En İyi 10 İstanbul İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 693 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Bengü Tura

Bengü Tura

İngilizce Çevirmen · Bakırköy, İstanbul
İngilizce/İspanyolca/Türkçe dillerinde, özellikle tıbbi, sosyal, ticari, sağlık ve edebi çevirileri yapabilir, altyazı çevirilerinde yardımcı olabilirim. İspanya da Erasmus da, Valladolid Üniversitesinde çevirmenlik ve edebiyat eğitimi aldım. Aynı zamanda, eğitmenlik de yaptım. İngiltere de de dil okullarında çalıştım. Şu anda hem öğretmenlik hem sağlık çevirmenliği ve tercümanlığı yapıyorum. İstanbul Aydın Üniversitesi Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik mezunuyum.
Legal Akademi

Legal Akademi

İngilizce Çevirmen · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli kadromuz ile İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde bulunan her seviyedeki akademik metin ve hukuki alandaki çeviri taleplerini yerine getiriyoruz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmayı ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Nesrin Köse

Nesrin Köse

İngilizce Çevirmen · Kartal, İstanbul
Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Melike Sarıgül

Melike Sarıgül

İngilizce Çevirmen · Başakşehir, İstanbul
Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı, proofreading, intihal redaksiyon ve (teknik, hukuki, edebi vb alanda) her tür çeviri işini yapmaktayım. İşimin yanında danışmanlık da sunabiliyorum.
Seniha Özden

Seniha Özden

İngilizce Çevirmen · Sarıyer, İstanbul
Hello! I am a native speaker of English and Turkish who enjoys reading and writing. Besides being a PhD student in Psychology at Koç University, I also work as a freelance translator and editor of Turkish to English texts, including such texts as articles, blogs, manuscripts, books, plays and transcripts. I am looking forward to working together on your next project! With love, Seni
Gizem  Burçak

Gizem Burçak

İngilizce Çevirmen · Küçükçekmece, İstanbul
Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik okumaktayım. Lütfen çevirileriniz için sayfa sayısı konu gibi önemli hususları belirtiniz.
Necef Haider

Necef Haider

İngilizce Çevirmen · Maltepe, İstanbul
Türküm ve İngilizce yi ve Urducayı çok iyi konuşuyorum, yazıyorum ve okuyorum. Tercüman olarak çalıştım.
Ahmet Kağan Meşe

Ahmet Kağan Meşe

İngilizce Çevirmen · Maltepe, İstanbul
Merhabalar. Ben Kağan. 2 yıl Kanada'da yaşadım ve eğitim gördüm. İngilizcem çok iyi seviyede ana dilim gibi konuşabiliyorum (C1) . Çevirilerinizi en iyi şekilde ve elimden geldiğince özenerek yapacağıma emin olabilirsiniz :) Uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyim.
Eylül Katham Barksdale

Eylül Katham Barksdale

İngilizce Çevirmen · Beşiktaş, İstanbul
Hollanda da lise eğitimimi tamamladım.Odevlerinize yardımcı olabilir,metinleri izi çevirebilir ,dosyalarınıza yardımcı olabilirim kısacası ingilizce ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim.Burdan teklif vermiyorum g-mailden ulaşabilirsiniz para önemli değil önemli olan memnun olmaniz.Sizi seviyorum bana ulaşmanızı bekliyorum :)))
Eda Nazlım

Eda Nazlım

İngilizce Çevirmen · Kadıköy, İstanbul
Selamlar, Bugüne kadar hukuki,teknik,akademik başta olmak üzere birçok alanda makale,komposizyon,sözleşme,ödev İngilizce-Türkçe/ Türkçe-İngilizce çevirisi yaptım. Talep halinde yardımcı olurum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Çeviri   06/09/2020

Oldukça kibar, hızlı ve koordine bir şekilde çalışabileceğiniz bir çevirmen olarak tüm çevirilerinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

         
Neşe h
İngilizce Çeviri   14/08/2020

Ben buradan daha önce bir kaç kişi ile çalıştım ancak memnun kalmadım ve hep yeni bir kişi ararken de umutsuzca aradım. Sonunda aradığım kişiyi buldum. umarım akademik çeviri diye google translate kullananlar kendisini örnek alır.Gerçekten akademik çeviri arayanlar kendisine gönül rahatlığı ile başvurabilirler. Titiz ve özenli çalışması için çok teşekkür ederim. Umarım kendisi ile çalışmaya devam ederiz.

         
Mutlu Sevim
İngilizce Çeviri   09/08/2020

Yasemin Hanım'dan hızlı ve ilgili bir hizmet aldım. Finans alanında yaptığı çeviri ihtiyacımı çok iyi bir şekilde karşıladı. İngilizce çeviri ihtiyacı olan kişi ve kurumlara tavsiye ederim..

         
Eren Özden
İngilizce Çeviri   18/07/2020

Yurtdışında bir firma ile önemli bir toplantı planladım. Sürecin başında Yasemin Hanım’la çalışmaya karar verdim. Yasemin Hanım’la süreci görüştükten yaklaşık 10 gün sonra toplantı gerçekleşti. Toplantı sürecinin en başından beri hep olağanüstü ilgiliydi. Zoom üzerinden toplantımızı gerçekleştirdik. İngilizcesiyle ilgili yorum bile yapmıyorum. Çok başarılıydı. İşini bu kadar özverili, profesyonelce yaptığı için ve tüm süreçte yanımda benimle takım olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Emirhan Soyal
İngilizce Çeviri   02/07/2020

Biraz geç bir yorum oldu ama tez çeviriyi hocanın onaylaması zaman aldı gayet güzel düzenli 10/10 yaptı gerçekten. Ve bikaç sayfa da fazladan olmasına rağmen bunu konu bile etmedi.Tezdeki grafiklere kadar düzenledi saolsun. Sonuna kadar güvenle iş yapabilirsiniz teşekkürler herşey için 🙋🏻‍♂️

         
Ceyda Kurteş
İngilizce Çeviri   09/05/2020

Mustafa Bey işini gerçekten özenle yapan birisi, makale özetimin çevirisini yaparken benim fikirlerimi de göz önünde bulundurdu. Kedisini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

         
Gamze Karaer
İngilizce Çeviri   06/05/2020

çok kısa bir süre içerisinde çeviri elime ulaştı.Gayet profesyonelce bir çeviriydi.hiç düşünmeden çevirilerinizi yollayabilirsiniz.

         
Ali Bölükbaşı
İngilizce Çeviri   05/05/2020

İbrahim Bey işinin ehli bir profesyonel. Diğer işlerimiz olmak üzere bir çok arkadasımıda kendisini tavsiye edeceğim. Teşekkür ederim

Popüler İngilizce Çeviri Bölgeleri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz