En İyi 10 İstanbul Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 586 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tayfun S.

Tayfun S.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
20 yıldır kurumsal şirketlerde çalışmaktayım. 10 yılı aşkın süredir de bilgi işlem yöneticiliği yapıyorum. Koçluk benim yönetici olma sürecimde ilerlemek istediğim yöne karar vermemi ve gerekli adımları cesaretle atmamı sağladı. Ben de ağırlıklı olarak kariyerinde ilerlemek isteyen veya kariyerine yeni bir yön vermek isteyen danışanlarla çalışıyorum. Bunun yanı sıra bölüm tercihi yapmak isteyen ya da mezuniyet sonrası iş hayatına atılacak öğrencilere de koçluk yapıyorum. Koçluk süresince bi
Ayşe  Ç.

Ayşe Ç.

Yaşam Koçu · Avcılar, İstanbul
Adım Ayşe istanbul doğumluyum Beykent Üniversitesi (burslu) sosyoloji mezunuyum. Beylikdüzünde bir kurumda rehber öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bunun dışında bireysel görüşmeler yapıyorum. Bununla ilgili size destek olmaktan mutluluk duyarım.
Oğuz P.

Oğuz P.

Yaşam Koçu · Beşiktaş, İstanbul
USEDER (Uluslararası Sağlık Eğitim Derneği) onaylı yaşam koçluğu, NLP ve yüz okuma alanlarında sertifikaya sahibim. Bunun yanı sıra pazarlama alanında pörtföy yöneticisi olarak 7 senelik iş tecrübem var. Birçok kurumla çalıştım ve çeşitli alanlarda iş deneyimi kazanma imkanım oldu. Bulunduğunuz yerden olmak istediğiniz yere gitme sürecinizde sizlere koçluk hizmeti sunabilirim. Ayrıca stres yönetimi, kurumsal koçluk, motivasyon, yönetici koçluğu ve liderlik alanlarında size yardımcı olabilirim.
Gülay K.

Gülay K.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Türkiye nin İlk Türkçe Koçluk eğitimlerini veren Koç ve Eğitmen olarak yıllardır deneyimlerimiz ve bilgimizle insanların yaşamlarında fark yaratmalarına destek oluyoruz Lütfen Kararlı ve ciddi iseniz talep gönderiniz
Duygu A.

Duygu A.

Yaşam Koçu · Çekmeköy, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Duygu Arıoğlu. Bilkent Üniversitesi, İşletme Bilgi Yönetimi bölümünden mezun olup, 13 sene kurumsal hayatta birçok pozisyonda görev yaptım.  Kişisel ve ruhsal gelişimin mesleğim olması, 19 yaşında başlayan bir yolculuktu.  Türkiye, Hindistan, Amerika ve Hawaii de Koçluk, Ruhsal Koçluk, Mutluluk Terapisi, Farkındalık Temelli Stres Yönetimi, İlişki Yönetimi, Ayurveda, Zihinsel ve Ruhsal Arınma, Zihinsel ve Ruhsal Denge, Meditasyon, Şimdiki anı keyifle yaş
Nuray Ş.

Nuray Ş.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Artık harekete Geçme, başarma vakti. Korkularımızdan arınma gücünüzü keşfetme zamanı. İşinizde başarılı olmak, sigarayı bırakmak, hayvan ve böcek korkularından kurtulmak, sizi kısıtlayıp yerinize çivileyen her ne ise çözüme kavuşturup özgür olmak ister misiniz? Çok kolay ve hiçbir engel yok karar verdiğinizde.
Özden H.

Özden H.

Yaşam Koçu · Küçükçekmece, İstanbul
Olumsuz sonuçlanan Deneyimlerin tatlı ve masum duygularımızın üzerine kara bir bulut gibi çökmesine izin vermeyeceğiz ve bunu birlikte başaracağız. Oyunun kuralları ya değişecek Ya da yeni oyun kuracağız.
Bedri Can  A.

Bedri Can A.

Yaşam Koçu · Bahçelievler, İstanbul
Merhabalar Abant İzzet Baysal Üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunuyum. Kişisel gelişimime önem veren bir insanım. Yedi aylık Mağaza sektörü tecrübem var. Şuanda ise Yaşam Koçluğu yapmaktayım.
Gül K.

Gül K.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
Türkiye nin önde gelen üniversitelerinden birinde Endüstri mühendisliği lisans eğitimimi tamamladım. İstanbul da ICF akredite bir eğitim kurumundan ACSTH sertifikasına sahibim. 2006 yılından itibaren kurumsal şirketlerde, koçluk ve ekip yöneticiliği ve danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek çalışmaya devam ediyorum. Ekibime olduğu kadar dışarıdaki çevreme dokunmaya ve sizlere "yapabileceklerinizi gerçekten yaptırmak" üzere yardımcı olmaya hazırım. Benimle çalışmayı seçmeseniz dahi lütfen çalışt
Barış A.

Barış A.

Yaşam Koçu · Beyoğlu, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Barış Aslan. Ofisim Karaköyde. İtü uzay mühendisliği bölümünden mezun olup, 8 sene uçak mühendisi olarak görev yaptım. Kişisel gelişim’i mesleğim yapmak 17 yaşımdan beridir aklımda ve gönlümdeydi. Koçlukta dünyanın bir numarası olarak gösterilen Anthony Robbins’in kurumu RMT’den koçluk eğitimimi başarıyla tamamladım. NLP’yi oluşturan Richard Bandler’ın çalışma grubunda bulunan Robert Dilts’dan NLP eğitimimi tamamladım. Bazen soruyorlar, hangi konularda koçluk
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Beste Danışmaz
Yaşam Koçu   16/03/2019

İlk görüşmemiz olmasına rağmen kendi adıma gayet faydalı geçtiğini düşünmekteyim. Kendisi ile çalışmaya memnuniyetle devam edeceğim. Ozan bey işinin ehli bir yaşam koçu.

         
Ayşe Feyza Özköylü
Yaşam Koçu   25/02/2019

Uzun zamandır adım atamadığım konularda görüşmelerden sonra adım atmaya başladım. Daha hızlı karar almamı ve harekete geçmemi sağladı.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

         
Sevim yılmaz
Yaşam Koçu   24/01/2019

Her şeyden önce talebime çok hızlı geri döndüğü için Özgür Bey’e teşekkür ederim. Bugün pek çok koç ile bu kadar çabuk randevulaşmak ve görüşmek mümkün değil. Kariyer konusunda uzun zamandır içinden çıkamadığım ikilemler konusunda Özgür Bey ile yaptığımız seans çok işime yaradı. Nereye takıldığımı ve ne yapmam gerektiğini daha ilk görüşmede fark etmek beni heyecanlandırdı. Teşekkür ederim.

         
Fikri Aydoğdu
Yaşam Koçu   22/01/2019

Bir arkadaşımdan duyduğum Özgür Bey i Armut.com da görünce teklif istedim; hızlı yanıt verdi, kendisiyle koçluk hakkında detaylı bir görüşme yaptık. Koçluk hakkında detaylı, samimi bilgiler verdi. Ertesi sabah ilk seansımızı yaptık. İlk görüşmeden son derece tatmin olmuş ayrıldım. Özgür Bey in anlattıklarımı dinlerkenki dikkati ve sorularıyla beni daha önce fark etmediğim bir bakış açısına ulaştırması beni çok etkiledi. Görüşmelerimiz devam edecek. Hem Özgür Bey e hem Armut.com a teşekkürler.

         
Semih Sercan Akıncı
Yaşam Koçu   22/01/2019

tanisip memnun kalmamaniz imkansiz ilk gorusmeden memnun ayrildim bi sonraki gorusme de ise daha da memnun ayrilicam o hissi verdi bana yeni basladik bu uzun yolda bana destek cikip yanimda duracaginin hissini de hissettirdi simdiden butun hersey icin tesekkurler pinar hanim .

         
Hüseyin Bilgin
Yaşam Koçu   26/12/2018

Eray beye çok teşekkür ediyorum, iş hayatımda yaşadığım sorunları sıkıntıları konuştuk. Farklı bakış açıları gelistirmemde bana yardımcı oldu. Kısa süreli hedeflerimi beliledim hızlı bir şekilde ilerlemenin yollarını artık biliyorum.

         
Cafer Yıldırım
Yaşam Koçu   18/12/2018

kendisi ile çok sağlıklı bir görüşme gerçekleştirdik. konusuna hakim biri. bundan sonra ümit ediyorum ki kilo vermek artık sorun olmayacak. eray beyin yardımı ile kısa zamanda eski fit halime kavuşacağıma inanıyorum.

Benzer Meslekler
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz