En İyi 10 İstanbul Asansör Bakım Servisi | Armut

En İyi 10 İstanbul Asansör Bakım Servisi

4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 261 Asansör Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Metyıl Asansör Elk.şti

Metyıl Asansör Elk.şti

Asansör Bakım · Beyoğlu, İstanbul
55 yıllı bulan firma geleneği ve vizyonu ile günümüzün getirdiği teknolojik yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız.
Orke A.

Orke A.

Asansör Bakım · Güngören, İstanbul
Firmamız kurulduğu günden bugüne her yıl büyüyen iş hacmiyle önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir.İstanbul genelinde her türlü insan asansörü ve yük asansörlerinin bakım,arıza,revizyon,tamir,TSE etiket işleri ve montaj işlerinde sizlerede hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Etap Asansör A.ş

Etap Asansör A.ş

Asansör Bakım · Üsküdar, İstanbul
40 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla gerek yurtiçi gerek yurtdışı montaj bakım servis ve onarım hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tesisinize uygun asansör çözümleri, bakım-onarım teknik servis hizmetlerini, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada sunuyoruz.
White Asansör

White Asansör

Asansör Bakım · Kağıthane, İstanbul
. White Asansör ve Yürüyen Merdiven sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile 15 yıldır sektörde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren güvenliğe önem veren uzman kadroya ve donanıma sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede asansör ve yürüyen merdiven sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri güvenlik, kalite, hizmet ve zamanında teslim olmuştur. Sürekli
Elas Dikey Taşıma Sistemleri

Elas Dikey Taşıma Sistemleri

Asansör Bakım · Maltepe, İstanbul
Elas Dikey Taşıma Sistemleri sektörle ilgili istisnasız her türlü belgeye sahip, devlet kurumlarına iş yapmış ve yapan daima ileriyi hedefleyen kurumsal kimliğini kazanmış bir kuruluştur.Montaj,revizyon ve servis ekiplerimiz konuyla ilgili özel eğitimlerden geçmiş sertifika sahibi olmuşlardır. Güvenilir,ekonomik çözümler getiren,konusunda uzman ve belgeli bir firma olarak sektörümüzde hizmet vermekteyiz.
İyon Asansör Elek. Taah.san ltd

İyon Asansör Elek. Taah.san ltd

Asansör Bakım · Kartal, İstanbul
Sektörde yeni kurulmuş bir firma olmamızın yanında en az 10 yıldır profesyonel olarak sektör içerisinde yerli ve yabancı büyük firmalarda çalışmış olan personelimiz ile, genç dinamik ve hızlı servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmalar TSK, Huzur Evleri, Milli Eğitim okulları, Üniversite yurtları, Orman İşletme Müdürlüğü. vb yerlere bakım ve onarım (Yeşil Etiket) hizmetimiz referanslarımız arasındadır. Can güvenliğiniz ve memnuniyetimiz hizmette asıl önceliğimizdir.
Pe Lift

Pe Lift

Asansör Bakım · Bakırköy, İstanbul
Web : www.pelift.com eposta : : Asansör bakım , revizyon , proje ve montaj alanlarında hizmet vermekteyiz. gün saat hizmet garantimiz vardır. günün her saati bize ulaşabilirsiniz
Fulltime Asansör

Fulltime Asansör

Asansör Bakım · Kağıthane, İstanbul
FİRMAMIZ BAKIM, ARIZA TESPİTİ VE REVİZYON KONUSUNDA DENEYİMLİ KADROSUYLA SİZLERE 7 24 HİZMET VERMEKTEDİR. -ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ -
Fiber Asansör

Fiber Asansör

Asansör Bakım · Bahçelievler, İstanbul
Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.
1001 Asansör Ve Bina Hizmetleri

1001 Asansör Ve Bina Hizmetleri

Asansör Bakım · Sultanbeyli, İstanbul
Sultanbeyli ve çevresinde bakım yapmaktayız. Her türlü montaj revizyon bakım ruhsatlandırma proje işlemlerini de itina ile yapmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
metin özer
Asansör Bakım   10/12/2018

Settar usta işini gerçekten iyi yapan verdiği hizmetin arkasında duran birisi. Asansörümüz sürekli ses yapıyordu. Onu düzeltmesini istememize rağmen kendisi halletmiş bunun içinde ayrıca teşekkür ederiz.

         
Zeki Akdoğan
Asansör Bakım   02/11/2018

Tayfun Bey gayet ilgili birisi, diğer tekliflere nazaran yerinde inceleme yaptı ve mantıklı tavsiyelerde bulundu. Kendisiyle çalışmaya başladık. Çok teşekkürler

         
Mustafa Aktürk
Asansör Bakım   26/10/2018

Asansör fotosel arızası için önceki firmamız hemen değişim önermişti. Bu firma yetkilileri ise henüz anlaşmamışken önce gelip keşif yaptılar ve parça değişimi olmadan kablo tamiratı ile sorunu çözdüler. Daha sonra da rutin bakım için anlaştık. Arıza durumunda iletişim için samimi bir güvence verdiler ve bundan sonra kendileriyle çalışmaya karar verdik. Çözüm odaklı olmaları ve ilgileri nedeniyle teşekkür ederim.

         
İbrahim Meydanlı
Asansör Bakım   23/03/2018

USTALARINA VE ŞİRKET YETKİLİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. İLK DEFA BU KADAR MEMNUN OLDUĞUMUZ BİR FİRMA İLE ÇALIŞTIK UMARIM BU ŞEKİLDE DEVAM EDERLER.

         
Nuğman Arslan Aydın
Asansör Bakım   20/11/2017

Kendilerine Armut sayesinde tanıma fırsatı buldum, çok memnun ve "müşteri odaklı" çalıştıklarını anladım cidden teşekkür ederim ”ve herkese tavsiye ederim.

         
Tayfun Ünal
Asansör Bakım   22/10/2017

çok temiz ucuz ve güzel bir iş yaptılar başkalarına da tavsiye edebilirim sizlere de teşekkürler bize böyle bir imkan tanıdığınız için

         
Housechill Yönetim
Asansör Bakım   23/09/2017

Almış olduğumuz tüm teklif sahipleri ile bizzat görüştük 5 firmada oldukca kurumsal ve iyi firmalardı ancak Metyıl Asansör bununla birlikte daha özverili ve işini severek yapacağını öngördüğümüz için tercih ettik. Ve öylede oldu tüm asansörlere ivedi bakılıp anında müdahale edildi. ve kısa vadedeki tüm problem uzman ekip tarafından çözüldü. yıllık sözleşme imzalayıp uzun vadede çalışmayı düşünüyoruz. Armut.com bu işbirlikteliğine yapmış olduğu aracılıktan dolayı tesekkürü borç biliriz

         
Ergün Asmaoğlu
Asansör Bakım   18/08/2017

Firma genel müdürü mustafa aydın ve rulman değişimini ve asansör bakım ve arızasını yapan ekibi öncelikle beyefendi işini bilen uzman kişiler.son yıllarda rastlamadığım. Esnaf tipinden.gerçekten önce davranışlarını sonra işlerini çok takdir ettim.asansör işi olan herkese her konuda tavsiye ederim.bu firmayla iş yapan herkesin memnun kalacağına inanıyorumfirmaya ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Asansör Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz