4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.327 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

İbrahim T.

İbrahim T.

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Yıldız  A.

Yıldız A.

Tecrübeli kadromuz ile İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde bulunan her seviyedeki akademik metin ve hukuki alandaki çeviri taleplerini yerine getiriyoruz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmayı ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Melike S.

Melike S.

Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı, proofreading, intihal redaksiyon ve (teknik, hukuki, edebi vb alanda) her tür çeviri işini yapmaktayım. İşimin yanında danışmanlık da sunabiliyorum.
Kerem Ş.

Kerem Ş.

Özel bir üniversite bitirdim. Yurt dışında yayınım var. Günlük hayatta sürekli yurt dışı ile yazışma yapıyorum. Sayfaya ve konuya göre fiyat veriyorum.eğer bir revize gerekirse yardımcı oluyorum
Gülcan A.

Gülcan A.

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik okumaktayım. Lütfen çevirileriniz için sayfa sayısı konu gibi önemli hususları belirtiniz.
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Gizem K.

Gizem K.

Karabük üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Advanced seviye İngilizce bilgim var. Freelance olarak çeviri yapıyorum.
Elif D.

Elif D.

Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Yıldırım I.

Yıldırım I.

ABD de master yaptım ve burada uzun yıllar yaşadım. Halen Londra merkezli bir şirkette tam zamanlı olarak çalışmaktayım. Profesyonel tercüme, akademik metin/makale yazımı ve editing alanlarında üst seviye yeterlilik sahibiyim.
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap, makale ve tez çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Çalışmalarınız sadece tercüme edilme
Meryem B.

Meryem B.

Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Çağla K.

Çağla K.

Robert Kolej’de 12. sınıftayım. 6 ay ABD de yaşadım. Her türlü matematik, kimya, biyoloji, fizik, sanat, business, tıp, müzik ve teknoloji terimlerine hakimim. Günlük konuşma dilinden akademik dile her türlü yazıyı Türkçe’den İngilizce’ye ya da İngilizce’den Türkçe’ye profesyonelce çevirebilirim. Öğrenci olduğum için fiyatı ucuz tutuyorum. Sizinle çalışmayı çok isterim.
Halil T.

Halil T.

Çok hızlı İngilizce çeviri yapıyorum. Uzun bir süre Amerika da yaşadım ve North Texas Üniversitesinde doktora yaptım. Çok hızlı ve profesyonelce İngilizce çeviri yapabilirim. Springer ve Elsevier gibi İngiltere ve Amerika merkezli yayınevlerinde bilimsel yazılar yayınlıyorum ve editörlük yapıyorum. Özellikle Akademik, teknik, bilimsel olmak üzere tüm metinlerin çevirisini yapabilirim.
Can G.

Can G.

8 senelik profesyonel çeviri deneyimim var. Üniversite dahil olmak üzere bütün eğitim hayatım boyunca %100 İngilizce eğitim gördüm. Yurt dışında yaşadım, 111 puanlık TOEFL iBT yetkinlik sertifikam var ve dış ticarette çalışıyorum. İngilizce her gün yoğun olarak kullandığım bir araç ve medikal, mühendislik, hukuk vb. gibi içeriklere sahip teknik metin çevirisi konusunda da kapsamlı deneyim sahibiyim. Simultane çeviri deneyimim de mevcuttur. İstenilirse eski çeviri projelerimden örnekler sunabil
Yasemin O.

Yasemin O.

Selamlar. Eğitimimi Üsküdar Amerikan, Robert Kolej ve ODTÜ den sonra Amerika da yaptığım Master ile tamamlayarak, 10 sene Amerika da yaşadım ve çalıştım. Sonrasında artık ülkemi ve ailemi özlediğim için geri döndüm, Türkçe den İngilizce ye ve İngilizce den Türkçe ye çeviri, içerik oluşturma, İngilizce özel ders, gramer çalışması ve pratik için yanınızdayım.
Coorabiyem ..

Coorabiyem ..

Ingilizce ve Türkçe back translation dahil çeviri hizmeti veriyorum. 25 yıllık pazarlama ve iletişim profesyoneliyim. Özellikle pazarlama ve reklam metinlerinizde sektörel destek sağlayabilirim
Olivya O.

Olivya O.

Merhaba, ben Yeditepe Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Dilko dil kursunda öğretmenim ve freelance olarak metin çevirileri de yapmaktayım. İngilizce ve Türkçe metinleriniz, ödevlerinizin çevrilmesini istiyorsanız onları inceledikten sonra kelime sayısını baz alarak fiyat oluştururuz. Bu hizmeti severek, titizlikle ve en hızlı şekilde yapmaktayım. Memnuniyetiniz oldukça önemlidir,kendinize iyi bakın sağlıkla kalın. Teşekküler :)
Yaren B.

Yaren B.

Gaziantep Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 4.sınıf öğrencisiyim.Eğitim hayatımı devam ettirebilmek adına maddi desteğe ihtiyacım olduğu için Türkçe-İngilizce , İngilizce-Türkçe çeviri yapma arayışındayım . Yardımcı olursanız çok sevinirim .
Gizem K.

Gizem K.

Merhabalar. ODTÜ EFL son sınıf öğrencisiyim. 4 yıldır hayatımı İngilizce-Türkçe çeviriler yaparak kazanıyorum. Daha profesyonel ve güvenilir bir ortamda çalışmak istediğim için armut.com üyesi olma kararı aldım. Size akademik hayatınızda yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçmeniz yeterli :) İngilizce -.Türkçe çeviri ya da ödev/article yazımları için mesajlarınızı bekliyorum.
Deniz Ç.

Deniz Ç.

Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Müh. bütün derslerini ingilizce gördüm. İngilizce döküman tercümesinde iyi olduğumu düşünüyorum.
MELİS Y.

MELİS Y.

7 yıldır profesyonel olarak İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce çeviriler gerçekleştirmekteyim. Yazılı (websitesi, katalog, üniversitesi ödevleri, makale), Sözel, Simultane (Toplantılar, Teleconferences vb.) Eğitimimi Amerika'da tamamlaşmış olup, İngiltere'de 8 yıla yakın yaşamış bulunmaktayım. Trinity College of London'dan İngilizce dili alanında da ek sertifikasyonlarım mevcut olup ayrıca sektöründe bilinen bir firmanın Akademisi kapsamında İngilizce eğitim vermekteyim.
Müge Ö.

Müge Ö.

30 yıllık deneyime sahip bir çevirmen olarak becerilerim ve deneyimlerim doğrultusunda, başarılı ve hedefinize yönelik bir çeviri hizmeti sunacağımı biliyorum. İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce olarak, mimarlık ve tasarım, teknoloji, resmi konular, güvenlik, pazarlama ve reklam, web sitesi,ihracat-ithalat, kalite kontrol yönetimi, AB projeleri, edebi belgeler ve makaleler, yönetim ve lojistik konularında, ödevler kapsamında Büyükelçilikler, şirketler, öğrenciler, vb. için çeviriler y
Asmae D.

Asmae D.

Ibn Zohr üniversite, İngilizce bölümünden mezun oldum. 2 aylık Kamu Ofisi ve Sektörlerin Modernizasyonu Bakanlığında Fransızca-İngilizce-Arapça tercümenlık stajı yaptım ve şimdilik İngilizce öğretmen olarak çalısıyorum Türkiyede. 112/120 puanla TEOFL kazandım. Fransızca, Arapça, İngilizce ve Türkçe konuşuyorum. Tercümanlığı ilgisi veya ihtiyacı olanlar bana ulaşabilir :)
Mehmet A.

Mehmet A.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Bölümüm İngilizce dilinde ve sözel ağırlıklı olduğunda makaleler ve çevirilerle çok ilgilenmek durumundayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevgi Sevgi
İngilizce Çeviri   04/07/2020

Zamanından önce teslim ile işini başarıyla yapan İbrahim Bey'e bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

         
İrem Arslan
İngilizce Çeviri   10/06/2020

Elif hanım, ihtiyaç duyduğum çeviriyi kısa zamanında ve istediğim şekliyle teslim etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Tuba Yenil
İngilizce Çeviri   19/05/2020

Akademik çeviri olduğu için tereddütlerim vardı fakat uğur bey yaptığı çeviri ile bu tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenebileceğiniz birisi ayrıca elinden geldiğince hızlı bir şekilde teslim ediyor. Düşünmeden Uğur Beyi tercih edebilirsiniz.

         
Yusuf Burak Yamaner
İngilizce Çeviri   24/04/2020

Çevirimi zamanında eksiksiz olarak yaptı. Her an sorularıma cevap verdi ilgiliydi. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

         
Rabia Uzun
İngilizce Çeviri   21/04/2020

Çok memnun kaldım. Son derece titiz bir çalışma olduğu ve sözleştiğimiz tarihte teslim edildiği için teşekkür ederim.

         
Tanju Karacan
İngilizce Çeviri   20/04/2020

Tugrul Bey’e ozverili calismasi ve metni konustugumuzdan daha once teslim ettigi icin tesekkur ederim.

         
Erdinc Nizam
İngilizce Çeviri   26/02/2020

Cok kisa zamanda tercume yapip teslim etti. Cok memnun kaldim isin kalitesinden. Herzaman kendisine tercume islerini gonderecegim.

         
Ali Yilmaz
İngilizce Çeviri   06/02/2020

Gönderdiğim metni İngilizceye çevirme sürecinde özverili, gayretli, karşılıklı çalışarak, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Bu tecrübeme dayanarak şunu da eklemek isterim: Çalışmanızın nitelikli bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Ayrıca gonderdiği sözlük de hangi kavram için neyi kullandigini görmenizi saglamanin yanın da ihtiyaç olması halinde gerekli değişiklikler içinde büyük kolaylık sağlıyor. Tebrikler, başarılar.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz