En İyi 10 İstanbul İngilizce Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul İngilizce Özel Ders

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.869 İngilizce Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emre Koç

Emre Koç

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
2008 yılından bu yana tüm seviyelerde A1 A2 B1 B2 ve C TOEFL, IELTS, YDS, BUSINESS ENGLISH, Essay -E-Mail Writing, PROFICIENCY seviyelerinde üniversite hocası olarak eğitimler verdim. (Halen Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora eğitimime devam etmekteyim). Tüm seviylerde A1 A2 B1 B2 ve C TOEFL IELTS, YDS, AVIATION ENGLISH alanlarında profesyonel desteğe ihtiyacınız durumunda ve akademik çeviri taleplerinize cevap verilir.
Cengiz Çetin

Cengiz Çetin

İngilizce Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez almaktayım. Her öğrencimle dersin seyredeceği süreci anlatan bir deneme (demo) ders yaparım ve bununla öğrencilerim nasıl bir çalışma yapacağımız konusunda fikir edinirler. Deyimsel öbekler, sözcük tamlamaları
Beste Polat

Beste Polat

İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba . Yabancı dili ne şekilde öğrenmek doğrudur? Mevcut eğilimlerin doğrultusunda mı ? Grammer çalışarak mı.? İngilizce Psikoloji son sınıf öğrencisiyim.Yaklaşık 6 senedir ingilizce özel ders vermekteyim.Kurumsal olarak ilk iş deneyimim World of Language Academy de ingilizce öğretmenliği olarak başladı.Ardından Azizler Holding - Western Union bünyesinde Bpn Ödeme Kuruluşu A.Ş. Firmasında Uluslararası departmanda görev almaya başladım. 15 aydır görevime devam etmekteyim. Her seviye için
Ayşegül Yalman

Ayşegül Yalman

İngilizce Özel Ders · Tuzla, İstanbul
6 yıldır özel ders veriyorum, ODTÜ mezunuyum ilkokul-lise- üniversite duzeyinde dersler verdim, ogrencilerimi sınavlara hazırladım.
Fatma Özel

Fatma Özel

İngilizce Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Ilkogretim ve Lise icin Ingilizce Dersi Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü mezunuyum. Ingilizce özel ders vermekteyim. Ilköğretim çağındaki öğrencilere ders vermede deneyimliyim.
Elif Zeylan

Elif Zeylan

İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Özel Marmara Lisesi İngilizce bölümü mezunuyum. Üniversite yıllarından beri öğrencilerime ingilizce eğitimleri vermekteyim. İngiltere de yaşadım ve dil eğitimime devam ettim. Şu anda hem Kadıköy deki ofisimde hem de Okan Üniversitesi nde eğitimler vermeye devam etmekteyim.
Yunus Gayret

Yunus Gayret

İngilizce Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
8 yıldır İngilizce Öğretmenliği yapıyorum. 2 yıl Amerika da öğretmenlik yaptım. Türkiye de ise özel lise ve ilköğretim okullarında çalıştım. Uzmanlık alanlarım Genel İngilizce, TEOG, IELTS ve SPEAKING. Her seviyede İngilizce dersi veriyorum.
İsmail Aydın

İsmail Aydın

İngilizce Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 12 yıllık ingilizce öğretmeniyim. Ielts, Toefl, gibi uluslararası ingilizce sınavları ve üniversitelerin proficiency sınavlarına, ve YDS sınavlarına öğrenci hazırladım. İngilizce öğrenme talepleriniz için bir saatlik ücretsiz ders yapar, ihtiyaç ve seviyenizi ölçerim. Ardından bir program hazırlarım.
Tufan Koçak

Tufan Koçak

İngilizce Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
11 Yıllık deneyimle Proficiency, Essay Writing, TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS, LYS, TEOG sınavlarına hazırlık derslerinin yanısıra Speaking ve Business English derslerini sizin belirlediğiniz bir yerde ya da kendi düzenlemiş olduğum mekanda veriyorum. Aklınıza takılan sorular için iletişime geçebilirsiniz.
Çiğdem Rees

Çiğdem Rees

İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul
Birmingham Universitesi İngiliz Edebiyatı bölümünden mezunum 20 yıl İngilterede yaşadıktan sonra Türkiye ye döndüm . 13 yıldır Türkiye de birçok sektörden ve okuldan öğrenciler ile çalıştım. Eğitim koçu olmamın da verdiği avantaj ile çok başarılı sonuçlar aldım.TEB, Yapı Kredi,Doğa yatırım,Yeditepe,Bilgi, Bahçeşehir, Koç,Sabancı Üniversitelerinden ve Işık,Terakki,Doğa, Enka, İtalyan Kollejleri ile çalıştım.Çalışmaya da devam ediyorum. Hiç bilgisi olmayanlar ile 3 ayda konuşma seviyesine gelmeyi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İngilizce Özel Ders   24/09/2017

Öğretmenimiz ilk dersini yapti. Cok memnun kaldık. Kızımın derse olan ilgisi arttı ve bu sene başarılı olacağını düşünüyoruz.

         
İngilizce Özel Ders   18/09/2017

Karşısındaki öğrenciyi çok iyi bir şekilde inceleyerek ona göre materyaller kullanıyor. 2 kere ders aldım ve 2. dersimden sonrasında bile farkını görebildim. Emre hocaya çok teşekkür ederim. Mükemmel

         
İngilizce Özel Ders   25/08/2017

Başarılı ve bilgisine güvenebileceğim biri Cengiz bey, ingilizcesini geliştirmek isteyenler kendisi ile yola çekinmeden çıkabilirler.

         
Nihan Karakum
İngilizce Özel Ders   19/08/2017

Cengiz Bey in hem enerjisi hem kisinin ihtiyacina gore yonlendirmesi hem de ders tekniginden cok memnun kaldik. Ikinci dersimizi yapacagiz ancak ilk dersten diger kurslardan derslerden farkini gorduk. Cok faydali olacagindan cok eminiz. Ingilizceyle derdi olan herkes cok verim alacaktir

         
Umut Gültekin
İngilizce Özel Ders   26/07/2017

cok cok iyi ders anlatıyor hemen kavratıyor:) çok memnun kaldım tesekkür ederim kendisine :)

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz