4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.172 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
İbrahim T.

İbrahim T.

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap, makale ve tez çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Çalışmalarınız sadece tercüme edilme
Melike S.

Melike S.

Merhabalar, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı işi ve çeviri işi yapabilmekteyim. Keyif alarak ve çevik bir şekilde çalışarak en iyi işimi teslim etmeye efor sarfederim her seferinde :)
Bircan K.

Bircan K.

Merhaba. Ben Bircan Köycü; Torus Akademi ve ekibi olarak farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Ekibimizden Kerem Ozan Han yabancı dil uzmanımızdır.2014 Yılından İtibaren İngiliz ve Amerikan Kültür Eğitimlerini Tamamlamış , Native Speaking ve Cultural Course Eğitimlerini Bitirmiş olup Turizm Sektörü nde ise 5 Yıllık Tecrübesi ile ( Hali Hazırda da Devam Eden ) Turizm Rehberliği yapmıştır ve halen daha devam etmektedir. Bunun Yanında İstanbul’da İkamet Eden Bir Finans Firmasında Yurtdışı İlişkil
Fikret Ç.

Fikret Ç.

Editor in Chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, makaleler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Tasavvuf alanında Türkçeden İngilizceye çevrilmiş ki
Yıldız Akademik D.

Yıldız Akademik D.

Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Elif D.

Elif D.

Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Nesrin K.

Nesrin K.

Merhabalar, ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilice çevirilerinizde veya makale yazımlarında memnuniyetle sizlere yardımcı olur, istediğiniz zaman içerisinde ve istediğiniz kalitede teslim ederim. Bir ODTÜ’lü sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz :)
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Ceren P.

Ceren P.

Merhabalar, Yüksek lisans eğitimimi Londra`da tamamladım. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilice HER seviyede çeviri yapabilirim. Her iki dilde de gramer yazı ve konuşma dilim çok başarılıdır. Essaylerde de oldukça doğal çeviriler yapabilmekteyim. Hatta Türkçe essayinizi yaratıcılığımı kullanarak daha profesyonel hale getirebilirim
Baha K.

Baha K.

Dünya genelinde tanınmış Freelance platformlarında ( Upwork, Freelancer gibi) İngilizce-Turkce makale, deneme, hikaye çevirileri yapıyorum. Ayrıca ilkokuldan üniversiteye kadar her alanda İngilizce ödev hazırlıyorum. Bu anlamda da bir şirkette bir süre çalıştım. İngilizce ile ilgili her türlü proje de beraber çalışabiliriz. Yaptığım çevirileri veya ödevleri istediğiniz süre içinde teslim ediyorum. Bu konuda sıkıntı yasamayacaginizi garanti edebilirim. Beraber çalışmak dileğiyle.
Rumeysa Ş.

Rumeysa Ş.

Ben Rumeysa Sena Şahbaz. Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Sekiz yıldır yaşları 9-16 yaş arasında değişen çocuklara özel ders veriyor, tez, ödev, edebi metin ve fikir yazısı çevirisi yapıyorum. Bir medya kuruluşunda staj geçmişim var ve halihazırda özel bir şirkette İçerik Uzmanı olarak çalışıyorum. İyi bir editör, redaktör ve hepsinden önemlisi yazar olduğuma inanıyorum. Fikirlerinizi etkili şekilde aktarmak için doğru sesi bulmanıza, cümlelerinizin anadilinizdeki kadar
Ayşen  K.

Ayşen K.

Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM'de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Hamza B.

Hamza B.

(Daha fazla bilgi için WhatsApptan ulaşabilirsiniz ) Merhaba, Ben Hamza, resmi dili İngilizce olan Pakistan dan geldim.Eğitimim dolayısıyla yıldır Ankara da yaşıyorum ve yıldır da özel olarak İngilizce dersi veriyorum. Ayrıca Türkçe-Ingilizce tez çevirme, okul ödevler veya makale çeviriler ile ilgileniyorum.
Nar Yönetim Sistemleri

Nar Yönetim Sistemleri

Yurt dışında kalmış ve uzun yıllar yabancılarla çalışmış biri olarak Türkçe - İngilizce, İngilizce - Türkçe yazılı çeviriler konusunda hizmet veriyorum. Hukuki ve tıbbi dokümanlar hariç, tüm konularda kuruluşunuz ile ilgili ya da özel çevirilerinizi en ekonomik, en hızlı ve en doğru şekilde size ulaştırıyorum.
Dilara  D.

Dilara D.

ODTU işletme mezunuyum. İngilizcem ana dilim gibi. Öğrenim hayatım boyunca aktif bir şekilde makale yazdım. Size uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler vereceğime emin olabilirsiniz.
Gizem K.

Gizem K.

Karabük üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Advanced seviye İngilizce bilgim var. Freelance olarak çeviri yapıyorum.
Aydın  B.

Aydın B.

Hem Türk hem İngiliz vatandaşıyım. ABD'de okudum. Emekli gazeteciyim. Tercümelerime güvenebilirsiniz. Çabuk ve güvenilir tercüme için.
B. Alp G.

B. Alp G.

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim. C1 düzeyinde İngilizcem bulunmaktadır. Uygun fiyata çeviriler yapmaktayım.
Merve Sena A.

Merve Sena A.

Karantina dolayısıyla çevirileriniz için bol bol vaktim var :) İstanbul Üni. Psikoloji öğrencisiyim. İngilizce yi akıcı şekilde okur, yazar, konuşurum. Metinlerinizin, makalelerinizin, raporlarınızın, videolarınızın (altyazı) çevirilerini yapabilirim.
Arda O.

Arda O.

C1 düzeyi İngilizceye sahibim. Ticari ve kişisel metinleri çeviririm. İngilizce-Türkçe/Türkçe-İngilizce.
Nurten  Y.

Nurten Y.

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü (2017) mezunuyum. Düz metin, teknik metin (sektörel terminoloji); patent (mekanik, medikal, biyokimya, petrokimya, biyoloji, teknoloji, telekomünikasyon); sözleşme, dilekçe, hukuki metinler; sinema, edebiyat, şiiir, müzik temelli metinleri dilin gerekliliği ve dinamizmine (resmi-gayriresmi, kurumsal olan ve olmayan) uygun bir şekilde profesyonelce çevirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Çeviri   11/03/2020

Melike Hanım çok hızlı bir şekilde bitirdi talep ettiğimiz çeviriyi.Ücretlendirmesi de piyasa fiyatlarının altında.Bundan sonra da yine kendisiyle çalışırız.Tavsiye ediyorum.

         
Demet Meral
İngilizce Çeviri   20/01/2020

Gerçekten kısa sürede tüm ödevi yetiştirdi ve takıldığım noktalarda hepsine yardımcı oldu çok teşekkür ederim mutlaka tekrar çalışacağım biri oldu emeğine sağlık

         
İngilizce Çeviri   19/12/2019

İşi gerçekten beklediğim süreden hızlı bitirdi. Fiyat performans açısından memnun ediciydi. Bircan Bey e ilgisi için teşekkür ederim. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

         
Rüstem Çiftçi
İngilizce Çeviri   12/12/2019

Hızlı ve kaliteli hizmet sunan, işinde profosyonelliği, samimiyeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş ,kendine özgüveni ve işine göstermiş olduğu saygısı beni ciddi anlamda etkiledi.Gerçek bir idealist diyebilirim. Bu konuda kendisine müteşekkirim.Çevirisinden oldukça memnun kaldım.Ellerinize sağlık Uğur Bey. Çeviri yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

         
Kadir Ağaoğlu
İngilizce Çeviri   19/09/2019

Firma sahibi gayet saygılı ve nazikti.İsteklerimi yüzyüze bile gelmeden telefondan dinleyip arzum doğrultusunda çözdüler.Söz verdikleri gün ve saatte çevirimi teslim ettiler.Hatta üzerinde rivize isteğimi de geri çevirmediler.Gayet memnun kaldım.İhtiyacim olduğunda düşünmeden tekrar kendileriyle çalışacağım.

         
Hüseyin Yüzüak
İngilizce Çeviri   29/08/2019

Betül Hanım ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. İletişim ve zamanlama konusunda çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Selin Aşık
İngilizce Çeviri   16/06/2019

Cok cok memnun kaldim. Bayram olmasina ragmen özverili calismasiyla vaktinde ceviriyi teslim etti. Kesinlikle öneriyorum...

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz