Hizmet Ver

4 İstanbul SPSS Analizi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 280 SPSS Danışmanı hizmet vermeye hazır.

SPSS Analizi

En İyi 10 İstanbul SPSS Danışmanı

Cansu B. photo

Cansu B.

09.05.2020

SPSS Analizi · Beykoz, İstanbul

Merhaba, Lisansımı Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünde, Yüksek Lisansımı Galatarasay Üniversitesi Finansal Ekonomi bölümünde tamamladım. SPSS üzerine uygulamalı veri madenciliği eğitimleri aldım. Veri girişinden, her türlü analiz, makale çalışmaları, danışmanlık ve eğitim konularına...

Barkın B. photo

Barkın B.

05.08.2019

SPSS Analizi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Lisans (Uluslararası Ticaret) ve İstanbul Üniversitesi Lisans (İşletme & İktisat) mezunuyum, Yaklaşık 10 yıldır birçok farklı programlama dilini ve paket programı farklı akademik alanlarda ve özel sektörde kullanmaktayım. Aktif olarak SPSS, Amos, Stata ve...

Mustafa Saygın photo

Mustafa Saygın

12.10.2021

SPSS Analizi · Sancaktepe, İstanbul

Türkiye'deki araştırma sektöründe 5 yıla varan istatistiksel analizi ve raporlama deneyimine sahibim. Ayrıca bu alanda hali hazırda doktora eğitimine devam etmekteyim. Her türlü istatistiksel analizi yaparak, isteğe uygun şekilde raporlayabilirim.

Selim Bey photo

Selim Bey

27.09.2021

SPSS Analizi · Ümraniye, İstanbul

Özellikle sağlık alanı olmak üzere her türlü bilim dalında istatistik analizi yapılır. Özellikle MAKALE ve TEZ çalışmalarında profesyonel istatistik hizmeti vermekteyim. Yüzlerce çalışmanın istatistik analizini yaptım, ilk isim Pubmed ve google schoolarda onlarca makalem mevcuttur.

Pınar Kahraman photo

Pınar Kahraman

02.09.2021

SPSS Analizi · Kadıköy, İstanbul

5 yıldır yüksek lisans ve doktora tezleri için SPSS analizleri yapmaktayım. Öğretim görevlisiyim.

Hilal Cetin photo

Hilal Cetin

30.09.2021

SPSS Analizi · Pendik, İstanbul

Tıbbi istatistik hazırlıyorum. Şu ana kadar kendi ablam da dahil bir çok tıp öğrencisi ile çalıştım.

Alfa İstatistik photo

Alfa İstatistik

14.05.2020

SPSS Analizi · Kadıköy, İstanbul

Çalışmanızın amacı ve hipotezleri doğrultusunda doğru istatistiksel yöntemler ile analizlerinizin yapılması ve analiz sonuçlarının grafik ve tablolar ile desteklenerek raporlaştırılması konusunda sizlere destek sağlamaktayız. Hipotez Testleri Geçerlik ve Güvenirlik Analizi...

Spss Analizi photo

Spss Analizi

18.03.2020

SPSS Analizi · Şişli, İstanbul

Araştıramalar için SPSS veri analizi yapmaktayız. Özellikle uzmanlık dalımız olan , Psikoloji (Klinik Psikoloji), Aile Danışmanlığı, vb. gibi bölümler olmak üzere sosyoloji, işletme, iktisat, vb. gibi bölümlerde de çalışmalar yapmaktayız. Analiz çalışmalarımızda kendimize literatür desteği...

Ceren Önder photo

Ceren Önder

29.06.2021

SPSS Analizi · Maltepe, İstanbul

Merhaba, Uzun süredir, tıp fakültesi öğrencilerinin araştırma çalışmaları, tıbbi istatistik, makale yazımı, kanıta dayalı tıp derslerinde aktif bir eğitici olarak görev yapmaktayım Sağlık alanındaki niceliksel ve niteliksel araştırmalarınız için spss ve atlas.ti programları kapsamında; çalışma...

Ayşe Oge photo

Ayşe Oge

12.01.2020

SPSS Analizi · Ümraniye, İstanbul

İstatistik menuzuyum, yüksek lisansım endüstri mühendisliği. Analiz, spss analiz, raporlama, proje analizi ve sunumları konusunda fazlasıyla deneyimliyim. Ayrıca özel derste veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul SPSS Analizi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul SPSS Analizi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul SPSS Analizi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

SPSS Analizi için İstanbul içinde toplam 280 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 334 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,158 kişi İstanbul SPSS Analizi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde SPSS Analizi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! SPSS Analizi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- SPSS Analizi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  SPSS Analizi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. SPSS Analizi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin SPSS Analizi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- SPSS Analizi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta SPSS Analizi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta SPSS Analizi fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl