Hizmet Ver

4 Kadıköy Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 418 Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Piyano Dersi

En İyi 10 Kadıköy Piyano Dersi Öğretmeni

Atacan Canay photo

Atacan Canay

24.08.2018

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

- Farklı tarzlarda, farklı öğretim teknikleri uygularım - Öğrenciyle üst düzey iletişim kurarım - yaratıcılığı arttıran ve hayatın her noktasında kullanabilmelerini sağlayan bir çalışma metoduna sahibim - 7/24 öğrencilerim bana ulaşabilirler - Sıkıcı, teorik bilgiler üzerinde durmam, pratik...

Narin Ç photo

Narin Ç

13.10.2020

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümü mezunuyum.İstanbulda devlete ait bir güzel sanatlar lisesinde piyano öğretmeni olarak halen görev yapmaktayım.Uzun zamandır özel ders vermekteyim. Her yaştan ve her seviyeden öğrenciler ile çalıştım ve çalışmaktayım. International sertifika...

Talya Utkular photo

Talya Utkular

14.05.2018

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Avni Akyol güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü mezunuyum. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesinde Ses Sanatları Tasarımı bölümünde kompozisyon(bestecilik) eğitimi alıyorum. 7 adet Royal Academy of Music sertifikam var. Yedi senedir çeşitli sanat merkezlerinde ve özel dersler ile bir çok öğrenci ile...

Buse Usta photo

Buse Usta

03.12.2019

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Ankara Üniversitesi Opera-Şan bölümünde okumaktayım daha öncesinde lisans olarak psikoloji bölümünü bitirdim ve 3 yıl çocuklarla birlikte çalıştım. 7 yıldır piyano çalmaktayım yetişkinlere ve çocuklara eğitim verebilecek düzeydeyim.

Aleksandra Nadin Bolşen photo

Aleksandra Nadin Bolşen

27.09.2019

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı , Kompozisyon ve Orkestra şefliği bölümü birincilik ile mezun oldum, okul öncesi, sonrası, hobi, müzik hazırlık vb. çalışma ve ders tecrübelerim mevcuttur, Şuan İÜ devlet Konservatuvarı yüksek lisans programına devam etmekteyim .

Duygu Tardü photo

Duygu Tardü

22.12.2019

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunuyum. 15 yıldır piyano öğretmenliği yapıyorum. Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar her yaştan öğrenciye ders veriyorum. Piyano, müzik teorisi, kulak, armoni, kompozisyon ve müzikal analiz üzerine dersler veriyorum. Marmara Üniversitesi’nden...

Müzik Kutusu Atölye photo

Müzik Kutusu Atölye

14.02.2021

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Kadıköy Boğa heykeli konumunda bulunan müzik atölyemizde tüm branşlarda birçok eğitimimiz devam etmekte. Tecrübeli, genç, enerjik ve iletişimi kuvvetli eğitmenlerimizle, öğrencilerimize en eğitici ve öğretici eğitimleri vermekteyiz.

Aleyna Salamci photo

Aleyna Salamci

28.09.2021

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Müzik eğitimime Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde başladım. Nişantaşı Üniversitesi Müzik bölümü mezunuyum. Çalışmalarımı kendi evimde yapmaktayım.

Çınar Can İçli photo

Çınar Can İçli

29.05.2021

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Müziğe 2011 yılında Ozan Ömer Küçük ile piyano ve solfej çalışmaları yaparak başladı. 2011 yılında giriş yaptığı Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde Metin Kaymak ile piyano, Duygu Turan ile klarnet eğitimine devam etti. 2015 yılında Cem Dinler ile Caz piyano çalışmaya başladı. 2015-2016...

Burçe Pekpolat photo

Burçe Pekpolat

06.10.2019

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul

Müziğe, özellikle de piyanoya olan aşkım, 5-6 yaşlarındayken duyduğum tüm melodileri kendi kendime oyuncak orgumla çalarak başladı. 7 yaşındayken İstanbul TRT Radyosunun çocuk korosunu kazandım ve ortaokul bitmesine son 1 sene kala mezun oldum. Sonrasında Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Piyano Dersi için Kadıköy içinde toplam 418 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 303 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,937 kişi Kadıköy Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl