Hizmet Ver
Türkçe Özel Ders

4 İstanbul Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 2,625 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İstanbul Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 2,625 Türkçe Özel Ders Öğretmeni, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 543 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 2,587 kişi İstanbul Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Vehbi D. photo

Vehbi D.

18.04.2020

Türkçe Özel Ders · Büyükçekmece, İstanbul

VEHBİ DOĞAN, 17 yıllık deneyimli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Hem ortaokul ,hem de lise Türkçe müfradatına tam hakim bir öğretmenim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve...

Hamza A. photo

Hamza A.

22.10.2020

Türkçe Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar. 12 yıllık sınav deneyimine sahip bir öğretmenim. Şu anda çalışmakta olduğum kurumda da LGS sorumlusu olarak görev yapmaktayım. LGS'de iyi bir derece yapmak istiyorsanız tanışalım.

Radi İ. photo

Radi İ.

04.05.2021

Türkçe Özel Ders · Maltepe, İstanbul

2004 yılında Çorum Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun oldum. 2008 yılında Marmara Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. 2009 yılından beri MEB'de Türkçe öğretmenliği yapıyorum ve 2006 yılından beri özel ders veriyorum. İlköğretim Türkçe müfredatına hakim olduğum için...

Abdülkerim D. photo

Abdülkerim D.

14.10.2017

Türkçe Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Https://www.instagram.com/sinavingunlugu/?hl=tr yıllık Türk Dili ve Edebiyatı -Türkçe öğretmeniyim. Birçok dershanede ve özel okulda görev aldım. Halen Üsküdar Sınav Okullarında görev yapıyorum. Derslerimi verirken, konu anlatmanın yanında nasıl soru çözüleceğini, sınava nasıl hazırlanılması...

Uzm Öğrt Kadir A. photo

Uzm Öğrt Kadir A.

05.06.2021

Türkçe Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar Efendim. Ben Uzm. Öğrt. Kadir Akgün, MEB' de çalışıyorum. 2003 yılında öğretmenliğe başladım. 42 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim fakültesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Giresunluyum. 1999 yılından beri İstanbul'da ikamet ediyorum. Evliyim. 2 çocuğum var. Uzun...

Ergün T. photo

Ergün T.

03.06.2023

Türkçe Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Sistemli, zevkli ve verimli bir süreç, takip ve materyal temini, öğrenme, okuma, yazma, üzerine motivasyon, tecrübe ve nokta atışı ile beslenen bir planlama için iletişime geçiniz.

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

03.02.2020

Türkçe Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yirmi yıllık Edebiyat Öğretmeniyim. Beylikdüzü Birebir Akademi Kurs Merkezinde LGS ve TYT Türkçe, AYT Edebiyat dersleri vermekteyim. Ayrıca LGS Hazırlık ve Üniversite Hazırlık Türkçe özel dersi...

Dilan T. photo

Dilan T.

12.08.2017

Türkçe Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Final Eğitim Kurumlarında çalışmaktayım. Pek çok özel ders verdim. Öncelikle adresime yakın taleplere cevap veriyorum. Türkçe dersi dışında yabancı uyruklu Türkçe bilmeyen kişiler için de Türkçe öğretimi yapabilirim.Ayrıca MEB de...

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

23.09.2022

Türkçe Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

18 yıldır özel ders sektöründe faaliyet gösteren bir Türkçe öğretmeniyle çalışmak ister misiniz?

Sena U. photo

Sena U.

07.09.2019

Türkçe Özel Ders · Maltepe, İstanbul

2013 yılından bu yana üniversite hazırlık ve ara sınıflarda ders vermekteyim. İstanbul da bir dershanede 3 yıl çalıştıktan sonra Bodrum'da özel bir kurumda hazırlık grubunda 6 yıl boyunca mesleğimi sürdürdüm. Şimdi ise İstanbul'da çalışmaktayım.

Sema U. photo

Sema U.

07.09.2023

Türkçe Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhaba,8 yıldır Milli Eğitim okullarında Türkçe öğretmeni olarak çalışmaktayım. 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerine özel ders veriyorum.Yeni sınav sistemine uygun örnekler ve konu anlatımları üzerinden okuduğunu anlama becerilerini arttırmayı ve okul başarılarına yardımcı olmayı amaçlamaktayım.

Mukadder Ö. photo

Mukadder Ö.

21.01.2022

Türkçe Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Ben Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezunum. öğrencilik yıllarımda da özel ders vermekteydim. ve halen vermeye devam ediyorum. özel kurumlarda da YKS ve LGS hazırlık artı 4. 5. 6. 7. 8. ve 10.11. 12. sınıflara ders vermekteyim alanım hem Türkçe ve Edebiyat hem de Sosyal bilgiler ve...

Dilan D. photo

Dilan D.

29.11.2022

Türkçe Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Merhaba. Meslekte 5.seneme girmiş bulunmaktayım. Sınıf dersleri , birebir koçluk,birebir LGS hazırlık süreci takip ve programi yapmaktayım.

Yüksel H. photo

Yüksel H.

27.09.2021

Türkçe Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yirmi beş yıllık tecrübe sahibiyim. Gerek yüz yüze gerek online ders vermekteyim.

Esra G. photo

Esra G.

24.08.2023

Türkçe Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Türkçe dersiyle alakalı tüm dilbilgisi konuları paragraf sorularına yönelik, okuduğunu anlama üzerine çalışma yapılmaktadır.

Emel Y. photo

Emel Y.

23.12.2017

Türkçe Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Milli Eğitim Bakanlığinda 15 yıldır Türk Dili ve Edebiyati ogretmenliği yapmaktayim. Dersahane ve ozel ders tecrubesine de sahibim.

Erdal T. photo

Erdal T.

24.07.2021

Türkçe Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Bolu - Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. Türkçe dersi Milli Eğitim İlköğretim müfredatına ve Ders kazanımlarına hakimim. Türkçe dersi için gerekli dört temel beceriye (konuşma-yazma-okuma-dinleme) hakimim. İlkokul ve ortaokulda 3 yıl ücretli öğretmenlik yaptım. Özel...

Şevval Y. photo

Şevval Y.

02.10.2022

Türkçe Özel Ders · Güngören, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Özel kurumlarda Türkçe ve Edebiyat öğretmenliği yapıyorum. Çocuklarla iletişimim kuvvetli. Onları sıkmadan, anlayacakları şekilde konuları anlatıyorum ve seviyelerini görmek için küçük sınavlar yapıyorum.

Samet K. photo

Samet K.

14.09.2021

Türkçe Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Yeni sınav sisteminde eksikliklerini gidermek istiyorsan doğru tercihtesin. zevkli eğlenceli öğretici bir çalışma için sizlerleyim.

Semiye Ö. photo

Semiye Ö.

07.09.2018

Türkçe Özel Ders · Avcılar, İstanbul

İLKOKUL DERSLERİNE YARDIMCI VEYA TAKVİYE AMAÇLI TÜRKÇE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. 18 YILLIK İLKOKUL ÖĞRETMENİYİM. MESLEĞİMİ VE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM.

Derya Ç. photo

Derya Ç.

05.12.2021

Türkçe Özel Ders · Pendik, İstanbul

Türkçe öğretmeniyim.LGS sınavına öğrenci hazırlıyorum.Aynı zamanda ,,,.sınıflara da Türkçe özel dersi veriyorum.Kolejlerde görev yapıyorum.Anlayarak hızlı okuma dersleri veriyorum.Türkçesi zayıf yabancılara Türkçelerini ilerletebilmeleri için özel ders veriyorum. ,,,. Sınıflara Türkçe online...

Selen V. photo

Selen V.

12.06.2023

Türkçe Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Eğer dünyada bir kişi birisi başarabilirse, herkes bunu başarabilir. Önemli olan doğru kılavuzu bulmaktır. Ortaöğretim takviye ve lise için biyoloji tarih Türkçe olmak üzere online ders veriyorum dilerseniz sınava hazırlık ya da konu anlatımı gibi. Ayrıca zorlu eğitim döneminizde önümüze çıkacak...

Seyda U. photo

Seyda U.

07.12.2022

Türkçe Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

8yıldır Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği yapıyorum .MEB de görev yapıyorum .üniversiteyi bölüm 3.lüğü ile bitirdim .daha önce özel ders deneyimi ve dersane deneyimim oldu .öğrenci psikolojisini de anlayarak onlara hitap ederek konu anlatimlarimi tamamliyorum .

Metin T. photo

Metin T.

27.08.2023

Türkçe Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

18 yıllık Türk Dili ve Edebiyatı /Türkçe öğretmeniyim.Yabancılara gerek konuşma gerek dil bilgisi öğretiminde deneyimliyim.

Ferit İ. photo

Ferit İ.

29.10.2022

Türkçe Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

Ben 15 yıllık öğretmenim, şu an MEB’te çalışıyorum. 10 yıldan fazla dershane ve kolejlerde çalıştım. Öğrencilerimden Türkiye derecesi çıkartan da oldu; disiplinli, programlı, hedef içerikli çalışan biriyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Türkçe Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Türkçe Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Türkçe Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Türkçe Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Türkçe Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Türkçe Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Türkçe Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Türkçe Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Türkçe Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl