Şişli Ev Temizliği İçin Temizlikçi | Armut

Şişli İstanbul Ev Temizliği İçin Temizlikçi Bul

Temizlikçi Arıyorsan, 78 TL'den Başlayan Fiyatlarla Şimdi Rezervasyon Yap.

Şişli civarında 242 Temizlikçi hizmet vermeye hazır.

REZERVASYON YAP
Güler G.

Güler G.

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul
20 yıldır ev temizliği isinde çalışmaktayım is disiplini sorumluluğunu iyi bilirim kazancımı haketmek için özel çaba sarf ederim
Merve E.

Merve E.

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul
Merhaba genel ev temizliği yaparım. Ütü cam silme mutfak dolap temizliği. Dolap içi temizliği vs vs detaylar konuşulur
Handegül Y.

Handegül Y.

Ev Temizliği · Üsküdar, İstanbul
Işimi severek yapıyorum kazandığım paranın hakkını verebilmek için gittiğim evleri kendi evim gibi görüyorum.
Seher  M.

Seher M.

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul
Yaklasik 10 yildirr ev islerinde calisiyorum bunlarin icinde taninmis aileler ve isimleri bilinen kisiler var .her zaman onlarla gorusurum ve istenildigi anda refans verilir piratik ve temiz titiz oldugum soylenir bence denemeden bilemezsiniz .temizligimi begenmeyen yoktur .ben konusmayayi. Deneyin gorun daha sonra siz vazgecemeyeceksiniz .genelde guleryuzluyum .isimi ciddiye alirrim suanda yaklasik 3 yildir cocuk ve ev isinde calisiyorum .sadece hafta sonlari. Cumartesi pazar .calisabilirim .
Nazan  K.

Nazan K.

Ev Temizliği · Şişli, İstanbul
Temizlidegim evi kendim begenmelim ütü vyapmayi çok sevirim ayrıca yemek aypmayida temizledim evi kendi evim gibi sık ve pek görmeden o evden ayrılmam
Aysun S.

Aysun S.

Ev Temizliği · Bayrampaşa, İstanbul
Üç yıldır ev ofis temizliği yapmaktayım.temizlik sırasında evin hanımı mutlaka olmalı hijyen ve hakkını veren hizmet sunuyorum.
Sedef T.

Sedef T.

Ev Temizliği · Kağıthane, İstanbul
4senedir ev temizligi tecrubem var magaza ve ofis temizliklerinde calistim buyuk avm lerde calistim tecrubeliyim
Derya A.

Derya A.

Ev Temizliği · Üsküdar, İstanbul
Yemek cam silme ev temizliği ütü ama ütüyü çok ayrıntılı yapamam.Bazı günler ek gelir yaratmak için çalışıyorum.Aslında ücretli öğretmenim.Kat görevlisi bulaşık gibi işlerde çalıştım.yazın özellikle boşum.
Merve  A.

Merve A.

Ev Temizliği · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar ev işlerini oldukça çok severim. İş yerinde bile herkes hastalıklı titiz olduğumu söylüyor gerçi pek de öyle değil :) çalıştığım yerden arta kalan zamanlarda ek iş yapmak istiyorum. Üniversite bittikten sonra hep çalıştım gerek bölümümle ilgili gerekse farklı sektörlerde. Bulgurluda kedimle beraber yaşıyorum ailem memlekette ben üniversiteye geldiğimden beri kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan biriyim.Umarım sizi pişman etmem bir çok konuda iyi olduğumu düşünüyorum ve elimden gel
Nuran  B.

Nuran B.

Ev Temizliği · Şişli, İstanbul
İsmim nuran baytekin 50 yaşındayım.8 kardeşli bir ailenin 5. çocuğuyum maddi imkânsızlıklardan dolayı 15 yaşında ev islerine gitmeye başladım.Otellerde katcı olarakta çalıştım.(titanic) 3 yildir bilgi öğrenci yurdunda temizlik görevlisi olarak çalıştım. iş yerimiz kapandığı için 1aydir evdeyim ve acil ise ihtiyacım var.Elim çok çabuktur ve titiz calisirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Didem Oguz
Ev Temizliği   12/09/2019

Hizlica, bastan sağma yapmadi, tum evi detaylica temizledi. Soylemedigim halde fırının icini de temizlemis olmasi ve burada talep ettigim saat kadar kalmasi benim icin artı puan. Memnun kaldim..

         
Alev İlhan
Ev Temizliği   08/09/2019

Neslihan hanım işini titizlikle yaptı, hem güleryüzlü hem de çok pratikti. Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Esra Dilaverler
Ev Temizliği   28/08/2019

İşini hakkıyla yapan birisi gerçekten ellerine sağlık dip köşe her yer tertemiz oldu. Kendi evi gibi içine sinerek temizledi buzdolabı arkasından dolap altına üstüne kadar her kuruşu hakkıyla kazandı. Tekrar teşekkürler 👍🏻

         
Vejdiye Karapanli
Ev Temizliği   27/08/2019

Çok memnun kaldım. Disiplinli, tertipli, işini gerçekten çok iyi yapan bir hanım. Sürekli çalışmak isterim

         
Ezgi Mendi Karagöz
Ev Temizliği   27/08/2019

Cok Çalışkan ve iyi niyetli bir insan biz cok memnun kaldık normalde evimiz cok çabuk tozlanır kapı pencere hep açıktır yerler tertemiz,yere terliksiz basılmasına rağmen ayağımıza ufacık bir toz gelmedi Ayla hanımı herkese tavsiye ediyorum.

         
Gökhan Şener
Ev Temizliği   23/08/2019

Aygün Hanım boş ev temizliğini yaptı dolapların içleri aspiratör banyo tuvalet detaylı güzel bir temizlik gerçekleştirmiş.

         
Dilfurus Tuzer
Ev Temizliği   21/08/2019

Çok temiz tam istediğim gibi. Sağolsun kendi evi gibi temizledi güleryüzlü saygılı sigara kullanmıyor. Çok memnun kaldım.

         
Ayşe Özdaş
Ev Temizliği   20/08/2019

Temizliği bitirmeden gitmedi sağolsun çok temiz olmuş, son derece memnun kaldım. Bir sonraki sefer yine Esra Hanım ı gönül rahatlığıyla tercih ederim.

Ev Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz