En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.631 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
F. Ç.

F. Ç.

Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
Seren  A.

Seren A.

Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Ayşe S. Y.

Ayşe S. Y.

Orta öğrenimimi Özel İzmir Amerikan Lisesi’nde yaptım. 1987’de katıldığım yüksek öğrenim sınavında 760000 kişi arasında Türkiye 41.si olarak Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü burslu olarak kazandım. 1991’de bu bölümden 4.00 üzerinden 3.20 ortalamayla mezun oldum. 2010 yılında Fransızca Delf B2 diploması aldım. 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde yüksek lisansımı 4.00 üzerinden 4.00 ortalama ile tamamladım. 2014 yılında Yıldız Teknik Ü
Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
İbrahim T.

İbrahim T.

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Züleyha A.

Züleyha A.

Tez, makale, diploma, ödevlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda ingilizce-türkçe ya da türkçe-ingilizce çevirisi profesyonel olarak yapılır.
Nar Yönetim Sistemleri

Nar Yönetim Sistemleri

Yurt dışında kalmış ve uzun yıllar yabancılarla çalışmış biri olarak Türkçe - İngilizce, İngilizce - Türkçe yazılı çeviriler konusunda hizmet veriyorum. Hukuki ve tıbbi dokümanlar hariç, tüm konularda kuruluşunuz ile ilgili ya da özel çevirilerinizi en ekonomik, en hızlı ve en doğru şekilde size ulaştırıyorum.
Erdem Akın T.

Erdem Akın T.

Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü nde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. Daha önce İletişim Stratejisti ve Veri Analisti olarak çalıştım. Logo tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, İngilizce-Türkçe çeviri ve metin yazarlığı işleri aramaktayım. İletişim alanı dışında dişçilik, tıp, mimarlık, hukuk ve psikoloji gibi alanlarda akademik makalelerin yanı sıra resmi/gayrı resmi belge ve altyazı çevirileri yaptım.
Çağla K.

Çağla K.

Robert Kolej’de 12. sınıftayım. 6 ay ABD de yaşadım. Her türlü matematik, kimya, biyoloji, fizik, sanat, business, tıp, müzik ve teknoloji terimlerine hakimim. Günlük konuşma dilinden akademik dile her türlü yazıyı Türkçe’den İngilizce’ye ya da İngilizce’den Türkçe’ye profesyonelce çevirebilirim. Öğrenci olduğum için fiyatı ucuz tutuyorum. Sizinle çalışmayı çok isterim.
Yalçın T.

Yalçın T.

ÖSS Yabancı Dil Sınavı Türkiye 552 ncisiyim. Sonbahar YDS notum 96,25 Daha önce 98,75 almıştım. Çeviri konusunda çok titiz çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her çeviri işinde ücretin yanında samimi bir teşekkür aldım.
Tarık A.

Tarık A.

Uzun yıllar yurt dışında eğitim için ve çalışmak için bulundum. Yüksek lisansımı ABD de yaptım. Birçok çeviri tecrübem var. Özellikle akademik yazılarınızı ve makalelerinizi bilimsel terminolojiye uygun olarak çevirebilirim. Yaptığım çalışmalara bir örnek görmek lütfen linki kullanınız: https://calhoun.nps.edu/handle// Diğer bir örnek için lütfen linki kullanınız: https://ieeexplore.ieee.org/document// Teklif almak için lütfen arayınız:
Dilkent Tercüme Hizmetleri Ltd. Şti.

Dilkent Tercüme Hizmetleri Ltd. Şti.

DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ, 2007 yılında, İstanbul Büyükçekmece de kurulmuştur. Şirketimiz yerli ve yabancı bir çok kuruluşa çeşitli alanlarda yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri vermektedir. Ekibimiz İleri seviye bilgi ve tecrübeye sahip mütercim tercümanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin Noter tasdikli, apostil tasdikli, yurtdışından gelen veya yurtdışına gidecek olan her türlü belgesini tercüme ediyor, Türkiye nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderiyoruz. Siz değerli müşterilerim
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Zeynep Sena K.

Zeynep Sena K.

Oxford house college dan advanced ingilizce sertifikam vardır, İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çeviri yapabilirim.
Veysel A.

Veysel A.

Amerika pazarında yayımlanan "Khagan of the Lands" adlı kurgu roman eserin sahibiyim ve 6 yıl Amerika Maryland eyaletinde yaşadım. Yaklaşık 8 yıldır yazılım, bilişim, finans, hukuk ve diğer konularda çeviri ve tercüme hizmeti veriyorum. Hızlı hizmet ve özellikle güncel literatür ve terimler ile tam çeviri için hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Emre  A.

Emre A.

Serbest çevirmen olarak hizmet veriyorum. Düzenli olarak yaptığım çevirilerden başka ödev/proje ve bu tarz işleri de cuzi miktara yaparım. İlgilenen müşterilere örnekler gönderebilirim.
Ezgi Y.

Ezgi Y.

2 Amerika da olmak uzere 8 yil yurtdisi tecrubeli doktorali kimya muhendisiyim. Teknik ve pratik ingilizceyi isimde ve ozel hayatimda kullanmaktayim.
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce'den Türkçe'ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Sumran E.

Sumran E.

Uzun yıllar NATO da tercüman olarak görev yaptım. Amerikan Kültür derneğinde ders verdim. Ayrıca Kurumsal ve özel tercümelerde yaptım.
Ahmet Çıra

Ahmet Çıra

Merhaba, Emeli memurum. Daha önceki görevimde yoğun olarak İngilizce çeviri işi ile uğraştım. Akademik alandaki çeviriler başta olmak üzere genel olarak İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviri çalışmalarında yardımcı olabilirim. Ücret konusu önemli değil. Öncelikle bu işe yeni girdiğim için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.
İlayda B.

İlayda B.

Amerikan Koleji mezunuyum. İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çevirileri yapabilirim. Dilerseniz değişiklik yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
BÜLENT ŞENER
İngilizce Çeviri   01/10/2019

Uğur bey çeviri işini layıkıyla yerine getiren, müşterisini süreç boyunca bilgilendiren ve makul çeviri ücretleri üzerinden teklif sunan bir kişidir. Emeğinin karşılığını işin sonunda beğenildiği taktirde talep eden bir anlayışa sahip olması da takdire şayandır. Kendisiyle çalışmaktan büyük memnuniyet duydum. Kesinlikle öneriyorum çeviri yaptırtmak isteyenlere.

         
Selim Kilerci
İngilizce Çeviri   17/09/2019

Verdiğimiz teknik çeviri işini büyük bir titizlikle , söz verdiği süreden önce bitirdi.Çok memnun kaldık.Kendisine teşekkürler.

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Hüseyin Yüzüak
İngilizce Çeviri   29/08/2019

Betül Hanım ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. İletişim ve zamanlama konusunda çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Sefa Kahraman
İngilizce Çeviri   07/08/2019

Selman bey oldukca isinde basarili ve iletisimi iyi olan bir insan. Aktif iletisim halinde kabileceginiz ve teknik anlamda da basarili. Güvenebilirsiniz. Tesekkurler Selman bey.

         
ATİLA AKBAŞ
İngilizce Çeviri   30/07/2019

İngilizce çeviri ihtiyacım için çevirmen arayışı içindeydim. İlk çeviri hizmetinden memnun kaldım ve yeni çeviri ihtiyaçlarım için de çalışmaya devam ediyorum. Çeviri kalitesi güzel ve iletişimleri gayet hızlı. Tavsiye ederim.

         
Neslihan Andaç
İngilizce Çeviri   28/05/2019

Çok memnun kaldım. Çok güzel ilgilendi. Herkese tavsiye ederim. Söylediği günde teslim etti. Güvenilir biri.☺️

         
Ayşegül Akbay
İngilizce Çeviri   17/05/2019

Tertemiz bir Türkçe ile, gecikmesiz, zamanında, tertipli bir dosya takdimi ile uygun fiyatlı, mükemmel çeviri hizmeti. Herkese tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz