Hizmet Ver
Bağlama Dersi

4 İstanbul Bağlama Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 491 Bağlama Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Bağlama Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 491 Bağlama Dersi Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 200 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 2,988 kişi İstanbul Bağlama Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Bağlama Dersi Öğretmeni

Nesimi G. photo

Nesimi G.

23.07.2014

Bağlama Dersi · Şişli, İstanbul

İ.T.Ü Konservatuvar mezunuyum. Yaklasik 12 senedir özel ve online bağlama öğretmenliği yapmaktayım. Telli çalgıların birden fazla öğrenme şekli vardır.Amacım notalarla öğrenciyi boğmak değil,kolay yöntem ve tekniklerle bağlamayı öğretip müziği sevdirmek. Ögretmeniniz kim olursa olsun,bağlama...

Orhan I. photo

Orhan I.

29.05.2022

Bağlama Dersi · Bakırköy, İstanbul

Öncelikle herkese merhaba Pratik bir şekilde fazla notalarla yorulmadan ve kolaylıkla türküleri ve çalabileceğinizi garanti verebilirim tabiki vereceğim programlara ve alıştırmalara günlük yarım saatinizi ayırmanız lazim . Ödeme noktasında hiç zorlanmayacaksınız ve türküleri keyif alarak...

Fevzi Ç. photo

Fevzi Ç.

03.07.2022

Bağlama Dersi · Güngören, İstanbul

Merhabalar. Ben nişantaşı Üniversitesi konservatuar Müzik bölümünde eğitim almaktayım. Şuanda özel bir kurumda bağlama ve piyano dersleri vermekteyim. İhtiyaç duyulduğunda çeşitli sahnelerde çalışmaktayım

Levent L. photo

Levent L.

10.09.2021

Bağlama Dersi · Üsküdar, İstanbul

17 yıldır profesyonel olarak bağlama üzerine çalıştım/çalışıyorum. Neşet Ertaş, Erdal Erzincan, Arif sağ, Çetin Akdeniz, gibi viritözlerin çalış teknikleri üzerine çalıştım. Kısa sap, uzun sap, Divan sazları üzerine, özel ve grup dersi verilir.

Doğukan D. photo

Doğukan D.

14.03.2020

Bağlama Dersi · Büyükçekmece, İstanbul

Bağlama ud ve gitar çalıyorum. 3 yıldır ud ve bağlama dersleri veriyorum. özel müzik kurumlarında çalıştım ve büyükçekmece belediyesinde 4 yıl gitar eğitmenliği yaptım.

Murat Y. photo

Murat Y.

28.02.2022

Bağlama Dersi · Bahçelievler, İstanbul

Arif Sağ ve Erdal Erzincan Müzik Merkezlerinden eğitim aldım MEB onaylı sertifikamda vardır yaklaşık olarak 20 Yıldır Bağlama çalıyorum Bilgi ve Birikimimi size de aktarmak isterim

Sevilay S. photo

Sevilay S.

10.07.2022

Bağlama Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba Yaklaşık 13 yıldır kısa sap Bağlama çalıyorum. 8 yıldır özel ders ve grup dersleri veriyorum.

Ozan C. photo

Ozan C.

28.02.2020

Bağlama Dersi · Esenyurt, İstanbul

Selamlar, 29 yaşındayım Haliç Konservatuar mezunuyum. Yüksek Lisansım tez aşamasında devam ediyor. Müziğe 8 yaşımda bağlamayla başladım, 15 yaşımdan beri de gitar türleriyle ilgileniyorum. Çeşitli müzik merkezlerinde ve özel ders olarak toplamda 12 yıllık bir eğitmenlik tecrübem var. Halihazırda...

Ozan G. photo

Ozan G.

18.02.2022

Bağlama Dersi · Başakşehir, İstanbul

23 yaşında istanbul Bahçeşehir de yaşıyorum küçüklüğümden beri 14 yıldır bu işin içindeyim

Tuğberk B. photo

Tuğberk B.

01.04.2020

Bağlama Dersi · Kartal, İstanbul

Öğretim Görevlisinden Özel Bağlama & Konservatuvar Hazırlık Eğitimi Dersi (İsteğe bağlı ayrıca online derste yapılmaktadır.)

Uğur K. photo

Uğur K.

14.10.2020

Bağlama Dersi · Başakşehir, İstanbul

Bağlama öğretmenliğinde 27 yıllık deneyim. Kısa sap uzun sap bağlama dersi yüzyüze ve online eğitim özel ve grup dersi verilir. Kısa sap bağlama eğitimi üzerine yazılmış 4 adet kitabı vardır. 2012 yılında çıkmış bir albümü vardır.

Oğuzhan Ç. photo

Oğuzhan Ç.

02.07.2022

Bağlama Dersi · Tuzla, İstanbul

Merhabalar, Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitimi Bölümünde eğitimimi sürdürüyorum. Çayırova ve Gebze Belediyeleri adı altında konserlere çıktım ve Çayırova Belediyesi'nde 1 sene Bağlama Eğitmenliği yaptım. Bağlama'ya yeni başlayacak veya ileri düzey çalım tekniklerini öğrenmek...

Ali D. photo

Ali D.

25.10.2018

Bağlama Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar ben Ali; 25 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir bağlama çalıyorum.2 yıl kursa giderek nota eğitimi ile birlikte bağlama dersi aldım.Şu anda ders verdiğim öğrencilerle temel nota bilgisi ve solfej metodu ile çalışmaktayım.

Emir Ö. photo

Emir Ö.

22.06.2022

Bağlama Dersi · Kadıköy, İstanbul

Bağlamayı nota üzerinde anatomik olarak değil kara düzen felsefik olarak öğretiyorum.

Ali Osman S. photo

Ali Osman S.

08.06.2022

Bağlama Dersi · Kadıköy, İstanbul

2017'den beri bağlama ve ud sazlarını icra etmekteyim, 2020'den beri ise birçok öğrenciye bu alanda özel ders vermekteyim.

İhsan Ç. photo

İhsan Ç.

26.10.2019

Bağlama Dersi · Fatih, İstanbul

Haliç Üniversitesi Konservatuvar öğrencisi, Türk halk müziği koroları ve bir çok konser çalışmasında yer almış olan İhsan Çevik'le;dilerseniz kendi evinizde dilerseniz benim evimde özel bağlama dersi alabilirsiniz.

Haydar K. photo

Haydar K.

30.11.2017

Bağlama Dersi · Gaziosmanpaşa, İstanbul

2003 yılından beri müzikle uğraşıyorum. Notalı olarak eğitimleri yapıyoruz. Okuma yazmayı bilen herkes bağlama çalmayı öğrenebilir. Öğretmek için iddaalıyım.

Özge Nur Y. photo

Özge Nur Y.

11.08.2020

Bağlama Dersi · Esenyurt, İstanbul

Merhaba 16 yıldır bağlama calmaktayim. Tokat Anadolu Güzel Sanatlar lisesi müzik bölümü ve bilim ve sanat merkezi müzik bölümü cikişlıyım. Üniversiteyi kırsehir ahi Evran üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak bitirdim. Kendi müzik evimi açtım ve eğitim verdim ensturman satışları yaptım....

Funda Ş. photo

Funda Ş.

08.03.2021

Bağlama Dersi · Esenyurt, İstanbul

Fen sanat müzik ve e.t.d prodükdion olarak tüm enstrüman dallarında siz öğrencilerimize profosyenel öğretmen ekibimizle ders vermekteyiz okulumuz Esenyurt akbatida bulunmakta hepinizi kesin sonuc garantili derslerimize bekleriz

Tayfun C. photo

Tayfun C.

26.07.2020

Bağlama Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

BAĞLAMA DERSİ(KISA-UZUN SAP) VE ŞAN EĞİTİMİ İLE İLGİLENEN ARKADAŞLAR ULAŞABİLİRLER AVCILARDA DERSLİĞİMİZ BULUNMAKTADIR. ÖĞRENCİNİN EVİNDE DE DERS VERİYORUM.AYLIK 4 GÜN 250 TL.

Bayram A. photo

Bayram A.

21.10.2019

Bağlama Dersi · Eyüp, İstanbul

23 yıldır bağlama eğitimi veriyorum öğrenmenin yaşı yok diyerek her yaşa eğitim veriyorum

Sevgi B. photo

Sevgi B.

17.01.2021

Bağlama Dersi · Başakşehir, İstanbul

Temel müzik bilgileri(solfej bona notalar nota değerleri notaların teller üzerindeki yerleri vb. ) öğretimi yapılarak iki taraf icin müsait zaman diliminde kendi evinizde yada benim evimde istediğiniz türküleri calabilecek düzeye gelebilirsiniz

Ali G. photo

Ali G.

28.02.2021

Bağlama Dersi · Maltepe, İstanbul

İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Mezunuyum.Hali hazırda Maltepe Üniversitesi Bestecilik Ve Orkestra Şefliği Lisans 1 öğrencisiyim. Eğitim verdiğim alanlar:(Dersler Öğretmen Evi, Öğrenci Evi veya Online Yapılabilmektedir.) Müzik Teorisi, Kompozisyon, Armoni, Kontrpuan, Konservatuar...

Halime F. photo

Halime F.

20.04.2022

Bağlama Dersi · Kağıthane, İstanbul

19 Mayıs müzik öğretmenliği mezunuyum halk eğitim merkezlerinde görev aldım uzun zamandır özel olarak bağlama gitar ve şan eğitimi vermekteyim ayrıca küçük çocuklara piyano eğitimi de vermekteyim sadece öğrencilere ve bayanlara ders vermekteyim.

Halime F. photo

Halime F.

20.04.2022

Bağlama Dersi · Kağıthane, İstanbul

19 mayıs müzik öğretmenliği mezunuyum. Uzun bir süre halk eğitimde görev yaptım. Sonrasında ise bir süre özel olarak bağlama gitar ve şan dersi küçük çocuklara ise piyano dersi vermeye başladım. Sadece kadınlara ve öğrencilere eğitim vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Bağlama Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Bağlama Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bağlama Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bağlama Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bağlama Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bağlama Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bağlama Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bağlama Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bağlama Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Bağlama Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Bağlama Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl