En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 530 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Akademi Danışmanlık V.

Akademi Danışmanlık V.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Selman K.

Selman K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Melike S.

Melike S.

İngilizce Çevirmen · Başakşehir, İstanbul
Merhabalar, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı işi ve çeviri işi yapabilmekteyim. Keyif alarak ve çevik bir şekilde çalışarak en iyi işimi teslim etmeye efor sarfederim her seferinde :)
Uğur H.

Uğur H.

İngilizce Çevirmen · Pendik, İstanbul
ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap, makale ve tez çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Çalışmalarınız sadece tercüme edilme
Bircan K.

Bircan K.

İngilizce Çevirmen · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba. Ben Bircan Köycü; Torus Akademi ve ekibi olarak farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Ekibimizden Kerem Ozan Han yabancı dil uzmanımızdır.2014 Yılından İtibaren İngiliz ve Amerikan Kültür Eğitimlerini Tamamlamış , Native Speaking ve Cultural Course Eğitimlerini Bitirmiş olup Turizm Sektörü nde ise 5 Yıllık Tecrübesi ile ( Hali Hazırda da Devam Eden ) Turizm Rehberliği yapmıştır ve halen daha devam etmektedir. Bunun Yanında İstanbul’da İkamet Eden Bir Finans Firmasında Yurtdışı İlişkil
Nesrin K.

Nesrin K.

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Ceren P.

Ceren P.

İngilizce Çevirmen · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar, Yüksek lisans eğitimimi Londra`da tamamladım. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilice HER seviyede çeviri yapabilirim. Her iki dilde de gramer yazı ve konuşma dilim çok başarılıdır. Essaylerde de oldukça doğal çeviriler yapabilmekteyim. Hatta Türkçe essayinizi yaratıcılığımı kullanarak daha profesyonel hale getirebilirim
Egeo M.

Egeo M.

İngilizce Çevirmen · Kağıthane, İstanbul
EGEO Medya , reklamcılık ve medya yönetiminde yeni nesil iletişimi sembolize etmektedir. İngilizce & Türkçe profesyönel çeviri ve kuruluşlara özel fotoğraf çekimi hizmetleri uzman ellerden sizlere sunulmaktadır.
Beyza E.

Beyza E.

İngilizce Çevirmen · Ataşehir, İstanbul
ODTÜ Bilişsel Bilimler'de yüksek lisans öğrencisiyim. Hacettepe Üniversitesi Ingiliz Dilbilim mezunuyum (2019). Yaptığım çalışmalardan birinin makalesi (ingilizce) dergide yayınlandı, bir diğerini ise konferansta sundum. Work and Travel Programı ile 3 ay Amerika'da çalıştım. Tek seferlik çeviri işlerinde çalıştım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ADEM AKİNANÇ
İngilizce Çeviri   28/02/2020

Hızlı, anlayışlı, halden anlayan bir arkadaş. İlgi ve alakası sayesinde şüphe etmeden iş yapabileceğiniz bir yetenek.

         
ŞEYMA YİĞİT
İngilizce Çeviri   02/01/2020

Baha bey, konusunda uzman kesinlikle akademik makalelerde tercih edeceğiniz birisi. Makaleleri anlaştığımız süreden daha önce önce teslim ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Maddiyattan çok işin güzelliğine önem veren, ilgili, düzenli bir tercüman. 👏👏👏

         
Rüstem Çiftçi
İngilizce Çeviri   12/12/2019

Hızlı ve kaliteli hizmet sunan, işinde profosyonelliği, samimiyeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş ,kendine özgüveni ve işine göstermiş olduğu saygısı beni ciddi anlamda etkiledi.Gerçek bir idealist diyebilirim. Bu konuda kendisine müteşekkirim.Çevirisinden oldukça memnun kaldım.Ellerinize sağlık Uğur Bey. Çeviri yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
İngilizce Çeviri   05/12/2019

Çok hızlı ve çok güzel bir dille çeviri ilgisi ve nezaketi için ayrıca Haşim Bey’e çok teşekkür ederiz

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Mehmet ÜNAL
İngilizce Çeviri   04/09/2019

İşlerinin ehli insanlar. Hemen cevap verip hemen yardımcı oldular. Fiyat uygun. Hatta bedava. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim

         
Begüm Yilmaz
İngilizce Çeviri   01/08/2019

Meltem 10000 kelimelik Türkçe den İngilizce ye olan çeviriyi gayet özenle ve ilgiyle, çok kısa bir sürede tamamladı. Kendisiyle çalışmak çok güzeldi. İleride yapılabilecek projelerde de kendisiyle iş yapmanın mümkün olabileceğini gördüm. Tavsiye ederim!

         
Selahattin Akyüz
İngilizce Çeviri   21/05/2019

Kemal Solmaz Bey oldukça nazik, iletişimi kolay, işinde hassas ve özenle çalışan bir kişidir. Benim çevirimi makul süre içerisinde ve oldukça yüksek kalitede tamamladı. Kendisinden hiç tereddütsüz hizmet alabilirsiniz. Kendisine verdiği hizmet için teşekkür ediyorum.

İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz