En İyi 10 İstanbul Resim Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul Resim Özel Ders Öğretmeni

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 215 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gözde Y.

Gözde Y.

Resim Özel Ders · Şişli, İstanbul
Işık Üniversitesi Sanat kuramı ve eleştri bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümününden mezunum. Derslerimi Şişli Bomonti de bulunan atölyemde veriyorum. Birçok uluslarası ve ulusal sergiye katıldım. Farklı tarzları harmanlayabilen çağdaş bir sanatçıyım. Ayrıca uluslararası sanatçılardan eğitim alma şansı yakaladım. Amacım öğrencilerimin geleneksel sanat altyapılarını oluştururken çağdaş sanat alanında da faliyet göstermelerini sağlamak.
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Arya P.

Arya P.

Resim Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
ATÖLYE EĞİTİ VE ÖZEL DERS HER İKİ SEÇENEK İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri *Saat sınırlaması yok. Eğitim M
Fulya Z.

Fulya Z.

Resim Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Kendinize vakit ayırın ve bir hobi edinin.🎨 Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudan resim ve seramik dersi; Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik 2003 mezunuyum. 2004 yılından beri devlet ve özel okullarda, dernek ve vakıflarda öğretmenlik yaptım. 7 yas üzeri çocuklar ve yetişkinler için; - Karakalem - Tuval üzerine resim - Seramik -Ressamlar ve çalışmaları Dersi verilir. *Derslerimiz bireysel ve grup olarak yapılır. * İster kendi evinizde, istersenizde kendi homeatolyemizde d
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1993 de Türkiye deki 4 güzel sanatlar lisesinden biri olan İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel sanatlar Lisesinde başlayan sanat eğitimi sürecim 2007 de Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans bölümünü bitirerek teorik olarak bitti. Uzun yıllar kendi atölyemizde ve özel resim kursunda derler verdik Şuan kısıklıdaki atölyemde sanat çalışmalarıma devam etmekteyim ve atölye ortamında resim dersleri vermekteyim
Gamze  Z.

Gamze Z.

Resim Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Anadolu Yakasında yağlı boya, desen , akrilik üzerine özel resim dersi veriyorum. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum.
Ekin K.

Ekin K.

Resim Özel Ders · Maltepe, İstanbul
5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Asuman N.

Asuman N.

Resim Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Resim öğretmeniyim, İstanbul Avrupa yakasında Güzel sanatlar lisesi ve üniversiteye hazırlık, Güzel sanatlar Fakültesi öğrencilerinin derslerine destek, istenilen tarzda ilerleyecek şekilde temelden yetiştirerek hobi dersleri bireysel ya da grup olarak öğrencinin istediği yerde verilir
Nergis  S.

Nergis S.

Resim Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Üniversite ve lise yetenek sınavlarına hazırlık, hobi amaçlı ( kara kalem, yağlı boya resim, yetenek geliştirme) alanlarında eğitim vermekteyim.
Ayşegül  A.

Ayşegül A.

Resim Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, .Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Resim iş öğretmenliği ve Marmara Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi heykel mezunuyum(iki üniversite).Devlet okulunda görsel sanatlar öğretmeni olarak 6 yıldır görev yapıyorum aynı zamanda Marmara G.S.E Resim bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. bilsem okullarına, güzel sanatlara hazırlık, yetişkin-çocuk hobi ve workshop dersleri veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz