En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.410 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Seren  A.

Seren A.

Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Tarık A.

Tarık A.

Uzun yıllar yurt dışında eğitim için ve çalışmak için bulundum. Yüksek lisansımı ABD de yaptım. Birçok çeviri tecrübem var. Özellikle akademik yazılarınızı ve makalelerinizi bilimsel terminolojiye uygun olarak çevirebilirim. Yaptığım çalışmalara bir örnek görmek lütfen linki kullanınız: https://calhoun.nps.edu/handle// Diğer bir örnek için lütfen linki kullanınız: https://ieeexplore.ieee.org/document// Teklif almak için lütfen arayınız:
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Erdem Akın T.

Erdem Akın T.

Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü nde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldım. Çok iyi derecede İngilizce biliyorum. Daha önce İletişim Stratejisti ve Veri Analisti olarak çalıştım. Logo tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, İngilizce-Türkçe çeviri ve metin yazarlığı işleri aramaktayım. İletişim alanı dışında dişçilik, tıp, mimarlık, hukuk ve psikoloji gibi alanlarda akademik makalelerin yanı sıra resmi/gayrı resmi belge ve altyazı çevirileri yaptım.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Yalçın T.

Yalçın T.

ÖSS Yabancı Dil Sınavı Türkiye 552 ncisiyim. Sonbahar YDS notum 96,25 Daha önce 98,75 almıştım. Çeviri konusunda çok titiz çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her çeviri işinde ücretin yanında samimi bir teşekkür aldım.
Züleyha A.

Züleyha A.

Tez, makale, diploma, ödevlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda ingilizce-türkçe ya da türkçe-ingilizce çevirisi profesyonel olarak yapılır.
Ezgi Y.

Ezgi Y.

2 Amerika da olmak uzere 8 yil yurtdisi tecrubeli doktorali kimya muhendisiyim. Teknik ve pratik ingilizceyi isimde ve ozel hayatimda kullanmaktayim.
Azer Leyal A.

Azer Leyal A.

Ankara Üniversitesi DTCF dil bilimi mezunuyum. Aynı üniversitenin aynı bölümünde Yabancı Dil Öğretimi ana bilim dalında yapmış olduğum yüksek lisans eğitimimi senedir İngilizce öğretmenliği yapıyor olmam sebebiyle dondurdum. ay kadar Almanya-Essen da erasmus öğrenim hareketliliği programına katıldım. Akademik metin çevirisinde tecrübem var. Talep ve teklifleriniz için lütfen cep telefonu ile irtibata geçiniz. a href https://armut.com/hizmetveren/azer-leyal-atakanli-ankar
Halil T.

Halil T.

Çok hızlı İngilizce çeviri yapıyorum. Uzun bir süre Amerika da yaşadım ve North Texas Üniversitesinde doktora yaptım. Çok hızlı ve profesyonelce İngilizce çeviri yapabilirim. Springer ve Elsevier gibi İngiltere ve Amerika merkezli yayınevlerinde bilimsel yazılar yayınlıyorum ve editörlük yapıyorum. Özellikle Akademik, teknik, bilimsel olmak üzere tüm metinlerin çevirisini yapabilirim.
Veysel A.

Veysel A.

Amerika pazarında yayımlanan "Khagan of the Lands" adlı kurgu roman eserin sahibiyim ve 6 yıl Amerika Maryland eyaletinde yaşadım. Yaklaşık 8 yıldır yazılım, bilişim, finans, hukuk ve diğer konularda çeviri ve tercüme hizmeti veriyorum. Hızlı hizmet ve özellikle güncel literatür ve terimler ile tam çeviri için hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Serap K.

Serap K.

ABD de işletme ve iktisat okudum . Uzun yıllar İstanbul da dış ticaret müdürü olarak çalıştım. 20 seneden beri aynı zamanda İNGİLİZCE, İSPANYOLCA, DANCA çevirmenlik ve tercümanlık yapıyorum.
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce'den Türkçe'ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
F. Ç.

F. Ç.

Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
Zakire A.

Zakire A.

Mimar Sinan Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Felsefe bölümü öğrencisiyim. Okul dışındaki zamanlarımda metin düzeltme işi yapıyorum. Mail yoluyla metinleri düzeltebilir ya da kitaplarınızın redaksiyonunu yapabilirim. Aynı zamanda akademik olmayan İngilizce metin, roman veya hikaye çevirilerini yapabilirim. İstediğiniz bir akademik forma uygun makale düzenlemeleri de yapabilirim. Metnin uzunluğuna göre en fazla iki hafta içinde hazır olur. Teşekkür ederim, mutlu günler.
Öykü Y.

Öykü Y.

Yoğun çevirilerde ekip olarak hızlı bir şekilde çevirinizi teslim edebiliriz. Web sayfam www.manaceviri.com
İlayda B.

İlayda B.

Amerikan Koleji mezunuyum. İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çevirileri yapabilirim. Dilerseniz değişiklik yapabilirim.
Zeynep Sena K.

Zeynep Sena K.

Oxford house college dan advanced ingilizce sertifikam vardır, İngilizce den Türkçe ye veya Türkçe den İngilizce ye çeviri yapabilirim.
İskender  İ.

İskender İ.

Merhabalar ben Iskender, Endonezyaliyim, Izmirde okuyorum. Finansal destek arıyorum. Malezya da araştırma görevlisi olarak çalışırken akademik yazımda deneyimim var.
Sumran E.

Sumran E.

Uzun yıllar NATO da tercüman olarak görev yaptım. Amerikan Kültür derneğinde ders verdim. Ayrıca Kurumsal ve özel tercümelerde yaptım.
Başak K.

Başak K.

Yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermekteyim. Fiyat yapılacak çevirinin içeriği, uzunluğu ve teslim süresine göre değişiklik göstermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aslı Türksoy
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Burada İngilizce bildiğini iddia eden bir sözde tercüman tarafından mağdur edilmiştim. Ardından Merve hanım ile iletişime geçtik. Çok çok kötü bir haldeki karman çorman bir metni bile toparladı sağ olsun. Mütercim tercümanlık bölümünden mezun bir yeminli tercüman olmasına rağmen fiyatları şişirmiyor. Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Kesinlikle aldığı ücreti sonuna kadar hak ediyor. Tekrar teşekkürler! Sevgiler..

         
Ender Yalçın
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Güzel ve temiz bir iş çıkartıldı. Betül Hanım ve Eşi sağolsunlar, istediğim tarihte işi teslim ettiler. Hatta birkaç ek iş konusunda da, seve seve karşılık beklemeden yardım edebileceğini ifade ettiler. Yaptıkları işi severek ve karşı tarafı yormadan yapıyorlar, teşekkürler emeğiniz için :)

         
Mustafa Ak
İngilizce Çeviri   12/07/2019
gallery thumbnail

7 sayfalık akademik yönü ağır ve Türkçe dilbilgisi yönüyle de gayet ağır cümleleri çok güzel bir şekilde İngilizceye çevirmiş ve bu iş esnasında beyefendiliği ile kesinlikle dosyaları kendi başvuru dosyaları gibi önemsemiş, özenmiş, harika bir çeviri yapmış, bence aldığı ücretten çok daha fazlasını hak eden uzman ve değerli bir insan, kendisini tebrik ediyor başarılar diliyorum, ben en azından tercümanımı buldum...

         
Selin Aşık
İngilizce Çeviri   16/06/2019

Cok cok memnun kaldim. Bayram olmasina ragmen özverili calismasiyla vaktinde ceviriyi teslim etti. Kesinlikle öneriyorum...

         
Faruk SAHIN
İngilizce Çeviri   01/05/2019

Turkçe bir videomun ingilizce altyazı çevirisini yapan Murat arkadaşım işi hem çok hızlı, hem de oldukça düzgün bir çeviriyle bana zamanında teslim etti. Yaptığı iş, istediği ücretin çok üstünde bir değer sunuyor. Kendisi ile çalışmak isteyene kesinlikle tavsiye ederim.

         
Bora Ünal
İngilizce Çeviri   26/02/2019

Ayşe hanım çok nitelikli ve kibar biri. İşinin hakkını veriyor ve tıbbi bir tercüme de bile mükemmel sonuç aldı. Teşekkür ediyorum

         
Ali Usta
İngilizce Çeviri   26/01/2019

Ferhat Bey oto tamirhanesinde kullandığımız bir cihazın kullanım kılavuzu çevirisini yaptı. Çok memnun kaldık, hem Çok hızlı teslim etti işi, hemde çok anlaşılır bir çeviri olmuş. Tekrar tesekkur ediyorum Ferhat bey.

         
Kemal Akşit
İngilizce Çeviri   16/01/2019

Tercüme elime ulaştı. Hem de beklediğimden çok daha hızlı bir şekilde.Son derece özenle hazırlanmış. Çok memnun kaldım. Bir daha çalışmak isterim. Kesinlikle tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz