Hizmet Ver
Rusça Özel Ders

4 İstanbul Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 795 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 795 Rusça Özel Ders Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 247 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,403 kişi İstanbul Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Rusça Özel Ders Öğretmeni

Nurdan H. photo

Nurdan H.

01.10.2020

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Ksenia K. photo

Ksenia K.

04.12.2020

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Rusça benim anadilim ülkemde hukuk fakültesi mezunuyum uzun yıllardır Türkiye'de yaşıyorum ve rusça öğretmenlik yapıyorum. Bol pratik ve konuşma yapacak şekilde, öğrencinin Rusça seviyesine göre ve öğrenme amacına yönelik içeriklere sahip bir program hazırlıyorum

Nina S. photo

Nina S.

31.01.2022

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Aslen Rusum ve profesyonel Rusça eğitmeniyim, bu alanda 15 senelik iş tecrübesine sahibim. Kaliteli eğitim almak ve bu süreci sıkılmadan geçirmek isteyenlere eşlik etmeye hazırım

Recep K. photo

Recep K.

31.10.2022

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba eşim ve ben Özel ve toplu rusça egitim vermekteyiz ders vermek için özel odamız vardır çoklu dersleri orada vermekteyiz

Ostap E. photo

Ostap E.

06.02.2022

Rusça Özel Ders · Beykoz, İstanbul

Merhaba, ben Ostap Erdoğan. Moskova’da doğdum ve ana dilim Rusça. Bir native olarak gerek rusça sınavlarınızda size yardım edebilir, gerek size istediğiniz seviyede rusça dersi verebilirim. Ben de şu anda üniversitede öğrenci olduğumdan online dersleri tercih ediyorum.

Erida M. photo

Erida M.

21.04.2022

Rusça Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

5 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum.

Leon L. photo

Leon L.

16.09.2022

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Herkese selamlar, ben Leon :) I'd love to help beginners with the Russian language - I can teach some basic things such as reading, daily and conversational phrases, pronunciation and others. I'd pick methods of learning for each learner individually. I must say that I'm not a certified teacher,...

Efe Cem G. photo

Efe Cem G.

14.10.2022

Rusça Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Üniversite eğitimim süresince ileri seviyede Rusça öğrendim ve hem yazılı hem sözlü çeviri konusunda kendimi geliştirdim. Öğrencilik dönemimde Rusça özel dersler verdim. Rusça Türkçe ve Türkçe Rusça her türlü çeviriyi yapabilirim.

Naz P. photo

Naz P.

11.09.2022

Rusça Özel Ders · Güngören, İstanbul

Merhaba, Ben Naz. Üniversiteyi Rusya'da bitirdim. Turkiyede rus firması ile çalıştım. Rusça -Türkçe Türkçe- Rusça herhangi konuda yardımcı olabilirim.Siz ile çalışmaktan mutluluk duyarım. Saygılar.

Tuğçe Y. photo

Tuğçe Y.

27.08.2020

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Rusça ve ingilizce özel ders veriyorum. Ayrıca freelance çeviri işleri kabul ediyor olup, türkçe, edebiyat ve makale konularında da özel ders verebiliyorum. Yardımcı olabileceğim her konuda mesaj atmanız yeterli:)

Irma K. photo

Irma K.

07.10.2021

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Anadili Rusca, 5 sene ogretmenlik tecrubesi, Ingilizcesi ve Turkcesi olan bir ogretmenden ozel ders almak ister misiniz? Russian is my native, I've been teaching Russian for 5 years, yes, it's not an easy language but I'll make it easy for you. :)

Elvira ( İnstagram Elifhuseynoglu) G. photo

Elvira ( İnstagram Elifhuseynoglu) G.

19.11.2018

Rusça Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.

Aziz A. photo

Aziz A.

08.06.2020

Rusça Özel Ders · Şişli, İstanbul

Yurt dışında Rus Dili ve Edebiyatı okumuş, uzun yıllar eğitim alanında çalışmış bugünlerde turizm sektörüne yönelmiş Rusça öğretmeninden temel Rusça eğitimi.

Aida S. photo

Aida S.

17.10.2019

Rusça Özel Ders · Şişli, İstanbul

20 yillik iş stajım vardır.ögrene bimeyen ögrenci yokdurçögretmeyi beceremeyen ögretmen vardır deye düşünürem.

Hande A. photo

Hande A.

13.10.2020

Rusça Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba ben Hande, Rusça, İngilizce birebir, grup olarak veya webcam üzerinden eğitim verebilirim. Hazırlık yılı ile birlikte 5 yıl Rus Dili ve Edebiyatı bölümü okudum. Kitap masrafı yapmanıza da gerek yoktur. • Günlük Rusça konuşma. •inst: handeaknci

Anna S. photo

Anna S.

01.04.2020

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Rusçayı anadili seviyesinde biliyor kullanıyorum, çeviri, özel ders veriyorum. Çocuk gelişimi mezunuyum.

Buse A. photo

Buse A.

12.10.2018

Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

A1-A2-B1 seviyesi ders verilir. Böylece rusçayı pratik bir şekilde günlük hayatınızda yer verebilirsiniz. Sizin azminiz ve bizim katkılarımızla Rusça konuşmaya başlayabilirsiniz.

Guler K. photo

Guler K.

10.09.2019

Rusça Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Rusya'nın en iyi dünyanın ilk 50universitesinden birisi olan Lamonosov Moskova Devlet Üniversitesi siyaset bilimi fakültesinden doktora mi aldım. Sosyal Bilimler alanlarında akademik Ruscaya hakimim. bunun yanısıra Rusça bilgim en yüksek seviye olan 4. seviyedir. Özel derslerimi zoom üzerinden...

İmer Ş. photo

İmer Ş.

20.09.2020

Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba, ben İmer. Ana dilim Rusça. Rusça dersleri verebilirim veya çevirmenlik yapabilirim.Çevirmenlik yapabileceğim diller Rusça-Türkçe,Türkçe-Rusça,Rusça-İngilizce, Inglizce- Rusça.

Fatih A. photo

Fatih A.

17.11.2018

Rusça Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

1996 yılında Konya da doğdum. Eğitimimi 2006 yılından itibaren ilkokul 3. sınıftan başlayarak Moskova da tamamladım. Cambridge lisesi mezunuyum. 2014 yılında MGIMO üniversitesine (Moskova Devlet Diplomasi Enstitüsü) üniversite sınavlarında 1.lik alarak Uluslararası Hukuk fakültesine girdim. Burada...

Marufa K. photo

Marufa K.

22.07.2018

Rusça Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Ben 46 yaşımda, Rusça, Türkçe, Turmence ve Özbekçi dilerim biliyorum, ikki aydır Türkiye ben,çalışmak istiyorum, cok tesekkurler.

Çağla D. photo

Çağla D.

10.12.2018

Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Üniversiteyi Rusya’da bitirdim ve toplamda 12 yıl Rusya’da yaşadım. Rus kültürüne ve diline çok yakından aşinayım.

Ayna Ç. photo

Ayna Ç.

19.10.2019

Rusça Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Merhabalar :) 15 yaşıma kadar Türkmenistan'da rus okulunda okudum ve Rusça konuşulan ortamda büyüdüm, 11 yıldır Türkiye'de yaşıyorum, dolayısıyla Rusça ve Türkçe benim ana dillerim. Haftada birkaç gün Rusça özel ders verebilirim :)

Azhar O. photo

Azhar O.

13.04.2020

Rusça Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Almaty ulusal tıp üniversitesi mezunuyum, Debrecen Egyetem'de Molecular Biology master'ı yapmaktayım. İngilizce ya da Rusça speaking ya da grammer anlamında yardım alabileceğiniz birini yapabileceğiniz birini arıyorsanız yardımcı olabilirim.

Ezgi A. photo

Ezgi A.

29.01.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Öğretmenlik üzerine lisans ve pedagojik formasyon eğitimi aldım. Eğitim bilimleri üzerine yabancı dil öğretimiyle ilgili olarak yüksek lisans çalışmalarım devam etmektedir. 11 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Yurtiçi ve yurtdışında İngilizce ve Rusça öğretmenlik tecrübesiyle online olarak özel ders...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl