En İyi 10 İstanbul Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 747 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Fidan Majidova

Fidan Majidova

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Ben Fidan Majidova. Lisansım psikoloji ve aile danışmanlığı yüksek lisans eğitimi aldım.Çift ve bireysel danışmanlık hizmeti vermekteyim.
Seda Toprak

Seda Toprak

Psikolojik Danışman · Sultangazi, İstanbul
Merhaba, ben Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 2020 mezunuyum. Hastahane, okul, adliye ve Rehberlik araştırma merkezlerinde bir yılı geçkin süreyle staj deneyimim var. Eğitim hayatımda iletişim üzerine birçok sertifika alarak kendimi geliştirme fırsatında bulundum. Ayrıca ortak yürüttüğümüz TÜBİTAK tarafından onaylanan bir projemiz var. İletişim gücü yüksek, öğrenmeye açık bir insanım. Kendimi geliştirmek için her fırsatı kullanırım.
Ferhat Tan

Ferhat Tan

Psikolojik Danışman · Sancaktepe, İstanbul
Hayatın akışı içerisinde insanlar farklı sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Her sorun kendi içerisinde çözülmez görünürken, kişiyi de hayatın akışının dışarısını iter. Sorunlar hayatın akışının bir parçası olmakla birlikte, kişi bu sorunlarla baş etme becerilerini kazanması ve geliştirmesi açısından bireyle danışma seansı bu durumu destekleyen niteliktedir. Danışma sürecimiz;kişinin karşılaştığı sorunları aşmasına destek olma, hayata dönmesini sağlama ve hayattan aldığı doyumu arttırmay
Ayşe Nezahat Olgun

Ayşe Nezahat Olgun

Psikolojik Danışman · Bayrampaşa, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji ve İstanbul Üniversitesi İlahiyat mezunuyum. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Bezmialem Üniversitesi ortak programıyla Klinik Psikoloji yüksek lisansımı yaptım. Kanada, Amerika gibi ülkelerde Psikoloji ve İngilizce üzerine eğitimler aldım. Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi alanlarında eğitimliyim.
Büşra Akdemir

Büşra Akdemir

Psikolojik Danışman · Şişli, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansıma Klinik Psikoloji alanında devam ediyorum. Nişantaşı'nda yetişkin ve ergen bireylere psikanalitik yönelimli psikoterapi hizmeti vermekteyim.
Gizem Şeker

Gizem Şeker

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüyle başladığım meslek hayatıma 4 yıldır aktif biçimde çalışarak devam ediyorum. Yetişkin terapisinde uzmanlığımı aldığım eğitimler, özenli okumalar, çalışmalar ve en önemlisi her bir danışanımla kazandığım çok kıymetli tecrübelerle besliyorum. Önemli olanın insanın kendini görmeyi, anlamayı öğrenmesi, hatta belki de yeni baştan tanıması olduğuna inanıyor, bu yolda profesyonel destekte bulunuyorum.
Meltem Korucuoğlu

Meltem Korucuoğlu

Psikolojik Danışman · Silivri, İstanbul
Merhabalar, Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Daha önceden bireysel ve grup danışmanlığında bulundum. Kısa süreli çözüm odaklı terapi ve aile danışmanlığı eğitimi aldım. Koşulsuz kabul görüşümle sizlere destek vermekten memnuniyet duyarım.
Kübra  Çelik

Kübra Çelik

Psikolojik Danışman · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul içerisinde yüz yüze hizmet veriyorum. Ayrıca Türkiye’nin her yerine online olarak hizmet verebilirim. Çocuk- ergen- yetişkin çalışıyorum.
Gökhan Güven

Gökhan Güven

Psikolojik Danışman · Maltepe, İstanbul
Merhaba, Kendi gibi var olabilmek insanın en kıymetli hazinesidir. Fakat insan bir yandan kendini gerçekleştirme ihtiyacı duyarken diğer yandan da bağlanma ve aidiyet kurma ihtiyacı hisseder. Bunun içinse kişinin kendisini, bağ kuracağı kişiye tam bir emniyet içinde bırakabilmesi gerekir. Bu gerçekleşmediği zaman ise çatışmalar başlar. Şuan eşinizle, çocuğunuzla, anne-babanızla ya da kendinizle yaşadığınız çatışmalar hayattan keyif almanızı engelliyorsa, boğuluyor gibi hissediyorsanız, bazen
Ezgi Kocakuşaklar

Ezgi Kocakuşaklar

Psikolojik Danışman · Pendik, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans programından 2019 yılında onur derecesiyle ve Psikoloji lisans programından (Çift Anadal) 2020 yılında mezun oldum. Aynı zamanda MEB onaylı Aile Danışmanlığı eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi’nden alıyorum. Süpervizyon altında almış olduğum Bireyle Psikolojik Danışma uygulama eğitimini Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü eşliğinde gerçekleştirdim. Aynı şekilde Kariyer Danışmanlığı uygulamasını ilgili test ve teknikleri kullanarak
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşe Duman
Psikolojik Danışman   09/10/2020

Başak hanım gerçekten de yorumlarda anlatıldığı gibi sıcak kanlı samimi bir insan. Önyargıların tamamını yıkabilecek bir iletişim kabiliyeti var. İlk konuşmada yıllardır tanıdık birisiymiş hissi veriyor. Güler yüzü ve samimi davranışı için çok teşekkürler.

         
Dilaver Cebeci
Psikolojik Danışman   07/10/2020

en başta çok iyi bir dinleyici. kendinizi daha iyi ve rahat bir şekilde ifade etmenize yardımcı oluyor. Olaylara farklı yönlerden yaklaşmamı sağladı. problemlerimle mücadele etme konusunda yardım beklerken Durmuş Bey sayesinde aslında problemsiz bir hayatımın olduğunu fark ettim. hayatımda önceliklerim değişmeye başladı. Olaylara farklı yönden bakmaya başladım. körlük ile görme engelli olmak arsındaki farkı çok iyi anladım. bana zihinsel körlük yaşadığımı fark ettirip göremediklerimi gösteren Durmuş Beye teşekkür ediyorum. Bir Psikoloğun beni bu kadar etkileyeceğini tahmin etseydim daha önce kapısını çalardım. Mesele çözümü değil kendinizi ve probleminizi görebilmekmiş. Durmuş Beye çözüm için değil zihin gözünüzü açıp dünyaya farklı pencerelerden bakmak için başvurun.

         
ECE I.
Psikolojik Danışman   30/08/2020

cok tatlı bir bayan tanıdıgımıza cok memnun olduk ve kızıma cok cok faydası ve katkısı oldu tesekkür ediyoruz

         
Merve B.
Psikolojik Danışman   20/08/2020

Serday Bey'den yardım almak bana oldukça iyi geldi. Geçmişte takılı kaldığım şeyleri aşıp daha rahat şimdiyle ilgilenebilmemi sağladı. Zaman kısıtlaması olmaması sizin rahatça kendinizi ifade edebilmenizi sağlıyor. Ofis ortamında çalışmaması da gerilmenizi önlüyor. Yardım ve desteği için kendisine teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere..

         
Begüm Ekrek Ekrek
Psikolojik Danışman   19/08/2020

Nurdan hanım cok zekı hafızası kuvvetlı ayrıntıları hıc atlamadan tıtızlıkle sızı takıp edıp dınlıyor. Profesyonellıgının dısında insani yönü sagduyusu harika. Çok ama çok memnunum

         
Ayyüce Erci
Psikolojik Danışman   30/07/2020

İşini çok ciddiye alan, karşısındakine çözüm odaklı fikirler sunabilen, danışınını dikkatle dinleyen bir psikolojik bir danışman. Gerçekten çok memnun kaldım, teşekkür ediyorum her şey için^^

         
Tuğçe Ece Erdem
Psikolojik Danışman   13/07/2020

Nereden başlasam bilemiyorum. Yolun başında kendinden vazgeçmiş biriyken şimdi yolun sonuna gelmiş sayılırım hem de çoğu problemi geride bırakmış şekilde. Tek derdi sizin iyi olmanız olan biri var karşınızda. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayağa kalkmak için uzatılan en doğru el, en doğru adres. Memnuniyetimi ve minnettarlığımı kelimelerle ifade edebilmem çok zor. Bu yüzden herkese yaşayıp görmesini tavsiye ederim...

         
Metehan Topdemir T.
Psikolojik Danışman   10/07/2020

Hayatım boyunca hep uzak kaldım yaşam koçu ve psikolojik danışmanlık desteği alma konusuna. Hiç tahmin etmezdim birden düşüncelerimin bu denli değişecebileceğini. Sizin danışanınız olduğum için kendini şanslı hissediyorum. İlk konuşmamızda bile bana birçok güzel şeyi fark ettiriniz. Teşekkür ederim hocam.

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz