4 İspanyolca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

429 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni

Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk

Alanından mezun, yurt dışı (Salamanca Üniversitesi ve Valencia Üniversitesi) ve yurt içi (Ankara Üniversitesi) İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmüş tecrübeli İspanyolca öğretmeninden özel ya da grup dersleri.
Yunus  Özütemiz

Yunus Özütemiz

Merhabalar. Ben Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Ana bilim dalı mezunuyum. Yabancı dil eğitimi üzerine formasyonum bulunmakta ve aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. 2015 yılından bu yana özel dersler vermekteyim ve 2016 dan beri de çeşitli dil okullarında İspanyolca öğretmeni olarak çalıştım. Halen özel bir kolejde ilkokul ve ortaokul düzeyinde dersler vermekteyim. Derslerde 4 dil becerisine eşit değerlerde zaman ayırarak dersler vermekteyim. Her düzeyde ve her yaşta insanlar
Okan Akkuş

Okan Akkuş

İspanya - Malaga deneyimli öğretmenden özel ispanyolca dersi. Grup dersleri de verilebilir. Geleceğin dilini konuşmak istemez misiniz?
Ali Durukan

Ali Durukan

Bir dil okulunda yabancılara İngilizce üzerinden İspanyolca öğretiyorum. Ayrıca Türk öğrencilerim de var. Derslerimiz okuma, anlama, dinleme ve konuşma şeklinde sıralandırılan 4 beceriyi geliştirmeye yönelik dengeli bir şekilde işleniyor. Konuşmaya ayrıca önem veriyorum çünkü benim için gramer bilip konuşamamakla hiç dil bilmemek arasında bir fark yok. Ders mataryellerini öğrencilerle PDF formatında paylaşıyorum. Derslerimi pandemi nedeniyle online veriyorum. Dil öğrenmek ayrıca kültür öğre
Carlos Casermeiro

Carlos Casermeiro

Hola :) Adım Carlos, 25 yaşındayım, İspanyolum. İstanbul'da bir anaokulunda İspanyolca öğretmeni olarak çalışıyorum. Aynı zamanda yetişkin ve çocuk, pek çok farklı seviyeye İspanyolca dersleri veriyorum. Pedagojik Formasyonumu Clic İnternational House Sevilladan aldım. İspanya'dayken 3 yıl boyunca izci kamplarında çocuklara gönüllü olarak liderlik yaptım. Akademik seviyede Fransızca, ileri seviyede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Türkçe biliyorum. Derslerimi öğrencinin ihtiyacına göre şekil
Gamze Naz Aydın

Gamze Naz Aydın

Ankara Üniversitesi Ispanyol Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisiyim.2017 yılından beri ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Ispanyolca dersi vermekteyim.Pandemi sebebiyle derslerime online platformlarda devam ediyorum.
Kübra Aytaçer

Kübra Aytaçer

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden yeni mezun oldum. 2018'den beri çeşitli yaş gruplarına yönelik özel ders vermekteyim ve Covid sürecinde online sisteme mecburi geçiş yaptığım için bulunduğunuz konum farketmeksizin derslerimize devam edebilmekteyiz.
Cansel  Dinç

Cansel Dinç

Ankara Üniversitesi, İspanyol dili ve edebiyatı mezunuyum. 1 sene boyunca eğitim amaçlı İspanyada yaşadım, hem ispanyolca öğretmenliği hem de elçilikte staj ve iş tecrübem bulunuyor aktif olarak adliyede çevirmenlik yapıyorum.Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ispanyolca öğrenmenizde yardımcı olabilirim.
Esra Sar

Esra Sar

Uzun yillar Ispanya da yasadim. Tur rehberligi ve yoneticilik yaptim. Halen simultane Ispanyolca konferans tercumanligi yapmakta ve her yas grubuna eglenceli bir sekilde ispanyolca ogretmekteyim.
Süheyla  Karaarslan

Süheyla Karaarslan

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA YAŞIYORUM. ÖZEL BİR KOLEJDE İSPANYOLCA ÖĞRETMENİYİM. 11 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBEM VAR. HER SEVİYEDEN ÖĞRENCİYE İSPANYOLCA ÖZEL DERS VERİLİR.
İrem Mataracı

İrem Mataracı

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunuyum. Türkiye ve İspanya’da İspanyolca dersleri aldım. Şuan özel bir lisede İngilizce Öğretmeni olarak çalışıyorum.
Rodrigo Dueñas

Rodrigo Dueñas

PLEASE ROLL DOWN FOR ENGLISH : Merhaba ben Rodrigo, İspanyolum ve İstanbul'da yaşıyorum. Yazarlık yapıyorum ve öğretmen olarak özel dersler veriyorum. İspanyolca'nın yanı sıra İngilizce (Cambridge C1 sertifikam var) ve Fransızca (B2 sertifikalı seviye) konuşabilir ve öğretebilirim. Dersleri İspanyolca, İngilizce ve Fransızca olarak verebilirim. Öğretim konusunda çok tecrübem var. 3 yıldır öğretmenlik yapıyorum ve deneyimli, çok uyumlu ve sabırlı bir öğretmenim. İspanyolca'yı dinamik, etkili ayn
Carla García

Carla García

Ben Carla García. İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'da özel bir üniversitede İspanyolca öğretmeniyim. Online ve yüz yüze özel ders veriyorum.
Yasemin Aydoğan

Yasemin Aydoğan

1999 yılı İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldum. 15 yıldan fazladır özel okullarda ortaokul ve lise kademelerinde İspanyolca öğretmeni olarak çalışmaktayım. .Üniversitede okutman olarak çalıştım. DELE A2 B1 examener’ım. İstanbul üniversitesi pedagojik formasyonum mevcut. Ayrıca yabancı dil kurslarında İspanyolca ders verdim. Her seviyede İspanyolca yüz yüze ve online özel ders veriyorum. Ayrıca DELE sınavlarına öğrenci hazırlıyourum.
Leyxe Cristina  Aular Ogutveren

Leyxe Cristina Aular Ogutveren

ÖZEL İSPANYOLCA DERS Venezuela doğumluyum. Türk olan eşimle Kanada da evlendim. 1984 yılından beri birlikte Türkiye de yaşıyoruz. 20 seneden fazla İspanyolca dersi vermekteyim. Ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine, ayrıca iş dünyasından profesyonellere İspanyolca öğretmek konusunda oldukça tecrübe edindim. İspanyolca derslerimi her öğrencinin ihtiyacına ve beklentilerine göre planlamaktayım. İspanyolca derslerimin içerisinde okuma, ortografi, gramer, İspanyolca ata sözleri ve deyimleri, an
Klc Yabancı Dıl Merkezı Ltd Stı

Klc Yabancı Dıl Merkezı Ltd Stı

KLC Yabancı Dil Eğitim Merkezi olarak, 16 yıllık deneyimimizi, bütçe dostu programlar ve harika eğitmenlerimizle İngilizce, Türkçe, Arapça, İspanyolca, Çince, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca dillerinde sizleri en kısa sürede hedefinize ulaştırmak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.
Felipe Ruiz

Felipe Ruiz

Hola I am Felipe from Colombia , I am native spanish speaker. I am living in istanbul at the moment, i like to travel, know new people and know cultures. I love to teach my lenguage and share my culture. profession : International Business.
Veronica Fdez

Veronica Fdez

Anadili İspanyolca olan Meksikalı diplomalı öğretmenden uygun fiyatlarla çocuklarınız için İspanyolca özel ders imkanı.
.. ..

.. ..

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü yüksek lisans mezunuyum. 2011 den beri hem özel kurumlarda öğretmen olarak görev alıyorum hem de bireysel olarak (yetişkinlere ve çocuklara) özel ders veriyorum.
Asiye A.

Asiye A.

Merhaba, 2. dil bilmenin şart ve 3. dil bilmenin avantaj olduğu bir dünyada sizlere etkili bir dil öğrenimi sunabilmeyi amaçlıyorum. Toplamda 7,5 yıl olan öğretmenlik tecrübem süresince 1 yıl İspanya da İngilizce öğretmenliği ve 2 yıl İngiltere de İspanyolca ve yeni taşınan Türklere İngilizce öğretmenliği yaptım. Türkiye de de İngilizce ve İspanyolca birebir öğretime devam etmekteyim. Yerli ve yabancı referanslarımı istek dahilinde sizlerle paylaşabilirim. Birebir öğretimde her seviyeye
Ozan Kunal

Ozan Kunal

İSPANYOLCA özel ders, Turizm Bakanlığı Kokartlı, İspanyol dili edebiyatı mezunu, 25 senelik deneyim sahibi, İspanyolca gramer ve özellikle de pratik konuşma dersleri birebir ya da on-line verilir.
İlkay Alajarın

İlkay Alajarın

Ingilizce öğretmeniyim ancak 10 yıl ispanyada kaldım ve çok iyi derecede ispanyolca biliyorum.Ispanyada 2008 ve 2014 yillari arasinda çocuk ve yetişkinlere ders verdim.Turkiyede de aynı şekilde ingilizce ve Ispanyolca ders vermekteyim.Her yaşa ve her seviyeye uygun domanim ve ogretim yetisine sahip oldugumu düşünüyorum.
Zurich Attabach

Zurich Attabach

Üniversite eğitimimi Fransa'da tamamladım. İspanya asıllıyım. Anadilim gibi 6 dil (Fransızca-İspanyolca-İngilizce-Portekizce-Arapça-Rusça) biliyorum. Ayrıca ileri derecede İtalyanca biliyorum. Türkçe'm iyi seviyede. 2 senedir Türkiye'de çeşitli kolejlerde ve özel kurumlarda çalıştım. Özel ders konusunda oldukça deneyimliyim. Bursa içi yüz yüze, şehir dışı için online ders veriyorum. Derslere başlamadan önce ücretsiz 15 dk demo dersi verebilirim.
Cemre Aksu

Cemre Aksu

Dil eğitimimi yurt dışında tamamladıktan sonra yurt içinde özel ve köklü bir kolejde çok geniş öğrenci portföyü ile modern eğitim yöntemleri kullanarak çalışmaktayım. Öğrencilerimi kişisel olarak tanıyarak derslerimi bireysel ihtiyaçlarına göre yönlendirmekteyim, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Ramazan Yıldız

Ramazan Yıldız

A seviyesinden Yurtdışında 4 yıllık İspanyolca Öğretmenliği okumuş farklı şirketlerde tercümanlık (ispanyolca-ingilizce) yapmış ve bir çok seminerler vermiş birisi olarak size en elit ve hızlı bir ispanyolca garantisi veriyorum. Yabancı bir dili öğretmek sadece yeterli bilgi ile değil deneyimli ve doğru planlama ile olur bu nedenle en alt seviyeden öğrenmeye başlamış ve belirtilen dilin bölümünde kariyer yapmış ve farklı institülerde çalışarak deneyim kazanmış bir eğitmen olarak size emeğini
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mert B.
İspanyolca Özel Ders   22/11/2020

Bilgi aktarımı gayet iyi, dersler eğlenceli geçiyor. Alıştırma ve ödev isterseniz fazlasıyla veriyor ve takip ediyor Güler yüzlü, iyi bir hoca, tavsiye ediyorum

         
Melis Y.
İspanyolca Özel Ders   09/11/2020

Yasemin hoca ile online İspanyolca derslerine başladık çok memnunum ve çok güzel ilerliyoruz. Konuyu anladığımdan iyice emin olana kadar işliyoruz konuyu ve her ders genel bir tekrar ile üzerinden geçiyoruz. Hem kelime hem günlük konuşmalar hem gramer aynı anda çok güzel işliyor. Anlatımı çok akıcı ve hiç sıkmıyor, ders sürelerini düzenli olarak takip ediyor ve ilgileniyor. Çok iyi bir öğretmen, ve online dersimiz, aldığım çoğu birebir derslerden faydalı oldu. Teşekkür ederim ve İspanyolca öğrenmek istiyorsanız kesinlikle Yasemin hocayı öneriyorum.

         
Sema B.
İspanyolca Özel Ders   06/11/2020

Yunus bey ogrencinin ihtiyacına göre çözümler üretibilen başarılı bir öğretmen. Gençlerle de ilişkisi mükemmel🏅🏅🏅

         
Beste T.
İspanyolca Özel Ders   05/11/2020

Ramazan bey oldukça sabırlı, güler yüzlü bir insan ve harika bir eğitimci. Derslere çekinmeden girebiliyorum,anlamadığım şeyi özgürce sorabiliyorum.

         
İspanyolca Özel Ders   17/10/2020

Kızım için, lise hazırlığa destek amaçlı ders aldık. İletişimi iyi ve ilgili bir öğretmen. Tavsiye ederim

         
Meltem C.
İspanyolca Özel Ders   07/09/2020

Okan Hoca ile yenı basladık.Ancak ilk dersten itibaren kesınlıkle dogru egıtmen olduguna kanaat getırdık.

         
Fatma K.
İspanyolca Özel Ders   22/07/2020

Anthony is very professional. His technique is very efficient and I feel my Spanish is growing day by day. Also lectures are very enjoyable. Muchas gracias Anthony 😊

         
Zeynep E.
İspanyolca Özel Ders   02/07/2020

Kısa zaman içerisinde de kendisiyle birebir derslere başlayacağız. Bunun için de ayrı heyecan duyuyorum çünkü ön yargıyla baktığım online derslerde bile bu kadar sevip dersinden bu kadar verim aldıysam birebiri düşünemiyorum:)

İspanyolca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz