En İyi 10 İstanbul Bilgisayar Eğitmeni

4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 250 Bilgisayar Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
MERYEM M.

MERYEM M.

Bilgisayar Eğitimi · Ataşehir, İstanbul
İyi Günler, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. 5 yıllık bilgisayar öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokula ders vermekteyim. Öğrencilerle güzel iletişim kurduğuma inanıyorum.Mesaj atarak ulaşabilirsiniz.
Fatih A.

Fatih A.

Bilgisayar Eğitimi · Maltepe, İstanbul
Tüm Programlama dilleri ve Veri Tabanı Sistemlerinde ders verebilirim. Ödevlere ve bitirme projelerine yardım edebilirim. 8 Yıldır sektörde yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. C# (Winform, Webform, MVC, Web servisler, Linq, Entity Framework), Java (Android), Swift IOS, Python dillerinde uygulamalar geliştirdim. MsSql, MySql, Sqlite, Oracle, Postgres veri tabanlarını kullandım. Kişisel olarak MongoDB ve Couchbase gibi NoSql sistemlerle ilgilendim.
İbrahim Halil Y.

İbrahim Halil Y.

Bilgisayar Eğitimi · Pendik, İstanbul
1998 senesinden bu yana Bilgisayar, İşletim sistemleri, Office programları, Mail ve Faks programları, Logo Tiger - Erp programları ile Raporlama ve Veri Madenciliği konularında firmalarda çalıştım, eğitim aldım ve verdim. Her öğrenciye kendi anlayış üslubuyla yaklaştım ve hep başarılı oldum. Sizlere de faydam dokunacağı kanaatindeyim.
Hasan Uğur K.

Hasan Uğur K.

Bilgisayar Eğitimi · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar, Selçuk üniversitesi bilişim sistemleri öğretmenliği mezunuyum, 5 yıllık bir meslek lisesi tecrübem var. Tübitak projelerinde 5 yıldır proje sergiliyorum. Milli Eğitim bünyesinde Türkiye geneli final alan projelerim var. Dijital dünyaya sizi de adapte edebilirim.
Fatih Ü.

Fatih Ü.

Bilgisayar Eğitimi · Küçükçekmece, İstanbul
2011 Sakarya üniversitesi bilgisayar öğretmenliği mezunuyum. Bilgisayar sektörünün her türlü branşında eğitim verebilirim. Uzmanlık alanım grafik ,office ve ağ sistemleri.
Melih  D.

Melih D.

Bilgisayar Eğitimi · Küçükçekmece, İstanbul
Artık teknoloji çağında yaşadığımız için bilgisayar veya teknoloji konuları iyi anlamak gerekiyor. Bu sebeple bilgisayar öğrenimi geliştirmek için genç kişi önerilir nedeni asıl gençler teknolojiye son derece uyumu gösterebilir. Ben Bilişim teknolojileri bölümü Web tasarım ve programlama dalında mezunum ayriyeten Mercedes-Benz Türk güz dönemi staj yaptım. Excel, Visual Studio, Grafik animasyon veya pc format ve pc tamiri gibi tür konularda iyi olduğumu belirtmek isterim. Eğer siz excel veya Vi
Mehtap B.

Mehtap B.

Bilgisayar Eğitimi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, bilgisayara giriş dersleri, office programları, beginner ingilizce dersleri verebilirim. Sap BW danışmanıyım, sap bw giriş dersleri de verebilirim
Fatih A.

Fatih A.

Bilgisayar Eğitimi · Silivri, İstanbul
Üniversitede bilgisayar programcılığı öğretim görevlisiyim. İlköğretim öğrencileri için matematik ve bilgisayar özel dersleri verebilir, katkı sağlayabilirim.
Erdem B.

Erdem B.

Bilgisayar Eğitimi · Beylikdüzü, İstanbul
Bilgisayar donanımı-yazılımı, sıfırdan kurulum bilgisayar algoritması, Network yapılandırması, haritalama, Microsoft yazılımları ve bilgisayar işletmenliği eğitimlerini garantili şekilde veriyorum.
Hasan Kara

Hasan Kara

Bilgisayar Eğitimi · Esenyurt, İstanbul
Bilgisayar ve tüm çevre birimlerinin kurulumu, bakımı, masaüstü ve web programcılığı da dahil olmak üzere bilişim tabanlı iş, işlem ve eğitimler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Handan Kılıç
Bilgisayar Eğitimi   24/08/2019

Cok memnun kaldim. Yusuf bey alaninda uzman. cok ozverili bir calisma gerceklestirdi. Ogrenmek istedigim konular harici lazim olabilecek her türlü bilgiyi vermeye calisti.ihtiyac halinde tekrar kendisinden ders almak isterim.

         
Ahmet K. Alaca
Bilgisayar Eğitimi   27/06/2019

Talep ettiğim eğitim ile alakalı Koray bey ile görüşme yaptık. Kendisinin göndermiş olduğu eğitim programını inceledim. Eğitim programının kullanıcının ihtiyacına - eğitimine yönelik ve esnek olduğunu gördüm. Eğitim bittikten sonrada ayrıca yorum yapacağım. Eğitim programı şimdilik gayet hoşuma bitti. Teşekkür ederim.

Bilgisayar Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz