En İyi 10 İstanbul Photoshop Özel Ders Öğretmeni

3 Photoshop Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 101 Photoshop Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mehmet  Aman

Mehmet Aman

Photoshop Özel Ders · Şişli, İstanbul
10 yıldır içerisinde bulunduğum sektörde birden fazla alanda çalıştığım "Grafik-Tasarım" mesleğinde birçok kişiye "Photoshop", "Illustrator", "InDesign" dersleri vererek bir çok öğrenci yetiştirdim ve yetiştirmeye devam ediyorum.
Ateş Yelence

Ateş Yelence

Photoshop Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Habercilik ve Youtube üzerine uzun süre deneyime sahibim. Dijitalden matbaa işlerinize kadar İhtiyacınız olan Photoshop ve İllustrator çalışmalarınızı hazırlayabilirim. Sizin belirlediğiniz gün ve saatler içerisinde online ders yapabiliriz.
Photoshop Uzmanı Graphic Designer

Photoshop Uzmanı Graphic Designer

Photoshop Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhabalar photoshop özel ders özellikle retouch konusunda profesyonel egitim vermekteyim.is ornekleri ektedir.Ayrica illistrator ve indesign konusundada yardimci olabilirim
Burak Kaya

Burak Kaya

Photoshop Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Üniversitenin Görsel iletişim tasarım bölümü mezunuyum, 4 ayrı kurs programı bitirdim ve 12 yıllık tecrübem var. Grafik tasarımın yapı taşı olan Adobe serisinin Photoshop ve İllüstratör programlarına genel başlangıç ve ileri seviye çözümleriyle birlikte; öğrencilerimin beklentisi doğrultusunda eğitimler vermekteyim.
Can Yalçın

Can Yalçın

Photoshop Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Adobe Illustrator ileri düzey eğitim verebilirim. 10 yılı geçkin süredir çeşitli firmalarda çalıştım. Son 5 yıldır bir özel şirkette çalışmaya devam ediyorum. Sizler de Adobe Illustrator öğrenerek, tasarım firmaların da veya freelancer olarak bu mesleği icra edebilirsiniz.
Hilal Karpeli

Hilal Karpeli

Photoshop Özel Ders · Şişli, İstanbul
Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tekstil Tasarımı bölümü mezunuyum. Liseden bu yana Tekstil Sektöründe Desen tasarımı ve Ar-Ge çalışması yapmaktayım. Eş zamanlı Photoshop ve illustrator dersleri veriyorum. Sizde kendinizi bu alanda kısa sürede ilerletmek grafik,tekstil, baskı alanlarında çalışmak istiyorsanız birlikte ne kadar kolay olduğunu görelim.
Halil Can  Deriyüzer

Halil Can Deriyüzer

Photoshop Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba ben Halil Can. Ege Üniversitesi-Reklamcılık mezunuyum ve adobe programlarında yıllardır kendimi geliştirmekte ve pratiğe dökmekteyim. Photoshop ve illüstratör de kendilerini geliştirmek isteyen kişilere birebir eğitim vermek istiyorum.
Emre Kaymaz

Emre Kaymaz

Photoshop Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. 2003 yılından beri başta tekstil sektörü olmak üzere bir çok firmaya ve kuruluşa hizmet verdim. Photoshop ile tasarım, renk ayrımı, varyantlama, resim düzenleme ve daha bir çok konuda eğitim veriyorum.
Emre Abay

Emre Abay

Photoshop Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Türkiye nin önemli bir reklam ajansında, üst düzey markalarla çalışmakta olan bir sanat yönetmeni / tasarımcıyım. Şu an Türkiye de aklınıza gelen ilk içecek markasının dijital sanat yönetmenliğini yapıyorum. Grafik ve video, ilgili programlar photoshop, after effects, illustrator dersleri için iletişime geçebilirsiniz. Portfolyo için: https://emreabay.myportfolio.com/
Ammar Sezgin

Ammar Sezgin

Photoshop Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
2010 yılından beri photoshop kullanıcısıyım. İki ayrı photoshop atölyesinin yürütücüsü oldum. Ayrıca Mimar Sinan Üniversitesi gibi kurumlara afiş tasarladım. Retouch, poster/pafta hazırlama, fotoğraf düzenleme, mimari uygulama alanlarında eğitim vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nil O.
Photoshop Özel Ders   21/02/2021

Gayet verimli bir egitim aldim. Egitmen konuya hakim. Tum sorularima cevap verdi. Programi benim kullanmami saglayarak yanlislarima yerinde mudahele etti. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Dea T.
Photoshop Özel Ders   27/01/2021

Photoshop ile başlayan programımız, ihtiyacımı anlayıp doğru yönlendirmesi ile Adobe animate programına döndü. Dersler sade ve anlaşılır anlatımıyla oldukça verimli geçiyor. Herşey için teşekkürler.

         
Emre S.
Photoshop Özel Ders   20/01/2021

Ders çok verimliydi. Mimarlık veya mühendislik okuyan ve program öğrenmek isteyen her öğrenciye tavsiye ederim.

         
Meltem G.
Photoshop Özel Ders   06/01/2021

İyiki Ferhat Hocamdan ders alıyorum. Açıkça, ayrıntılı, sade bir dille anlatım yapıyor. Bir kaç günde çok şey öğrendim. İşinde çok profesyonel , ayrıca kendi tarzıma göre bir program oluşturdu bu konuda düşünceli olması çok hoşuma gitti, sorduğum her soruya sabırla cevap veriyor. Ferhat hocayla beraber daha iyi yerlere geleceğime inanıyorum.

         
Senem Ö.
Photoshop Özel Ders   22/12/2020

Teklif verenlerden Ferhat beyi secmemim sebebi ,yaptığı calismalardan çok etkilendim. Profesyonel olarak bu işi sürdürüyor ve severek ders anlatıyor .Tek amacı karşısındakine bilgilerini paylaşmak , aktarmak.Kendisine çok teşekkür ederim.Beraber çalıştığımız için çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim.Basarilarinin devamini diliyorum.

         
Sinan Ö.
Photoshop Özel Ders   15/12/2020

Ferhat bey son derece konuya hakim ve iyi bir anlatım diline sahip. Ders süresince sıkılmadan konuları anlayıp tatbik edebildim. Photoshop konusunda gerçekten saygı duyulacak bir bilgi birikimine sahip. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Derya Y.
Photoshop Özel Ders   16/11/2020

Hizli geridonusunuz, istedigim kalitede hizmet verdiginiz icin tesekkur ederim. Iletisim sorunsuzdu. Kesinlikle tasviye ederim. Favorimlerim arasina aldim bile ;)

         
Zeynep T.
Photoshop Özel Ders   02/11/2020

Sidar Hanım ile uzaktan da olsa çok verimli ve keyifli ders yaptık. photoshop öğrenmek isteyenlere şiddetle ders almalarını tavsiye ediyorum.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Photoshop Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz