4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.133 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İngilizce Çevirmen ve Tercüman

Merve  E.

Merve E.

Çeviri kitap okumak gibi keyfi bir iş değildir. Titizlik, özveri, dikkat ve deneyim gerektirir. İngilizce – Türkçe dil çiftinde sözlü ve yazılı olmak üzere Kadıköy 19. Noterliği ve Üsküdar 17. Noterliğinde yemin zaptım bulunarak; 2 farklı şirkette tam zamanlı bir yeminli tercüman olarak ve freelance Tercüman olarak çalışmış bulunmaktayım. Çok sayıda noter beyanlı mahkeme kararı, muvafakatname, şirket sözleşmesi (ortaklık, yatırım vb.), finansal tablo, bilanço gibi hukuki bağlayıcılığı bulunan m
İbrahim T.

İbrahim T.

İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Yıldız Akademi D.

Yıldız Akademi D.

Tecrübeli kadromuz ile her seviyede ve özellikle akademik düzeydeki İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerinde çeviri yapmaktayız. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmakta ve işi mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Melike S.

Melike S.

Merhabalar, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yeminli tercümanım. 4-5 yıldır her tür tez, makale yazımı işi ve çeviri işi yapabilmekteyim. Keyif alarak ve çevik bir şekilde çalışarak en iyi işimi teslim etmeye efor sarfederim her seferinde :)
Uğur H.

Uğur H.

ABD de Yüksek Lisans yaptım. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce akademik seviyede çeviri yapmaktayım. Çeviri tamamlandıktan sonra da bütüncül olarak metin tarafımdan okunarak, düzeltilmekte ve proofread yapılmaktadır. Ayrıca İngilizceye profesyonel olarak kitap çevirileri de yapmaktayım. Yurt dışında "academic writing" dersi aldım. İngilizce veya Türkçe tez, makale, proje, ödev hazırlanmasında yardımcı olmaktayım. Memnun kalmak esastır. Görüşebilmek ümi
Fikret Ç.

Fikret Ç.

Editor in Chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, makaleler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Tasavvuf alanında Türkçeden İngilizceye çevrilmiş ki
Betul Y.

Betul Y.

ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Bircan K.

Bircan K.

Merhaba. Ben Bircan Köycü; Torus Akademi ve ekibi olarak farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Ekibimizden Kerem Ozan Han yabancı dil uzmanımızdır.2014 Yılından İtibaren İngiliz ve Amerikan Kültür Eğitimlerini Tamamlamış , Native Speaking ve Cultural Course Eğitimlerini Bitirmiş olup Turizm Sektörü nde ise 5 Yıllık Tecrübesi ile ( Hali Hazırda da Devam Eden ) Turizm Rehberliği yapmıştır ve halen daha devam etmektedir. Bunun Yanında İstanbul’da İkamet Eden Bir Finans Firmasında Yurtdışı İlişkil
Elif D.

Elif D.

Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Baha K.

Baha K.

Dünya genelinde tanınmış Freelance platformlarında ( Upwork, Freelancer gibi) İngilizce-Turkce makale, deneme, hikaye çevirileri yapıyorum. Ayrıca ilkokuldan üniversiteye kadar her alanda İngilizce ödev hazırlıyorum. Bu anlamda da bir şirkette bir süre çalıştım. İngilizce ile ilgili her türlü proje de beraber çalışabiliriz. Yaptığım çevirileri veya ödevleri istediğiniz süre içinde teslim ediyorum. Bu konuda sıkıntı yasamayacaginizi garanti edebilirim. Beraber çalışmak dileğiyle.
Selman K.

Selman K.

İki yıldır İngilizce den Türkçe ye tercümanlık yapıyorum. Tez, ödev, slayt ve kitap gibi akademik dökümanları tercüme edebiliyorum. İsteyenlere daha önce yaptığım işleri gösterebilirim.
Haşim T.

Haşim T.

Uluslararası İlişkiler ve Uluslararası Güvenlik konularında iki yüksek lisansa sahibim. Roma/İtalya da bulunan NATO Savunma Koleji nin 2011 mezunuyum. Kocaeli Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler dalındaki doktora öğretimimin tez aşamasındayım. 2007 yılında Nobel Yayınları tarafından yayınlanan "Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası" isimli kitabın yazarıyım. Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Güvenlik, Avrupa Güvenliği, Deniz Güvenliği, NATO, Avrupa Birliği ve Avrupa Güvenlik ve Savunm
Seren  A.

Seren A.

Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Nar Yönetim Sistemleri

Nar Yönetim Sistemleri

Yurt dışında kalmış ve uzun yıllar yabancılarla çalışmış biri olarak Türkçe - İngilizce, İngilizce - Türkçe yazılı çeviriler konusunda hizmet veriyorum. Hukuki ve tıbbi dokümanlar hariç, tüm konularda kuruluşunuz ile ilgili ya da özel çevirilerinizi en ekonomik, en hızlı ve en doğru şekilde size ulaştırıyorum.
Hamza B.

Hamza B.

(Daha fazla bilgi için WhatsApptan ulaşabilirsiniz ) Merhaba, Ben Hamza, resmi dili İngilizce olan Pakistan dan geldim.Eğitimim dolayısıyla yıldır Ankara da yaşıyorum ve yıldır da özel olarak İngilizce dersi veriyorum. Ayrıca Türkçe-Ingilizce tez çevirme, okul ödevler veya makale çeviriler ile ilgileniyorum.
Ceren P.

Ceren P.

Merhabalar, Yüksek lisans eğitimimi Londra`da tamamladım. İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilice HER seviyede çeviri yapabilirim. Her iki dilde de gramer yazı ve konuşma dilim çok başarılıdır. Essaylerde de oldukça doğal çeviriler yapabilmekteyim. Hatta Türkçe essayinizi yaratıcılığımı kullanarak daha profesyonel hale getirebilirim
Ayşen  K.

Ayşen K.

Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM'de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Meryem B.

Meryem B.

Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Halil T.

Halil T.

Çok hızlı İngilizce çeviri yapıyorum. Uzun bir süre Amerika da yaşadım ve North Texas Üniversitesinde doktora yaptım. Çok hızlı ve profesyonelce İngilizce çeviri yapabilirim. Springer ve Elsevier gibi İngiltere ve Amerika merkezli yayınevlerinde bilimsel yazılar yayınlıyorum ve editörlük yapıyorum. Özellikle Akademik, teknik, bilimsel olmak üzere tüm metinlerin çevirisini yapabilirim.
Nuray K.

Nuray K.

ODTÜ mühendislik mezunuyum. 30 sene özel bir şirkette Dış Ticaret bölümünde çalıştım. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerinizi kısa sürede yapabilirim.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Yüksek Lisans derecemi aldım. Şu anda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Tarihi Doktora programında çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir yandan da özel bir üniversitede Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktayım. Lisans eğitimimi İngilizce tamamlamış olup, yüksek lisans tezimi ingilizce yayınladım.
Osman I.

Osman I.

Boğaziçi Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği (İng. Bölümünden 2012 yılında mezun oldum. Yıldız Teknik Üniversitesi nde "Fen Eğitimi ve Motivasyon" alanında yüksek lisans yaptım. 5 yıllık öğretmenlik deneyimim var. Ayrıca İngilizce çevirmenlik yapmaktayım.
Teymar S.

Teymar S.

Merhabalar ben Teymar Said.. İngilizce, Türkçe ve Arapça biliyorum. Okulumuzun tiyatro ekibinde yer almıştım. Ayrıca yeni başladığım halk dansları ekibiyle de dans ediyorum.. Sizlere yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum..
Gizem K.

Gizem K.

Karabük üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Advanced seviye İngilizce bilgim var. Freelance olarak çeviri yapıyorum.
Arda O.

Arda O.

C1 düzeyi İngilizceye sahibim. Ticari ve kişisel metinleri çeviririm. İngilizce-Türkçe/Türkçe-İngilizce.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
RECEP YILMAZ
İngilizce Çeviri   08/01/2020

yeterince ilgi,alaka gösterildi ve isabetli karar vermem noktasında yol gösterildi emeğine sağlık )

         
ASLI ALAY
İngilizce Çeviri   07/01/2020

İş ahlakı ve disiplini ile sunulan hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım. gözüm kapalı iş teslim edebileceğim biriyle tanıştığım için çok memnunum.

         
Sotiri Karanikola
İngilizce Çeviri   31/12/2019

Betül hanım ve Olcay bey çok iyi birer tercüman. Hemen çeviriyi bitireyim gönderiyim paramı alıyım derdinde değiller, kaliteyi ön planda tutuyor, çeviride anlatılmak istenen konunun eksiksiz ve doğru çevrilmesi için azami gayret gösteriyorlar. Sürekli iletisim halinde kalmaları ve iletişime açık olmaları eğer çeviriniz bir makale ise çok önemli bir özelliktir. Tercümanlar makale türü çevirileri yaparken, sizinle iletişim halinde değilse bilin ki o çeviri hatalı ve eksik olacaktır, bu nedenle çok memnun kaldım. Ayrıca zamanlamarı çok iyi ve fiyatları da çok makul düzeydedir. Herkese tavsiye ederim.

         
Fulya Yalçıntuğ
İngilizce Çeviri   14/11/2019

çevirimi en uygun fiyata, en profesyonel şekilde, zamanında teslim ettiniz. ilginiz emeğiniz için çok teşekür ederim. Ben çok memnun kaldım. Tekrar teşekür ediyorum :)

         
Hakan Terbiyeli
İngilizce Çeviri   03/10/2019

Tam aradığımız gibi Eric Stenly bey’den geldi. Ama o kadar profesyonel, titiz ve mükemmeliyetçilik bir çalışma idi ki, biz de şaşırdık Güvenle, dialogla, uygun bir ücretle çevirilerimin yapılması mümkün oldu. Gercekten herkese tavsiye ederim.

         
Selim Kilerci
İngilizce Çeviri   17/09/2019

Verdiğimiz teknik çeviri işini büyük bir titizlikle , söz verdiği süreden önce bitirdi.Çok memnun kaldık.Kendisine teşekkürler.

         
Devrim Şanslı
İngilizce Çeviri   11/09/2019

Enerjisi cabası on numara! Çok bilgili ama eğlenceli bir profesyonel biri. Balçova, Narlıdere, Karşıyaka ve Güzelbahçe de en iyi öğretmen ödüllerini hak etti. son derece memnun kaldık Eric Bey :)

         
Ender Yalçın
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Güzel ve temiz bir iş çıkartıldı. Betül Hanım ve Eşi sağolsunlar, istediğim tarihte işi teslim ettiler. Hatta birkaç ek iş konusunda da, seve seve karşılık beklemeden yardım edebileceğini ifade ettiler. Yaptıkları işi severek ve karşı tarafı yormadan yapıyorlar, teşekkürler emeğiniz için :)

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz