Hizmet Ver
Rusça Özel Ders

4 İstanbul Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 688 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için İstanbul içinde toplam 688 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 102 yorum ve verilen 5 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,402 kişi İstanbul Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 İstanbul Rusça Özel Ders Öğretmeni

Fahmida Nabiyeva photo

Fahmida Nabiyeva

24.02.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Azerbaycanlıyım. Şu an Türkiyede,İstanbulda ikamet ediyorum.Rus lisesinden ve üniversitesinden rus dili edebiyat mezunuyum. Azerbaycanda ve Gürcistanda yabancı vatandaşlara rusça tercümanlık yaptım. 1 senedir Türkiyede rusça tercümanlık yapıyorum,ayrıca rusça özel ders veriyorum. Türkçem...

Svetlana Russart photo

Svetlana Russart

29.05.2020

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile...

Svetlana Dindar photo

Svetlana Dindar

24.08.2020

Rusça Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

15 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. İşimi severek yapıyorum. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum. 20 Yıldır...

Nurdan Hacıoğlu photo

Nurdan Hacıoğlu

01.10.2020

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Irma Kolosova photo

Irma Kolosova

07.10.2021

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Anadili Rusca, 5 sene ogretmenlik tecrubesi, Ingilizcesi ve Turkcesi olan bir ogretmenden ozel ders almak ister misiniz? Russian is my native, I've been teaching Russian for 5 years, yes, it's not an easy language but I'll make it easy for you. :)

Tuğçe Yavuz photo

Tuğçe Yavuz

27.08.2020

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Erciyes Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Rusça ve ingilizce özel ders veriyorum. Ayrıca freelance çeviri işleri kabul ediyor olup, türkçe, edebiyat ve makale konularında da özel ders verebiliyorum. Yardımcı olabileceğim her konuda mesaj atmanız yeterli:)

Tuğberk Metin photo

Tuğberk Metin

11.04.2022

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kiev Ulusal Dilbilimleri Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı (Pedagojik) Mezunuyum (2008). Uzun yıllar uluslararası Firmalarda çalıştım.

Kristina Bagranovskaya photo

Kristina Bagranovskaya

08.09.2019

Rusça Özel Ders · Şişli, İstanbul

İyi günler. Benim adım Kristina. Belarus Pedagoji Devlet Üniversitesinden mezun oldum. Psikoloji ve pedagoji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Ana dilim Rusça ve rusça özel ders veriyorum. Beş yıldır Istanbul'da öğretmenlik yapıyorum. Türkçem size her konuyu anlatabilecek düzeydedir. Benimle...

Elvira ( İnstagram Elifhuseynoglu) Guseinova photo

Elvira ( İnstagram Elifhuseynoglu) Guseinova

19.11.2018

Rusça Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.

Yasin Bektaş photo

Yasin Bektaş

07.04.2022

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet etmekteyim Rusça Diline merak salmış değerli Armut Kullanıcılarını beklemekteyim. Derslerimizde belli bir seviyeye geldikten sonra Rusça anadili olan insanlar ile TELEFON GÖRÜŞMESİ aracılığıyla sizlerin hem dil hakimiyetinizi ve karşınızdaki farklı...

Yulia Fonareva photo

Yulia Fonareva

04.01.2019

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

18 yıl her seviye, her yaş gruplara Rusça dersi veriyorum. Rusça anadilim. Çalıştım kurumları: Dil okulları, Üniversiteler öğretim görevlisi, tercüme bürosu.

Islam Bazarbayev photo

Islam Bazarbayev

14.11.2021

Rusça Özel Ders · Güngören, İstanbul

Hayatı boyunca Rusça okudu. bunu öğrenmenin en hızlı yolu anadili Rusça olan kişilerdir. bir de öğretmen olduğumu kanıtlayan diplomam var.

Sadig Verdiyev photo

Sadig Verdiyev

07.03.2022

Rusça Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhaba Ben Sadig. 2014’ten beri, Türkiye de yaşıyorum. 25 yaşındayım. Eğitimimi “Uluslararası İlişkiler” üzerine tamamladım, şu an uzaktan eğitimle “Radyo ve Televizyon Programcılığı” üzerine eğitim almaktayım. Ana dilim Rusça ve Türkçe. Rusça, Vatandaşı olduğum ve büyüdüğüm bir lisan....

Çağla Demir photo

Çağla Demir

10.12.2018

Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Üniversiteyi Rusya’da bitirdim ve toplamda 12 yıl Rusya’da yaşadım. Rus kültürüne ve diline çok yakından aşinayım.

Meltem - photo

Meltem -

22.01.2021

Rusça Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Online Rusça dersler için iletişime geçebilirsiniz.

Marufa Kurambayewa photo

Marufa Kurambayewa

22.07.2018

Rusça Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Ben 46 yaşımda, Rusça, Türkçe, Turmence ve Özbekçi dilerim biliyorum, ikki aydır Türkiye ben,çalışmak istiyorum, cok tesekkurler.

Natalia Ciolac photo

Natalia Ciolac

10.01.2022

Rusça Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Merhaba arkadaşlar . ilkokul ortaokul lise ve üniversite ögrencileri için online özel ders. Ciddi anlamda ders almak isteyenlerle derslere baslayabiliriz .

İmer Şahin photo

İmer Şahin

20.09.2020

Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba, ben İmer. Ana dilim Rusça. Rusça dersleri verebilirim veya çevirmenlik yapabilirim.Çevirmenlik yapabileceğim diller Rusça-Türkçe,Türkçe-Rusça,Rusça-İngilizce, Inglizce- Rusça.

Buse Arslan photo

Buse Arslan

12.10.2018

Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

A1-A2-B1 seviyesi ders verilir. Böylece rusçayı pratik bir şekilde günlük hayatınızda yer verebilirsiniz. Sizin azminiz ve bizim katkılarımızla Rusça konuşmaya başlayabilirsiniz.

Aida Settar photo

Aida Settar

17.10.2019

Rusça Özel Ders · Şişli, İstanbul

20 yillik iş stajım vardır.ögrene bimeyen ögrenci yokdurçögretmeyi beceremeyen ögretmen vardır deye düşünürem.

Erkan Altıntop photo

Erkan Altıntop

02.06.2021

Rusça Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhaba, İsmim Erkan, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. A1, A2 ve B1 seviyelerinde özel ders verebilir ve döküman çevirisi yapabilirim.

Ceylin Şirin photo

Ceylin Şirin

08.07.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 4 ay Ukrayna'nın Kiev şehrinde eğitim gördüm. Bununla birlikte çeşitli seminerlere ve yarışmalara katıldım.

Ezgi Aktürk photo

Ezgi Aktürk

29.01.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Öğretmenlik üzerine lisans ve pedagojik formasyon eğitimi aldım. Eğitim bilimleri üzerine yabancı dil öğretimiyle ilgili olarak yüksek lisans çalışmalarım devam etmektedir. 11 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Yurtiçi ve yurtdışında İngilizce ve Rusça öğretmenlik tecrübesiyle online olarak özel ders...

Ramazan Buğdaycı photo

Ramazan Buğdaycı

06.08.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Öncelikle kendimi tanıtmam gerekirse 5 yıl boyunca yurtdışında rus dili üzerinden lisansımı bitirmiş bulunmaktayım Bunların yanı sıra ukranyaca ve romenceye de hakimim Beni seçmenizdeki asıl amacınıza gelecek olursak Sizlere yurtdışında ögrendigim öğretim teknikleri ve kurs bilgileri...

Anna Savaşçı photo

Anna Savaşçı

01.04.2020

Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Rusçayı anadili seviyesinde biliyor kullanıyorum, çeviri, özel ders veriyorum. Çocuk gelişimi mezunuyum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 180 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl