En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1.348 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Uğur H.

Uğur H.

İngilizce Çevirmen · Pendik, İstanbul
ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Melike S.

Melike S.

İngilizce Çevirmen · Başakşehir, İstanbul
Merhabalar, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı işi ve çeviri işi yapabilmekteyim. Keyif alarak ve çevik bir şekilde çalışarak en iyi işimi teslim etmeye efor sarfederim her seferinde :)
Selman K.

Selman K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Nuray K.

Nuray K.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
ODTÜ mühendislik mezunuyum. 30 sene özel bir şirkette Dış Ticaret bölümünde çalıştım. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerinizi kısa sürede yapabilirim.
Aydın  B.

Aydın B.

İngilizce Çevirmen · Şişli, İstanbul
Hem Türk hem İngiliz vatandaşıyım. ABD'de okudum. Emekli gazeteciyim. Tercümelerime güvenebilirsiniz. Çabuk ve güvenilir tercüme için...
Doğa Barış U.

Doğa Barış U.

İngilizce Çevirmen · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyorum. Çeviri geçmişim var. İşlerinizle en ince detayına kadar ilgileneceğimden emin olabilirsiniz.
Yavuz Selim Y.

Yavuz Selim Y.

İngilizce Çevirmen · Büyükçekmece, İstanbul
Merhaba. Ben Yavuz Yazgan. Istanbul Üniversitesi Ingilizce Iktisat bölümünde okuyorum. İlkokuldan beri ingilizce dersi alıyorum. İngiltere’de ingilizce okulundan sertifikalıyım. TOEFLITP, CAT ve PET belgelerim var. Bu yaz Amerika’da Work and Travel programına katıldım. 2’si yurtdışı olmak üzere 5 defa MUN’e (Model United Nations) katılıp Formal English formatında birçok metin yazdım. Essay formatlarına ve iş metinlerine aşinayım.
Zeynep P.

Zeynep P.

İngilizce Çevirmen · Bayrampaşa, İstanbul
Psikoloji ve reklamcılık bölümlerini %100 ingilizce bir şekilde okumaktayım. Öğrencilik hayatımın yanı sıra ingilizce özel ders vermekteyim. Özellikle akademik makale ve deneme çevirilerinde deneyimliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Yilmaz
İngilizce Çeviri   06/02/2020

Gönderdiğim metni İngilizceye çevirme sürecinde özverili, gayretli, karşılıklı çalışarak, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Bu tecrübeme dayanarak şunu da eklemek isterim: Çalışmanızın nitelikli bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Ayrıca gonderdiği sözlük de hangi kavram için neyi kullandigini görmenizi saglamanin yanın da ihtiyaç olması halinde gerekli değişiklikler içinde büyük kolaylık sağlıyor. Tebrikler, başarılar.

         
Demet Meral
İngilizce Çeviri   20/01/2020

Gerçekten kısa sürede tüm ödevi yetiştirdi ve takıldığım noktalarda hepsine yardımcı oldu çok teşekkür ederim mutlaka tekrar çalışacağım biri oldu emeğine sağlık

         
ASLI ALAY
İngilizce Çeviri   07/01/2020

İş ahlakı ve disiplini ile sunulan hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım. gözüm kapalı iş teslim edebileceğim biriyle tanıştığım için çok memnunum.

         
Fulya Yalçıntuğ
İngilizce Çeviri   14/11/2019

çevirimi en uygun fiyata, en profesyonel şekilde, zamanında teslim ettiniz. ilginiz emeğiniz için çok teşekür ederim. Ben çok memnun kaldım. Tekrar teşekür ediyorum :)

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Pınar Demir
İngilizce Çeviri   25/10/2019

İbrahim bey,işini başarı ve titizlikle yapan bir çevirmen.Sadece çeviri anlamında değil, diğer akademik konularda da bana yardımcı oldu.Akademik bir alana sunulacak çalışmaya manevi desteği ile destek veren birisiyle çalışmaktan mutluluk duydum.Çeviri piyasasına göre gayet makul fiyatlarla anlaştık.Herkese tavsiye ediyorum .

         
Önder Korkmaz
İngilizce Çeviri   04/10/2019

Eşimin tıp konusunda akademik makale çevirisinde bize yardımcı oldu. Gayet güzel ve titiz çeviri oldu. Güvenilir, zamanında işi teslim etti. Başarılı

         
Devrim Şanslı
İngilizce Çeviri   11/09/2019

Enerjisi cabası on numara! Çok bilgili ama eğlenceli bir profesyonel biri. Balçova, Narlıdere, Karşıyaka ve Güzelbahçe de en iyi öğretmen ödüllerini hak etti. son derece memnun kaldık Eric Bey :)

İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz