En İyi 10 İstanbul Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 319 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mustafa Kaan Kalkavan

Mustafa Kaan Kalkavan

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
2017 yılından itibaren dijital reklam ve web üzerine olan Ecomedya Reklam Hizmetleri'nin kurucu başkanlığını yapmaktayım. Faaliyet gösterdiğimiz Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Tasarımları, Web Sitesi, App Yazılım, İtibar Yönetimi, Video Kurgu & Montaj, SEO ve SEM üzerine çalışmalarımıza devam etmek ile birlikte üstün referanslarımız ile müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.
Cengiz Bağrıyanık

Cengiz Bağrıyanık

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Kurumsal, Emlak, Kişisel, E-Ticaret, Rent a Car gibi siteleri "Profesyonel" şekilde hızlıca yapıp teslim ediyoruz.
Mert Kerem Demircan

Mert Kerem Demircan

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul
Merhabalar. Reklamcılık lisans ve yüksek lisans mezunuyum. İşim gücüm dijital diyor; sizleri de arzu ettiğiniz noktaya taşımak için sabırsızlıkla, tanışacağımız günü bekliyorum.
İsmail Konuşkan

İsmail Konuşkan

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Dijital medya ve pazarlama, SEO SEM, E-ticaret yönetimi, google ads danışmanlığı yapmakta ve yazılım fabrikasında kurumsal şirketlere hizmet vermekteyim
Barış Sarak

Barış Sarak

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2010 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimiz için daha fazla bütçeyle kullanıcı kazanmak değil, etkileşim oranını arttırarak daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Social Republic te kreatifler, y
3,14 Media Agency

3,14 Media Agency

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
İşletme profilleriniz günümüz şartlarında ilk dikkat edilen konudur. Profosyenel bir bakış açısıyla kulanılan tüm sosyal medya hesaplarınız ile ilgilenilmeli kitleye ulaşılmalıdır. Bizler elde ettiğimiz tecrübeler doğrultusunda ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşıp ilgili ürün, hizmetlerinizin daha fazla kitleye ulaşması için çalışmaya hazırız.
Hüma Dijital Ajans

Hüma Dijital Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Günümüzde sosyal medya hayatımızın merkezi konuma geldi. Güncel hayatımızı, sosyal mecralara taşıyıp, günlük yaşantımıza bu çerçeve içerisinde devam ederken, yaptığımız tüm işleri sosyal medya aracılığı ile sergilemekte günümüz teknolojisini oldukça interaktif bir biçimde kullandığımızın göstergesidir. Hüma Dijital Ajans sizler için: sosyal mecralarda, markanız adına dijital çözümler ve pazarlama faaliyetleri sunarak karşınıza çıkıyor. Markanızı ön plana çıkarmak adına doğru stratejiler ile
Ayşe Akyol

Ayşe Akyol

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBI mezunuyum. Mevcutta çalıştığım şirketin sosyal medya stratejisi, dijital parlama gibi tüm marketing faaliyetlerini planlamaktayım. Sizin de sosyal medyanıza bir renk getirmek için buradayım.
Dijitalbox

Dijitalbox

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Başakşehir, İstanbul
Dijital Reklamda Funnel, Box, Pixel Devrimi . Dijital reklamda %5 geri dönüş iyi sayılan bir oran iken Funnel, Box, Pixel Devrimleri ile bu geri dönüş oranı %40′lara yükseldi Tam 8 Kat Artış Nasıl Yaptığımızı WebSitelerimizde anlatıyoruz. SEO ve Marka Bilinirliğiniz olmadan Satışlarınızın Nasıl 8 Kat Artacağını Öğrenmek İstiyorsanız bizimle irtibata geçin.
Serdar Çulcuoğlu

Serdar Çulcuoğlu

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çekmeköy, İstanbul
Dijital Tasarım Ve Görsel içerik üretimi ile ilgili olarak bir çok ulusal ve bölgesel markalar ile çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayhan Öcal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   12/09/2020

İletişime önem veren bir şirket olarak aradığımızı bulduk diyebilirim. İşbirliği ve iletişim becerisi ile beklentilerimizi hızlıca anlaması çözümü kolaylaştırdı. SOSYAL medya yönetimi hizmeti arayan tüm dostlara tavsiye ediyoruz.

         
Emrah Beyan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   27/08/2020

Konuştuğumuz ilk andan itibaren alanına hakimiyeti ve dürüst ticari duruşunu hissettim. Profesyonel sözleşme ile ile başladığımız işi çok kısa süre içerisinde de teslim ettiler. Bu süre zarfında telefon, mail, mesajlaşma ile hep ulaşılabilirlerdi. Profesyonel bir web sayfası istiyorsanız tavsiye ederim.

         
Mert Kerem Demircan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   29/07/2020

İş birliği ve iletişimi oldukça başarılı. Kendisine bu yolda verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum.

         
Mehmet Emre Ok
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   23/07/2020

Kadir Bey den çok memnun kaldım. Müşteri ile iletişim odaklı,disiplinli. Sosyal Medyam ilk günden itibaren gözle görülür biçimde değişti. Tereddüt etmeden çalışmanızı öneririm.

         
Renas Doğan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   18/07/2020

İletişim becerisi yüksek, işine oldukça hakim bir profesyonel. Bu alanda Yüksek Lisans yapmış olması da ne kadar mükemmeliyetçi olduğunu gösteriyor. Sektördeki bilgisine beni ikna etti, umarım herkes faydalanır bilgisinden.

         
Atila Tengilimoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   12/06/2020

Çok kişi ile görüştüm görüştüğüm insanlar içinde en çok güven veren oldu. Şuan çalışıyoruz yanılmamışım . Çok teşekkür ederim

         
Halit Parmak
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   09/06/2020

Aylin hnm. Çok ilgili ve güven veriyor.Yaptığı işler ve referansları oldukça tatmin edici.İşletmemize değer katacağına güvenimiz tam.İşine hakim biri olduğunu ilk görüşmemizde hissettirdi.Armut uygulamasına da çok teşekkürler...

         
Meric D
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   08/06/2020

Ömer Bey konuya çok hakim, onu seçmeden önce. diğer teklif verenlerle de görüşmüştüm ancak en içime sinen kişi Ömer bey oldu her şeyi açıkladı tüm sorularımı yanıtladı ki benim sorularım hiç. bitmez :D Şu anda kendiyse birlikte yol almaya başladık bile gidişattan çok memnunum. Konuya hakim bir sosyal medya uzmanıyla çalışmak istiyorsanız arayıp görüşün zaten ikna olursunuz :D

Popüler Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Bölgeleri
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz