4 İspanyolca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

478 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İspanyolca Özel Ders Öğretmeni

Ali Durukan

Ali Durukan

Bir dil okulunda yabancılara İngilizce üzerinden İspanyolca öğretiyorum. Ayrıca Türk öğrencilerim de var. Derslerimiz okuma, anlama, dinleme ve konuşma şeklinde sıralandırılan 4 beceriyi geliştirmeye yönelik dengeli bir şekilde işleniyor. Konuşmaya ayrıca önem veriyorum çünkü benim için gramer bilip konuşamamakla hiç dil bilmemek arasında bir fark yok. Ders mataryellerini öğrencilerle PDF formatında paylaşıyorum. Derslerimi pandemi nedeniyle online veriyorum. Dil öğrenmek ayrıca kültür öğre
Alper Çetin

Alper Çetin

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu, 6 yılı aşkın bir süredir hem İngilizce hem de İspanyolca özel derslerini her yaş grubundan, sınavlara ve kişisel gelişime yönelik veren bir eğitimciyim.
Kübra Aytaçer

Kübra Aytaçer

Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden 2020 yılında mezun oldum. 2018'den beri çeşitli yaş gruplarına yönelik özel ders vermekteyim ve Covid sürecinde online sisteme mecburi geçiş yaptığım için bulunduğunuz konum farketmeksizin derslerimize devam edebilmekteyiz.
Yunus  Özütemiz

Yunus Özütemiz

Merhabalar. Ben Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Ana bilim dalı mezunuyum. Yabancı dil eğitimi üzerine formasyonum bulunmakta ve aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. 2015 yılından bu yana özel dersler vermekteyim ve 2016 dan beri de çeşitli dil okullarında İspanyolca öğretmeni olarak çalıştım. Halen özel bir kolejde ilkokul ve ortaokul düzeyinde dersler vermekteyim. Derslerde 4 dil becerisine eşit değerlerde zaman ayırarak dersler vermekteyim. Her düzeyde ve her yaşta insanlar
Alper Apaydın

Alper Apaydın

Derslerimizde gramer değil Yabancı dil konuşmayı Öğretiyoruz. Başka bir dili öğrenmek zekiler için değil, hata yapmaktan korkmayanlar için kolaydır. Ders işleme tekniklerimiz alışılagelmişin aksine ,sabit dil bilgisi kalıp ve kurallarına bağlı kalmadan, Grup Derslerinde ; - Farklı metinler ve içerikler ,görseller -Aramızdaki yazılı ve sözlü dialoglarımızı kayıt altına alıp düzenli tekrar ederek, birbirimizle uygun platformlarda iletişim kuracağız. -- Hem Grup / hem bireysel derslerimizde
Rodrigo Dueñas

Rodrigo Dueñas

PLEASE ROLL DOWN FOR ENGLISH : Merhaba ben Rodrigo, İspanyolum ve İstanbul'da yaşıyorum. Yazarlık yapıyorum ve öğretmen olarak özel dersler veriyorum. İspanyolca'nın yanı sıra İngilizce (Cambridge C1 sertifikam var) ve Fransızca (B2 sertifikalı seviye) konuşabilir ve öğretebilirim. Dersleri İspanyolca, İngilizce ve Fransızca olarak verebilirim. Öğretim konusunda çok tecrübem var. 3 yıldır öğretmenlik yapıyorum ve deneyimli, çok uyumlu ve sabırlı bir öğretmenim. İspanyolca'yı dinamik, etkili ayn
Anthony Gonzalez

Anthony Gonzalez

Dil öğretmeni olarak öğretim felsefem tamamen öğrenci merkezli. Öğrenim sürecinin her öğrencinin beyninde farklı bir şekilde gerçekleştiğine inanıyorum, ancak öğrencilerin kendi potansiyellerini karşılamalarını sağlayacak doğru aktiviteler sağlamalarını ve gerçek dünyayla yüzleşmeleri için bu potansiyeli benimsemelerini sağlamak bizim işimiz. gelecekte. Ben sadece bir dil öğretmiyorum; Hedef dili kullanarak öğrencilere yepyeni bir dünya gösteriyorum. Bu nedenle eğitim sisteminin standardına ina
Giselle  Saila

Giselle Saila

I am Giselle from Spain with 4 years experience teaching SPANISH , I think learning a language must be as fun as speaking it, therefore you will be introduced to Spanish language through out music and fun topics, whether you are a beginner or with a certain level,based on some test that we will do to figure out your learning style, we will be designing a full program that matches your needs to achieve the best result possible.
Ramazan Yıldız

Ramazan Yıldız

A seviyesinden Yurtdışında 4 yıllık İspanyolca Öğretmenliği okumuş farklı şirketlerde tercümanlık (ispanyolca-ingilizce) yapmış ve bir çok seminerler vermiş birisi olarak size en elit ve hızlı bir ispanyolca garantisi veriyorum. Yabancı bir dili öğretmek sadece yeterli bilgi ile değil deneyimli ve doğru planlama ile olur bu nedenle en alt seviyeden öğrenmeye başlamış ve belirtilen dilin bölümünde kariyer yapmış ve farklı institülerde çalışarak deneyim kazanmış bir eğitmen olarak size emeğini
Jose Mock

Jose Mock

Merhaba, benim adım Jose. Mühendislik bölümünden mezun oldum ve 2014'ten beri İspanyolca öğretiyorum. Öğretim tarzım mı? Eğlenceli ve interaktif. Tüm öğrencilerime aktif, yaratıcı ve destekleyici öğretmenim. Amacım, hepsinin İspanyolca iletişim kurarken rahat olmasını sağlamak. Sizi derslerimde görmekten memnun olurum.
Carlos Casermeiro

Carlos Casermeiro

Hola :) Adım Carlos, 25 yaşındayım, İspanyolum. İstanbul'da bir anaokulunda İspanyolca öğretmeni olarak çalışıyorum. Aynı zamanda yetişkin ve çocuk, pek çok farklı seviyeye İspanyolca dersleri veriyorum. Pedagojik Formasyonumu Clic İnternational House Sevilladan aldım. İspanya'dayken 3 yıl boyunca izci kamplarında çocuklara gönüllü olarak liderlik yaptım. Akademik seviyede Fransızca, ileri seviyede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Türkçe biliyorum. Derslerimi öğrencinin ihtiyacına göre şekil
Melis Özçeri

Melis Özçeri

Ankara Üniversitesi- Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi- İspanyol Dili ve Edebiyat bölümünden mezunum. İSPANYA- Girona Üniversitesi- İspanyol filolojisi bölümünde 1 sene okudum. Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Pedagojik Formasyon sertifikası aldım. Türkiye’nin en bilinen özel okullarından birinde İspanyolca öğretmenliği yapmaktayım.
İlkay Alajarın

İlkay Alajarın

Ingilizce öğretmeniyim ancak 10 yıl ispanyada kaldım ve çok iyi derecede ispanyolca biliyorum.Ispanyada 2008 ve 2014 yillari arasinda çocuk ve yetişkinlere ders verdim.Turkiyede de aynı şekilde ingilizce ve Ispanyolca ders vermekteyim.Her yaşa ve her seviyeye uygun domanim ve ogretim yetisine sahip oldugumu düşünüyorum.
Okan Akkuş

Okan Akkuş

İspanya - Malaga deneyimli öğretmenden özel ispanyolca dersi. Grup dersleri de verilebilir. Geleceğin dilini konuşmak istemez misiniz?
Aslı İbraguş

Aslı İbraguş

Merhaba,ben Aslı İbraguş ; Saint - Benoit Fransız Lisesi ardından Dil Tarih Coğrafya Fakültesi İspanyol dili ve edebiyatı mezunuyum.25 yıldır ispanyolca fransızca özel ders vermemin yanısıra hem Türkiye hem de dünyanın birçok ülkesinde profesyonel tur rehberliği yapmaktayım.İspanyolca dünyada en yaygın konuşulan 2.dildir ve öğrenmesi zannettiğiniz kadar da zor değildir, 6 ayda rahatça konuşup , yazabilecek düzeye gelebilsiniz.Şimdi başlamaya ne dersiniz?.
Cemre Aksu

Cemre Aksu

Dil eğitimimi yurt dışında tamamladıktan sonra yurt içinde özel ve köklü bir kolejde çok geniş öğrenci portföyü ile modern eğitim yöntemleri kullanarak çalışmaktayım. Öğrencilerimi kişisel olarak tanıyarak derslerimi bireysel ihtiyaçlarına göre yönlendirmekteyim, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Gamze Naz Aydın

Gamze Naz Aydın

Ankara Üniversitesi Ispanyol Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisiyim.2017 yılından beri ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Ispanyolca dersi vermekteyim.Pandemi sebebiyle derslerime online platformlarda devam ediyorum.
Esra Sar

Esra Sar

Uzun yillar Ispanya da yasadim. Tur rehberligi ve yoneticilik yaptim. Halen simultane Ispanyolca konferans tercumanligi yapmakta ve her yas grubuna eglenceli bir sekilde ispanyolca ogretmekteyim.
Nilay Erseven Ozbek

Nilay Erseven Ozbek

ANKARA ÜN. Dil Tarih Coğrafya fak.Ispanyol dili mezunuyum.Akdeniz üniversitesi formasyon sertifikam var.15 yıldır çeşitli dershanelerde ve özel kolejlerde ispanyolca öğretmenliği yapmaktayım.On line ya da yüzyüze eğitim de çok yol katettiğimizi düşünüyorum öğrencilerimle.Ispanyol dilini tutkuyla seven (benim gibi) herkesle çalışmak,öğretmek büyük bir zevk benim için.Bekliyorum derslerime.
Cansel  Dinç

Cansel Dinç

Ankara Üniversitesi, İspanyol dili ve edebiyatı mezunuyum. 1 sene boyunca eğitim amaçlı İspanyada yaşadım, hem ispanyolca öğretmenliği hem de elçilikte staj ve iş tecrübem bulunuyor aktif olarak adliyede çevirmenlik yapıyorum.Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ispanyolca öğrenmenizde yardımcı olabilirim.
Meltem Sari

Meltem Sari

Merhaba, Arjantin Buenos Aires Üniversitesi nde Latin Dilleri ve Edebiyatı Yüksek Lisans programını bitirdim ve uzun yıllar Güney Amerika da bir çok ülke ve kurumda bireysel ve sınıf dersleri verdim. Çalışmalarıma İstanbul da özel kurum ve okullarda devam etmekteyim. Çalıştığım kurumlar : Argentina National Lectura Enstuticion, 2012-2014 Argentina CEC Rosario, 2015-2018 İstanbul Just English, 2019-2020 İstanbul Dünya Dilleri Merkezi 2019-2020 Ted Koleji, 2019-2020
Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk

Alanından mezun, yurt dışı (Salamanca Üniversitesi ve Valencia Üniversitesi) ve yurt içi (Ankara Üniversitesi) İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmüş tecrübeli İspanyolca öğretmeninden özel ya da grup dersleri.
Öykü Zeynep Gökçen

Öykü Zeynep Gökçen

Merhaba ben Zeynep, 2 yıl Arjantin'de 1 yıl Almanya'da yaşadım onun dışında yine üniversiteyi yurt dışında okumam ve konuşma pratiğim sayesinde oldukça iyi bir seviyede İspanyolca ve İngilizce konuşup yazabiliyorum. Simültane tercüme, yazılı tercüme ve özel ders tecrübem var.
Orçun Venklioğlu

Orçun Venklioğlu

İstanbul Atdın Üniversitesi ( İspanyolca - Türkçe Çevirmenlik ) mezunuyum.1 sene Barcelona da Universitat de Barcelona da eğitimime devam ederek eğitimimi sürecimi tamamladım. Cervantes İstanbul dan Dele C1 seviyesinde diplomam bulunmaktadır. Saatlik ücret 80 TL
Klc Yabancı Dıl Merkezı Ltd Stı

Klc Yabancı Dıl Merkezı Ltd Stı

KLC Yabancı Dil Eğitim Merkezi olarak, 16 yıllık deneyimimizi, bütçe dostu programlar ve harika eğitmenlerimizle İngilizce, Türkçe, Arapça, İspanyolca, Çince, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca dillerinde sizleri en kısa sürede hedefinize ulaştırmak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zübeyde G.
İspanyolca Özel Ders   23/02/2021

İspanyolca hep öğrenmek istediğim bir dildi. Alper hocam tam benim istediğim gibi sabırlı bilgili ve bir o kadar da sevimli bir eğitmen hiç sıkılmadan yorulmadan dersini anlatıyor İlk başta zorlanırım sanmıştım fakat Alper hoca sayesinde keyifli zamanlar geçirdim ve ilk derste bile çok şeyler öğrendim. İspanyolca ders için ilk tercihiniz kesinlikle Alper hoca olmalı. Ders almak isteyenlere kesinlikle öneriyorum bizim yolumuz çok uzun olacak Alper hocamla😊😊

         
Bahar E.
İspanyolca Özel Ders   30/01/2021

5 senedir 2.dil olarak ispanyolca öğrenmeye çalışan 10 yaşındaki kızım 3 derste çok yol katetti, derslerini sabırsızlıkla bekliyor ve dile olan ilgisi Anthony ile daha da arttı. çok teşekkürler Anthony...

         
Gokce B.
İspanyolca Özel Ders   08/01/2021

We are learning Spanish with my husband. Rodrigo understood our needs and adjusted his teaching. He is a native and it adds value when it comes to speaking/pronounciation. He is very calm, positive, friendly by his nature which makes it ever better to get his classes! Highly recommended ♥️

         
Omer A.
İspanyolca Özel Ders   11/12/2020

Burcu Hanim 7 yasindaki kizimiza ders veriyor. Dersi yasina uygun sekilde, ogrenme hizina paralel anlatiyor. Ingilizce'yle karsilastirmali aciklamasi ogrenmesini cok kolaylasitiriyor. Kizimdan aldigimiz geri bildirimler cok pozitif :) Gonul rahatligiyla ders alabilirsiniz

         
Nil B.
İspanyolca Özel Ders   27/11/2020

Müthiş bir hoca, çok eğlenceli ders anlatıyor zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz.Bir sonra ki dersimizi sabırsızlıkla bekliyorum

         
Mert B.
İspanyolca Özel Ders   22/11/2020

Bilgi aktarımı gayet iyi, dersler eğlenceli geçiyor. Alıştırma ve ödev isterseniz fazlasıyla veriyor ve takip ediyor Güler yüzlü, iyi bir hoca, tavsiye ediyorum

         
Harika A.
İspanyolca Özel Ders   26/10/2020

Burcu hnm dan neredeyse 1 ay olacak 10 yaşındaki oğlum için ispanyolca dersi alıyoruz.işinde ciddi ve bence başka diller bilmesinden ötürü de Konu anlatımı çok başarılı..Ders dşında da sorduğumuz sorulara hemen dönüyor ulaşılabilir olmak çok önemli ve özel..Teşekkürler Burcu hnm:)

         
Öner B.
İspanyolca Özel Ders   16/08/2020

İspanyolcayı seviyorum. Çoğu dil öğretmeninin aksine İlkay Hanım da öğrettiği dili, İspanyolcayı seviyor, bu işi sevdiği için yapıyor. Videosundan çalışma kitaplarına kadar, öğrenmek istediğimiz dille ilgili her türlü materyale büyük kolaylıkla ulaşabildiğimiz şu çağda, şahsen bir öğretmenden beklediklerim; öğretmeyi sevmesi, söz konusu dilden keyif alması ve bunu yansıtması, motive etmesi, empati kurarak öğretmeye teşvik etmesidir. Eğitmenlik, öğretmenlik kutsal bir meslektir; sırf para kazanmak için ilan verenleri ifadesinden, tavrından hemen anlayabiliyorsunuz zaten. İspanyolca öğrenmek istiyorsanız, doğru kişinin profiline bakıyorsunuz.

İspanyolca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz