Hizmet Ver
Sunum Hazırlama

4 Sunum Hazırlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

550 Sunum Hazırlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Sunum Hazırlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sunum Hazırlama için toplam 550 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 179 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 742 kişi Sunum Hazırlama için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sunum Hazırlama Uzmanı

Oğulcan Fidancan photo

Oğulcan Fidancan

02.12.2021

Sunum Hazırlama · Çukurova, Adana

Sunumunuzu hazırlamanızda sizlere yardımcı olabilirim. 2 yıldır freelance olarak Akademik/Kurumsal sunumlar hazırlıyorum. Talep ettiğiniz sunumu en iyi şekilde hazırlayıp, istediğiniz tarihte sizlere ulaştıracağıma inanıyorum. -Önceliğim Müşteri Memnuniyeti -Modern Tasarım -Birden Fazla Taslak...

Özkan Kaplan photo

Özkan Kaplan

27.08.2021

Sunum Hazırlama · Seyhan, Adana

Powerpoint aracılığıyla okul ve iş için sizlerin istediği sunumları titiz bir çalışma ile hazırlayabilir ve sizlere güven çerçevesinde teslim edebilirim.

Eren Dündar photo

Eren Dündar

16.04.2022

Sunum Hazırlama · Seyhan, Adana

Çukurova üniversitesi tıbbi sekreterlik önlisans öğrencisiyim. 1 sene ofis programları dersi aldım. Excel PowerPoint world gibi hizmetlerde yardımcı olabilirim

İnan Tunç photo

İnan Tunç

26.01.2020

Sunum Hazırlama · Kadıköy, İstanbul

ÖNEMLİ NOT: KORONAVIRUS tedbirleri kapsamında bu dönemde uzaktan canlı eğitimle ders yapıyoruz. Bireysel, grup olarak veya kurumsal, uzaktan eğitim yapıyoruz. Evinizden çıkmadan, uzaktan eğitimle kendinizi geliştirip, bu süreci kendinizi için verimli hale getirebilirsiniz. Ben İnan TUNÇ,...

Onur Dikmen photo

Onur Dikmen

25.02.2021

Sunum Hazırlama · Kadıköy, İstanbul

Merhaba Ben; Edip Onur Dikmen 15 yıllık tasarım deneyimine sahip tam zamanlı bir grafik tasarımcı, sanat yönetmeni ve pazarlama uzmanıyım. Her zaman yeni projeler öneren, kendi fikirlerini paylaşmayı seven, çözüm odaklı, girişimci biriyim. Bugüne kadar 400'den fazla müşteriye Markalama, Logo...

Shamsi Afandizada photo

Shamsi Afandizada

02.12.2021

Sunum Hazırlama · Şişli, İstanbul

Merhaba. Uzun yıllar yurt dışında bankacılık, KOBİ danışmanlığı, raporlama ve proje yönetimi ile ilgili pozisyonlarda çalıştım. Çok iyi power point sunumu hazırlama yeteneğine sahipim.

Betül Şekeroğlu photo

Betül Şekeroğlu

28.09.2018

Sunum Hazırlama · Beykoz, İstanbul

Belirtilecek spesifik konular doğrultusunda, sunum nasıl hazırlanır, nasıl daha etkili, yaratıcı sunum yapılır, hangi programlar kullanılır gibi tüm spesifik soruların anlatımı ile birlikte istenildiği takdirde ilgili sunum dosyasının tarafımca hazırlanması ve nasıl sunulacağına dair eğitimin...

Ahmet Yaşar Erpolat photo

Ahmet Yaşar Erpolat

07.03.2022

Sunum Hazırlama · Bolu, Bolu

Ofis Programları ile ilgili her türlü ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz, kaliteli ve nitelikli eğitim alabilirsiniz. Günlerin, Ayların, Yılların hatta On yılların birikimi çalışmalarınızı Excell de birkaç sayfalık özet raporlara mı dönüştürmek istiyorsunuz ? O zaman doğru...

Zehra Demir photo

Zehra Demir

03.04.2022

Sunum Hazırlama · Tuzla, İstanbul

Merhabalar, Ben Fizyoterapist Zehra. Eğitim hayatımı 2021 yılında tamamladım. Şu anda bir Özel Eğitim Merkezinde çalışmaktayım. Aynı anda alanım üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Güncel bilgiler ile akademisyenlerinizin beklentisini karşılayacak sunumlarınıza yardımcı olmaya hazırım. Aynı...

Özgü Lina photo

Özgü Lina

12.06.2022

Sunum Hazırlama · Serdivan, Sakarya

Merhaba, Sunum hazırlama ve oluşturma konusunda profesyonel hizmet için siparişlerinizi bekliyor olacağız. Şimdiden siparişleriniz adına teşekkürler.

Funda Funda photo

Funda Funda

12.04.2022

Sunum Hazırlama · Atakum, Samsun

Kendi evimde çocuklarınıza mutlu ve huzurlu bir ortam sunarak bakımına destek olabilirim. Daha önceden profesyonel olarak 2 çocuk baktım ve 2 tane kendi kızımı büyüttüm. Evimizde 1 adet British shorthair dişi kedimiz var. Çok sakin ve uysal bir kedidir. Çocuklarla oynamaktan çok hoşlanır.

Berna Yaşar photo

Berna Yaşar

22.06.2022

Sunum Hazırlama · Tepebaşı, Eskişehir

Sunum hazırlama konusunda deneyimliyim. Okul ve iş hayatımda powerpoint sunumları hazırlıyorum.

Elefantus Film photo

Elefantus Film

25.08.2021

Sunum Hazırlama · Köyceğiz, Muğla

2015 yılında film yapımcılığıyla başlayan serüvenimizde, bizim ilham kaynağımız yeryüzünün en büyük, en güçlü, aynı zamanda en güzel canlılarından biri olan fillerdi. Onların hafızasını çıkış noktası olarak belirledik ve biz de insanların unutamayacağı anılarını daha da güçlendirmek ve hepsini...

Elfi Ceyhan photo

Elfi Ceyhan

11.05.2020

Sunum Hazırlama · Ataşehir, İstanbul

Boğaziçi işletme mezunuyum. On iki yildir iş hayatinda tamami uluslararasi şirketlerde sayısız profesyonel sunumlar hazirladım. İçeriği siz sagladiginiz durumda istediğiniz nitelikte sunum hazırlayabilirim, görsel materyaller ve animasyonlar ile destekleyebilirim.

Kübra Kalyoncu photo

Kübra Kalyoncu

23.01.2022

Sunum Hazırlama · Çorlu, Tekirdağ

Merhaba, mimarlık öğrencisiyim ek olarak sunum hazırlamayı seven birisi oldugum için bunu yapmak istiyorum. Sizin için Power point sunumu hazırlayabilirim, ayrı olarak photoshop'dan pafta yaptığımda oldu bu yüzden yapabilirim.

Kaan Akyel photo

Kaan Akyel

30.05.2020

Sunum Hazırlama · Beylikdüzü, İstanbul

Profesyonel iş hayatımda hazırladığım sunumlarla bu zamana kadar hep fark yarattım. Öğrendiğim tekniklerini sizlerle paylaşabilirim.

Nisa Sara photo

Nisa Sara

20.10.2021

Sunum Hazırlama · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar :) 1 senelik Endüstri Mühendisiyim. Üniversite yıllarım boyunca çokça sunum hazırlamış ve sunmuş biri olarak bu işten çok keyif alıyorum. Estetik zevkime ve genel kültürüme güveniyorum. Birçok konuda sunumlarınızı hazırlayabilirim :) Ayrıca Türkçe ya da İngilizce fark etmez :)

Harun Çıplak photo

Harun Çıplak

26.10.2021

Sunum Hazırlama · Şehzadeler, Manisa

Ders sunumları hazırlama, düğün için slayt hazırlama vb. işlerde sunum hazırlama

Mahmut Haykır photo

Mahmut Haykır

23.06.2022

Sunum Hazırlama · Pendik, İstanbul

Lütfen Sipariş Vermeden önce Mesajda benimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınızı bilmek benim için en önemli şey. İş/Eğitim/Pazarlama/tanıtım Üst düzey görsellerle son derece özelleştirilmiş tasarım. Sunum özelliklerim nelerdir? *müşteri için sıfırdan Özel Tasarım Şablonu. *Premium Lisanslı...

Fatmanur Yılmaz photo

Fatmanur Yılmaz

03.03.2021

Sunum Hazırlama · Selçuklu, Konya

Microsoft Word, PowerPoint, PhotoShop programları üzerinden sunumlarınızı yaratıcı tasarımlar ile dilediğiniz sürede hazır edebilirim.

Kara Fatih photo

Kara Fatih

02.09.2021

Sunum Hazırlama · Çankaya, Ankara

Derslerinizde veya işinizde sizin kişiliğinizi yansıtan sade, modern ve ilgi çekici sunumlar hazırlayabilirim -Kişiye özel tema hazırlanır yada seçilir -Göze hitap eden, çok rahatlıkla anlaşılan sunumlar yapılır

Ayçin Kırantı photo

Ayçin Kırantı

28.02.2022

Sunum Hazırlama · Akhisar, Manisa

Uşak Üniversitesini laborant olarak bitirdim. İnsanlarla çok iyi anlaşırım. Ilımlı bir insanım. Slayt konusunda çok iyiyim. En sevmediğim derslerden bile yaratıcılığım sayesinde yüksek notlar aldım.

Buşra Sarı photo

Buşra Sarı

30.10.2021

Sunum Hazırlama · Erenler, Sakarya

Merhaba Microsoft Office Powerpoint programı ile ders, seminer, konferans, sınav vb. sunumları hazırlayabiliriz.

Ayça Doğan photo

Ayça Doğan

23.01.2021

Sunum Hazırlama · Muratpaşa, Antalya

Hem akademik dereceye sahip olmam hem de kurumsal tecrübem ile kısa sürede ister teknik ister sözel konularda Türkçe, İngilizce ve Almanca sunum hazırlayabilirim. Özellikle tıp öğrencileri ile poster çeviri ve sunum konularında tecrübem vardır.

Mert Tanış photo

Mert Tanış

07.12.2021

Sunum Hazırlama · Bandırma, Balıkesir

Merhabalar ben Mert, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi mezunuyum. Aynı zamanda Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Anabilim Dalı'nda yüksek lisansımı yapmaktayım. 1 yıllık bir erasmus sürecim oldu ve bu sayede dilimi yeterince gelişmek için bir fırsat...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sunum Hazırlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sunum Hazırlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sunum Hazırlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sunum Hazırlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sunum Hazırlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sunum Hazırlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sunum Hazırlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sunum Hazırlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sunum Hazırlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sunum Hazırlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sunum Hazırlama fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl