Hizmet Ver
Sunum Hazırlama

4 İstanbul Sunum Hazırlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 329 Sunum Hazırlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

İstanbul Sunum Hazırlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 329 Sunum Hazırlama Uzmanı, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 97 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 404 kişi İstanbul Sunum Hazırlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Sunum Hazırlama Uzmanı

İnan T. photo

İnan T.

26.01.2020

Sunum Hazırlama · Kadıköy, İstanbul

ÖNEMLİ NOT: KORONAVIRUS tedbirleri kapsamında bu dönemde uzaktan canlı eğitimle ders yapıyoruz. Bireysel, grup olarak veya kurumsal, uzaktan eğitim yapıyoruz. Evinizden çıkmadan, uzaktan eğitimle kendinizi geliştirip, bu süreci kendinizi için verimli hale getirebilirsiniz. Ben İnan TUNÇ,...

Shamsi A. photo

Shamsi A.

02.12.2021

Sunum Hazırlama · Bakırköy, İstanbul

Merhaba. Uzun yıllar yurt dışında bankacılık, KOBİ danışmanlığı, raporlama ve proje yönetimi ile ilgili pozisyonlarda çalıştım. Çok iyi power point sunumu hazırlama yeteneğine sahipim.

Ayşenur A. photo

Ayşenur A.

25.07.2022

Sunum Hazırlama · Üsküdar, İstanbul

Office programları üzerine aldığım eğitim ve iki yıl boyunca Doğan Holding bünyesinde bu eğitimi destekleyecek bir çalışma sağladığım için toplantılarınız için sunum hazırlama başta olmak üzere her alanda yardımcı olabilirim.

Onur D. photo

Onur D.

25.02.2021

Sunum Hazırlama · Kadıköy, İstanbul

Merhaba Ben; Edip Onur Dikmen 15 yıllık tasarım deneyimine sahip tam zamanlı bir grafik tasarımcı, sanat yönetmeni ve pazarlama uzmanıyım. Her zaman yeni projeler öneren, kendi fikirlerini paylaşmayı seven, çözüm odaklı, girişimci biriyim. Bugüne kadar 400'den fazla müşteriye Markalama, Logo...

Betül Ş. photo

Betül Ş.

28.09.2018

Sunum Hazırlama · Beykoz, İstanbul

Belirtilecek spesifik konular doğrultusunda, sunum nasıl hazırlanır, nasıl daha etkili, yaratıcı sunum yapılır, hangi programlar kullanılır gibi tüm spesifik soruların anlatımı ile birlikte istenildiği takdirde ilgili sunum dosyasının tarafımca hazırlanması ve nasıl sunulacağına dair eğitimin...

Hilal K. photo

Hilal K.

19.10.2021

Sunum Hazırlama · Bakırköy, İstanbul

Daha önceden Çin'in Türkiye'deki en büyük firmalarından birinin Dubai için tanıtım sunumlarını hazırlıyordum. Sunum, şirket tanıtımı, cihaz tanıtımı vs. için ulaşabilirsiniz. (Önceki sunumlarımdan görseller eklemem şirket bünyesince yasak olduğu için sadece grafik olarak bir örnek koydum.)

Tolga B. photo

Tolga B.

19.12.2020

Sunum Hazırlama · Maltepe, İstanbul

Powerpoint veya google slides üzerinden taslaklar oluşturup, animasyonlu sunumlar hazırlayabilirim. Freelance olarak pazarlama üzerinde çalıştım ve çok fazla sunum yaptım. Sunum hazırlama ve sunum yapma teknikleri üzerine eğitimler verebilirim.

Elfi C. photo

Elfi C.

11.05.2020

Sunum Hazırlama · Ataşehir, İstanbul

Boğaziçi işletme mezunuyum. On iki yildir iş hayatinda tamami uluslararasi şirketlerde sayısız profesyonel sunumlar hazirladım. İçeriği siz sagladiginiz durumda istediğiniz nitelikte sunum hazırlayabilirim, görsel materyaller ve animasyonlar ile destekleyebilirim.

Kaan A. photo

Kaan A.

30.05.2020

Sunum Hazırlama · Beylikdüzü, İstanbul

Profesyonel iş hayatımda hazırladığım sunumlarla bu zamana kadar hep fark yarattım. Öğrendiğim tekniklerini sizlerle paylaşabilirim.

Nisa S. photo

Nisa S.

20.10.2021

Sunum Hazırlama · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar :) 1 senelik Endüstri Mühendisiyim. Üniversite yıllarım boyunca çokça sunum hazırlamış ve sunmuş biri olarak bu işten çok keyif alıyorum. Estetik zevkime ve genel kültürüme güveniyorum. Birçok konuda sunumlarınızı hazırlayabilirim :) Ayrıca Türkçe ya da İngilizce fark etmez :)

Damla A. photo

Damla A.

20.07.2022

Sunum Hazırlama · Tuzla, İstanbul

Keynote, Canva, PowerPoint, Adobe Spark Post, In Design ileri seviye kullanımına ve Photoshop & Illustrator orta seviye kullanıma hakimim. Sunum dışında sosyal medya gönderileri hazırlıyorum.

Mustafa Ç. photo

Mustafa Ç.

27.04.2020

Sunum Hazırlama · Maltepe, İstanbul

Özel bir şirkette bütçe ve finansal raporlama görevlisi olarak çalışmaktayım. İşim gereği Excel ve PowerPoint uygulamalarına oldukça hakimim. PowerPoint üzerinde yapılması gereken her türlü çalışmada sizlere yardımcı olabilirim.

İzel Zeynep Y. photo

İzel Zeynep Y.

08.02.2022

Sunum Hazırlama · Ataşehir, İstanbul

Öğrenciyim ve harçlık çıkarmak için her türlü powerpoint sunumu hazırlayabilirim.

Kayhan K. photo

Kayhan K.

06.04.2022

Sunum Hazırlama · Kartal, İstanbul

-Veri Girişi ve Excell'de Projelerinizi yapabilirim. -Türkçe dilinde video, ses ve metin dosyalarınızı yazım ve imla kurallarına uygun olarak Word dosyasına aktarabilirim. -İş başvurularınızda size yardımcı olabilecek özgeçmiş ve cv çalışmalarınızı yapabilirim.

Alican A. photo

Alican A.

10.06.2020

Sunum Hazırlama · Maltepe, İstanbul

Her sektör için gerekli bilgiler paylaşıldığı sürece sunum hazırlanabilmektedir.

Melisa Ş. photo

Melisa Ş.

11.12.2020

Sunum Hazırlama · Maltepe, İstanbul

İstediğiniz konuda belirli bir ücret karşılığında zengin içerikli sunum hazırlayarak zaman kazanmanıza yardımcı olabilirim

Gizem Ç. photo

Gizem Ç.

05.06.2020

Sunum Hazırlama · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar, Acilen profesyonel ve özenli bir sunuma ya da broşüre mi ihtiyacınız var?Kısa sürede profesyonel sunum ve broşür hizmeti için buradayım. Ben Gizem. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler&Tanıtım ve Psikoloji son sınıf öğrencisiyim. PR öğrencisi olduğum için düzenli olarak...

Zeynep Selin K. photo

Zeynep Selin K.

27.01.2021

Sunum Hazırlama · Maltepe, İstanbul

Word ve powerpoint üzerine aldığım bilgisayar dersi sayesinde isteğinize uygun içerikte grafik, metin düzenlemeleri ve görsellerle dizayn edilmiş sunumları sizlerin sunduğu konuya özel düzenleyip sunumunuzu en kaliteli içeriklerle yapabilirim

Gökhan C. photo

Gökhan C.

06.02.2021

Sunum Hazırlama · Tuzla, İstanbul

Çeviri, Tüm Office Programlarında Deneyimliyim ucuza çok iyi kalitede hizmet veriyorum.

Ece A. photo

Ece A.

07.12.2021

Sunum Hazırlama · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba, ben iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Okurken, hafta sonu yarı zamanlı çalışıyordum. Ancak zorluk yaşamaya başladığım için işi bıraktım. Daha sonra bu siteyi buldum ve küçüklüğümden beri ilgilendiğim sunum hazırlama ve düzenleme işini ek gelir elde etmek için...

Gökhan C. photo

Gökhan C.

06.02.2021

Sunum Hazırlama · Tuzla, İstanbul

Tüm office programlarında deneyimliyim her türlü işi çok iyi bir şekilde yapabilirm.

İbrahim K. photo

İbrahim K.

07.01.2021

Sunum Hazırlama · Pendik, İstanbul

Renk ve görsel seçimi iyi olan, dinleyici sıkmayacak şekilde sunumlarınıza yazı yazabilen kimse.

Mustafa Y. photo

Mustafa Y.

09.06.2019

Sunum Hazırlama · Bahçelievler, İstanbul

Kurumsal firmalar, start-uplar, öğrenciler için İngilizce veya Türkçe profesyonel sunum, video hazırlıyorum. Sunumlara isteğe göre animasyonlar, videolar, grafikler, metinler, görseller veya her türlü efekti ekliyorum. Kendimden bahsedecek olursam İstanbul da İngilizce mühendislik öğrenimi...

Ahmet K. photo

Ahmet K.

12.03.2022

Sunum Hazırlama · Şişli, İstanbul

Merhaba, Eğitim ve profesyonel iş yaşantınızda ihtiyacınız olan kaliteli sunumlar hazırlıyoruz. Bizimle çalışmak ister misiniz?

Emircan Ö. photo

Emircan Ö.

15.06.2021

Sunum Hazırlama · Beylikdüzü, İstanbul

Sunumu hazırlarken olabildiğince size danışırız. Sizin istediğiniz veya beğendiğiniz tarzda yapmaya özen gösteririz. Sunumlarımızı sadece iş sahibi olanlar için değil,öğrencilere de yapabiliriz. 1-2 günde teslim edilir. Memnun kalacağınızdan eminiz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Sunum Hazırlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Sunum Hazırlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sunum Hazırlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sunum Hazırlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sunum Hazırlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sunum Hazırlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sunum Hazırlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sunum Hazırlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sunum Hazırlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sunum Hazırlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sunum Hazırlama fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl