En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1.082 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Uğur H.

Uğur H.

İngilizce Çevirmen · Pendik, İstanbul
ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Merve  E.

Merve E.

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Erdem Akın T.

Erdem Akın T.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü nde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. Daha önce İletişim Stratejisti ve Veri Analisti olarak çalıştım. Logo tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, İngilizce-Türkçe çeviri ve metin yazarlığı işleri aramaktayım. İletişim alanı dışında dişçilik, tıp, mimarlık, hukuk ve psikoloji gibi alanlarda akademik makalelerin yanı sıra resmi/gayrı resmi belge ve altyazı çevirileri yaptım.
Züleyha A.

Züleyha A.

İngilizce Çevirmen · Güngören, İstanbul
Tez, makale, diploma, ödevlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda ingilizce-türkçe ya da türkçe-ingilizce çevirisi profesyonel olarak yapılır.
Çağla K.

Çağla K.

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Robert Kolej’de 12. sınıftayım. İki kere Amerika’da yaz okuluna gittim. Araştırma yazıları da yazdım tartışma yazıları da. Bütün derslerimi ingilizce gördüğüm için her türlü matematik, kimya, biyoloji, fizik, sanat, business ve teknoloji terimlerinin ingilizcelerine hakimim. Günlük konuşma dilinden akademik dile her türlü yazıyı Türkçe’den İngilizce’ye ya da İngilizce’den Türkçe’ye native düzeyde çevirebilirim. Öğrenci olduğum için fiyatı ucuz tutuyorum. Sizinle çalışmayı çok isterim.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İngilizce Çevirmen · Eyüp, İstanbul
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Zeynep Sena K.

Zeynep Sena K.

İngilizce Çevirmen · Maltepe, İstanbul
Oxford house college dan advanced ingilizce sertifikam vardır, İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çeviri yapabilirim.
Zakire A.

Zakire A.

İngilizce Çevirmen · Maltepe, İstanbul
Mimar Sinan Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Felsefe bölümü öğrencisiyim. Okul dışındaki zamanlarımda metin düzeltme işi yapıyorum. Mail yoluyla metinleri düzeltebilir ya da kitaplarınızın redaksiyonunu yapabilirim. Aynı zamanda akademik olmayan İngilizce metin, roman veya hikaye çevirilerini yapabilirim. İstediğiniz bir akademik forma uygun makale düzenlemeleri de yapabilirim. Metnin uzunluğuna göre en fazla iki hafta içinde hazır olur. Teşekkür ederim, mutlu günler.
Ömer D.

Ömer D.

İngilizce Çevirmen · Esenler, İstanbul
Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İstanbul ve Ankara'da yaşıyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çevirilerinizi hızlı ve kaliteli şekilde yapabilirim. Ayrıca özel ders de vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Sariguzmen
İngilizce Çeviri   18/08/2019

Çok kısa sürede oldukça başarılı bir çeviri yapıldı. İletişim konusunda da oldukça olumlu ve samimi Betül hanım.

         
Sefa Kahraman
İngilizce Çeviri   07/08/2019

Selman bey oldukca isinde basarili ve iletisimi iyi olan bir insan. Aktif iletisim halinde kabileceginiz ve teknik anlamda da basarili. Güvenebilirsiniz. Tesekkurler Selman bey.

         
Mustafa Ak
İngilizce Çeviri   12/07/2019
gallery thumbnail

7 sayfalık akademik yönü ağır ve Türkçe dilbilgisi yönüyle de gayet ağır cümleleri çok güzel bir şekilde İngilizceye çevirmiş ve bu iş esnasında beyefendiliği ile kesinlikle dosyaları kendi başvuru dosyaları gibi önemsemiş, özenmiş, harika bir çeviri yapmış, bence aldığı ücretten çok daha fazlasını hak eden uzman ve değerli bir insan, kendisini tebrik ediyor başarılar diliyorum, ben en azından tercümanımı buldum...

         
Selahattin Akyüz
İngilizce Çeviri   21/05/2019

Kemal Solmaz Bey oldukça nazik, iletişimi kolay, işinde hassas ve özenle çalışan bir kişidir. Benim çevirimi makul süre içerisinde ve oldukça yüksek kalitede tamamladı. Kendisinden hiç tereddütsüz hizmet alabilirsiniz. Kendisine verdiği hizmet için teşekkür ediyorum.

         
Mehmet Uyar
İngilizce Çeviri   22/04/2019

Hızlı ve kaliteli hizmet. Birebir çeviri. Kolay iletişim kurulan birisi. Yardımlarını ve emeğini esirgemeyen birisi.Çok teşekkürler.

         
Büşra Sümeyye Bıyık
İngilizce Çeviri   18/04/2019

Uğur Bey çeviri konusunda bana tüm samimiyetiyle hiçbir maddi kaygı gütmeden yardımcı oldu. Kendisine minnettarım, çevirisinden de oldukça memnun kaldım, profesyonel bir şekilde çalışıyor. Çevirinizi istediğinizden daha erken bir sürede tamamlıyor. Ücret konusunda da takdiri size bırakıyor:) Her şey için çok teşekkürler Uğur Bey. Çeviri yaptırmak istiyorsanız hiç düşünmeden başvurabilirsiniz.

         
Güler Yılmaz
İngilizce Çeviri   16/04/2019

Akın Bey, iletişimi kuvvetli, müşteriyle nasıl konuşacağını bilen, iş etiği olan bir çevirmen. Kendisinden talep ettiğimiz bir çeviriyi kısa sürede tarafımıza ulaştırırken, aynı zamanda kaliteli ve titiz bir çalışmanın ürünüyle karşılaştığımızı söyleyebilirim. Kendisine emeği için teşekkür ederiz. Çeviri işinizi gönül rahatlığıyla kendisine teslim edebilirsiniz.

         
Dilek Saka
İngilizce Çeviri   28/03/2019

Uğur Bey bana çeviri konusunda hemen dönüş yaptı ve çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldım. Böyle iyi insanların var olduğunu bilmek çok güzel.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz