Hizmet Ver

4 İstanbul Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 726 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Türkçe Özel Ders

En İyi 10 İstanbul Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Selçuk Pak photo

Selçuk Pak

04.07.2021

Türkçe Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

13 yıllık deneyimimle LGS ve TYT Türkçe dersi online ya da yüz yüze vermekteyim.Ayrıca yabancı uyruklu kişilere de Türkçe dersi veriyorum.

Vedat Bület photo

Vedat Bület

29.08.2017

Türkçe Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

7 yıllık özel ders tecrübem vardır. İlk ders tanıtım amaçlıdır(ücretsizdir) TEOG, YGS ve LYS alanlarında Türkçe, Edebiyat özel ders verilir. Ayrıca ödev takibi, okul takviye ve eğitim koçluğu da yapıyorum.

İlknur Delice photo

İlknur Delice

06.09.2021

Türkçe Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Lise ve ortaokul öğrencileri için “Sınavlara Hazırlık ve Derse Takviye” (TYT-AYT-LGS) -Ücretsiz deneme dersi -Ücretsiz ders içi kaynaklar, farklı yayınlardan soru bankaları, konu tarama testleri -Okuma ve anlama beceresini arttırmaya yönelik özel hazırlanmış çalışmalar -Öğrenciye özel program

Ali Türk photo

Ali Türk

08.09.2019

Türkçe Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Özel kumlarda 12 yıldır orta okul ve liselerde Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği yapıyorum. Ayrıca yayıncılık yapıyorum. Farklı Sistemden TYT Türkçe Soru Bankası, Başarıyorum Yayınlarından 10.sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası kirabım çıktı.Derslerim 90 dakikadır.

Feryal Saç photo

Feryal Saç

10.04.2021

Türkçe Özel Ders · Şişli, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Bir yıl Türklere 8 yıl yabancılara Türkçe dersi verdim. İstanbul Üniversitesi'nden Yabancılar için Türkçe Öğretim Sertifikam bulunuyor. A1,A2,B1,B2,C1,C2 düzeyinde hem yetişkinler hem de çocuklar için ders veriyorum. Also, I can...

Ufuk Sezer Kaynak photo

Ufuk Sezer Kaynak

07.10.2021

Türkçe Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben Türkçe uzmanı Ufuk Sezer Kaynak. 2014 yılı Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği, 2019 yılında ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Türkçe Eğitimi alanında yüksek lisansımı tamamlayarak Türkçe Uzmanı unvanını aldım. 2019 yılında Maltepe Üniversitesi Türkçe öğretim merkezinde...

Mehmet Yücel photo

Mehmet Yücel

03.02.2020

Türkçe Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yirmi yıllık Edebiyat Öğretmeniyim. Beylikdüzü Birebir Akademi Kurs Merkezinde LGS ve TYT Türkçe, AYT Edebiyat dersleri vermekteyim. Ayrıca LGS Hazırlık ve Üniversite Hazırlık Türkçe özel dersi...

Farzan Sajadi photo

Farzan Sajadi

10.09.2021

Türkçe Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Teaching Turkish to Foreigners. I live in Istanbul and I would be very happy to be your tutor to improve your Turkish. My mother tongue is Persian which is very similar to Turkish and as a person who has learned English and Turkish as the second and the third languages, I assure you that learning...

Senem Hoca photo

Senem Hoca

10.03.2018

Türkçe Özel Ders · Şişli, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 18 senedir eğitim kurumlarında ders vermenin dışında özel ders vermekte, yayıncılıkla uğraşmaktayım.Türkçe,edebiyat ve dil anlatım dersleri vermekte öğrencileri TYT,AYT,KPSS ve LGSlere hazırlamanın dışında ilköğretim ve lise ara sınıf...

Zeynep Çal photo

Zeynep Çal

11.10.2018

Türkçe Özel Ders · Tuzla, İstanbul

Tyt-Ayt LGS ve yabancılara Türkçe alanında Özel ders vermekteyim. On dört yıllık Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. Çeşitli okullarda çalıştım.şuan köklü bir dershanede görev yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için İstanbul içinde toplam 726 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 807 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,694 kişi İstanbul Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl