En İyi 10 İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 7.289 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Yilmaz Yalin T.

Yilmaz Yalin T.

İç Mimar · Ümraniye, İstanbul
Uzun yıllardır bu sektörde uzman ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini sağlamaktır. Tüm mimari projeleriniz temiz titiz bir şekilde çalışılarak sizlere zamanında teslim edilir. Tasarım Proje Uygulama Tadilat ve Dekorasyon İnce İşler Taşeronluk Hizmetleri İzolasyon Danışmanlık ve Uygulama Mobilya ve Koltuk Tasarım
Uca Yapı Ve Mimarlık

Uca Yapı Ve Mimarlık

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
Dış ve iç mekan projelendirme, 3 boyutlu görselleştirme ve uygulama takibini yapmaktayız. Lokasyon fark etmeksizin hizmet vermekteyiz, bugüne kadar İstanbul, Ankara, Bodrum, Adana ve Osmaniye de hizmet verdik.
Mustafa K.

Mustafa K.

İç Mimar · Sancaktepe, İstanbul
Merhabalar ben hayallere dokunan adam, Mustafa KAYA. Düşünceler ve fikirler en iyi, çizmekle meydana gelir. Yazar-çizerim aynı zamanda müthiş bir hale getiririm. İnanmak istiyorsan iletişime geçmen yeterli.
İlayda B.

İlayda B.

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul
İç mimarlık alanında ; * Online danışmanlık * 3d modelleme *Teknik çizim *Uygulama ve tasarım *Konsept oluşturma ve daha birçok tasarım alanında hizmet vermekteyim daha detaylı görüşme için iletişime geçiniz.
Artimilim Mimarlik Mobilya Dekorasyon

Artimilim Mimarlik Mobilya Dekorasyon

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon olarak 12 yıllık tadilat ve dekorasyon tecrübesi ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. İç mimarımızın kontrolü altında görsel sunumumuz ve uygulama sürecimizi gerçekleştirmekteyiz. Ahşap kalemlerini bizzat atölyemizde imal etmekteyiz. Zamanında teslim, 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilik sorgusuz sualsiz prensibimizdir.
Elkılıç İnşaat

Elkılıç İnşaat

İç Mimar · Ümraniye, İstanbul
İhtiyaçlar Doğrultusunda Proje, Tasarım, Dizayn, Dekorasyon Ve Anahtar Teslim Profesyonel Ekip Uygulamaları. Mağaza Tasarımları, Ofis Tasarımları, Kafe Tasarımları, Bar Tasarımları, Restoran Tasarımları, Mutfak Tasarımları, Banyo Tasarımları, Mobilya Tasarımları, Tadilat Uygulamaları, Proje Danışmanlığı ve Mimari Görselleştirme Projeleri Başlıca Hizmet Alanlarımızdır. Özgün Tasarımlar Daha Farklı Ve Kaliteli Hizmet Verebilmek İçin Özgün Mekanlar Tasarlıyoruz. Tadilat Ve Dekorasyon Alanında B
Ani Yapı

Ani Yapı

İç Mimar · Sancaktepe, İstanbul
Ani Yapı marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız İstanbul’daki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana geçen projelerde ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size ger
Mimari Yapı

Mimari Yapı

İç Mimar · Avcılar, İstanbul
Evinizi, mağazanızı, villanızı yada ofisinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz veya komple tadilata sokacaksınız. En az 20 kalem iş demek buda 20 farklı usta ile 20 farklı insan ile karşılaşmak demek. Hepsi ile ayrı ayrı muhatap olmak demek. Gerçekten bunun için zaman ve çok sağlam bir psikoloji gerekir. Tabi bu durumda hem zamanınızdan olacaksınız hem psikolojik olarak rahat olmayacaksınız hem de burumda daha fazla maliyet yükü oluşur. Bize gelin anahtar teslimi tadilat, dekorasyon, tasarıma
Didem Nur H.

Didem Nur H.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar; İç mimarlık sadece koltuğun nereye geleceğine karar vermek değil hayalinizin üstünde bir tasarım çıkarmaktır. Bunun için her şeyi yapabilirim.
Aziz Emre  M.

Aziz Emre M.

İç Mimar · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar, 7 yıllık meslek hayatımda, işin mutfağından başladığım iç mimarlık dünyasında birçok projeye imza attım. İş ayırt etmeksizin, konsept tasarım, uygulama, tadilat, mobilya üretimi vs. gibi konularda kendimi geliştirdim ve geliştiriyorum. Bu bağlamda iç mimari alanında aklınıza gelebilecek her konuda sizlerle tecrübelerimi ve yaratıcılığımı paylaşmayı çok isterim. Güzel işlerde görüşmek dileğiyle.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vedat Biricik
İç Mimar   05/04/2019

Son derece profesyonel,dürüst ve iyi niyetli çalışanlardan oluşan bir firma. Görenlerin hayran kaldığı bir iş çıkardılar. Gözü kapalı evinizi teslim edebilirseniz.

         
Halit Akgün
İç Mimar   24/01/2019

Ekipleri,ustaları iyi tasarım konusundada bize güzel öneriler sundu gençler ve yaptıkları işler kaliteli teşekkürler.

         
SELAHATTİN ALİ USTA
İç Mimar   19/12/2018

İlk defa armut.com dan hizmet aldım ve Yapı Kayıt Başvurum için Vivenka Mimarlık ile sizin sayenizde tanıştım. Vivenka Mimarlık tan Uğur Bey sorunuma kendi sorunu gibi yaklaşıp, tecrübe ve bilgi birikimiyle yolumu aydınlattı. Sayesinde sorunsuz bi başvuru yaptık. Gerçekten aradığım hizmet için kapı kapı mimarlık bürosu gezip Vivenka Mimarlığı aramam gerekirdi ama Armut.com sayesinde Uğur Bey e kolaylca ulaşabildim. İyiki varsın armut.com, İyiki varsın Vivenka Mimarlık, iyiki varsın Uğur Bey.

         
Binnur Karapınar
İç Mimar   24/09/2018

Artveva iç mimarlık firması geldiler ölçüm yaptılar. Çok profesyonel firma anlaştık. Çizim yapılacak 1 haftaya kadar projeyi teslim edecekler.

         
Akif Demirel
İç Mimar   31/05/2018

İşinde uzman, müşteri ilişkileri son derece iyi ve en önemlisi karşılıklı güven ve saygı içinde çalışabileceğiniz bir ekip, Aytekin ve Oltan Bey ler çok teşekkürler.

         
Senem Tör
İç Mimar   05/04/2018

Eray Bey ile armut com. üzerinden içmimarlık hizmet talebimi oluşturur oluşturmaz 5 dk. İçerisinde tanıştık. Kendisi genç, dinamik, karşı tarafı sabırla dinleyen estetik çözümler getiren başarılı bir mimar. Evimize kattığı ve katacağı tüm güzellikler için çok teşekkürler...

         
Aslı Tok
İç Mimar   15/02/2018

Mobilyalarım için ve tadilatım için bize tasarım-danışmanlık hizmeti verdiler. Çok memnun kaldım teşekkürler Nida hanım ve Gökhan bey.

         
Muhammed Süheyl
İç Mimar   09/02/2018

Kütüphanemin rafları gayet sağlam ve kaliteli malzemelerden yapıldı. Dayanıklılığın yanında tasarımı da hoş ve çok fonksiyoneldir.

İlçe İlçe İç Mimar
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz