En İyi 10 İstanbul Resim Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul Resim Özel Ders Öğretmeni

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 244 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yıllardır edindiğim deneyimlerimden gördüm
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Gözde Y.

Gözde Y.

Resim Özel Ders · Şişli, İstanbul
Işık Üniversitesi Sanat kuramı ve eleştri bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümününden mezunum. Derslerimi Şişli Bomonti de bulunan atölyemde veriyorum. Birçok uluslarası ve ulusal sergiye katıldım. Farklı tarzları harmanlayabilen çağdaş bir sanatçıyım. Ayrıca uluslararası sanatçılardan eğitim alma şansı yakaladım. Amacım öğrencilerimin geleneksel sanat altyapılarını oluştururken çağdaş sanat alanında da faliyet göstermelerini sağlamak.
Pınar Y.

Pınar Y.

Resim Özel Ders · Şişli, İstanbul
Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Resim bölümünü bitirdim. Üniversitede okurken çeşitli yaş gruplarına resim dersi verdim. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimimi aldım.Daha sonra Bahçeşehir Kolejinde 4 yıl görsel sanatlar öğretmeneliği yaptım. Burada hem ana sınıfı hem ilkokul hem de ortaokul grubundan çeşitli yaş gruplarıyla öğretmenliğimi geliştirdim. Çocuk grupların yanında büyük gruplarada resim dersi veriyorum.Ş
Elif Sinem  H.

Elif Sinem H.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Marmara üniversitesinden mezun olup, yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım. 4 yıldır özel bir okulda resim öğretmenliği yapmaktayım. ilkokul grubuna uygun yaratıcı çalışmalar yapmaktayım. ortaokul grubuyla farklı teknikler kullanarak çalışmalar yapmaktayım. yetişkin grubuyla isteğe bağlı bir program hazırlayarak çalışmalar yapmaktayım.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1993 de Türkiye deki 4 güzel sanatlar lisesinden biri olan İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel sanatlar Lisesinde başlayan sanat eğitimi sürecim 2007 de Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans bölümünü bitirerek teorik olarak bitti. Uzun yıllar kendi atölyemizde ve özel resim kursunda derler verdik Şuan kısıklıdaki atölyemde sanat çalışmalarıma devam etmekteyim ve atölye ortamında resim dersleri vermekteyim
Serkan M.

Serkan M.

Resim Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Serkan Mert hakkımda,resim çizme hevesim ılk okul yıllarından beri severek yaptığım işti bunu ılk okuldaki hocam farketmisti daha sonra beni çalıştırdı ve 8.sınıfta bir yarışmaya soktu ve marmara bölge 1. , dünya 3. oldum. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde eğitim gördüm.Resim bölümünü dereceyle bitirdim. Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümü okumaktayim.Üç yıldır asistanlık yaptım üniversitesi hazırlık yurt dışı portfolyo hazırlığına öğrenci hazirlamaktayim.
Şahsenem A.

Şahsenem A.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim, heykel, seramik bölümlerini birincilikle kazandım. Notlarımı yüksek tutup Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümüne birincilikle geçiş yaptım. Ve burada eğitimime devam etmekteyim. Marmara Üniversitesi Trienali kapsamında Sanatçı Günlükleri isimli karma sergiye katıldım. Kadıköy Gençlik Sanat Merkezinde İz isimli karma baskı sergisine katıldım. Çalışmalarıma devam etmekteyim.
Fadime D.

Fadime D.

Resim Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Güzel Sanatlar sınavlarına hazırlık, hobi resim dersleri Mimar Sinan Ünv. Resim Bölümü mezunu öğretmenimiz tarafından verilir. Her yaştan oluşan hobi gruplarına yönelik Yağlı boya, suyu boya, kolaj çalışmaları, temel desen dersleri, mozaik dersleri yapılır.
Fulya Z.

Fulya Z.

Resim Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Kendinize vakit ayırın ve bir hobi edinin.🎨 Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudan resim ve seramik dersi; Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik 2003 mezunuyum. 2004 yılından beri devlet ve özel okullarda, dernek ve vakıflarda öğretmenlik yaptım. 7 yas üzeri çocuklar ve yetişkinler için; - Karakalem - Tuval üzerine resim - Seramik -Ressamlar ve çalışmaları Dersi verilir. *Derslerimiz bireysel ve grup olarak yapılır. * İster kendi evinizde, istersenizde kendi homeatolyemizde d
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz