En İyi 10 İstanbul Logo Tasarımcısı

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 408 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Beytullah İ.

Beytullah İ.

Logo Tasarım · Eyüp, İstanbul
Merhaba, Beytullah ben. Ofisinde logo tasarlayan bir grafik tasarımcıyım. İşime tutkuyla bağlıyım.Bir projeye başladığımda amacım ortaya çıkaracağım tasarımın içinize sinip beğeni kazanmasıdır Kalite, iş disiplini, iş ahlâkı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak işlerinizi tamamlıyor beğeninize sunuyorum. Sorularınız ve diğer ihtiyaçlarınız için lütfen mesaj atın, anında geri dönüş sağlayacağım.
Taha Ö.

Taha Ö.

Logo Tasarım · Bakırköy, İstanbul
Merhabalar,firmanız ve sizler için kaliteli,özgün ve markanıza değer katacağımız işler için buradayım.24 yaşında genç bir girişimci olarak sektörde devam ediyorum.Yaklaşık 5 sene gibi bir süreçte 3000+ iş teslimi yaparak bir çok ödüle ve sertifikalara sahip oldum. Tv8,Kanal D , Atv gibi kanalların ve sektörde ki ünlü isimlerin tasarımcılığında görev aldım almaya devam ediyorum. Firmanızın en önemli unsurlarından birisi olan marka kimliği çalışmalarımla markanızın reklamını en iyi ve en doğru şe
Öner K.

Öner K.

Logo Tasarım · Kağıthane, İstanbul
Selam ben öner kerim sorun oluşturan değil problem çözen bir freelncerım reakte adında bir markam bulunmakta ve web sayfası adresi reakte.com referanslarımın bir kısmını burada bulabilirsiniz.
Emre D.

Emre D.

Logo Tasarım · Kartal, İstanbul
Hitit Üniversitesi İskilip MYO 1.sınıf grafik tasarım öğrencisiyim.Yaklaşık 7 yıllık bilgisayar programlarında deneyimim vardır.Grafik tasarımı ve Kodlama da deneyimim çok iyidir.
Hürkan P.

Hürkan P.

Logo Tasarım · Maltepe, İstanbul
Sosyal medya ve ürün görselleri, özel gün paylaşımları, instagram sayfa yöneticiliği, kart vizit tasarımı, ekstra grafik görsel paylaşımlarını uygun fiyata yapıyorum.
Furkan H.

Furkan H.

Logo Tasarım · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Merhaba ben Furkan, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Grafik Tasarımı mezunuyum. İstanbulda yaşıyorum. 2014 yılından bu yana çeşitli birçok şahıs ve kurum ile yurtiçi ve yurtdışı (Rusya, Almanya, Bulgaristan, Gürcistan, Dubai) birçok çalışma yaptım. Bu çalışmalarımı oluşturmuş olduğum saha ise Digital/flexo priting ve Sosyal Medya (Facebook, Instagram, YouTube, Google, Twitter ve Telegram) tanıtım ve reklamcılığını yapmış bulunmaktayım. Sunmuş olduğu hizmetin bilincinde birisi olarak benim ile i
Fatih C.

Fatih C.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
30 yıl 
+ 11 ajans + 
135 marka
 +
 5 ödül 
+
 3 TV dizisi
 +
 1 çizgi roman
 +
 1 belgesel + 4 çocuk romanı + 11 masal kitabı + yüzlerce logo + yüzlerce reklam filmi, basın ilanı, basılı materyal + onlarca ambalaj + binlerce hayata geçmemiş fikir. (şimdilik) Günde 1 doz hipertansiyon hapı (sabah, tok karnına)
 Daha çok iş örneği için https://kerimfatih.wixsite.com/mysite/about
Onurcan P.

Onurcan P.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım ikinci sınıf öğrencisiyim. Firmanızın kurumsal logolarını uygun fiyatlı, özgün ve hızlı bir şekilde tasarlayarak markanızı bir adım öne çıkartıyorum.
Gizem Ö.

Gizem Ö.

Logo Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Sadece grafik tasarım değil, aynı zamanda edüstriyel tasarımcı olduğumdan 3D modelleme, gerçekçi render ve ürün tasarımı hizmeti de verebilirim :) Bunun yanı sıra grafik tasarım alanında daha önce tecrübe ettiğin logo ve menu tasarımı en yaratıcı olduğum yönlerim.
Yalçın Y.

Yalçın Y.

Logo Tasarım · Şişli, İstanbul
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. 20 yıllık ajans deneyimimden sonra freelance olarak çalışmaya başladım. Kurumsal kimlik, görsel iletişim malzemeleri ve reklam kampanyaları uzmanlık alanım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tarık Güney
Logo Tasarım   03/03/2020

Çok kibar, işini iyi bilen ve güvenilir bir arkadaş çok memnun kaldık Beytullah beye çok teşekkür ediyorum.

         
Cabir A.
Logo Tasarım   23/12/2019

Özgün çalışmaları var. Güzel bir şey ortaya çıkması için konsepti ve beklentinizi iyi anlatmanız lazım.

         
M.Reşid Çavuşoğlu
Logo Tasarım   21/12/2019
gallery thumbnail

Murathan bey ilgili,işinde ciddi,farklı fikirlere de açık bir insan.İletişim halinde oluyor ve iş hızlı yürüyor,çalışmalarınızı fikirlerinize örneklerinize göre yönlendiriyor.

         
Mustafa Dinç
Logo Tasarım   19/11/2019

Herşey için çok teşekkür ederim özverili çalışmanız ve sabırlı duruşunuzdan dolayı ayrıca teşekkür etmek isterim. Logo Tasarımı konusunda güvenebilirsiniz.

         
Huseyin Oz
Logo Tasarım   01/11/2019

Özenli ve titiz bir çalışma oldu. Katkılarınız için çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık başarılı bir iş çıkardınız. Tekrar çalışmak dileğiyle...

         
Ergin YILDIZ
Logo Tasarım   24/06/2019

Ben Taha Özberk arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. Bence büyük ÜSTAD. İşinin ehli. Hızlı, Güzel ve Güvenilir kişi. Kesinlikle tavsiye ediyor, başarılarının drvamını diliyorum. Ergin Yıldız TRAVEL.

         
Melike Tekin
Logo Tasarım   04/04/2019

Logo tasarımı süresince birlikte ilerlemeye imkan sağladığı ve her zaman ilgili olduğu için istediğim gibi bir sonuç ortaya çıktı. İlgisi ve çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

         
Merve Ünal
Logo Tasarım   20/03/2019

Gerçekten istediğim , hayal ettiğim gibi hukuk bürosuna yakışır bir logo ve tasarım oldu , başarılı , tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz