En İyi 10 İstanbul Logo Tasarımcısı

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 550 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
CL AJANS  GRAFİK & TASARIM

CL AJANS GRAFİK & TASARIM

Logo Tasarım · Beşiktaş, İstanbul
CL REKLAM AJANSI OLARAK , İŞLETMENİZ VEYA KİŞİSEL İHİYAÇLARINIZ İÇİN LOGO TASARIMI , MATBAA , GRAFİK TASARIMI , ENDS. TASARIMLAR , 3D MODELLEME . HİZMETLERİNİ 56 ALANINDA UZMAN GRAFİKER İLE SAATLER İÇERİSİNDE TESLİM EDİYORUZ.
Duman Graphic

Duman Graphic

Logo Tasarım · Pendik, İstanbul
Merhaba Ben Ahmet Markanızı gerek sektörde 1 adım öne taşıyabilecek Logo Kartvizit Banner Broşür Tabela tasarımı yaparız.Gerek sosyal medyada güçlendirmek için İnstagram post/story, Youtube logo/banner, Twich templateleri tasarımları yaparız.Çıkan tasarımlardan memnun kalacağınıza garanti verebiliriz. Tecrübe: 3 yıllık Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop Şu ana kadar +100 iş tesliminde bulunduk.
Taha Özberk

Taha Özberk

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhabalar,firmanız ve sizler için kaliteli,özgün ve markanıza değer katacağımız işler için buradayım.24 yaşında genç bir girişimci olarak sektörde devam ediyorum.Yaklaşık 5 sene gibi bir süreçte 3000+ iş teslimi yaparak bir çok ödüle ve sertifikalara sahip oldum. Tv8,Kanal D , Atv gibi kanalların ve sektörde ki ünlü isimlerin tasarımcılığında görev aldım almaya devam ediyorum. Firmanızın en önemli unsurlarından birisi olan marka kimliği çalışmalarımla markanızın reklamını en iyi ve en doğru şe
Çağatay Berk  Koçer

Çağatay Berk Koçer

Logo Tasarım · Ümraniye, İstanbul
Merhaba, ben İstanbul'da yaşayan Freelance ve Full-Time olan bir Sanat Yönetmeniyim. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmamdan dolayı hızlı ve odaklı çalışırım. Müşteri memnuniyetini bu işin önemli kısmında tutarım yanı başında da müşterimin yaptığım tasarımdan kazandıklarını tutarım. İhtiyacınız olan tasarımları en doğru ve en şık şekilde hayata geçireceğiz.
Naz Erenler

Naz Erenler

Logo Tasarım · Beykoz, İstanbul
Ozyegin Universitesi Ingilizce Mimarlik son sinif ogrencisiyim. Notre Dame De Sion Fransiz Lisesi mezunuyum. Photoshop , Sketchup, Autocad, Revit +Energy Analysis (Insight) , Dialux, Rhino (Basic), program bilgilerine sahibim. Yabanci dil: Fransizca, Ingilizce
Büşra  Ergin

Büşra Ergin

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhaba, Grafik Tasarımcıyım ve iş alanımı genişletmek adına internetten de hizmet vermeye başladım. Benimle çalışmak isterseniz memnun kalacağınıza eminim. Sevgiler.
Bade Gaye  Tuna

Bade Gaye Tuna

Logo Tasarım · Şişli, İstanbul
Endüstriyel tasarımcıyım ve birçok farklı projelerde yer aldım. Grafik tasarımı ile de uzun süredir ilgileniyorum. Logo tasarımlarınızı, dilediğiniz şekilde yapabilirim.
Yeliz ALTINTAŞ

Yeliz ALTINTAŞ

Logo Tasarım · Kartal, İstanbul
Logo Tasarım Kurumsal Kimlik Kartvizit Tasarım Antetli Kağıt - Web Siteniz için gölseller - videolar hazırlanır (tercihinize göre basım işlerimide üstlenilebilinir)
Sevgi BİLGİN ARKAN

Sevgi BİLGİN ARKAN

Logo Tasarım · Kağıthane, İstanbul
Logo tasarımı, fotoğraf düzenleme, illüstrasyon yapabilirim. Fotoğraflarınızı illüstrasyona dönüştürebilirim. Adobe Photoshop, Adobe Illusrator programlarını kullanıyorum.
Elif Özcan

Elif Özcan

Logo Tasarım · Zeytinburnu, İstanbul
Grafik Tasarım mezunuyum. Kurumsal bir firmada Grafik Tasarımcısı olarak çalışıyorum. Her türlü tasarımı yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seda K.
Logo Tasarım   06/11/2020

Barış Bey işinde oldukça titiz çalışan tasarım yeteneği güçlü ve iletişimi düzgün birisi. Firmamızın logosunu güzel bir şekilde tasarlayıp istenilen güncellemeleri de hızlı bir şekilde tamamlayıp teslim etti. Diğer hizmetlerimiz içinde kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Onuralp M.
Logo Tasarım   30/10/2020

Öncelikle projenin en başından sonuna kadar çok ilgili ve yardımcıydı. Logo tarafında ise aklımdan ne geçtiyse birebir yapıldı çok başarılıydı ve hatta yaratıcı bir şekilde çok daha güzel hale geldi. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

         
Ferhat T.
Logo Tasarım   18/09/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. İki defa kendisiyle çalıştık ve ikisinde de çok iyi işler yaptı. Dışarıdaki logo tasarımcılar(!) Aysun hanımla kıyas dahi edilemez. Yenilikçi özgün dakik sabrı ve en iyisi de samimiyetiyle sizi memnun etmek için en iyisini yapıyor. Tekrar teşekkür ediyorum ve yeni bir çalışma ihtiyacı halinde kendisiyle irtibata geçeceğim. 👏😊

         
Ayşegül A.
Logo Tasarım   24/08/2020

Yönlendirmem doğrultusunda, tam olarak söz verdiği şekilde söz verdiği zamanda işimi yaptı. Yaptığı iş tam istediğim gibi oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

         
Ahmed A.
Logo Tasarım   16/05/2020

Beytullah Bey genç dinamik iş bilen hızlı bir tasarımcı. Teklif istediğim anda çok hızlı iletişime geçti. 1 saate kadar bütün işi neredeyse hallettik. İşin sonuna kadar ücret konuşmadı. Üstelik haftasonuna girmiştik eft 2 gün sonra elinde olacaktı ama sorun değil dedi. Keşke herkes böyle iş yapsa. Tavsiye ederim.

         
Rıfat Ç.
Logo Tasarım   21/03/2020

Beytullah bey tam istediğim gibi bir tasarım yaptı. Kendisine teşekkür ederim. Kolaylıklar bol kazançlar dilerim.

         
Mehmet E.
Logo Tasarım   20/02/2020

Müşterinin ne istediğini anlayabilmek çok önemli.elinize ,emeğinize sağlık.hem uygun fiyat,hemde çok güzel bir iş oldu.çok teşekkür ederim...

         
Gamze B.
Logo Tasarım   16/01/2019
gallery thumbnail

Melike Hanım çok yetenekli ve sorumluluk sahibi. Hızlı bir şekilde vakit ayırarak içime sinen tasarımları geribildirimlerimi de alarak tamamladı. Proaktif ve üretken olması, sizin aklınıza gelenin ötesinde kalitede işler çıkarmasını sağlıyor. Yeni kurduğum şirketim için bazı görsellerin tasarımı için destek aldım, ilerleyen zamanlarda da kendisine çok ihtiyacım olacak gibi. Armut taki ilk müşterisi oldum ama kısa sürede popüler hizmet sağlayıcılardan olacağından eminim.

Benzer Meslekler
Popüler Logo Tasarım Bölgeleri
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz