En İyi 10 İstanbul İngilizce Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 3.971 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emre K.

Emre K.

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
2008 yılından bu yana tüm seviyelerde A1 A2 B1 B2 ve C TOEFL, IELTS, YDS, BUSINESS ENGLISH, Essay -E-Mail Writing, PROFICIENCY seviyelerinde üniversite hocası olarak eğitimler verdim. (Halen Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora eğitimime devam etmekteyim).Tüm seviylerde A1 A2 B1 B2 ve C TOEFL IELTS, YDS, AVIATION ENGLISH alanlarında profesyonel desteğe ihtiyacınız durumunda ve akademik çeviri taleplerinize cevap verebilirim. Hizmet verme alanlarım: -Aviation English -
Tufan K.

Tufan K.

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
2005 yılından beri TOEFL, IELTS, PTE ve TOEIC gibi uluslararası sınav eğitimleri veriyorum. Uzun yıllar üniversite düzeyinde Proficiency, dilbilgisi ve yazma dersleri verdim.Bunun yanısıra yetişkinlere birebir Speaking ve Business English noktasında yardımcı oluyorum. Eğitim öncesinde profesyonel anlamda teşhis koyarak doğru yöntem ve kaynakları kullanarak eğitimlerimi sürdürüyorum. Hacettepe ve İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Fransa, Amerika ve Peru da ingilizce öğretm
Sinan N.

Sinan N.

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Bir dil bilmek önünüze bir koridor açar, iki dil ise koridor üzerindeki tüm kapıları. Anahtarlar iyi bir eğitimcide. 19 yıldır birebir ve sınıf ortamında her yaş grubu ve dil seviyesinde dersler verdim. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezunum. İngiliz Dili Eğitimi alanında yüksek lisans yaptım ve doktora eğitimime devam ediyorum. Yurt içinde ve Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Hollanda, Danimarka ve İspanya da İngilizce öğretimi ve dilbilimi alanlarında çeşitli kurs ve kon
Ferdi  A.

Ferdi A.

İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Özellikle pratik düzeyde, sınav İngilizcesi ve okula destek kapsamında oldukça yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Amerika’da yaşadım , 8 yıldır hem MEB de hem özel sektörde çalışmaktayım.
Deniz T.

Deniz T.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhaba. "İngilizce Öğretmenliği" ve "Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik" bölümleri çift anadal mezunuyum. Kanadadan TESOL (İngilizce öğretmenliği) ve TESOL for Test Preparation (sınav İngilizcesi öğretmenliği) sertifikalarına sahibim. Şu an için bir dil okulunda çalışıyorum ve freelance olarak akademik çeviri yapıyorum. Her yaş grubundan (anaokulu-yetişkin) ve her seviyede ders verme tecrübesine sahibim. Sizlere destek olabileceğim alanlar; - Genel İngilizce - Sınav İngilizcesi (Cambridge s
Özel Kolay Dil Kursu

Özel Kolay Dil Kursu

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. Boğaziçi üniversitesi eğitim fakültesi mezunu ve yabancı hocalardan oluşan uzman kadromuz ile birebir ve sınıf eğitimleri vermekteyiz. Eğitimimiz, öğrencilerimizi hedefledikleri dilde konuşturmak üzerine kuruludur. Hizmetlerimiz: 1. Her dilde Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalı birebir eğitim veya sınıf eğitimi. 2. TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS VE PROFICIENCY sınav hazırlık programları. 3. Demo derslerimiz ücretsizdir. 4. Bu hizmetlerimizi ofisinizde, evinizde veya skype üzer
Nazli Guzin  O.

Nazli Guzin O.

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhabalar. 2010 yılından bu yana 5-18 yaş arası çocuk ve gençlerle çalışıyorum. Eğer çocuğunuzun eğlenerek İngilizce öğrenmesini istiyorsanız akademik birikimim, profesyonel tecrübem ve yurtdışı deneyimimle sizlere yardımcı olmak için buradayım. Ayrıca İngilizce konuşma dersleri konusunda da yardımcı olmak için hazırım. En kısa zamanda tanışmak dileğimle :)
Alice G.

Alice G.

İngilizce Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul
Turkiyenin onde gelen ozel okullarindan birinde Native speaker olarak calisiyorum. 17 yıllık tecrübe. İngilizce eğitiminde metodolojide doktora. Oxford temsilcisi. kisiye ozel yasa ve duzeye gore belirlenen programla modern metodlari uygulayarak etkili ogretme. konusma gramer ve telafuz duzeyinin hizli gelisimi.
Turbo İngilizce

Turbo İngilizce

İngilizce Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Turbo İngilizce nin Yazarından Özel Ders Alın. Özel geliştirilmiş metotla sıfırdan başlayıp 60 saatte 1000 kelimeyle derdinizi anlatacak kadar İngilizce öğrenin. Saat ücreti : 100 TL Twitter Profil https://twitter.com/turbo_ingilizce Facebook Profili https://business.facebook.com/Turboingilizce/?business_id 920358904718745
Büşra C.

Büşra C.

İngilizce Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
MErhaba , Uzun yıllardır İngilizce ile içli dışlıyım . 5 yıllık öğretmenlik ve 3 yıllık özel şirket yurtdışı sorumluluğu tecrübem bulunuyor . Öğrenciler ve hemcinsim yetişkinlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hal.. Sev..
İngilizce Özel Ders   15/02/2019

Hocamız donanımlı ve yetkin bir öğretmen. Öğretme yeteneğini daha ilk derste hissediyorsunuz. Klasik kalıpların dışında ve etkili bir öğretim metodu var. Dersleri keyifli ve doğrudan sonuç alıcı, zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Dildeki hedeflerinize ulaşmanızın yolunu açıyor ve dildeki seviyenizi yükseltiyor. Nitelikli bir özel ders beklentisi olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

         
Surhan Kardl
İngilizce Özel Ders   24/12/2018

serhat bey ile ilk tanismamizdaki yorumlar ve neyi bilip bilmedigim hakkındaki tespitleri etkileyiciydi. kisiye ozel hazirladiği ders içerikleri oldukça ișime yarıyor. kiși psikolojisine göre ders içinde yön değiștirebilme kabiliyetinin olması dersi zevkli hale getiriyor. iyi ki amerikadan gelmiș ve bizlere ders veriyor diyebilirim.

         
Hasan Öcal
İngilizce Özel Ders   29/11/2018

Erhan Beyle ingilizce çalışmak çok keyifli. Kendisi işinde uzman ve seviyenize göre nasıl çalışmanız gerektiğini çok iyi biliyor. Ayrıca derslere önceden hazırlanarak geliyor. Zamanı dahilinde sürekli çalışmayı istediğim bir öğretmendir. You’ll never walk alone with Erhan hoca :)

         
Ersen Yağar
İngilizce Özel Ders   11/10/2018

çalışmasıyla, sistemiyle , öğrenciyle olan iletişimi ile mükemmel uyum sağlayan yaprak öğretmenimle iyi ki karşılaştık ve kendisiyle çalışma şansımız oldu.

         
Mehmet Uzun
İngilizce Özel Ders   12/09/2018

Hocamız. konusunda uzman ve ingilizce bilgisi çok iyi seviyede. Kızıma ingilizceyi öyle sevdirdi ki özel ders gününün gelmesini dört gözle bekliyor.

         
İngilizce Özel Ders   30/07/2018

Cengiz bey şahsına münhasır bir kişilik iyi bir öğretici iyi bir insan kendisiyle 4 aydır çalışıyoruz ve devam ediyoruz ingilizceyi adım adım sindire sindire öğrenmeniz için elinden geleni yapıyor ogrenebildiginiz kadar vermeye çalışıyor ingilizce dersini eglenceli bir şekilde almak isteyenlere önerilir

         
Hasan Ünlü KILINÇ
İngilizce Özel Ders   04/07/2018

Tufan Hoca ile şimdilik tek ders yaptık ancak. Önümüze güzel bir yol haritası belirlemiş olduk. Diğer dersleri sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılı bir eğitmen.

         
İngilizce Özel Ders   25/06/2018

Kişiye ve talebe yönelik sistematik kurulabilen bir eğitimdi proaktif bir çalışma oldu benim için. Talebimi ilettim ve benim için doğru bir program ve meteryaller ile gelişimimi olumlu yönde etkiledi. Kısa zamanda uzun bir yol aldık. Çağatay hoca yoğun haftalık seyahat programıma rağmen benim için her dönemde zaman yaratabildi.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz