Hizmet Ver
Sosyal Bilgiler Özel Ders

4 İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 431 Sosyal Bilgiler Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 431 Sosyal Bilgiler Özel Ders Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 193 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 126 kişi İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders Öğretmeni

Ali A. photo

Ali A.

07.03.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

18 senelik tarih sosyal bilgiler öğretmeniyim. her seviyeden öğrenci ye gerek birebir gerekse grup dersi verdim ve vermeye devam ediyor um.kendime güveniyorum.başarı garantisi de verebilirim

Hamit A. photo

Hamit A.

11.09.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Sınavlara hazırlık yaparken en ince ayrıntısına kadar detaylandırdığımız eğitim ile sınavlar artık gözünüzü korkutmayacak.

Müge Ş. photo

Müge Ş.

22.05.2023

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Meslekte 25. Yılımdayım. 0.2 yaş, 3.6 yaş ve 6.12 yaş tüm çocuklara saatlik eğitim İlkokul derslerini müfredata uygun ödevlerine yardım anlayamadığı konular konusunda yardım etmekteyim.Kendi evimde özel ders vermekteyim. Okuma yazma öğrenme, Matematik işlemleri problemleri tüm konulara hakimim....

Nazmiye A. photo

Nazmiye A.

15.08.2019

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

8 yıllık tecrübeye sahip, bugüne kadar farklı karakterde birçok öğrenci ile ilgilenmiş, özel dersin yanında eğitim koçluğu yapan bir öğretmenim. İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencilerine İngilizce dahil tüm derslerde eğitim vermekteyim. Okul çağına gelmemiş çocukların kaliteli zaman geçirmesine ve...

Seçil B. photo

Seçil B.

08.08.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Üç senedir kendi branşım olan Sosyal Bilgiler dersinde özel ders vermekteyim. Bunun yanı sıra Tyt ve Ayt tarih ve coğrafya dersleri , ilkokul seviyesindeki öğrencilere de okula yardımcı temel dersler verilir.

Vehbi D. photo

Vehbi D.

17.02.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

MERHABA BE VEHBİ HOCA. ORTAÖĞRETİM SOSYAL BİLGİLER VE İNKILAP TARİHİ KONULARINDA ÖZEL DERSLER VERMEKTEYİM.19 YILLIK ÖĞRETMENİM. BU SÜREÇTE BİRÇOK ÖĞRENCİYLE ÇALIŞMA FIRSATIMIZ OLDU. SİZLERLE DE ÇALIŞMAK İSTERİM.

Hilâl E. photo

Hilâl E.

29.09.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Fatih, İstanbul

5-6-7. sınıflara Sosyal Bilgiler dersinde, 8. sınıflara Tc. inkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde özel ders veriyorum. 12 yıllık tecrübeli Sosyal Bilgiler öğretmeniyim.

Cengiz I. photo

Cengiz I.

14.02.2020

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Marmara Üniversitesi Tarih Bölümünü bitirdikten sonra 10 yıllık etüt tecrübem var. Maltepe Üniversitesi Özel Eğitim bölümünü bitirdim. Selçuk Üniversitesinde 2 yıl eğitim bilimleri üzerine yüksek lisans yaptım. Özel eğitim okullarında 4 sene çalıştim. şu anda hala calismaktayim.

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

27.11.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi mezunuyum. Sosyal Bilgiler veya İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük derslerinde zorluk yaşayan öğrencilerimize bu konuda yardımcı olmak isterim.

Destina D. photo

Destina D.

15.02.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Merhaba ben tarih öğretmeni Destina Doğan. Meslekte 4. Senem bitmek üzere. 4 yıldır aktif olarak çalışıyorum. Kurum ve özel ders tecrübem bulunmakta. YKS tarih ve LGS İnkılap Tarihi dersi, sosyal bilgiler dersi veriyorum.

Veysi Ü. photo

Veysi Ü.

20.06.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba arkadaşlar 2018 yılında Abant izzet baysal üniversitesi fen edebiyat fakültesi Tarih bölümü mezunuyum. Birçoğunuz Tarih dersinin uzun bilgiler yığının ezberlenmesi olarak algıladığını biliyorum benimle birlikte ve sizinde emeklerinizle bu algıları yıkıcaz tarihin ezber olmadığı anlamlı...

Kürşat Ç. photo

Kürşat Ç.

30.03.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

İsmim Kürşat. 2020 Yks'de Boğaziçi'ni Türkiye 789.olarak kazandım. YKS'ye yönelik eğitim koçluğu ve Matematik- TYT/AYT, geometri, biyoloji-TYT, kimya-TYT, edebiyat, Türkçe, coğrafya, tarih gibi derslerden özel ders verebilirim. Belirtilen derslerden soru ve deneme çözümünde yardımcı olabilirim....

Mehmet Niyazi D. photo

Mehmet Niyazi D.

21.03.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Ders Ortağım Özel Ders ile Boğaziçi ve İTÜ'lü eğitmenlerle İstanbul içi yüz yüze ve Türkiye'nin her yerine online özel ders hizmeti vermekteyiz.

Almina A. photo

Almina A.

26.11.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe çift ana dal son sınıf öğrencisiyim. İzmir Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra iki yıl matematik öğrenimi gördüm. Hazırlık sınavını derece ile geçtim. Güncel ortalamam ise 3.8/4. İngilizce ve akademik yazı başta olmak üzere çeşitli alanlarda ders içeriğinde,...

Nehir T. photo

Nehir T.

05.11.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Şişli, İstanbul

Sadece tarih değil günlük hayatımızda çok defa karşılaştığımız, iyi bir insanin nitelikleri vs vs uzunca bir dönem ihtiyacımız olan hayati bilgiler

Samet Ö. photo

Samet Ö.

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Fatih, İstanbul

Osmanlı Tarihi, İnkılap tarihi,Sosyal bilgiler derslerinde profesyonel destek, özel ders veriyorum.

Şükriye E. photo

Şükriye E.

01.10.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Ben Şükriye Elbir. 20 yaşındayım İstanbul Gelişim üniversitesisinde ingilizce psikoloji 2. Sınıf öğrencisiyim. Bir süredir sınav koçluğu yapmaktayım. Dönem dönem ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders desteği verdim. Okuduğum bölümden dolayı ve sınav psikolojisini çok yakından bildiğim için...

Şerife K. photo

Şerife K.

02.09.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Koçluğu sertifikam ile birlikte hem Eğitim Koçluğu hizmeti hem de Sosyal bilgler öğretmenliği yapmaktayım.

Ayşenur G. photo

Ayşenur G.

04.10.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

3 üniversite mezunu bir öğretmenim tarih alanında geniş bilgi birikimim sayesinde sınavlara hazırlık konusunda da yardımcı olabilirim tarihi sevdiririm

Serkan Ş. photo

Serkan Ş.

13.05.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Avcılar, İstanbul

19 yillik ögretmenim.15 yildir Okyanus Kolejlerinde ögretmenlik yapiyorum.Bu süreçte 4 til üstün zekalilar bölümunde çalistim ve seminerler aldim. Verdiğim özel dersleri belli bir plan dogrultusunda ögrencinin kişisel ve gelişimsel özelliklerini de dikkate alarak planlayarak yapmaktayim.Her ünite...

Özge K. photo

Özge K.

11.10.2022

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Geçmişte bir çok özel ders verdim, bu konuda kendime güveniyorum. Sosyal bilimler ve Türkçe konusunda özellikle ders vermeyi düşünüyorum.

Elmas K. photo

Elmas K.

24.07.2019

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Eyüp, İstanbul

2012 yılında Trakya Üniversitesi Sosyalbilgiler öğretmenligi bölümünden meğzun olduğumdan buyana devlet okullarında 5,6,7, ve 8.sınıflara Sosyalbilgiler dersi veriyorum.Aynı zamanda 1 yıl 9.ve 10.sınıflara Coğrafya ve Tarih dersleri verdim.Toplamda 6 yıllık bir öğretmenlik deneyim var.

Yağmur S. photo

Yağmur S.

09.01.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhaba.Ben Yağmur Sanar.İstanbul Üniversitesi-Tarih bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyorum ve bilgime güveniyorum.Tarih ve sosyal bilgiler alanında özel ders veriyorum.

Tevhide K. photo

Tevhide K.

26.04.2021

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Pendik, İstanbul

Yüz yüze eğitimin aksadığı bu günlerde öğrencilerin takviye ders ihtiyacı daha da artmıştır. Uzaktan veya kendi evimde sosyal bilgiler derslerine yardımcı olabilirim.

Gökhan F. photo

Gökhan F.

27.01.2023

Sosyal Bilgiler Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır online ve birebir özel ders vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Bilgiler Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Bilgiler Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Bilgiler Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Bilgiler Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Bilgiler Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Bilgiler Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Bilgiler Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sosyal Bilgiler Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl