En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Özel Ders Öğretmeni

4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 231 Bilgisayar Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İbrahim Halil Y.

İbrahim Halil Y.

Bilgisayar Eğitimi · Tuzla, İstanbul
1998 senesinden bu yana Bilgisayar, İşletim sistemleri, Office programları, Mail ve Faks programları, Logo Tiger - Erp programları ile Raporlama ve Veri Madenciliği konularında firmalarda çalıştım, eğitim aldım ve verdim. Her öğrenciye kendi anlayış üslubuyla yaklaştım ve hep başarılı oldum. Sizlere de faydam dokunacağı kanaatindeyim.
MERYEM M.

MERYEM M.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
İyi Günler, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 5 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokula ders vermekteyim. Öğrencilerle güzel iletişim kurduğuma inanıyorum.Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
Cussoft K.

Cussoft K.

Bilgisayar Eğitimi · Ümraniye, İstanbul
Hali hazırda eğitim verdiğimiz kurumlarda mevcuttur. Bilgisayar seviyelerinize uygun özel ders verilmektedir.
İsmail K.

İsmail K.

Bilgisayar Eğitimi · Üsküdar, İstanbul
İstanbul un en iyi liselerinden birinde çalışmakta olan 5 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. Her öğrenci grubunda kodlama ve robotik eğitimi veriyorum. Ayrıca yetişkinlere yönelik eğitmen eğitimleri vermekteyim. Okul öncesi kodlama eğitimleri ve ergezsizleri, ilkokul öğrencilerine yönelik (scratch ve lego eğitimleri), ortaokul öğrencilerine yönelik (mblock, arduino eğitimleri), lise seviyesinde (arduino, web tasarım, raspberry pi, python, c++, java eğitimleri) vermekteyim. Robotik yarışmalarına y
Fatih A.

Fatih A.

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul
Tüm Programlama dilleri ve Veri Tabanı Sistemlerinde ders verebilirim. Ödevlere ve bitirme projelerine yardım edebilirim. 8 Yıldır sektörde yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. C# (Winform, Webform, MVC, Web servisler, Linq, Entity Framework), Java (Android), Swift IOS, Python dillerinde uygulamalar geliştirdim. MsSql, MySql, Sqlite, Oracle, Postgres veri tabanlarını kullandım. Kişisel olarak MongoDB ve Couchbase gibi NoSql sistemlerle ilgilendim.
Fatih A.

Fatih A.

Bilgisayar Eğitimi · Silivri, İstanbul
Üniversitede bilgisayar programcılığı öğretim görevlisiyim. İlköğretim öğrencileri için matematik ve bilgisayar özel dersleri verebilir, katkı sağlayabilirim.
Suphi U.

Suphi U.

Bilgisayar Eğitimi · Bakırköy, İstanbul
Öğrenci olduğumdan cep harçlığı çıkartma derdindeyim birçok kişi gibi kazanç değildir amacım.Bu demek değildir ki deneyimsizim. Umarım beni tercih edersiniz
Sedat K.

Sedat K.

Bilgisayar Eğitimi · Sultanbeyli, İstanbul
Şu anda özel bir şirketde yazılım geliştirme departmanında çalışıyorum özel ders konusunda tecrübeliyim her ne olursa olsun sorunsuz olacağına eminim.
Bayram D.

Bayram D.

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul
Aşağıdaki konularda özel ders verilir. - Temel Excel Eğitimi - İleri Excel Eğitimi - Pivot Tablo - VBA Makro okuma, yazma - Genel Word Eğitimi - Tez yazımı için word eğitimi - Powerpoint Eğitim Kimler almalı? - Üniversitede wordde saatlerce ödev yapıp yaptığı ödevin şeklini bir türlü içine sindiremeyenler. - İşe yeni başlayıp bilgisayar neden bu kadar zor diyenler - İş yerinde aynı bilgilerle her gün bir sürü rapor hazırlayanlar - İş yerinde gününün yarıdan fazlası excelde geçe
Erdem B.

Erdem B.

Bilgisayar Eğitimi · Beylikdüzü, İstanbul
Bilgisayar donanımı-yazılımı, sıfırdan kurulum bilgisayar algoritması, Network yapılandırması, haritalama, Microsoft yazılımları ve bilgisayar işletmenliği eğitimlerini garantili şekilde veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeki Bey
Bilgisayar Eğitimi   03/10/2019

Çok başarılı ve kaliteli bir eğitim anlayışına sahipler.Formasyon eğitimi olan ve kendi branşında gerçekten başarılı eğitmenlerdir. Çocuğuma uygun bir eğitim takvimi çıkardılar ve ilk derslerini verdiler kendilerine teşekkür ediyorum.

         
Handan Kılıç
Bilgisayar Eğitimi   24/08/2019

Cok memnun kaldim. Yusuf bey alaninda uzman. cok ozverili bir calisma gerceklestirdi. Ogrenmek istedigim konular harici lazim olabilecek her türlü bilgiyi vermeye calisti.ihtiyac halinde tekrar kendisinden ders almak isterim.

         
Ahmet K. Alaca
Bilgisayar Eğitimi   27/06/2019

Talep ettiğim eğitim ile alakalı Koray bey ile görüşme yaptık. Kendisinin göndermiş olduğu eğitim programını inceledim. Eğitim programının kullanıcının ihtiyacına - eğitimine yönelik ve esnek olduğunu gördüm. Eğitim bittikten sonrada ayrıca yorum yapacağım. Eğitim programı şimdilik gayet hoşuma bitti. Teşekkür ederim.

Bilgisayar Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz