4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.548 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

İbrahim Translator

İbrahim Translator

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Elif Demirel

Elif Demirel

Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Bengü Tura

Bengü Tura

İngilizce/İspanyolca/Türkçe dillerinde, özellikle tıbbi, sosyal, ticari, sağlık ve edebi çevirileri yapabilir, altyazı çevirilerinde yardımcı olabilirim. İspanya da Erasmus da, Valladolid Üniversitesinde çevirmenlik ve edebiyat eğitimi aldım. Aynı zamanda, eğitmenlik de yaptım. İngiltere de de dil okullarında çalıştım. Şu anda hem öğretmenlik hem sağlık çevirmenliği ve tercümanlığı yapıyorum. İstanbul Aydın Üniversitesi Uygulamalı İspanyolca Çevirmenlik mezunuyum.
Betul Y

Betul Y

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Legal Akademi

Legal Akademi

Tecrübeli kadromuz ile İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde bulunan her seviyedeki akademik metin ve hukuki alandaki çeviri taleplerini yerine getiriyoruz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmayı ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Nesrin Köse

Nesrin Köse

Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Melike Sarıgül

Melike Sarıgül

Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı, proofreading, intihal redaksiyon ve (teknik, hukuki, edebi vb alanda) her tür çeviri işini yapmaktayım. İşimin yanında danışmanlık da sunabiliyorum.
Okan Ali Esen

Okan Ali Esen

A.B.D. doğumluyum ve çocukluğumun bir kısmını orada geçirdim. Türkçe seviyeme eşdeğer düzeyde İngilizce bilgisine sahibim. Yurtdışı eğitim ve stajları ile de başta mühendislik dalları olmak üzere birçok alanda ileri düzey akademik terminolojiye hakimim. Tercümanlık hizmetinin yanı sıra Tez Düzenleme, Ödev Hazırlama ve Redaksiyon hizmetleri de vermekteyim.
Halil Taşkun

Halil Taşkun

Çok hızlı İngilizce çeviri yapıyorum. Uzun bir süre Amerika da yaşadım ve North Texas Üniversitesinde doktora yaptım. Çok hızlı ve profesyonelce İngilizce çeviri yapabilirim. Springer ve Elsevier gibi İngiltere ve Amerika merkezli yayınevlerinde bilimsel yazılar yayınlıyorum ve editörlük yapıyorum. Özellikle Akademik, teknik, bilimsel olmak üzere tüm metinlerin çevirisini yapabilirim.
Merve  Duman

Merve Duman

Merhaba, ben Zeynep, uzun zamandır Tıptan, tarihe kadar pek çok alanda ingilizce-türkçe çeviri yapmaktayım.
Seniha Özden

Seniha Özden

Hello! I am a native speaker of English and Turkish who enjoys reading and writing. Besides being a PhD student in Psychology at Koç University, I also work as a freelance translator and editor of Turkish to English texts, including such texts as articles, blogs, manuscripts, books, plays and transcripts. I am looking forward to working together on your next project! With love, Seni
Gizem  Burçak

Gizem Burçak

Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik okumaktayım. Lütfen çevirileriniz için sayfa sayısı konu gibi önemli hususları belirtiniz.
Aspendos Tercume Ve Danışmanlık Hizmetleri A.ş.

Aspendos Tercume Ve Danışmanlık Hizmetleri A.ş.

Küreselleşen dünyada gün geçtikçe yabancı dil ve tercüme konusu sürekli bir ihtiyaç halini almış durumdadır. Gerek günlük kişisel yaşantımızda gerek iş hayatımızda her an bir tercümeye ihtiyacımız olabilir. Aspendos Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. siz kıymetli müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuş uzman bir kuruluştur. On yılı aşkın tecrübemiz ile başta İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Farsça, Fransızca, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca ve Çince olmak
Rumeysa Şahbaz

Rumeysa Şahbaz

Ben Rumeysa Sena Şahbaz. Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Sekiz yıldır yaşları 9-16 yaş arasında değişen çocuklara özel ders veriyor, tez, ödev, edebi metin ve fikir yazısı çevirisi yapıyorum. Bir medya kuruluşunda staj geçmişim var ve halihazırda özel bir şirkette İçerik Uzmanı olarak çalışıyorum. İyi bir editör, redaktör ve hepsinden önemlisi yazar olduğuma inanıyorum. Fikirlerinizi etkili şekilde aktarmak için doğru sesi bulmanıza, cümlelerinizin anadilinizdeki kadar
Gizem Kaya

Gizem Kaya

Merhabalar. ODTÜ İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 4 yıldır hayatımı İngilizce-Türkçe çeviriler yaparak kazanıyorum. Daha profesyonel ve güvenilir bir ortamda çalışmak istediğim için armut.com üyesi olma kararı aldım. Size akademik hayatınızda yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçmeniz yeterli :) İngilizce -.Türkçe çeviri ya da ödev/article yazımları için mesajlarınızı bekliyorum.
Meryem Bülbül

Meryem Bülbül

Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Batuhan BAYKUŞ

Batuhan BAYKUŞ

Tıp fakültesi nde Stajyer olarak okuyorum. İleri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Fransızca biliyorum. Daha önce birkaç kurumda ve özel olarak İngilizce dersleri verdim.
Necef Haider

Necef Haider

Türküm ve İngilizce yi ve Urducayı çok iyi konuşuyorum, yazıyorum ve okuyorum. Tercüman olarak çalıştım.
İlker  Tutar

İlker Tutar

Merhabalar, birçok iş tamamladığım hesabım kapandı. Bu yeni hesabım. Artık buradan devam edeceğim. Türkçe - ingilizce veya ingilizce - türkçe çeviride tecrübeliyim mail üzerinden yaptığım işlerden kesitler gönderebilirim. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi %100 ingilizce makine mühendisliği öğrencisiyim.
Yiğit Derici

Yiğit Derici

Bolu Abant Izzet Baysal Üniversitesinde 3. sınıf Mütercim - Tercümanlık öğrencisiyim. Daha önce amatör şekilde özel bir şirkette donanım uzmanı olarak çalıştım. Ek olarak, fakültemde de kısmi çalışan bir yıl boyunca teknik destek sağladım. Donanım kullanımı, tamiri üzerinde yetenekli ve tecrübeliyim. Teknolojik terimcelere aşina olmakla beraber büyük bir ilgim bulunmakta.
Köksal  Öztürk

Köksal Öztürk

8 yıllık turizm tecrübem esnasında emlak ve miras üzerine bir çok çeviri çalışmasında bulundum, bizatihi gerçekleştirdim. 2012 yılı itibariyle çalıştığım kurum bünyesinde akademik, hukuki ve teknik İngilizce alanlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simültane ve yazılı tercüme hizmetleri vermekteyim. Kültürlerin aktarımı faaliyeti olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğim tercüme faaliyetlerimle yanınızdayım.
Özgü Kokal

Özgü Kokal

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum, Siyaset Bilimi'nde yan dal yaptım ve 2017'den beri uluslararası bir yönetim danışmanlığı şirketinde danışman olarak çalışıyorum. Bu süre zarfında Avrupa, Orta Doğu ve Kafkaslar'da yedi ayrı ülkede pek çok farklı ulustan kişilerle çalıştım. Üniversitede ve iş hayatında çok farklı konularda ve her türlü uzunlukta raporlar/makaleler/değerlendirmeler/köşe yazıları yazdım, istek üzerine örneklerini paylaşmaktan mutluluk duyarım. Seviye ve konu a
Ahmet Kağan Meşe

Ahmet Kağan Meşe

Merhabalar. Ben Kağan. 2 yıl Kanada'da yaşadım ve eğitim gördüm. İngilizcem çok iyi seviyede ana dilim gibi konuşabiliyorum (C1) . Çevirilerinizi en iyi şekilde ve elimden geldiğince özenerek yapacağıma emin olabilirsiniz :) Uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyim.
Eylül Katham Barksdale

Eylül Katham Barksdale

Hollanda da lise eğitimimi tamamladım.Odevlerinize yardımcı olabilir,metinleri izi çevirebilir ,dosyalarınıza yardımcı olabilirim kısacası ingilizce ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim.Burdan teklif vermiyorum g-mailden ulaşabilirsiniz para önemli değil önemli olan memnun olmaniz.Sizi seviyorum bana ulaşmanızı bekliyorum :)))
Eda Nazlım

Eda Nazlım

Selamlar, Bugüne kadar hukuki,teknik,akademik başta olmak üzere birçok alanda makale,komposizyon,sözleşme,ödev İngilizce-Türkçe/ Türkçe-İngilizce çevirisi yaptım. Talep halinde yardımcı olurum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ersen Yazıcı
İngilizce Çeviri   12/05/2020

Uğur Bey, akademik makalemin çeviri sürecinde, son derece seviyeli, iletişim becerileri yüksek, çalışmaya ilişkin problem çözme konusunda etkileşimi işe koşmaya çalışan tavırlarıyla son derece uyumlu bir performans ortaya koymuştur. Alana özgü kavramlara ilişkin çeviri önerileri uygun, anahtar kavramlara ilişkin oluşturduğu dizin son derece kullanışlı idi. Yapılan çeviriye ilişkin bir alan uzmanının son okuması çerçevesinde metnin genel olarak olumlu geri bildirim aldığını ifade edebilirim. Kendisiyle çeviri hizmeti konusunda rahatlıkla çalışılabileceğini, akademik çeviri konusunda başarılı olarak değerlendirilebileceğini belirtebilirim.

         
berat polat
İngilizce Çeviri   10/05/2020

İşimi çabuk yapılmasında ve istediğim gibi yardımcı oldugundan dolayı Asena hocama bu yüzden cok teşekkür ederim sağolun.

         
CANER KAYACI
İngilizce Çeviri   07/05/2020

Lara Hanim cok hizli ve profesyonel bir sekilde ceviri ihtiyacimizi karsiladi, son derece de nazik biri. Kendisinden oyle memnun kaldik ki bundan sonraki ceviri islerimizde ilk kendisiyle irtibata gececegiz. Tesekkur ederiz

         
İngilizce Çeviri   01/05/2020

Müthiş. Ben bu kdar özverili iş yapan biri ile karşılaşmadım. Her türlü konuda bilmiyor olsa bile destek sunacagına yönelik inancım var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyiki iş vasıtasıyla karşılaşmışım.

         
Ali Yilmaz
İngilizce Çeviri   06/02/2020

Gönderdiğim metni İngilizceye çevirme sürecinde özverili, gayretli, karşılıklı çalışarak, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Bu tecrübeme dayanarak şunu da eklemek isterim: Çalışmanızın nitelikli bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Ayrıca gonderdiği sözlük de hangi kavram için neyi kullandigini görmenizi saglamanin yanın da ihtiyaç olması halinde gerekli değişiklikler içinde büyük kolaylık sağlıyor. Tebrikler, başarılar.

         
Demet Meral
İngilizce Çeviri   20/01/2020

Gerçekten kısa sürede tüm ödevi yetiştirdi ve takıldığım noktalarda hepsine yardımcı oldu çok teşekkür ederim mutlaka tekrar çalışacağım biri oldu emeğine sağlık

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

         
Mehmet Ünal
İngilizce Çeviri   21/10/2019

Ayşe hanım hızlı ve terminolojik olarak farklı bir sektörde olmamıza rağmen çok uygun bir çeviri yaptı bize. Biz kendisinden gayet memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz