Hizmet Ver
Ev Temizliği

İstanbul İçinde Temizlikçi Arıyorsan Şimdi Rezervasyon Yap.

İstanbul civarında 3,477 Temizlikçi hizmet vermeye hazır.

Ev Temizliğinde İlk ve En Güvenilir Markayız

Tek yapman gereken web sitemizden veya uygulamamız üzerinden evinin büyüklüğünü bildirmek. Armut en iyi temizlikçileri getirir ve seni tüm streslerinden kurtarır.

about-us-background
experiencedTecrübeli

Armut, 2011'den beri ev temizliği ve yüzlerce diğer hizmette 10 milyondan fazla müşteriyi hizmet verenlerle buluşturuyor. Armut'u kullanan ev temizliği gündelikçileri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir ve tüm Türkiye'de yüzbinlerce evin temizlenmesine yardımcı oluyor. Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Armut gelsin.

easyKolay

Yoğun iş hayatın evi temiz tutmayı zorlaştırıyor mu? Çocuklarla ilgilenmekten yerleri süpürmeye zaman kalmıyor mu? Günlük koşuşturma içinde bir de evi temizlemek gerçekten çok zor. Yardıma ihtiyacın olduğu an, Armut yanında.

secureGüvenilir

Armut aracılığıyla bir temizlik planlarsan, temizlikçin seçildiği andan yola çıktığı ana kadar her adımda haberin olur ve rahat edersin. Temizlikçimiz geldiği zaman yatak odalarını, banyolarını, mutfağını yani evini tertemiz hale getirir!

flexibleEsnek

Armut sadece haftalık düzenli temizlik arayanlar için değil. İstediğin zaman durdurabilir, istediğin zaman devam edebilirsin. Hizmet kapsamını da değiştirebilirsin. Özellikle dikkat edilmesini istediğin bir şey varsa belirtebilirsin. Ütü yaptırmak mı istiyorsun? Duvarların, fırın içinin veya buzdolabının da silinmesini mi istiyorsun? Ekstra isteklerini temizlikçine söyleyebilirsin.

why-cleaning-image

Armut Ev Temizliği Neden Tercih Ediliyor?

Ev temizliği için bir temizlikçi arıyorsan, Armut en uygun seçenek. Çünkü fiyatlarımız uygun ve temizlikçilerimiz detaylara özen gösteren titiz ve profesyonel temizlikçiler. Tüm Türkiye'de on binden fazla profesyonel temizlikçimiz işe başlamaya hazır. Gerçek temizlik işleriyle test edilmiş temizlikçiler.

why-cleaning-background

Ev Temizliğine Neler Dahil?

Günlük ev temizliği hizmetinde profesyonellerimiz belirlenen süre içinde bu hizmetleri gerçekleştiriyorlar:

bedroom-living-roomYatak Odası, Oturma Odası/Salon
 • Yatakların yapılması ve açıktaki çamaşırların katlanması
 • Yerlerin süpürülüp silinmesi
 • Görünür yüzeyler, süpürgelikler ve peteklerin tozunun alınması
 • Mobilyaların tozlarının alınması
 • Cam silinmesi
 • Çöplerin boşaltılması
kitchenMutfak
 • Tezgah, fayans, lavabo ve musluk temizliği
 • Bulaşıkların yıkanması
 • Mikrodalga ve mini fırın dış ve iç temizliği
 • Cam silinmesi
 • Dolap kapaklarının silinmesi
 • Yerlerin süpürülüp silinmesi ve çöplerin boşaltılması
bathroomBanyo
 • Tezgah, ayna, lavabo, musluk, duşakabin, küvet ve tuvalet temizliği
 • Banyo tabanının süpürülüp silinmesi
 • Süpürgelik ve peteklerin tozunun alınması
 • Dolap kapaklarının silinmesi
 • Temiz havluların düzgünce asılması ve/veya katlanması
 • Çöplerin boşaltılması
other-servicesDiğer

Özel istek üzerine gündelikçilerimiz bu hizmetleri de verebilirler.

Evin için tavsiye ettiğimiz süreyi 1 veya 2 saat uzatman yeterli.

 • Ütü
 • Buzdolabı içi temizliği
 • Fırın içi temizliği
 • Duvar silme
 • Yemek yapma

Nasıl En İyi Ev Temizliği Tecrübesini Yarattık?

Anında rezervasyon ile her gün her saat

Anında online temizlik rezervasyonunu, yarından itibaren istediğin gün ve saate planla. Ev temizliğini haftada 7 gün saat 8'den akşam 8'e kadar istediğin saate alabilirsin.

Güleryüzlü temizlikçiler

Armut platformundaki tüm profesyoneller güvenlik taramasından geçirilir, sabıka kayıtları kontrol edilir ve kimlik kopyaları alınır. En üst düzey kaliteyi ve motivasyonu sağlamak için müşteriler tarafından haftada birkaç kez değerlendirilirler.

Tam istediğin gibi temizlik

Profesyoneller isteğine göre düzenleyebileceğin kapsamlı bir temizlik listesi ile çalışır. Her zaman aynı temizlikçi ile çalışabilirsin. Her müşteriyi en doğru profesyonel ile eşleştirmek için maksimum gayreti sarfediyoruz.

Esnek planlama

Hayatına uyan bir temizlik takvimi seç. Temizlik sıklığını gerektiği gibi yeniden ayarlayabilirsin. Kolay ve güvenli online ödeme ile nakit için bankaya gitmekten kurtul.

Temizliği cep telefonundan takip et

Temizlik sırasında evde duramıyor musun? Sorun değil. Armut uygulaması, temizlikçinin ne zaman geldiğini ve gittiğinden haberdar olmanı sağlar.

Tam Memnuniyet Garantisi

Eğer temizlikçiyi beğenmezsen veya temizlik tam istediğin gibi olmazsa, farklı bir temizlikçiyi ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Ev Temizliği Hakkında En Çok Merak Edilenler

Evime hangi temizlikçi gelecek?

Armut, en deneyimli, en seçkin ve en yüksek yorumları alan 10.000'den fazla temizlikçiden oluşan Türkiye'nin en geniş temizlikçi ağına sahip. Ev adresin ve isteğinin gün / saatine bağlı olarak ağımızdaki en iyi profesyoneli senin rezervasyonuna atayacağız. Eğer bu temizlikçiden memnun kalırsan, kendisi ile çalışmaya devam edebilirsin. Memnun kalmazsan, değiştirebilirsin. Memnun kalacağın temizlikçi mutlaka Armut'ta.

Rezervasyon atlayabilir veya gün / saat değiştirebilir miyim?

Temizlik başlangıç saatinden en az 24 saat önce yaptığın sürece, herhangi bir rezervasyonu yeniden planlayabilirsin.

Ev temizlik fiyatları ne kadar?

Bu, evinin büyüklüğüne bağlı. Rezervasyon yaparken kaç yatak odası ve banyoya sahip olduğunu girdiğin anda buna göre önerdiğimiz temizlik süresini ve fiyatını görebilirsin. Fiyatlarımız piyasaya göre uygun fiyatlıdır, karşılaştırmanı tavsiye ederiz.

Ev temizliğini kendim yapsam? Temizlik hizmeti almaya değer mi?

Parmağını kaldırmadan tertemiz bir eve gelmeyi seviyor musun? Eğer seviyorsan, o zaman, evet, temizlik hizmeti almaya değer. Çalışma saatlerin uzunsa, çocuklar çok zamanını alıyorsa, bir de ev işleriyle uğraşmak çok zor değil mi? Hiç olmazsa ev işlerinin en zor kısmında sana yardımcı olacak birisi hayatını çok kolaylaştırabilir. En kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik çözümünü geliştirdik. İzin ver, Armut seni en iyi ev temizlikçileri ile buluştursun. Alacağın hizmet hem uygun fiyatlı, hem de değerli: sana zamanını geri veriyoruz. Günün sonunda çocuklara ve dinlenmeye ayıracağın birkaç saat kadar değerli bir şey yok.

Çamaşır ve ütü dahil mi?

Eğer istersen, temizlikçimiz çamaşırlarını yıkayabilir, ütüleyebilir ve katlayabilir. Bu işlemler için bir saat ekleyip, isteklerini temizlikçine söylemen yeterli.

Ev temizliği ne kadar sürer?

Bu tamamen evin büyüklüğüne bağlı. Minimum rezervasyon süresi 3 saat. Yatak odası ve banyo sayısına bağlı olarak, 3 ila 9 saat arası bir süre tavsiye ediyoruz. Bu süreyi ihtiyacına göre ayarlayabilirsin.

Armut Ev Temizliği Nerede?

Tüm Türkiye'de Armut markasıyla, yurtdışında da HomeRun markasıyla yüzlerce şehirde hizmet veriyoruz.

cleaning-faq__bg
Ev Temizliği Uygun Fiyatlı Ufak Bir Lüksün Olsun

Armut ev temizliği olmayan bir dünya hayal et. Ofiste 12 saatlik bir gün geçirdin. Trafik berbat. Eve akşamın karanlık bir saatinde girdiğinde, lavaboya yığılmış kirli bulaşıklar var, kirli kıyafetler her yere yayılmış, yatağın yapılmamış, duş küf gibi kokmaya başlamış ve zeminler tozla kaplı.

Dünyada yapmak istediğin en son şey, sarı lastik eldivenlerini çekip, zeminleri fırçalamak ve yerleri süpürmek. Armut ile, bunları yapmak zorunda değilsin. Hemen ertesi gün için temizlik rezervasyonunu yap. Bir sonraki gün işten geldiğinde bambaşka bir dünya seni bekleyecek.

Güzel, taze kokulu, temiz bir eve gitmek gibi güzel bir his var mı? Tuvaleti temizlemek ve yerleri silmek yerine kanepe üzerinde gevşeyebilir, bir battaniyenin altında kıvrılıp da sevdiğin televizyon dizisini seyretmeye başlayabilirsin. Armut ev temizliği, kendine verebileceğin en iyi hediyelerden biri. Bugün Armut ile ev temizliği rezervasyonunu yap.

Şeffaf Fiyatlar ve Kolay Ödeme

Fiyatın şeffaf, dürüst ve kolay anlaşılır olması önemli. Kimse indirimli fiyat sözü verilip, sonra ekstra ücretlerle veya fiyat artışlarıyla kandırılmak istemez. Armut ile, ödeyeceğin ücret açık, şeffaf ve basittir. Sadece rezervasyon yaparken gördüğün ekonomik fiyatı ödüyorsun. Ek ücret yok. Kötü sürpriz yok.

Hepimizin başına gelmiştir. Temizlikçi geldiği an fark edersin ki cüzdanında nakit kalmamış. İşin yoksa ayakkabılarını giy, ceketini bul ve en yakın ATM'ye para çekmek için evden çık. Armut tamamen nakitsiz çalışıyor. Kredi kartından otomatik ödeme yapılır ve ödemen hallolur, bu kadar basit.

Temizlikçinin Mükemmel Bir İş Çıkarmasını Sağla

Armut aracılığıyla bir ev temizlik hizmeti rezervasyonu yaptığında, evine bir yabancı kabul etmenin zor olduğunun farkındayız.

Ancak emin olabilirsin ki, Armut platformu üzerinden ayırttığın temizlikçi hakkında kimliğinden iş yapış biçimine kadar tek başına toplamanın mümkün olmadığı çok detaylı bilgiler topluyoruz. Üstelik her temizlikte en yüksek kalite, performans ve motivasyon için eşsiz ve detaylı bir değerlendirme sistemi kullanıyoruz.

Rezervasyon yaparken, temizlik tercihlerini belirterek ve ek talimatlar vererek temizlikçiden beklentilerini daha da detaylı anlatabilirsin. Örneğin tercih ettiğin özel bir temizlik yöntemi varsa, temizlikçine bu isteğini iletebilirsin. Temizlikçine ev temizlik görevlerini hangi sırayla yapması gerektiğini dahi söyleyebilirsin. Böylece temizlikçin en endişelendiğin konulara daha fazla ilgi ve özen gösterecektir.

İstanbul Ev Temizliği

Zarina Y. photo

Zarina Y.

27.02.2023

Ev Temizliği · Beylikdüzü, İstanbul

İsmim Zarina Yaman 40 yaşındayım evliyim bir kız çocuğum var Beylikdüzü'nde oturuyorum üniversite mezunuyum 2 yabancı dil biliyorum(Rusça İngilizce) otelciyim otelde temizlik görevlisi olarak çalıştım ev temizliğindede tecrübem var şu an çalışmıyorum iş arıyorum

Çiğdem D. photo

Çiğdem D.

25.01.2023

Ev Temizliği · Ataşehir, İstanbul

Merhaba ben Çiğdem 43 yaşındayım evliyim. 11 senedir aynı firmada çalışmaktayım. Ek iş olarak bu işi yapıyorum. Titiz ve düzenli çalışırım.

Dilek K. photo

Dilek K.

05.10.2022

Ev Temizliği · Eyüp, İstanbul

Güvenir temizlige onem veren derinlemesine ustten degil tam isini yapan hakkini veren

Çiğdem A. photo

Çiğdem A.

17.12.2019

Ev Temizliği · Beykoz, İstanbul

Iimi titiz ve temiz bir şekilde yapıyorum 15 yıllık tecrübem var. ütü yemek de de tecburebem var ama bunlar temizlik hariç ücretlidir."Elle kesinlikle yer silmiyorum"

Fatma A. photo

Fatma A.

26.11.2021

Ev Temizliği · Pendik, İstanbul

Titiz ciddi ve işini çok seven biriyim yüksek kat cam silmiyorum 5kata kadar sadece bilginize

Şadiye T. photo

Şadiye T.

03.12.2021

Ev Temizliği · Maltepe, İstanbul

Ütü yapmıyorum ve yerleri vileda ile siliyorum , size uymuyorsa lütfen iptal edin

Bilcan G. photo

Bilcan G.

23.11.2021

Ev Temizliği · Bağcılar, İstanbul

On senedir düzenli temizlik yapıyorum nereye gidersem işimi bitirmeye çalışıyorum temiz bir şekilde zaten yorumlarından anlayacağınız üzere gayet işimi titizce yapıyorum

Sibel A. photo

Sibel A.

10.07.2023

Ev Temizliği · Sancaktepe, İstanbul

Ev temizliği ütü ve günlük 4 saat çalışma ofis temizliği yapıyorum Ve önceliğim ev sahibinin memnun kalması ve işyeri sahibinin memnun kalması sizler için varız ve hizmet sunarım güler yüz önemli benim için heryeri temizler bitirir çıkarım

Neslihan E. photo

Neslihan E.

25.08.2020

Ev Temizliği · Kartal, İstanbul

Musteri memnuniyetine esas alarak temiz titiz ve hızlı çalışan bir kisiyim. Güven konusunu esas alacaktan çalışma esnasında ev sahiplerinin evde olması hiç problem olmaz. Kaliteli,güvenilir ve titiz hizmet için tercihiniz ben olabilirim.

Fatma B. photo

Fatma B.

26.10.2021

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul

Merhaba ben Fatma. Sizin ilanınızı seçtiysem mutlaka gelmeden önce Whatsapp üzerinden iletişime geçer konum bilginizi isterim. Her zaman hızlı ve güzel bi şekilde işimi yapmaya gayret ederim. Saate takılı kalmıyorum,yapmam gereken işler bittiği zaman çıkarım. Bazıları gibi işi bitince ek iş...

Sema S. photo

Sema S.

18.05.2022

Ev Temizliği · Esenyurt, İstanbul

Ben Sema, ev temizliği yapıyorum, 10 yıllık tecrübem var, teklif alabilirim, 47 yaşındayım.

Yıldız Seyitoğlu D. photo

Yıldız Seyitoğlu D.

03.02.2021

Ev Temizliği · Maltepe, İstanbul

Ev temizlik işleriyle uğraşıyorum. 4 çocuk annesi tesettürlü bir bayanim kul hakkina dikkat eden yaptığı işe önem ve değer veririm, karşılıklı memnuniyet her zaman onceligimdir,

Gizem Ç. photo

Gizem Ç.

26.04.2021

Ev Temizliği · Avcılar, İstanbul

Isimi severek yaparım.gittiğim hereve kendi evimden çok çok daha özen gösteririm.dağınık ve kirli bi yer bırakmamak için elinden geleni yaprim müşterilerinin isteği doğrultusunda da isime yön verebilirim.

Ferza Y. photo

Ferza Y.

17.04.2020

Ev Temizliği · Şişli, İstanbul

İş ahlakına uygun şekilde davranmaya özen gösteren bir yaşam şeklim var. Zamanında ve eksiksiz olarak işleri tamamlarım. Yükseklik korkum var cam silme işlemi yapamıyorum.

Ezgi D. photo

Ezgi D.

18.11.2022

Ev Temizliği · Küçükçekmece, İstanbul

İşimi özenle yapıp memnuniyet verip daha çok iş fırsatı sağlamak için özen gösteririm.Elim pratiktir temizligimi içinize sinecek şekilde yapiyorum siz memnun ben memnun kalmamız için (SİGARA KULLANMIYORUM)

Şükriye D. photo

Şükriye D.

02.03.2019

Ev Temizliği · Esenler, İstanbul

Daha önce çok temizliğe gittim ve benden memnun kaldılar sizinde memnun kalacağınızı düşünüyorum bu işi istiyorum

Nilgün Enise Ö. photo

Nilgün Enise Ö.

28.07.2022

Ev Temizliği · Bahçelievler, İstanbul

Seri ve temiz iş yaparım serı olmak baştan seğma olmak deyıldır. velütfen ben çalişirken müdalhale etmeyin

Melek D. photo

Melek D.

07.03.2023

Ev Temizliği · Büyükçekmece, İstanbul

39 yaşndaym Çorumluyum büyükçekmece de ikamet ediyorum uzaklık sorun değil cumartesi pazar calsmyrm

Ayşe A. photo

Ayşe A.

21.04.2020

Ev Temizliği · Çekmeköy, İstanbul

15 yıldır büyük villalarda çalışıyorum. Ütü, cam silme ve temizlik işlerinde tecrübeliyim. Ulaşım problemim yok. Araba kullanıyorum. Ulaşımımı kendi aracımla sağlama imkanım var.

Meryem E. photo

Meryem E.

15.06.2022

Ev Temizliği · Tuzla, İstanbul

Düzgün temiz güvenir yede evde yardımcı veya çocuk bakıcısı olabilir olursa dönüş bekliyorum inşallah yada ütü de yapabilirim dusunen dönüş yapılırsa sevinirim

Hatıra Yadigar E. photo

Hatıra Yadigar E.

14.08.2021

Ev Temizliği · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Yaklasik 10 senedir ev ve otel temizligi hakkinda deneyime sahibim sigara kullanmam gayet hizli ve duzenli isimi yaparim

Aysegül E. photo

Aysegül E.

03.07.2022

Ev Temizliği · Üsküdar, İstanbul

Boş ev ve ofis temizliği yapıyoum bir kurumda kat görevlisiyim hafta sonları ek iş yapmak istiyorum

Fatma Ö. photo

Fatma Ö.

13.06.2022

Ev Temizliği · Ümraniye, İstanbul

15 yıldır temizlik sektöründe hizmet vermekteyim isimi iyi yaptığıma inanıyorum

Arzu Özkan K. photo

Arzu Özkan K.

19.01.2021

Ev Temizliği · Beykoz, İstanbul

Temizlik hastasığım düzen benim için herşey güler yüzlü ve eli çabuk biriyim dikkatli ve disiplinli çalışırım

Damla G. photo

Damla G.

26.11.2023

Ev Temizliği · Zeytinburnu, İstanbul

Küçüklükten beri annemle ev işlerine giderim. Elim hızlıdır. Yaptığım işin hakkını veririm. Daha önce de böyle böyle bir iş yapmıştım. Herkes günün sonun da memnuniyetle karşıladı. Dip bucak temizler elimden gelenin en iyisini yaparım

Şehriman B. photo

Şehriman B.

14.10.2020

Ev Temizliği · Sultanbeyli, İstanbul

Saygılıyımdır işimi temiz ve düzgün yaparım.güler yüzlü biriyim aynı güler yüzü karşı taraftan da beklerim.

Mahfuze Leman K. photo

Mahfuze Leman K.

11.01.2022

Ev Temizliği · Beykoz, İstanbul

Yıllardır işini özenle ve dikkatle yapan birisi olarak gözünüz arkada kalmadan evlerinizi bana emanet edebilirsiniz.

Aynur B. photo

Aynur B.

23.05.2023

Ev Temizliği · Çatalca, İstanbul

Merhabalar Deneyim Adı Altında Kendimden Bahsetmem Gerekirse Ev Temizliği Ofis Temizliği Gibi İşleri Yapmaktayım Çok Titiz Olmakla Beraber Çokta Detaycıyımdır En Başta Yaptığım İşe Saygı Gösterir Ve Verimli Çalışmaya Özen Gösteririm İş Veren Memnuniyeti Benim İçin En Başta Gelir

Arzu Nazife H. photo

Arzu Nazife H.

18.07.2021

Ev Temizliği · Ataşehir, İstanbul

Elim hizli ve yaptigim isin kalitesine ayrica kendimede guveniyorum. Hizmet verdigim musterilerden her zaman yuksek puanlar aliyorum.

Hatice Burma A. photo

Hatice Burma A.

23.11.2021

Ev Temizliği · Pendik, İstanbul

Başta herşey tam yerinde empati yapmaktı. Öyle başlamıştı hikayemiz, sonrasında keyif aldığımı, insanların yüzünde mutlu bir tebessüm düşürmenin bana da iyi geldiğini farkettim. Gün sonunda herşey için elinden gelenin en iyisini yapmış olmanın verdiği huzurla sabaha varmak.

Ayşe Sevilay K. photo

Ayşe Sevilay K.

08.02.2022

Ev Temizliği · Ümraniye, İstanbul

Ağır eşya çekemem lütfen böyle bir talepte bulunmayın ve temizlik esnasında evde erkek olursa çalışamam işi alırken evde kimin olacağını bilmediğimiz için siz iptal edebilirsiniz böyle bir durumda

Gamze Gül S. photo

Gamze Gül S.

05.03.2023

Ev Temizliği · Esenyurt, İstanbul

Güler yüzlü bir kişiliğe sahibim 5 senelik baristalik ve vardiya müdürlüğü yaptım titiz ve duzenligim

Semra Nur D. photo

Semra Nur D.

17.11.2020

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul

Merhabalar uzun zamandır temizlik işinde çalışıyorum .deneyimli ve titiz bir bayanım

Özlem G. photo

Özlem G.

19.11.2022

Ev Temizliği · Küçükçekmece, İstanbul

♀️ 6 yıldır otelde kat sorumluluğu yapıyorum. Temizlik konusunda tecrübeliyim. Düzenli ve temiz çalışıyorum.

Halime Doğruyol K. photo

Halime Doğruyol K.

23.01.2022

Ev Temizliği · Ataşehir, İstanbul

Turk mutfagini cok iyi bilen isini severek yapan guvenilir cok titiz yaptigi ici hakkiyla yapan guler yuzlu

Yasemin A. photo

Yasemin A.

22.04.2022

Ev Temizliği · Eyüp, İstanbul

Kaliteli profosyonel temiz iş yapılıyor .yıllardır temizlik işindeyim birde bu platformda devam etmek istedim

Gülten Eren B. photo

Gülten Eren B.

06.12.2021

Ev Temizliği · Maltepe, İstanbul

46 yaşındayım ev hanımıyım daha önce çocuk bakımında çalışdım temizlik ütü yada parttym çocuk bakımı

Gamze G. photo

Gamze G.

07.06.2022

Ev Temizliği · Pendik, İstanbul

3 cocukla bir ev hanimiyim. Cocuklarim icin ve onlarin nasil bir evde yasamasini istiyorsam oyle temizliyorum. Elim çok hizlidir. Sakar degilimdir.

Ülkü Yayla A. photo

Ülkü Yayla A.

26.05.2022

Ev Temizliği · Pendik, İstanbul

42 yaşındayım.10 yıldır bu işi yapıyorum.temiz titiz detaycıyımdır.referans verebilirim.

Cahide Aktaş K. photo

Cahide Aktaş K.

03.02.2019

Ev Temizliği · Ümraniye, İstanbul

Düzenli tertipli temizliğe gittiğim evleri iş olarak değil kendi evimmiş gibi temizliyorum gittiğim hep müşterilerim benden çok menmun kaldıklarını söyler

Müşteri Yorumları

Armut’ta İstanbul Ev Temizliği Nasıl Çalışır?

Rezervasyon Bilgilerini Gir

İstanbul Ev Temizliği ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Güvenli Ödeme Yap

Uygun fiyatlı hizmet bedelini güvenli online ödeme ile öde.

Garantili Hizmet Al

İstediğin gün ve saatte garantili Ev Temizliği hizmetinin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Temizliğe Neler Dahil?

  Standart temizlik kapsamımızda yerlerin süpürülüp silinmesi, toz alma, camların silinmesi, kapıların silinmesi, banyo/mutfak temizliği, dolapların ve buzdolabının dışarıdan temizliği ve çöplerin çıkarılması var. Daha detaylı bir temizlik için dolapların, fırının, buzdolabının iç temizliği ve ütü gibi ekstra taleplerini detaylarda belirtmen ve 1-2 saat süre eklemen yeterli.

 • 2- Aynı temizlikçi ile devam edebilir miyim?

  Elbette. Bir çok kullanıcımız beğendiği ve tanıdığı temizlikçiyle devam etmeyi tercih ediyor. Memnun kalırsan devam etmek veya istersen farklı bir kişiyle çalışmak senin elinde.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden halletiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ev Temizliği fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ev Temizliği fiyatları, talep detayına göre 479 TL ile 1116 TL arasında değişmektedir.