En İyi 10 İstanbul İç Mimar | Armut

En İyi 10 İstanbul İç Mimar

5 İç Mimar Dekorasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 3.378 İç Mimar Dekorasyon Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Gündüz  Y.

Gündüz Y.

İç Mimar · Kartal, İstanbul
-GÜNDÜZ YAPI inşaat ve mobilya sektöründe zengin ürün gamı ve kreasyonlarıyla faaliyet göstermektedir. Tasarımdan uygulamaya kadar olan süreçte, deneyimli kadrosuyla estetiğe ve ergonomik ihtiyaçlara uygun üretim gerçekleştirir.Her aşamada ekonomik çözümler sunar.Tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, iç mekan tasarımında aradığı estetik ve kaliteyi son kullanıcı için büyük titizlikle üretir. -GÜNDÜZ YAPI, sizin için düşünür, araştırır, enforme eder, konseptlerin ve ihtiyaçların belirl
Yilmaz Yalin T.

Yilmaz Yalin T.

İç Mimar · Ümraniye, İstanbul
İnce işler taşeronluk hizmetleri İc ve dis mekan tasarim uygulamalari Tadilat ve dekorasyon Isteklere ozel uygulamalar
Entrada M.

Entrada M.

İç Mimar · Üsküdar, İstanbul
Otel, AVM, ofis ve özel konut tasarımları üzerinde çalıştım ve çalışmaktayım. Rusya Sochi de bulunan Radisson Blu Resort&Spa Otel in, yine Rusta Kiev de bulunan Kiev Otel in ve Sheraton Otel in, İstanbul Taksim de bulunan Golden Age Otel in genel kullanım alanlarının, Kazakistan da bulunan Efes Sports Pub ın, İstanbul da bulunan Metrocity ve Özdilek Avm içinde foodcourt dükkanlarının, Meydan Avm nin yönetim ofislerinin ve foodcourt alanının, Ankara da bulunan Delta Spektra fabrika ve yönetim
Neslihan Ö.

Neslihan Ö.

İç Mimar · Sarıyer, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 4 yıldır profesyonel olarak mimari ve iç mimari projeler üretmekteyim. Portfolyomu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. https: issuu.com architectmsgsu docs n_e_s_l_i_h_a_n_o_z_y_i_g_i_t
Çam Mimarlık

Çam Mimarlık

İç Mimar · Maltepe, İstanbul
Daima bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan tanımlı mekânların, tanımlı işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanmasını ilke edinmiştir.
Hepe Tasarım Ve İç Mimarlık A.ş.

Hepe Tasarım Ve İç Mimarlık A.ş.

İç Mimar · Ataşehir, İstanbul
Tasarım gücü yüksek; müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir tasarım ofisiyiz. Uygulamayı da tasarımımız kadar titiz gerçekleştirmekteyiz.
Damla K.

Damla K.

İç Mimar · Kadıköy, İstanbul
2015 yılı İstanbul Kültür Üniversitesinden 1.likle mezunum. 2015 Mayıstan beri ; tasarım ve uygulama projeleri yapan bir mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev yapmaktayım. Çalıştığım projelerde tasarım ve detay çalışmalarını, disiplinler arası koordinasyonu ve iş takibini gerçekleştirmekteyim.
Eda U.

Eda U.

İç Mimar · Ümraniye, İstanbul
İç mimarlık mezunuyum. 12 yıldır mesleğimi yapıyorum. -Ev dekorasyonu -Mobilya tasarımı -Mağaza görsel tasarımı -İç mekan tasarımı ile ilgili tüm işlerde profesyonel uzman ekibimle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarım. İç mekan ve mobilya tasarımlarınızı uzman kişilere vermek istiyor ve sonrasını düşünmek istemiyorsanız mimarla çalışmanın keyfini çıkarın.
Erdem A.

Erdem A.

İç Mimar · Beylikdüzü, İstanbul
Evinizi, mağazanızı, villanızı yada ofisinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz veya komple tadilata sokacaksınız. En az 20 kalem iş demek buda 20 farklı usta ile 20 farklı insan ile karşılaşmak demek. Hepsi ile ayrı ayrı muhatap olmak demek. Gerçekten bunun için zaman ve çok sağlam bir psikoloji gerekir. Tabi bu durumda hem zamanınızdan olacaksınız hem psikolojik olarak rahat olmayacaksınız hem de burumda daha fazla maliyet yükü oluşur. Bize gelin anahtar teslimi tadilat, dekorasyon, tasarıma
Mental Arc Design

Mental Arc Design

İç Mimar · Beşiktaş, İstanbul
Mental Arc Design 7 yıldır Mimarlık ve Eğitim sektörlerinde donanımlı kadrosu ile faaliyet gösteren bir ekip firmasıdır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Işık Sinoplu
İç Mimar Dekorasyon   13/06/2018

Çalışmamızdan inanılmaz memnun oldum. İletişim süper, tamamen sizi anlamaya ve istediğinizi ortaya çıkarmaya odaklanıyorlar. Sürekli revizyonlar ve ekstra emeklerle işe başlarken hayal ettiğimden daha güzelini çıkardılar. 3D 360 derece modern sunumlarla karar vermenizi, hayal etmenizi kolaylaştırmaları da çok büyük bir artı.

         
Akif Demirel
İç Mimar Dekorasyon   31/05/2018

İşinde uzman, müşteri ilişkileri son derece iyi ve en önemlisi karşılıklı güven ve saygı içinde çalışabileceğiniz bir ekip, Aytekin ve Oltan Bey ler çok teşekkürler.

         
Hüsamettin Şanal
İç Mimar Dekorasyon   17/05/2018

Henüz görüşme aşamasındayız henuz biz karar vermedik doğrusu ilgi ve alakalarindan memnun kaldım sağolsunlar

         
İlhan Avcı
İç Mimar Dekorasyon   09/05/2018

Retro dizayn ailesine; Ece hanım ve Burhan bey e,özellikle teşekkür ediyorum.yaptıkları çalışmada kendilerinin verdiği fikir ve yönlendirme doğrultusunda güzel bir iş başardık.bütçemiz azda olsa bizlere gösterdikleri özveri ve iş yapış şekillerinden dolayı tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

         
İç Mimar Dekorasyon   06/05/2018

Göstermiş olduğu ilgi ve alakayı iş sürecinde sürekli hissedebiliyorsunuz. Süreçte oluşabilecek tüm sıkıntıları büyük bir profesyonellikle atlatmayı başarabilen, hızlı ve makul çözümler ile kısa zamanda kaliteli bir hizmeti bize sundukları İçin teşekkür ediyorum.

         
Belkıs Ertürk
İç Mimar Dekorasyon   23/04/2018

Yalın bey’in iş disiplini ve işini severek yapması sonucunda harika bir iş çıktı.Dekorasyon konusunda çok zevkli,değişik fikirleri sayesinde istediğim gibi bir çalışma oldu.kendisine çok teşekkür ederiz.

İç Mimar Dekorasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz