3 İnşaat Mühendislik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.699 İnşaat Mühendisi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İnşaat Mühendisi

CERİT MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

CERİT MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

35 yıldır Mimari-Statik proje hizmeti veren firmamız ile bir çok konut projesinin projelendirme ve yapım işleri başarıyla tamamladık. Kendimi tanıtacak olursam İnşaat Yüksek Mühendisi Cem Gökalp Cerit , yüksek lisansımı yapı ve deprem mühendisliği üzerine tamamladım ve bir çok betonarme ve çelik projesinde görev aldım. Hizmetlerimiz: -Mimari Proje -Statik Proje -Kentsel Dönüşüm -Riskli Yapı Analizi -3D Görselleştirme -Müteahhitlik
Selahattin Buğra Yaman

Selahattin Buğra Yaman

Tüm projelere için Statik Tasarım hizmetlerimiz mevcuttur. -Betonarme yapılar -Çelik yapılar -Kompozit yapılar
Mehmet Burak  Doğan

Mehmet Burak Doğan

Çelik statik proje imalat resimleri cnc kesimleri kesim listesi civata listesi tam teşekkürlü olarak yapılır.
Melike Kırkz

Melike Kırkz

Çelik, betonarme statik projelerin tasarımı ve iş takibi. Endüstriyel tesisler,hangarlar,kompakt silolar, platfromlar, cephe dizaynı, besi çiftliği , bağ evleri.
Furkan Polat

Furkan Polat

Merhabalar, ben İnş.Müh.Furkan Polat. Statik proje, kentsel dönüşüm, şantiye uygulamaları ve tadilat konularında tecrübeliyim. Rölöve, plan, proje, tasarım, tadilat vb. konularda danışmanlık ve hizmet vermekteyim. Aklınızdaki tasarımları ve her türlü inşaat işlerini hayata geçirmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Mustafa Aydın

Mustafa Aydın

Uygun fiyata mimar arkadaşlara belediye onayına uygun statik proje hizmeti, inşaat mühendisi öğrencilerine statik proje çizim eğitimi vermekteyim.
Muhammet  Küçükyildirim

Muhammet Küçükyildirim

Bna içerisinde tüm tadilat işleri ve hakedis metraj kesif gibi mühendislik işleri isteğiniz üzere güvenli bir şekilde yapılmaktadır
Platanus Proje, Mühendislik, İnşaat

Platanus Proje, Mühendislik, İnşaat

Mimari, statik, elektrik, mekanik, paket proje ayrıca her türlü tadilat, dekorasyon ve taahhüt işleri alanında uzman ekibimiz tarafından yapılır. Danışmanlık ve bilgi için telefonla randevu alınız.
Atakan Taşkın

Atakan Taşkın

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. İdecad lisanslı sürüm sahibiyim. Yapı ve Geoteknik alanları ile ilgiliyim. Mersinde statik proje ofisinde çalışma tecrübem olup izmir aliağada arkadaş grubum ile proje ofisimiz vardır. ( Mayda Mühendislik )
Mutluhan Göçer

Mutluhan Göçer

Statik projeler, Sap2000 değerlendirmesi, ideacad projeleri, metraj hesaplamaları, basit autocad teknik çizimleri işlerinde, rhino basit çizimlerinde, inşaat mühendisliği öğrencisi olarak, teknik destek sağlayabilir proje çözümlemelerinde danışmanlık yapabilirim.
Cansu Küçük

Cansu Küçük

Merhaba Ben İnş. Müh. Cansu Küçük. 2000 m2´yi aşan statik proje hazırlığı ve saha kontrolü deneyimim bulunuyor. Mimari plan ve statik proje koordinasyonu sağlayarak minimum süreçte maksimum kalitede projelendirme ve takibini gerçekleştirebilirim. Yapısal ve statik analiz ve tasarımlar, projelendirme, deprem analizi, mimari plan gibi çalışmalarınızı en kısa sürede ekonomik ve güvenli bir şekilde tamamlayabiliriz.
Hasan Özcan

Hasan Özcan

Tadilat dekorasyon sektöründe bugüne kadar edindiğimiz bilgiler ve tecrübeler sayesinde evinizde veya iş yerinizde her zaman en iyisini ve en kalitelisini yaptık. insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi hedefledik.Adana ili başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde de hizmetimiz vardır. Ev tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, kartonpiyer vb. Tadilat dekorasayonda bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
Dem Gayrimenkul Değerleme İnşaat Çevre Jeoloji Müh Hizmetleri

Dem Gayrimenkul Değerleme İnşaat Çevre Jeoloji Müh Hizmetleri

Proje çizimi, peyzaj düzenleme, inşa takip, anahtar teslim yapılar, atık su arıtma, arıtma sistemleri, çevre modellemeleri, çevre yönetimi, gayrimenkul değerleme.
Okan Şahiner

Okan Şahiner

Mimari & Statik & Mekanik & Elektrik Proje Çizimi Tadilat İşleri Taahhüt İşleri Anahtar Teslimi İşler Dekorasyon İşleri
Mustafa  Dindar

Mustafa Dindar

Insaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Autocad çizim ve sap2000 statik hesabı yapıyorum. Celik ve betonarme projelerin çizim ve hesabını yapabilirim
Hüseyin Yurt

Hüseyin Yurt

*İç mimari uygulamaları *Dekorasyon uygulamaları *Mobilya uygulamaları *Mantolama ve yalıtım uygulamaları *Kaba yapı imalatları *Teknik destek ve danışmanlık
Mehmet Polat

Mehmet Polat

Firmamız dış cep yalıtımında kaliteli ve uygun fiyata binanız enerji tasarrufunda tecrübeli kadrosu ile hizmetinizde.
Rasyonel İnşaat Taahhüt Peyzaj

Rasyonel İnşaat Taahhüt Peyzaj

Rasyonel İnşaat müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve bu beklentiler doğrultusunda mümkün olan en iyi hizmeti;en uygun bütçeyle,en kısa zamanda bitirerek dinamik bir şirket olmayı,çevreye saygı ve sosyal sorumluluk bilinci ile sürdürülebilir bir şekilde sektörde büyümeyi hedefler.
Ali KAYA

Ali KAYA

Konut Yapıları hakkında proje çizimi ve şantıye hakkında tecrübe sahibiyim sizlere yardımcı olmak isterim
Hüseyin Türk

Hüseyin Türk

Baştan sona İnşaat taahhüt ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 5 yıllık şantiye yönetimi, tasarım ve uygulama tecrübesiyle en iyiyi en ucuza mal etmeyi prensip olarak belirleyerek işimizi yapmaktayız.
Selanik Yapı Denetim

Selanik Yapı Denetim

Edirne ilinde faaliyet göstren Şirketimiz; Plan, Proje, danışmanlık ve taahhüt konularında hizmet vermektedir. Bünyesinde konusunun uzmanı olan Mühendisleri ile üstlendiği tüm işleri layığı ile yerine getirmiştir.
Ayşe Sürmelisoy

Ayşe Sürmelisoy

PROJE ÇİZİMİ - KENTSEL DÖNÜŞÜM - TAAHHÜT İŞLERİ - HER TÜRLÜ TADİLAT - EV DEKORASYON İLE KABA VE İNCE İNŞAAT İŞLERİNDE TEMELDEN ALIP ANAHTAR TESLİM OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ İSTEDİĞİNİZ HER YAPIDA UZMAN KADROMUZ İLE GEREKLİ ŞARTLARDA EN UYGUN FİYATLARDA SİZLERİN İSTEĞİNE GÖRE YAPIYORUZ , İŞLERİNİZ İÇİN TEKLİF İSTEYİN ARAYALIM İYİ GÜNLER.
E A

E A

KAMU KURUMUNDA İNŞAAT MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.4734 KAMU İHALELERİ KANUNU,4735 KAMU İHALELERİ SÖZLEŞMELER MEVZUATINA HAKİMİM. İHALE DOSYASI HAZIRLAMA KONUSUNDA FİRMALARIN EKSİĞİ OLDUĞUNU GÖRDÜM.BASİT HATALAR YAPARAK İHALELERDEN ELENDİKLERİ İÇİ KAMU İHALELERİNE GİRECEK FİRMALARA DOSYA HAZIRLAMA,İŞİN YAKLAŞIK MALİYETİNİ HESAPLAMA VE TEKLİF HAZIRLAMA KONUSUNDA HER TÜRLÜ TEKNİK HİZMET VE DANIŞMANLIK YAPILIR.
Ömer  Gedik

Ömer Gedik

Delikkaya Sanayi Bölgesi, İSNAK Yapı Kooperatifi projelerinin iç ve bağlantı yolları geometrik tasarım ve düzenlemeleri, yol projesi ve toprak işleri uygulamalarının yapılması, -Yalova da planlanan organize sanayi sitesinin ön fizibilite çalışmalarının yapılması -Bazı projelerin Infraworks modellerinin yapılması, Stingray ile yapılan projenin simülasyonu üzerine çalışmalar, -Kentsel tasarım cadde düzenleme işlerinde çok önemli caddeleri de kapsayan birçok cadde,meydan ve park için yol uygu
Muhammet Badem

Muhammet Badem

Her türlü inşaat projeleri, takip, taahhüt,danışmanlık üzerine yaklaşık 6 yıldır hizmet vermekteyim. Amacım müşterilerimi sıkıntıya sokmadan, olabidiğince makul fiyatlarla hizmet vermektir. Kazandığım her bir müşteri bir diğeri getirir mantığıyla hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeki Z.
İnşaat Mühendislik   18/10/2020

Hüseyin Bey karşımıza öyle bir zamanda çıktı ki gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. Bu piyasayı kendi tekelinde tutan fırsatçılara inat, gerek iş ahlakı, gerekse söylediği zamanda söz verdiği gibi işini teslim ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Tekrar tekrar teşekkürler

         
Haluk P.
İnşaat Mühendislik   06/05/2020

Bilgi, anlayis ve tecrübesi ve ile statik dersi konusunda kendisi çok yardımcı oldu. Çok tesekkur ediyoruz minnettarız

         
Seval U.
İnşaat Mühendislik   22/10/2018

Timuçin Bey alaninda uzman, bilgi birikimi ve deneyimi ust seviyede bir muhendis. Kendisine sorunumuzun cozumunde gosterdigi titizlik ve ilgiye tesekkur ederiz.

         
Ömer S.
İnşaat Mühendislik   03/10/2018

Timuçin Bey çok ilgili biri. Anlaştığımız saatte hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamladı. Ayriyetten her sorumuza titizlikle ve detaylı bir şekilde yanıt verip kafamızdaki soru işaretlerini tamamen sildi. Benzer bir ihtiyaç durumunda kesinlikle tekrar ve tekrar çalışılacak biri. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

İnşaat Mühendislik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz