En İyi 10 İstanbul Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 289 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ayhan Y.

Ayhan Y.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Aşağıda aldığım eğitimler bulunmaktadır. İleri Seviye Seo Eğitimi Pazarlama Stratejiler ve Google Ads Eğitimi İleri Seviye Facebook Reklam Yönetimi Eğitimi Oyunlaştırma Eğitimi Müşteri Deneyimi Eğitimi
Kardelen  S.

Kardelen S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Pek çok topluluk veya bireye ait şirkete tüm mecralar için sosyal medya hizmeti verdim ve ajanslarda SEO, Google arama optimizasyonu veya metin yazarlığı alanlarında da çalıştım. Reklam ve sosyal medyanın hem yaratıcı hem de strateji tarafında yer aldım ve danışmanlık da yapıyorum. Freelance çalışma şekline de oldukça hakimim, hali hazırda aktif olarak çalıştığım pek çok kişi ve kurum var. Birlikte çalıştığım şahıs veya topluluklarda sosyal medya aracılığıyla hassasiyetle ve enerjik bir dille
Barış S.

Barış S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2010 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimiz için daha fazla bütçeyle kullanıcı kazanmak değil, etkileşim oranını arttırarak daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Social Republic te kreatifler, y
Sosyalgı

Sosyalgı

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Sosyalgı 2009 yılından beri hizmet sektöründe başarılı işler yapan bir sosyal medya ve dijital medya ajansıdır. Dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim olmaya çalışır ve takiptedir. Kurumlardan iş almaz, kurum çalışanı olma mantığını hedef edinir. Sosyalgı; önce dinler, ardından düşünür ve üretir, sonra uygular ve sonucu analiz eder. Disiplinli ve verimli çalışır. Sosyalgı ekiptir; işini seven, okuyan ve yeniyi takip eden bir ekip. Sosyalgı der ki: Algı her şeydir ve yönetilir.
Esra Ç.

Esra Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Eyüp, İstanbul
Işinizi internete taşımanıza yardımcı olurum. özellikle instagram için güçlü bir profil oluşturma ve satışlar için tanıtım yapma gibi işlerde destek olurum. lokasyon uygun ise ürünleri fotoğraflayıp profil oluşturabilirim.danışmanlık için ulaşabilirsiniz.
Bahar Ö.

Bahar Ö.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Seyahat dikeyinde Instagram hesabım ve kendi blogumu başarılı bir noktaya getirdikten sonra pekçok farklı sektörden işletmelerin sosyal medya hesaplarını yönettim ve büyüttüm. Sizin hesaplarınızda da markanızın/işletmenizin hedeflerine ve ihtiaçlarına göre en doğru stratejiyi belirleyerek hizmet vereceğim. Ayrıca dijital pazarlama ve marka yönetimi de yapmaktayım. 7/24 yazılı iletişim desteği ile markanızın/işletmenizin her zaman yanındayım.
Buse Ç.

Buse Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKMAK,DAHA KURUMSAL VE PROFESYONEL GÖRÜNMEK,DOĞRU KİTLELERE ULAŞMAK VE DOĞRU REKLAM STRATEJİLERİYLE GELİRİNİZİ ARTTIRMAK İSTİYORSANIZ SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM. HİZMETLERİM HAKKINDA; -Web Tasarım -Sosyal medya yönetimi -Afiş,Broşür,Logo,Menü,Katolog. -Youtube video çekimi ve Montaj -Grafik Tasarım -Kısa Film -Profesyönel düseyde müşteri ilişkisi kurma -Dijital Pazarlama -Sosyal Medya Reklam Yönetimi İNSTAGRAMDAKİ ŞAHIS HESABIM : @busenilcetin
3,14 Media A.

3,14 Media A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Beşiktaş, İstanbul
İşletme profilleriniz günümüz şartlarında ilk dikkat edilen konudur. Profosyenel bir bakış açısıyla kulanılan tüm sosyal medya hesaplarınız ile ilgilenilmeli kitleye ulaşılmalıdır. Bizler elde ettiğimiz tecrübeler doğrultusunda ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşıp ilgili ürün, hizmetlerinizin daha fazla kitleye ulaşması için çalışmaya hazırız.
Featdoor Digital Marketing Agency

Featdoor Digital Marketing Agency

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Google partner ajansı olarak kusursuz müşteri memnuniyeti ile sektör lideri olma yolunda emin adımlardayız. Featdoor fark yaratır.
Dogukan U.

Dogukan U.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Başakşehir, İstanbul
En dogru sekilde en dogru kisilere ve en uygun butceyle reklaminizi ve sponsor calismalari yapiyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Meric D
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   08/06/2020

Ömer Bey konuya çok hakim, onu seçmeden önce. diğer teklif verenlerle de görüşmüştüm ancak en içime sinen kişi Ömer bey oldu her şeyi açıkladı tüm sorularımı yanıtladı ki benim sorularım hiç. bitmez :D Şu anda kendiyse birlikte yol almaya başladık bile gidişattan çok memnunum. Konuya hakim bir sosyal medya uzmanıyla çalışmak istiyorsanız arayıp görüşün zaten ikna olursunuz :D

         
İbrahim Yaman
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   07/06/2020

Aylin hanım gerçekten bir Profosyonel ve yetenekli birisi, uygun fiyat ve danışmanlık alanımda uzman bir işi bitirici sonuna kadar güvenebilirsiniz...

         
İbrahim Altınay
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   05/06/2020

3,14 Media Agency ekibi ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler soncunda dijital vitrinimizi onlara emanet ettik.Ekibin enerjisi, hızı muhteşem. Hepinize teşekkür ederiz.

         
Beste Varol
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   24/05/2020

Kardelen hanım tüm isteklerinizi göz önünde bulundurarak size en iyi sonuçları vermektedir. Çok memnun kaldım. Yola devam.

         
İlkay Şirin
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/05/2020

Volkan beyin profesyonel yaklaşımı ve net diyaloğu ile kısa sürede ne istediğimizi birlikte karar verdik . Digimapp yönetim ve çalışanlarına teşekkür ederiz .

         
Görkem Çetintaş
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   02/05/2020

Barış Beyle ikinci kez çalışma şansına sahip oldum. Profesyonel ve çalışkan tutumuyla sosyal mecralarda en güvenilir destekçimdir kendisi. Teşekkür ederim.

         
Gamze B.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   06/04/2020

Oldukça ilgili ve üretken bir ekip. Güzel bir işbirliği başlatmış olduk, umarım uzun yıllar büyüyerek devam eder. Kendilerine teşekkür ederim şimdiden.

         
Osman Cengiz Cengiz
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   17/02/2020

Aylin hanım işini çok iyi bilen bir sosyal medya uzmanı. Hassas ve detaycı... Onunla uzun bir süre çalışacağımızı tahmin ediyorum. Çok teşekkürler. :)

Popüler Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Bölgeleri
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz