Hizmet Ver
Sunum Hazırlama

3 Sunum Hazırlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,310 Sunum Hazırlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Sunum Hazırlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,310 Sunum Hazırlama Uzmanı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 354 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,246 kişi Sunum Hazırlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sunum Hazırlama Uzmanı

Belkıs S. photo

Belkıs S.

25.01.2021

Sunum Hazırlama · Çankaya, Ankara

Merhaba, Ben Belkıs. Poster ve sunum hazırlama konularında tecrübe sahibiyim. Birçok kişiye bu konuda danışmanlık yaptım. (Editörlük eğitimi) İstekleriniz doğrultusunda, çalışmanızı en kısa sürede teslim ediyorum. - Sunum hazırlama, tasarım - Tez/ Makale yazım kılavuzuna göre revizesi - Afiş/...

Ahmet C. photo

Ahmet C.

17.08.2023

Sunum Hazırlama · Melikgazi, Kayseri

Sağlık alanında Temel bilimlerde doktora yapmaktayım. Sunumlarım ileri düzey renklendirilmiş resimli şekilde hazırlamaktayım . Her türlü sunumunuzu hazırlayabilirim. Kongrelerde derecelerim var .

Aziz A. photo

Aziz A.

26.09.2023

Sunum Hazırlama · Tuzla, İstanbul

ODTÜ mezunuyum. 1996 yılında lisans, 2000 yılında yüksek lisanstan mezun oldum. 20 yıldan uzun süredir MS PowerPoint ile sunum tasarımı ve etkili sunuş teknikleri üzerine çalışıyorum. Üniversitedeki görevimden sonra 10 yıl kadar bir kamu kuruluşunda çalıştım. Son 10 yıldır da Türkiye’nin en...

Sude G. photo

Sude G.

17.09.2023

Sunum Hazırlama · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, üniversite hayatım boyunca sunum dersleri aldım ve prodüksiyon ajansı başta olmak üzere sunum departmanında çalıştığım 3 yıllık bir iş deneyimim var. Gelecek projeleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Ayşenur T. photo

Ayşenur T.

04.06.2023

Sunum Hazırlama · Çınarcık, Yalova

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim excele oldukça hakimim istediğiniz konuda özgün sunum ve slaytları hazırlayabilirim.

Fatih U. photo

Fatih U.

31.12.2022

Sunum Hazırlama · Avcılar, İstanbul

Merhabalar, Büro Yönetimi ve İdaresi programında önlisans, İktasat programında lisans mezunuyum ve şu an Hukuk programında lisans eğitimindeyim. 13 yıllık meslek hayatımda, idari büroda, eğitim kurumunda, e-ticaret alanında ve yapı markette çalıştım. Asıl uzmanlığım ofis programları ve büro...

Tugce D. photo

Tugce D.

09.09.2023

Sunum Hazırlama · Balçova, İzmir

Merhabalar, okul hayatımda PowerPoint sunumları harıka şekilde hazırlamışlığım var ve çok kişi benden bu konuda yardım bile istedi. Şimdi ben bunu iş olarak yapmak isterim bir ek gelir olarak.

Furkan Ö. photo

Furkan Ö.

30.05.2023

Sunum Hazırlama · Tuzla, İstanbul

Müşterilerim için özgün çalışmalar yapabilen, verileri işleyebilen ve etkileyici sunumlar hazırlayabilen bir mühendisim. 3 senelik Satış Mühendisliği tecrübemin yanında; 6 senedir Otomasyon Mühendisi olarak görev almaktayım. Yönetim Kurulu’na sunulan raporların tamamını hazırlamak ile birlikte pek...

Berna H. photo

Berna H.

23.08.2023

Sunum Hazırlama · Üsküdar, İstanbul

Merhaba. Uzun yıllardır sunum konusunda çalışan, büyük etkinlik ve vizyon sunumlarına imza atmış bir sunum uzmanıyım. Türkiye'de, Koç, Sabancı, Turkcell gibi yüzlerce büyük şirketin CEO düzeyindeki sunumlarını yönettim. Ayrıca sunum konusunda yayına hazırlanmakta olan bir kitabım bulunmaktadır....

Mehmet Ç. photo

Mehmet Ç.

27.03.2022

Sunum Hazırlama · Beyşehir, Konya

İleri derece PowerPoint bilgisi . İstenilen sunu en ince ayrıntısına kadar tasarlanır

Yılmaz D. photo

Yılmaz D.

28.08.2022

Sunum Hazırlama · Nilüfer, Bursa

Merhaba, Sunum hazırlamak sadece powerpoint slaytı düzenlemek değildir. Sunum hazırlama amacınıza göre, sunum akışınıza destek olabilir, sunumunuzu interaktif hale getirebilir, sıfırdan sunumunuzu hazırlayabilir ya da var olan sunumunuzu düzenleyebilirim. Ayrıca tüm yazılar sunumunuzda görünmek...

Sibel I. photo

Sibel I.

19.05.2020

Sunum Hazırlama · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Matematik bölümünden pedagojik formasyon ile mezun olduktan sonra, Bahçeşehir Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansımı tamamladım. Daha sonra, sektörlerinde lider konumda bulunan birçok global firmanın data analizi, raporlama ve yönetim sunumlarının hazırlaması süreçlerini...

İzzet K. photo

İzzet K.

08.07.2020

Sunum Hazırlama · Kartal, İstanbul

İş hayatınızda ve sosyal bir platformda etkin bir sunum yapmak istiyorsanız emin olun bunun bir çok tekniği mevcuttur. Sunum teknikleri adı altında beden dili , diksiyon ve sahne duruşunu konuşacağız.

Murat D. photo

Murat D.

15.07.2023

Sunum Hazırlama · Sultangazi, İstanbul

.Müşterilerim için özgün çalışmalar yapabilen, verileri işleyebilen ve etkileyici sunumlar hazırlayabilen bir ingilizce işletme ogrencisiyim. 3 senelik Satış tecrübemin yanında; İhtiyaçlarınızın önceliğim olmasının yanında; titizlikle hazırlayacağım sunumlarımdan memnun kalacaksınız.Hem akademik...

Fatmanur Y. photo

Fatmanur Y.

03.03.2021

Sunum Hazırlama · Selçuklu, Konya

Microsoft Word, PowerPoint, PhotoShop programları üzerinden sunumlarınızı yaratıcı tasarımlar ile dilediğiniz sürede hazır edebilirim.

Beyza D. photo

Beyza D.

30.04.2023

Sunum Hazırlama · Marmaris, Muğla

Tıp fakültesinde okuyorum. Online matematik, ingilizce dersi verebilirim. Aynı zamanda powerpoint sunumları hazırlayabilirim. Çok sayıda sunum hazırladığım için nasıl hazırlanması gerektiğini biliyorum.

Seyran S N. photo

Seyran S N.

31.05.2021

Sunum Hazırlama · Ortahisar, Trabzon

1999 dan beri bilgisayarlar ile iç içeyim. O tarihten beri olan tüm "PowerPoint" sürümlerini defalarca kullandım. İşim gereği şu anda da aktif olarak sunum hazırlamaktayım ve bu işten inanılmaz zevk alıyorum. Sizler içinde sunum hazırlamak isterim. ancak tüm sunumları son sürümde hazırlıyorum o...

Pelin T. photo

Pelin T.

07.03.2023

Sunum Hazırlama · Şişli, İstanbul

Kadir Has Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü son sınıf öğrencisiyim. 3d modelleme ve render gibi temel mesleki becerilerimin yanı sıra grafik tasarım ve daha birçok görselleştirme işi ile ilgileniyorum. İstenen içeriğe uygun kaliteli, akıcı ve görsel açıdan zengin, estetik sunumlar...

Ozan K. photo

Ozan K.

11.01.2023

Sunum Hazırlama · Kartal, İstanbul

Akademik ve is hayatinda yuzlerce sunum yaptim. Bu surecte fark ettigim en onemli nokta ise sunum hazirlama esnasinda standart degil, eglenceli ve yaratici bir yaklasim izlemektir. O yuzden niyetim, konu basliginizi daha ilgi cekici hale getirerek "bilgi aktarimini" gelistirmektir

Ezgi U. photo

Ezgi U.

01.12.2020

Sunum Hazırlama · İlkadım, Samsun

Cevremde arkadaşlarım ve tanıdıklarım için özellikle rica ile yaptığım işi profesyonelliğe taşıyorum.

Meryem E. photo

Meryem E.

21.11.2022

Sunum Hazırlama · Sancaktepe, İstanbul

Merhaba. Ben bilgisayar öğretmeni mezunuyum. Broşür, afiş, infografik, el ilanı, grafikler tasarlayabilirim. Ayrıca isteklerinize uygun sunumlar hazırlayabilirim ve bu konularda size yardımcı olabilirim.

Hakan Ö. photo

Hakan Ö.

03.04.2022

Sunum Hazırlama · Efeler, Aydın

Online kullanabileceğiniz internetin olduğu her ortamda rahatlıkla yapabileceğiniz hareketli, farklı ve gözalıcı ambiansları olan sunular hazırlanır. Ayrıca afiş tasarımı yapabilirim.

Gaye Ç. photo

Gaye Ç.

12.07.2020

Sunum Hazırlama · Seyhan, Adana

Sunumlarınızı power point üzerinden tasarım şeklinde yapılır. İstediğiniz gün teslim edilir. İçerikleri, fotoğrafları veya videoları gönderdiğiniz takdirde sunumunuz hazır:)

Veysel A. photo

Veysel A.

19.09.2022

Sunum Hazırlama · Sincan, Ankara

Merhaba, özel bir firmada Özel Prosesler Mühendisi olarak çalışmaktayım. İşlerinize, sorunlarınıza dinamik cevapları olan biriyim.

Ayça D. photo

Ayça D.

22.01.2021

Sunum Hazırlama · Muratpaşa, Antalya

Hem akademik dereceye sahip olmam hem de kurumsal tecrübem ile kısa sürede ister teknik ister sözel konularda Türkçe, İngilizce ve Almanca sunum hazırlayabilirim. Özellikle tıp öğrencileri ile poster çeviri ve sunum konularında tecrübem vardır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sunum Hazırlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sunum Hazırlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sunum Hazırlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sunum Hazırlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sunum Hazırlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sunum Hazırlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sunum Hazırlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sunum Hazırlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sunum Hazırlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sunum Hazırlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sunum Hazırlama fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl