Hizmet Ver

4 İstanbul Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 550 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Rusça Özel Ders

En İyi 10 İstanbul Rusça Özel Ders Öğretmeni

Zarina İplikci photo

Zarina İplikci

08.10.2019

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Adım Zarina. Rusça öğretiminde 18 yıllık deneyime sahip kalifiye bir uzmanım. Rusça anadilimdir. Derslerim, öğrencinin olabildiğince çabuk konuşmasını ve anlamasını amaçlamaktadır. Her öğrencinin bireysel özelliklerine bağlı materyalleri ve farklı yöntemleri kullanmaktayım, böylece...

Fahmida Nabiyeva photo

Fahmida Nabiyeva

24.02.2021

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Azerbaycanlıyım. Şu an Türkiyede,İstanbulda ikamet ediyorum.Rus lisesinden ve üniversitesinden rus dili edebiyat mezunuyum. Azerbaycanda ve Gürcistanda yabancı vatandaşlara rusça tercümanlık yaptım. 1 senedir Türkiyede rusça tercümanlık yapıyorum,ayrıca rusça özel ders veriyorum. Türkçem...

Elvira ( İnstagram Elifhuseynoglu) Guseinova photo

Elvira ( İnstagram Elifhuseynoglu) Guseinova

19.11.2018

Rusça Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.

Zümra Kömürcü photo

Zümra Kömürcü

24.06.2021

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Rusça mütercim ve tercümanlık öğrencisiyim.Derslerim en temelden alarak öğrencinin kolay ve anlaşılır bir şekilde öğrenmesini hedefler.Amacım çeşitli yöntemlerle dersi iyice pekiştirmektir.Kişiye özel program vermekteyim.

Katerina Mikhaylova photo

Katerina Mikhaylova

09.08.2021

Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar, Katerina ben. 21 senedir Türkiye de yaşıyorum. Rusça ve Türkçeyi anadilim olarak kullanıyorum. Eğitim mezunuyum. Rusça özel ders anlamında tecrübem 7 seneye dayanıyor. Rusça kolay bir dil değildir, dolayısı ile alt yapınızı gramer ile oluşturup, kelime dağarcığınızı geliştirdiğiniz...

Svetlana Dindar photo

Svetlana Dindar

24.08.2020

Rusça Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

15 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. İşimi severek yapıyorum. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum. 20 Yıldır...

Yulia Fonareva Tuna photo

Yulia Fonareva Tuna

04.01.2019

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

18 yıl her seviye, her yaş gruplara Rusça dersi veriyorum. Rusça anadilim. Çalıştım kurumları: Dil okulları, Üniversiteler öğretim görevlisi, tercüme bürosu.

Elif Zeylan photo

Elif Zeylan

26.04.2016

Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Ben Elif Zeylan. Ankara Üniversitesi-Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Rus Dili ve Edebiyatı 2006 yılı mezunuyum. 2007 yılında Moskova'da bulunan Puşkin Enstitüsü'nde bir sene Milli Eğitim Bakanlığı'nın vermiş olduğu burs ile staj yaptım. Öğretmenlik kariyerime 2009 yılında başladım. On...

Nurdan Hacıoğlu photo

Nurdan Hacıoğlu

01.10.2020

Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Kristina Bagranovskaya photo

Kristina Bagranovskaya

08.09.2019

Rusça Özel Ders · Şişli, İstanbul

İyi günler. Benim adım Kristina. Belarus Pedagoji Devlet Üniversitesinden mezun oldum. Psikoloji ve pedagoji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Ana dilim Rusça ve Rusça özel ders veriyorum. Üç yıldır Istanbul da öğretmenlik yapıyorum. Okumayı ve yazmayı oğrenin. Rusca dilbilgisini kolay ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için İstanbul içinde toplam 550 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 148 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,590 kişi İstanbul Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl