En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1.185 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Uğur H.

Uğur H.

İngilizce Çevirmen · Pendik, İstanbul
ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Ayşe S. Y.

Ayşe S. Y.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
Orta öğrenimimi Özel İzmir Amerikan Lisesi’nde yaptım. 1987’de katıldığım yüksek öğrenim sınavında 760000 kişi arasında Türkiye 41.si olarak Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü burslu olarak kazandım. 1991’de bu bölümden 4.00 üzerinden 3.20 ortalamayla mezun oldum. 2010 yılında Fransızca Delf B2 diploması aldım. 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde yüksek lisansımı 4.00 üzerinden 4.00 ortalama ile tamamladım. 2014 yılında Yıldız Teknik Ü
Züleyha A.

Züleyha A.

İngilizce Çevirmen · Küçükçekmece, İstanbul
Tez, makale, diploma, ödevlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda ingilizce-türkçe ya da türkçe-ingilizce çevirisi profesyonel olarak yapılır.
Deniz Beste A.

Deniz Beste A.

İngilizce Çevirmen · Kadıköy, İstanbul
Üsküdar Amerikan Koleji ve ODTÜ Mühendislik ile Fizik yandal mezunuyum. Toefl skorum: 108/120, Writing kısmı skorum ise : 29/30. Şu ana kadar birçok İngilizce yazılı materyal ürettim. Özellikle writing en güçlü olduğum alan.
Çağla K.

Çağla K.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Robert Kolej’de 12. sınıftayım. 6 ay ABD de yaşadım. Her türlü matematik, kimya, biyoloji, fizik, sanat, business, tıp, müzik ve teknoloji terimlerine hakimim. Günlük konuşma dilinden akademik dile her türlü yazıyı Türkçe’den İngilizce’ye ya da İngilizce’den Türkçe’ye profesyonelce çevirebilirim. Öğrenci olduğum için fiyatı ucuz tutuyorum. Sizinle çalışmayı çok isterim.
DİLAN B.

DİLAN B.

İngilizce Çevirmen · Sancaktepe, İstanbul
Merhaba, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 5.5 senelik tecrübeye sahibim. Bu seneler içerisinde çeşitli sektörlere çeviriler yaptım. Bunun dışında Türkçe ve İngilizce dil kurallarına oldukça hakimim. Çok sayıda (eski İngilizce de olmak üzere) çeviri yaptım ve çeşitli konularda akademik makaleler yazdım. Yazılı metinlerde de nasıl bir üslup ile çeviri isteniyorsa, bu yönde çalışırım.
Selman K.

Selman K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
İki yıldır İngilizce'den Türkçe'ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fulya Yalçıntuğ
İngilizce Çeviri   14/11/2019

çevirimi en uygun fiyata, en profesyonel şekilde, zamanında teslim ettiniz. ilginiz emeğiniz için çok teşekür ederim. Ben çok memnun kaldım. Tekrar teşekür ediyorum :)

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

         
Tuba K.Aksu
İngilizce Çeviri   24/10/2019

Vermiş olduğum makaleleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde teslim etti. Güvenilir, özenli ve ilgili. En yakın zamanda tekrardan çalışmak dileğiyle, teşekkürler.

         
Kadir Ağaoğlu
İngilizce Çeviri   19/09/2019

Firma sahibi gayet saygılı ve nazikti.İsteklerimi yüzyüze bile gelmeden telefondan dinleyip arzum doğrultusunda çözdüler.Söz verdikleri gün ve saatte çevirimi teslim ettiler.Hatta üzerinde rivize isteğimi de geri çevirmediler.Gayet memnun kaldım.İhtiyacim olduğunda düşünmeden tekrar kendileriyle çalışacağım.

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Mehmet ÜNAL
İngilizce Çeviri   04/09/2019

İşlerinin ehli insanlar. Hemen cevap verip hemen yardımcı oldular. Fiyat uygun. Hatta bedava. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim

         
Ali Tan Serbetci
İngilizce Çeviri   19/08/2019

Çok farklı fiyat ve koşullu bir çok teklif aldıktan sonra Uğur bey ile çalışmaya karar verdim. İlk çevirisini çok kısa bir sürede eksiksiz tamamlayıp gönderdi. Çok memnun kaldım, devamında da kendisi ile çalışacağım. Emeklerine teşekkür ediyorum.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz