4 İspanyolca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

393 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni

Yunus Özütemiz

Yunus Özütemiz

Merhabalar. Ben Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Ana bilim dalı mezunuyum. Yabancı dil eğitimi üzerine formasyonum bulunmakta ve aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. 2015 yılından bu yana özel dersler vermekteyim ve 2016 dan beri de çeşitli dil okullarında İspanyolca öğretmeni olarak çalıştım. Halen özel bir kolejde ilkokul ve ortaokul düzeyinde dersler vermekteyim. Derslerde 4 dil becerisine eşit değerlerde zaman ayırarak dersler vermekteyim. Her düzeyde ve her yaşta insanlar
Carlos Casermeiro

Carlos Casermeiro

Hola :) Adım Carlos, 25 yaşındayım, İspanyolum. İstanbul'da bir anaokulunda İspanyolca öğretmeni olarak çalışıyorum. Aynı zamanda yetişkin ve çocuk, pek çok farklı seviyeye İspanyolca dersleri veriyorum. Pedagojik Formasyonumu Clic İnternational House Sevilladan aldım. İspanya'dayken 3 yıl boyunca izci kamplarında çocuklara gönüllü olarak liderlik yaptım. Akademik seviyede Fransızca, ileri seviyede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Türkçe biliyorum. Derslerimi öğrencinin ihtiyacına göre şekil
Okan Akkuş

Okan Akkuş

İspanya - Malaga deneyimli öğretmenden özel ispanyolca dersi. Grup dersleri de verilebilir. Geleceğin dilini konuşmak istemez misiniz?
Neylan Ogutveren Aular

Neylan Ogutveren Aular

Merhaba. Ben Neylan. Venezuelalı bir annenin ve türk bir babanın kızıyım. Hem türkçe hem de ispanyolca ana dillerim. Çok küçükken Londra’da 4 sene kadar yaşadım. Bu sebepten ingilizce de içimde çok erken filizlendi. Saint Joseph Fransız Lisesi mezunuyum. Üniversiteden sonra Ispanya’da ve Portekiz’de 2 ayrı yüksek lisans yaptım. Bu sebepten çok iyi düzeyde fransızca, ve portekizce de biliyorum. Kendimi zorlamak içinse almanca öğrenmeye başladım. Böylelikle dil öğrenenlerin yaşadığı zorlukları ke
Anthony Gonzalez

Anthony Gonzalez

Dil öğretmeni olarak öğretim felsefem tamamen öğrenci merkezli. Öğrenim sürecinin her öğrencinin beyninde farklı bir şekilde gerçekleştiğine inanıyorum, ancak öğrencilerin kendi potansiyellerini karşılamalarını sağlayacak doğru aktiviteler sağlamalarını ve gerçek dünyayla yüzleşmeleri için bu potansiyeli benimsemelerini sağlamak bizim işimiz. gelecekte. Ben sadece bir dil öğretmiyorum; Hedef dili kullanarak öğrencilere yepyeni bir dünya gösteriyorum. Bu nedenle eğitim sisteminin standardına ina
İrem Mataracı

İrem Mataracı

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunuyum. Türkiye ve İspanya’da İspanyolca dersleri aldım. Şuan özel bir lisede İngilizce Öğretmeni olarak çalışıyorum.
Buse  Eroğlu

Buse Eroğlu

Merhabalar, San Jorge Universitesi nde İspanyolca dil eğitimi alıp İspanya da yaşama deneyimi elde ettim. Şuan, bir Eğitim Kurumunda Öğretmen olarak çalışmaktayım. 8 yıllık özel ders tecrübem bulunmaktadır. Temel hedefim, öğrencilerimin kişiye özel çalışma planları ve yöntemlerle, yeteneklerini keşfetmesi ve amaçlarına ulaşmalarıdır.
Leyxe Cristina  Aular Ogutveren

Leyxe Cristina Aular Ogutveren

ÖZEL İSPANYOLCA DERS Venezuela doğumluyum. Türk olan eşimle Kanada da evlendim. 1984 yılından beri birlikte Türkiye de yaşıyoruz. 20 seneden fazla İspanyolca dersi vermekteyim. Ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine, ayrıca iş dünyasından profesyonellere İspanyolca öğretmek konusunda oldukça tecrübe edindim. İspanyolca derslerimi her öğrencinin ihtiyacına ve beklentilerine göre planlamaktayım. İspanyolca derslerimin içerisinde okuma, ortografi, gramer, İspanyolca ata sözleri ve deyimleri, an
Cemre Aksu

Cemre Aksu

Dil eğitimimi yurt dışında tamamladıktan sonra yurt içinde özel ve köklü bir kolejde çok geniş öğrenci portföyü ile modern eğitim yöntemleri kullanarak çalışmaktayım. Öğrencilerimi kişisel olarak tanıyarak derslerimi bireysel ihtiyaçlarına göre yönlendirmekteyim, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Denka Perez

Denka Perez

Küba'da doğup büyüyüp ve öğrenim gördüm. 25 Yıldır Türkiye'de yaşamaktayım. 20 Yıldır İspanyolca Öğretmenliği yapmaktayım. Özel ortaokul, liselerde aynı zamanda Maltepe Üniversitesi ve Cervantes' de dersler verdim.
Cansel  Dinç

Cansel Dinç

Ankara Üniversitesi, İspanyol dili ve edebiyatı mezunuyum. 1 sene boyunca eğitim amaçlı İspanyada yaşadım, hem ispanyolca öğretmenliği hem de elçilikte staj ve iş tecrübem bulunuyor aktif olarak adliyede çevirmenlik yapıyorum.Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ispanyolca öğrenmenizde yardımcı olabilirim.
Kübra Aytaçer

Kübra Aytaçer

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden yeni mezun oldum. 2018 den beri çeşitli yaş gruplarına yönelik özel ders vermekteyim ve Covid sürecinde online sisteme geçiş yaptığım için bulunduğunuz konum farketmeksizin derslerimize devam edebiliriz.
Felipe Ruiz

Felipe Ruiz

Hola I am Felipe from Colombia , I am native spanish speaker. I am living in istanbul at the moment, i like to travel, know new people and know cultures. I love to teach my lenguage and share my culture. profession : International Business.
Süheyla  Karaarslan

Süheyla Karaarslan

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA YAŞIYORUM. ÖZEL BİR KOLEJDE İSPANYOLCA ÖĞRETMENİYİM. 10 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR. HER SEVİYEDEN ÖĞRENCİYE İSPANYOLCA ÖZEL DERS VERİLİR.
İlkay Alajarın

İlkay Alajarın

Ingilizce öğretmeniyim ancak 10 yıl ispanyada kaldım ve çok iyi derecede ispanyolca biliyorum.Ispanyada 2008 ve 2014 yillari arasinda çocuk ve yetişkinlere ders verdim.Turkiyede de aynı şekilde ingilizce ve Ispanyolca ders vermekteyim.Her yaşa ve her seviyeye uygun domanim ve ogretim yetisine sahip oldugumu düşünüyorum.
Zeynep Tuğçe Demir

Zeynep Tuğçe Demir

26 yaşındayım.Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik mezunuyum. İspanya’da dil eğitimi aldım. Anaokulunda öğretmenlik yaptım ve özel dersler veriyorum.
Ebru Senel

Ebru Senel

Istanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Özel bir kolejde İspanyolca öğretmeni olarak görev yapıyorum. Hem çocuklarla hem yetişkinlerle çalışıyorum. Öncelikle İspanyolca dilini seçerek çok renkli bir dünyaya adımı attığınızı belirtmek isterim. Bu dili öğrenmeye ciddi anlamda istekliyseniz ve bunu başarmak gerçekten hedefiniz olmuşsa, beraber çalışarak hedefinize ulaşabiliriz.
Ramazan Yıldız

Ramazan Yıldız

A seviyesinden Yurtdışında 4 yıllık İspanyolca Öğretmenliği okumuş farklı şirketlerde tercümanlık (ispanyolca-ingilizce) yapmış ve bir çok seminerler vermiş birisi olarak size en elit ve hızlı bir ispanyolca garantisi veriyorum. Yabancı bir dili öğretmek sadece yeterli bilgi ile değil deneyimli ve doğru planlama ile olur bu nedenle en alt seviyeden öğrenmeye başlamış ve belirtilen dilin bölümünde kariyer yapmış ve farklı institülerde çalışarak deneyim kazanmış bir eğitmen olarak size emeğini
Ece Kuruçay

Ece Kuruçay

Merhabalar. İsmim Ece Kuruçay. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden pedagojik formasyonum da mevcut. 2016 yılından beri aktif olarak ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde İspanyolca öğretmenliği yapıyorum ve özel ders veriyorum. Bir dilin kültürü benimsenerek ve yaşanarak öğrenilmesi gerektiğine inanıyor derslerimi buna göre organize ediyorum.
Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk

Alanından mezun, yurt dışı (Salamanca Üniversitesi ve Valencia Üniversitesi) ve yurt içi (Ankara Üniversitesi) İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmüş tecrübeli İspanyolca öğretmeninden özel ya da grup dersleri.
Esra Sar

Esra Sar

Uzun yillar Ispanya da yasadim. Tur rehberligi ve yoneticilik yaptim. Halen simultane Ispanyolca konferans tercumanligi yapmakta ve her yas grubuna eglenceli bir sekilde ispanyolca ogretmekteyim.
Ozan Kunal

Ozan Kunal

İSPANYOLCA özel ders, Turizm Bakanlığı Kokartlı, İspanyol dili edebiyatı mezunu, 25 senelik deneyim sahibi, İspanyolca gramer ve özellikle de pratik konuşma dersleri birebir ya da on-line verilir.
Seda Çetin

Seda Çetin

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü yüksek lisans mezunuyum. 2011 den beri hem özel kurumlarda öğretmen olarak görev alıyorum hem de bireysel olarak (yetişkinlere ve çocuklara) özel ders veriyorum.
Nilay Erseven Ozbek

Nilay Erseven Ozbek

ANKARA ÜN. Dil Tarih Coğrafya fak.Ispanyol dili mezunuyum.Akdeniz üniversitesi formasyon sertifikam var.15 yıldır çeşitli dershanelerde ve özel kolejlerde ispanyolca öğretmenliği yapmaktayım.On line ya da yüzyüze eğitim de çok yol katettiğimizi düşünüyorum öğrencilerimle.Ispanyol dilini tutkuyla seven (benim gibi) herkesle çalışmak,öğretmek büyük bir zevk benim için.Bekliyorum derslerime.
Tamer Artuğ

Tamer Artuğ

Hola.Herkese merhabalar.Ankara üni.İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Arjantin-Buenos Aires FLACSO-Yerli halklar inceleme dersleri aldım.Nos vemos.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
MELTEM CETINKAYA
İspanyolca Özel Ders   07/09/2020

Okan Hoca ile yenı basladık.Ancak ilk dersten itibaren kesınlıkle dogru egıtmen olduguna kanaat getırdık.

         
Salih Arsan
İspanyolca Özel Ders   28/08/2020

Gerçekten çok ilgili ve alanında uzman bir hoca. Neylan hoca iyi bir öğretmen,iyi bir insan ve dersleri de oldukça verimli geçiyor diyebilirim.

         
Öner Büteb
İspanyolca Özel Ders   16/08/2020

İspanyolcayı seviyorum. Çoğu dil öğretmeninin aksine İlkay Hanım da öğrettiği dili, İspanyolcayı seviyor, bu işi sevdiği için yapıyor. Videosundan çalışma kitaplarına kadar, öğrenmek istediğimiz dille ilgili her türlü materyale büyük kolaylıkla ulaşabildiğimiz şu çağda, şahsen bir öğretmenden beklediklerim; öğretmeyi sevmesi, söz konusu dilden keyif alması ve bunu yansıtması, motive etmesi, empati kurarak öğretmeye teşvik etmesidir. Eğitmenlik, öğretmenlik kutsal bir meslektir; sırf para kazanmak için ilan verenleri ifadesinden, tavrından hemen anlayabiliyorsunuz zaten. İspanyolca öğrenmek istiyorsanız, doğru kişinin profiline bakıyorsunuz.

         
İspanyolca Özel Ders   09/07/2020

A1 seviyesinden bir arkadasım ile birlikte 1 haftadır ders almaktayız ve cok memnunuz herkese tavsiye ederim gerçekten cok özverli ve alanında uzman bir eğitimci

         
Lina Aktepe
İspanyolca Özel Ders   09/07/2020

Neylan Öğretmen'in dersleri hep verimli ve güzel geçti. Enerjisi muhteşem. Anlatım tekniği de harika.

         
Semi Pas
İspanyolca Özel Ders   21/06/2020

Kurs, özel ders ve online eğitimler olmak üzere İspanyolca dil öğrenimi konusunda bir çok yöntem denedim. Yunus Hocanın dil öğretimi konusundaki yetkinliği, işini disiplinli ve sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesi ve ihtiyaçlara göre kişiye özel dersler dizayn etmesi sebebiyle gördüğüm en iyi hoca diyebilirim. Paranızı ve zamananınızı israf etmek istemiyorsanız hiç düşünmeden tercih etmenizi öneririm.

         
TAMER SEN
İspanyolca Özel Ders   06/05/2020

Birlikte 3-4 ders yaptık, devam da ediyoruz. 3-4 dersten sonra gözlemim gayet ilgili ve sistematik bir öğretmen olduğu. Anadilinin İspanyolca olması da benim için ayrıca motive edici oldu.

         
Bihter Civelek
İspanyolca Özel Ders   05/05/2020

Tufan öğretmenimiz ile bu site sayesinde tanıştık. Bilgisine ve tecrübesine güvenebileceğiniz, öğrencinin dilinden anlayan ve iyi iletişim kuran çok değerli bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

İspanyolca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz