En İyi 10 İstanbul Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 2.050 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sosyalgı

Sosyalgı

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Sosyalgı 2009 yılından beri hizmet sektöründe başarılı işler yapan bir sosyal medya ve dijital medya ajansıdır. Dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim olmaya çalışır ve takiptedir. Kurumlardan iş almaz, kurum çalışanı olma mantığını hedef edinir. Sosyalgı; önce dinler, ardından düşünür ve üretir, sonra uygular ve sonucu analiz eder. Disiplinli ve verimli çalışır. Sosyalgı ekiptir; işini seven, okuyan ve yeniyi takip eden bir ekip. Sosyalgı der ki: Algı her şeydir ve yönetilir.
3,14 Media A.

3,14 Media A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
İşletme profilleriniz günümüz şartlarında ilk dikkat edilen konudur. Profosyenel bir bakış açısıyla kulanılan tüm sosyal medya hesaplarınız ile ilgilenilmeli kitleye ulaşılmalıdır. Bizler elde ettiğimiz tecrübeler doğrultusunda ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşıp ilgili ürün, hizmetlerinizin daha fazla kitleye ulaşması için çalışmaya hazırız.
Barış S.

Barış S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2010 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimiz için daha fazla bütçeyle kullanıcı kazanmak değil, etkileşim oranını arttırarak daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Social Republic te kreatifler, y
Buse Ç.

Buse Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Küçükçekmece, İstanbul
RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKMAK,DAHA KURUMSAL VE PROFESYONEL GÖRÜNMEK,DOĞRU KİTLELERE ULAŞMAK VE DOĞRU REKLAM STRATEJİLERİYLE GELİRİNİZİ ARTTIRMAK İSTİYORSANIZ SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM. HİZMETLERİM HAKKINDA; -Web Tasarım -Sosyal medya yönetimi -Afiş,Broşür,Logo,Menü,Katolog.. -Youtube video çekimi ve Montaj -Grafik Tasarım -Kısa Film -Profesyönel düseyde müşteri ilişkisi kurma -Dijital Pazarlama -Sosyal Medya Reklam Yönetimi İNSTAGRAMDAKİ ŞAHIS HESABIM : @busenilcetin
Elif I.

Elif I.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Üsküdar, İstanbul
NELER YAPABİLİRİM? Sosyal medya hesaplarını oluşturma, yönetme Sosyal medya reklamlarını oluşturma ve yönetme Markanıza özel etkinlik, anket ve bilgiler oluşturarak bu bilgileri sosyal medya kullanıcıları ile paylaşmak, Sosyal medya hesapları için sayfa ve görsel tasarımlarını oluşturma, içerik üretme Sosyal medya hesaplarındaki yorum ve beğenilere geri dönüş yaparak cevap verme ve bunların raporunu hazırlama, Markanın güncel kalmasını sağlamak için sürekli araştırmak, yeni
Yavuz Selim Ç.

Yavuz Selim Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar dijitalleşmeyen bir işletmenin pek güçlü olmadığı bu dönemde sana profesyonel bir hizmet sunmak istiyorum. Bağlı bulunduğum Agena Dijital ile bir çok işletme daha güçlü olmak için daha dijital dedi. Sen de hazırsan başlayalım.
Gp Group

Gp Group

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın Markanızın karakterine uygun sosyal medya stratejileri geliştiriyoruz. Raporlar ve analizlerle hem kendi markanızın hem de rakiplerinizin sosyal medyadaki konumunu daha net görmenizi sağlıyoruz. Sosyal Medyada Neler Var? Hesap Yönetimi Raporlama Dijital PR Marka Bilinirliği Erişim Sağlama Trafik ve Etkileşim Uygulama Yüklemeleri Video Görüntülemeleri Dönüşümler Potansiyel Müşteriler
Deniz T.

Deniz T.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Müşterilerimin hizmet verdikleri sektör ve lokasyona özel pazarlama, tanıtım ve satış stratejileri oluşturarak haftalık ve aylı planlama yapıyorum.
-

-

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
5 senedir sosyal medya yönetimi sosyal medya danışmanlığı yapıyor ve özellikle teknoloji ve sanayiide faaliyet gösteren firmaların dijital dönüşüm süreçlerini yönetiyorum. Amatör bir ruhla çalışacak profesyonel bir sosyal medya yöneticisi arıyorsanız tanışalım.
Furkan Y.

Furkan Y.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Üsküdar, İstanbul
Freelance olarak çalışmaktayım home ofis tarzında ilerliyorum şuan öğrenciyim son senem yaptığım işlerde başarılıyım ve iddalıyım . sosyal medya yönetiminde iyiyim markaya özel reklam tasarımları kampanya tasarımları her sorunda anında çözüm
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz Atalay
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   13/01/2020

Instagram işletme hesabım ile ilgili uzun süredir bir reklam sorunum vardı, Toprak Bey çok kısa bir süre içerisinde çözüne ulaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Muhittin Ünal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   13/01/2020

Bihter hanımın iletişimi süper, hızlı. Yapmak istenileni anlayıp uyguluyor. Çok memnun kaldım. Kesinlikle birdaha benzer işim olursa yine çalışmak isterim kendisiyle.

         
Miray Şengül
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   18/12/2019

İş tam istediğim gibi ve istediğim tarihte yapıp teslim edildi. Özenle çalışmış. Oldukça memnun kaldım.

         
Hatice Göker
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/12/2019

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldım çok memnun kaldım. İsteklerimi dikkate aldı bunun yanı sıra doğru yerlerde doğru bilgilendirme yaparak bir üst seviyeye taşıdı. Kendisine teşekkür ederiz .

         
Yunus Vural
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/11/2019

Hızlı ve başarılı çözüm için teşekkür ediyoruz. Uzun soluklu bir çalışmanın başlangıcını yapmış olduk.

         
Mehmet TEK
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/10/2019

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım . İlgi ,alaka ve İletişim gayet güzel . Sosyal medya hesaplarımı yönetmeye başladılar. Şimdilik iyi gidiyor. Kendi işi gibi sahiplenen bir ekip. Teşekkürler .

         
Barış Kılıççıoğlu
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/08/2019

Çok ilgili ve kibar bir arkadaşımız kendisine teşekkür ediyorum bana bu süreçte destek olduğu için 👍

         
Seçkin Özden
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   19/07/2019

Sercan Bey çok donanımlı ve bütün olaya hakim, sorduğum her türlü soruyu bütün birikimi ile cevapladı. Yaşı çok genç olmasına rağmen gayet tecrübeli, prensip sahibi ve profesyonel ama bir o kadar da samimi. Kendisiyle anlaştık ve çalışmaya başladık. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlçe İlçe Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz