Hizmet Ver

4 İstanbul Resim Kursu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 573 Resim Kursu hizmet vermeye hazır.

Resim Kursu

En İyi 10 İstanbul Resim Kursu

Atölye İndigo photo

Atölye İndigo

02.04.2019

Resim Kursu · Kadıköy, İstanbul

Resim atölyesinde kişinin isteği ve talebi üzerine şekillenecek resim eğitimi verilecektir. Bir şeyler üretmenin verdiği mutluluğu ve keyfi yeterli bulacak kişilere keyifli yoldan resim yapmanın yöntemlerini, daha derinlere inmek isteyen kişiler için de sanat tarihi ve benzeri konuşmalar da...

Esra Gümüş photo

Esra Gümüş

15.03.2019

Resim Kursu · Beşiktaş, İstanbul

Resim,heykel özel ders ve grup dersi veriyorum şuanda şişlide özel bir kurumda hocalık yapmaktayım,Küçük yaştan beri resim eğitimi almaktayım,Avni akyol güzel sanatlar lisesi ve Marmara Güzel sanatlar üniversitesi heykel mezunuyum daha önce çocuklarla grup dersleri ile özel ders tecrübelerim oldu...

Nurgül Güney photo

Nurgül Güney

10.03.2020

Resim Kursu · Beyoğlu, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum. Aynı bölüm ve üniversitede yüksek lisans yaptım. Şu anda Batı Sanatı ve Çağdaş Sanat doktora eğitimimi sürdürüyorum. Aktif olarak sergiler düzenliyorum. Öğrencilik yıllarımdan itibaren güzel sanatlara hazırlık ve hobi resim öğrencileri...

Kaan Ünal photo

Kaan Ünal

27.09.2021

Resim Kursu · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Kaan Marmara Üniversitesi Resim son sınıf öğrencisiyim. Gerek eğitim gerek üretim olsun resimin birçok alanında aktif çalışmaktayım. Her yaş grubundan öğrenciyle çeşitli malzemelerle ders yapma imkanına sahibim. Sizinle çalışmak çok isterim:)))

Zeren Turgay Demir photo

Zeren Turgay Demir

30.09.2020

Resim Kursu · Küçükçekmece, İstanbul

Özel atölyemde yetişkinlerle ve çocuklarla tuval üzerine akrilik başta olmak üzere karakalem, renkli kalem, toz pastel, sulu boya ve yağlı boya çalışmaları yürütmekteyim. Sıcak bir atmosferde kişisel veya grup çalışmaları ile resme başlamak ya da tekniğinizi ilerletmek isterseniz iletişime...

Pamuk Sanatevi photo

Pamuk Sanatevi

13.03.2021

Resim Kursu · Bağcılar, İstanbul

Merhabalar, yetenek sınavlarına hazırlık ve hobi olarak özel resim dersi veriyorum, Bağcılar Güneşli Meydanında Pamuk Sanatevi adında atölyemizde de grup derslerimize dahil olabilirsiniz.

Muhammed Ali Malekkianie photo

Muhammed Ali Malekkianie

11.08.2015

Resim Kursu · Maltepe, İstanbul

Nezih bir resim atölyesinde Özgün tekniklerle rölyef sanatı eğitimi, yağlı boya ve hat sanatı eğitimleri verilmektedir.

Donkişot Sanat Resim Atölyesi photo

Donkişot Sanat Resim Atölyesi

03.11.2018

Resim Kursu · Kadıköy, İstanbul

Donkişot Sanat İstanbul Kadıköy | Suadiye | Nişantaşı Güzel Sanatlara Hazırlık | Hobi Kursları | Atölyeler Kampanya: Armut.com aracılığı ile gelecek öğrencilere ilk derse katılım ücretsiz. Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları Güzel sanatlar fakültelerinin yetenek sınavı ile girilen...

Esra Nur Kerim photo

Esra Nur Kerim

09.09.2021

Resim Kursu · Beyoğlu, İstanbul

Görsel sanatlar öğretmeniyim. Üreten, dönüştüren, etkileşim halinde olan bir sanatçıyım. Çocuklarla , yetişkinlerle, özel eğitimlilerle sanat alanında bir çok atölye gerçekleştirdim. Resim dersinin yanı sıra; Mural art, stop motion, çizgi film ve film çekim teknikleri alanlarında da işler...

Cemre Yılmaz photo

Cemre Yılmaz

06.03.2020

Resim Kursu · Sancaktepe, İstanbul

Marmara üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım ve seramik cam tasarımı bölümü öğrencisiyim. Karakalem suluboya guaj boya vs gibi tekniklerde çizim dersi verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Resim Kursu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Resim Kursu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Resim Kursu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Resim Kursu için İstanbul içinde toplam 573 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 153 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,336 kişi İstanbul Resim Kursu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl