleyen poliüretan esaslı enjeksiyon uygulamasını da iş alanımıza dahil ederek siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözme yolunda bir adım daha attık. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada müşteri memn
Murat Boz

Murat Boz

Tamirat tadilat dekarasyon takım proje çizimleri ( mimari, statik, elektrik, makina, zemin etüdü, 3dmax)
Emre Cilengir

Emre Cilengir

İnşaat mühendisiyim, bünyemde bulunan her türlü inşaat ekip ve ekipmanla tamirat-tadilat, güçlendirme, restorasyon, dış cephe iç cephe sıva-mantolama-boya, kaba inşaat kalıp-demir-duvar, asma tavan, seramik ve aklınıza gelebilecek herşeyi uygun koşullarda yapabilirim.
Özsoy Mühendislik & İnşaat

Özsoy Mühendislik & İnşaat

PROJE ÇİZİMİ - KENTSEL DÖNÜŞÜM - TAAHHÜT İŞLERİ - HER TÜRLÜ TADİLAT - EV DEKORASYON İLE KABA VE İNCE İNŞAAT İŞLERİNDE TEMELDEN ALIP ANAHTAR TESLİM OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ İSTEDİĞİNİZ HER YAPIDA UZMAN KADROMUZ İLE GEREKLİ ŞARTLARDA EN UYGUN FİYATLARDA SİZLERİN İSTEĞİNE GÖRE YAPIYORUZ , İŞLERİNİZ İÇİN TEKLİF İSTEYİN ARAYALIM İYİ GÜNLER DİLERİZ.
Mehmet Mansuroğlu

Mehmet Mansuroğlu

Şahsı İş Yeri sahibiyim. İş Yerimde, mühendislik hizmetleri, proje, taahhüt, dekorasyon, iç mimarlık, müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Ekibimin ve profesyonelliğimin eğitim düzeyimin mastır derecesinden olduğunu anlamanız yeterlidir. Gereken güven ve hizmette sınır tanımayan, ve insani yardım duygularını kaybetmemiş bir iş yeri sahibiyim.
Arthousevilla

Arthousevilla

Firmamız sizin bulduğunuz arsalar üzerine istediğiniz modelde evlerinizi anahtar teslimi yapmaktadır
Ahmet Öksüz

Ahmet Öksüz

İnşaat Mühendisiyim Yapı sektöründe 7 yıldır hizmet vermekteyiz DÜŞÜK/ORTA BÜTÇELİ İŞLERE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK İŞLERİ Başarıyla verdiğimiz danışmalık hizmetleri: İnşaat İşlerinde taahhüt ve proje meşgul şirketlere; - İnşaat işlerinize kalite kontrol hizmeti - Hakediş, metraj, yaklaşık maliyet hizmetleri - 3 boyutlu modelleme, uygulanabilir iş programı - Bim araçlarıyla projelerinize destek hizmetleri İnşaat işleri yaptırmak isteyen şahıslara; - Kalite kontrol, proje danışmanlık işleri - Uygu
Kgy İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş

Kgy İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş

Denizli merkezli olarak kurulan KGY İNŞAAT A.Ş; konut, turizm işletmeleri, çok amaçlı sosyal mekanlar, sağlık yapıları, dini yapılar, betonarme ve prefabrik fabrika yapıları v.b. alanlarda proje, inşaat, mühendislik ve uygulamalarını profesyonel bir kadro ile yürütmektedir. KGY İNŞAAT A.Ş, Türkiye nin her noktasında faaliyetlerine hızlı ve başarılı bir şekilde devam etmektedir. Yoluna büyüyerek devam eden KGY İNŞAAT A.Ş ; "Kaliteli Güvenli Yapılar" sloganı ile uzun yıllar yeni projelere adım
İlbeyi Kılıç

İlbeyi Kılıç

5 yıllık mühendislik deneyimim ile,insaat alanında yapmadiğimiz iş kalmadı.şu an aktif olarak daire karşılığı inşaat yapiyoruz. Ayrıca,her türlü insaat işini ayrı ayrı yaptırıyoruz.(mantolama,sıva,makinali alçı,boya,alcipan,kartonpiyer vs.) Piyasada başıboş çalışanlara fazla guvenmeyin. Bizi arayın işinizi sözleşme dahilinde,mühendis kontrolünde yapalım.
Ertekin AKSAKAL

Ertekin AKSAKAL

İnşaat mühendislik hizmetleri,Proje ruhsat işleri,Anahtar teslim ev hizmetleri,Evinizde her türlü tasarım değişim uygulamaları,tadilat bakım işleri.Mühendislik danışmanlık
Didar Gültekin

Didar Gültekin

GÜLTEKİN MÜHENDİSLİK MİMARLIK OLARAK PLAN-PROJE, DANIŞMANLIK, MÜTEAHHİTLİK, TAAHHÜT İŞLERİ, BAKIM-ONARIM, KEŞİF,METRAJ, YAKLAŞIK MALİYET, ATAŞMAN, TADİLAT, TASLAK PROJE, İÇ MİMARİ, KAPALI ALAN DİZAYNI GİBİ KONULARDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
Zeynep Hekimoğlu

Zeynep Hekimoğlu

Statik betonarme projesi en uygun modelleme ve analiz çözümleri yapılmaktaddır.Ayrıca çözümlerimiz mimari projeye uyumlu estetik kaygısıyla yapılmaktadır.
RED CONSTRUCTION

RED CONSTRUCTION

Merhaba, Sizler için her türlü mühendislik hizmeti vermekteyiz. Güçlendirme Projeleri, statik proje, mimari proje ve yapım işlerinde size nasıl tecrübeli çalıştığımızı göstermek istiyoruz.
Kerküt&çlb Yapı Mühendislik

Kerküt&çlb Yapı Mühendislik

Güvenilir, sağlam yapılarıyla; müşteri memnuniyeti ve yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmiş bir firma olarak kaliteli yaşam sunuyoruz.
Mehmet Ertaklak

Mehmet Ertaklak

BETONARME İNŞAAT,KONUT YAPILARI,SANAYİ YAPILARI, MEKANİK TESİSAT, ELEKTRİK TESİSATI, TADİLAT, ONARIM VE GÜÇLENDİRME İŞLERİNDE 15 YILDIR HİZMET VERMEKTEYİZ.
Tokur Mühendislik İnşaat Taahhüt

Tokur Mühendislik İnşaat Taahhüt

Tokur Mühendislik olarak her türlü mühendislik hizmetlerinin gerekli yönetmelikler ve standartlar projelendirilmesi ve yapısal taahhüt hizmetlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tokur Mühendislik olarak inşaata dair geçmişe dönük tecrübemize, her türlü mühendislik hizmetlerinin gerekli yönetmelikler ve standartlar kapsamında projelendirilmesi hizmetini ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.
İsmail  Altındağ

İsmail Altındağ

İnşaat mühendisi olarak mühendislik hizmeti, taahhüt , anahtar teslim işleri , tadilat işlerinizi körfezin en deneyimli ve guvenilir çalışanlarımızla tamamliyoruz.
Burhan Berk Odabaşı

Burhan Berk Odabaşı

Kaba Yapı , Alçı , Boya , Tamir , Tadilat , Doğaltaş İşçiliği , Seramik , Mermer , Çini İşçiliği , Detay Çizim , Shop Drawing
Mehmet  İz

Mehmet İz

Aklınızdaki ve zevkinize uygun inşaat imalatlarinizi en uygun en hızlı ve en kaliteli şekilde tecrübeli mühendis ve usta kadromuzla teslim etmeyi hedef tutmuş bir firmayız. Siz sadece hayal edin biz gerisini yaparız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeki Z.
İnşaat Mühendislik   18/10/2020

Hüseyin Bey karşımıza öyle bir zamanda çıktı ki gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. Bu piyasayı kendi tekelinde tutan fırsatçılara inat, gerek iş ahlakı, gerekse söylediği zamanda söz verdiği gibi işini teslim ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Tekrar tekrar teşekkürler

         
Haluk P.
İnşaat Mühendislik   06/05/2020

Bilgi, anlayis ve tecrübesi ve ile statik dersi konusunda kendisi çok yardımcı oldu. Çok tesekkur ediyoruz minnettarız

         
Seval U.
İnşaat Mühendislik   22/10/2018

Timuçin Bey alaninda uzman, bilgi birikimi ve deneyimi ust seviyede bir muhendis. Kendisine sorunumuzun cozumunde gosterdigi titizlik ve ilgiye tesekkur ederiz.

         
Ömer S.
İnşaat Mühendislik   03/10/2018

Timuçin Bey çok ilgili biri. Anlaştığımız saatte hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamladı. Ayriyetten her sorumuza titizlikle ve detaylı bir şekilde yanıt verip kafamızdaki soru işaretlerini tamamen sildi. Benzer bir ihtiyaç durumunda kesinlikle tekrar ve tekrar çalışılacak biri. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

İnşaat Mühendislik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz