4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.946 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
İbrahim T.

İbrahim T.

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
F. Ç.

F. Ç.

Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Baha K.

Baha K.

Dünya genelinde tanınmış Freelance platformlarında ( Upwork, Freelancer gibi) İngilizce-Turkce makale, deneme, hikaye çevirileri yapıyorum. Ayrıca ilkokuldan üniversiteye kadar her alanda İngilizce ödev hazırlıyorum. Bu anlamda da bir şirkette bir süre çalıştım. İngilizce ile ilgili her türlü proje de beraber çalışabiliriz. Yaptığım çevirileri veya ödevleri istediğiniz süre içinde teslim ediyorum. Bu konuda sıkıntı yasamayacaginizi garanti edebilirim. Beraber çalışmak dileğiyle.
Nar Yönetim Sistemleri

Nar Yönetim Sistemleri

Yurt dışında kalmış ve uzun yıllar yabancılarla çalışmış biri olarak Türkçe - İngilizce, İngilizce - Türkçe yazılı çeviriler konusunda hizmet veriyorum. Hukuki ve tıbbi dokümanlar hariç, tüm konularda kuruluşunuz ile ilgili ya da özel çevirilerinizi en ekonomik, en hızlı ve en doğru şekilde size ulaştırıyorum.
Seren  A.

Seren A.

Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Meryem B.

Meryem B.

Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Ayşen  K.

Ayşen K.

Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM'de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Özgün Y.

Özgün Y.

Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Çeviribilim bölümünde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Şu anda bir AB projesinde çevirmen olarak çalışıyorum. Yaklaşık 8 senedir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviriler yapıyorum.
Ayşe S. Y.

Ayşe S. Y.

Orta öğrenimimi Özel İzmir Amerikan Lisesi’nde yaptım. 1987’de katıldığım yüksek öğrenim sınavında 760000 kişi arasında Türkiye 41.si olarak Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü burslu olarak kazandım. 1991’de bu bölümden 4.00 üzerinden 3.20 ortalamayla mezun oldum. 2010 yılında Fransızca Delf B2 diploması aldım. 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde yüksek lisansımı 4.00 üzerinden 4.00 ortalama ile tamamladım. 2014 yılında Yıldız Teknik Ü
Züleyha A.

Züleyha A.

Tez, makale, diploma, ödevlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda ingilizce-türkçe ya da türkçe-ingilizce çevirisi profesyonel olarak yapılır.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Nuh B.

Nuh B.

İki yıl ABD de kaldım. İyi seviyede İngilizce biliyorum. İki master derecem var. Çeviri için yalnızca dil bilmenin yetmediğini aynı zamanda çevirilecek konuyu da bilmek gerektiğini düşünüyorum.
Elif Demirel

Elif Demirel

Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Gizem K.

Gizem K.

Karabük üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Advanced seviye İngilizce bilgim var. Freelance olarak çeviri yapıyorum.
Mert Ş.

Mert Ş.

Sofistike ingilizcem ve türkçeye de olan hakimiyetimle, anlam bozunumuna uğratmadan her seviyede metin, konuşma veya video çevirebilirim.
Merve  D.

Merve D.

Merhaba, ben Zeynep, uzun zamandır Tıptan, tarihe kadar pek çok alanda ingilizce-türkçe çeviri yapmaktayım.
Hakan K.

Hakan K.

TOEFL Ibt ve YDS(92) notlara sahip ve daha önce şirketlere çeviri konusunda hizmet vermiş birisi olarak sizinle çalışmak isterim.iletişim için 7/24 ulaşabilirsiniz
Su Y.

Su Y.

TED Ankara Koleji 2015 mezunuyum. IB'yi (International Baccalaureate) high level matematik, fizik & ingilizce ile bitirdim. 12 sene yoğun İngilizce eğitimi aldım, C2 Native Speaker, yani en yüksek seviye ile mezun oldum. 2 sene İngiltere'de yaşadım ve bu sırada ileri düzey konuşma ve yazma kursları aldım. IELTS, TOEFL ve SAT deneyimlerim oldu, hepsinden üstün başarı kazandım. Temel İngilizce öğreniminin yanı sıra etkili essay yazma ve konuşmada akıcılık, günlük konuşma ve teknik, tıbbi ve hukuk
Gokhan E.

Gokhan E.

İngilizceden Türkçeye belirlenen sürede etkili ve güzel bir çeviri gerçekleştirebilirim. Gerekli görüldüğü takdirde yapılan çeviride düzeltme ve değişiklik yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Önder Korkmaz
İngilizce Çeviri   04/10/2019

Eşimin tıp konusunda akademik makale çevirisinde bize yardımcı oldu. Gayet güzel ve titiz çeviri oldu. Güvenilir, zamanında işi teslim etti. Başarılı

         
Bilal BEKALP
İngilizce Çeviri   30/09/2019

Para odaklı değil, iyi iş çıkarma odaklı, kibar ve zarif bir karakterle çalışmak beni oldukça mutlu etti. Teşekkürler

         
Kadir Ağaoğlu
İngilizce Çeviri   19/09/2019

Firma sahibi gayet saygılı ve nazikti.İsteklerimi yüzyüze bile gelmeden telefondan dinleyip arzum doğrultusunda çözdüler.Söz verdikleri gün ve saatte çevirimi teslim ettiler.Hatta üzerinde rivize isteğimi de geri çevirmediler.Gayet memnun kaldım.İhtiyacim olduğunda düşünmeden tekrar kendileriyle çalışacağım.

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Ender Yalçın
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Güzel ve temiz bir iş çıkartıldı. Betül Hanım ve Eşi sağolsunlar, istediğim tarihte işi teslim ettiler. Hatta birkaç ek iş konusunda da, seve seve karşılık beklemeden yardım edebileceğini ifade ettiler. Yaptıkları işi severek ve karşı tarafı yormadan yapıyorlar, teşekkürler emeğiniz için :)

         
Elif Sariguzmen
İngilizce Çeviri   18/08/2019

Çok kısa sürede oldukça başarılı bir çeviri yapıldı. İletişim konusunda da oldukça olumlu ve samimi Betül hanım.

         
Neslihan Andaç
İngilizce Çeviri   28/05/2019

Çok memnun kaldım. Çok güzel ilgilendi. Herkese tavsiye ederim. Söylediği günde teslim etti. Güvenilir biri.☺️

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz