En İyi 10 İstanbul Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 528 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Barış A.

Barış A.

Yaşam Koçu · Beyoğlu, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Barış Aslan. Ofisim Karaköyde. İtü uzay mühendisliği bölümünden mezun olup, 8 sene uçak mühendisi olarak görev yaptım. Kişisel gelişim’i mesleğim yapmak 17 yaşımdan beridir aklımda ve gönlümdeydi. Koçlukta dünyanın bir numarası olarak gösterilen Anthony Robbins’in kurumu RMT’den koçluk eğitimimi başarıyla tamamladım. NLP’yi oluşturan Richard Bandler’ın çalışma grubunda bulunan Robert Dilts’dan NLP eğitimimi tamamladım. Bazen soruyorlar, hangi konularda koçluk
Nuray Ş.

Nuray Ş.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Artık harekete Geçme, başarma vakti. Korkularımızdan arınma gücünüzü keşfetme zamanı. İşinizde başarılı olmak, sigarayı bırakmak, hayvan ve böcek korkularından kurtulmak, sizi kısıtlayıp yerinize çivileyen her ne ise çözüme kavuşturup özgür olmak ister misiniz? Çok kolay ve hiçbir engel yok karar verdiğinizde.
Defne U.

Defne U.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
Çalışmalar yaptınız, kitaplar okudunuz, belki meditasyon yaptınız, belki de temizleme çalışması yaptınız ama sürekli aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Çünkü bilinçaltınızda hala o fark etmeniz gereken düşünce duruyor. Peki biz bunu nasıl değiştireceğiz? Her tekniğin kendince bir etkisi var. Zihin seviyesinde yaşanan bir sorunu zihin seviyesinde çözmeye çalışırsak, çok kısıtlı bir bakış açısında kaybolmamız büyük olasılıktır. Sorunlarımız sadece zihinde oluşmaz duygu ve düşüncelerle oluşur. Ben bu
Gülay K.

Gülay K.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Türkiye nin İlk Türkçe Koçluk eğitimlerini veren Koç ve Eğitmen olarak yıllardır deneyimlerimiz ve bilgimizle insanların yaşamlarında fark yaratmalarına destek oluyoruz
Ayşe  Ç.

Ayşe Ç.

Yaşam Koçu · Avcılar, İstanbul
Adım Ayşe istanbul doğumluyum Beykent Üniversitesi (burslu) sosyoloji mezunuyum. Beylikdüzünde bir kurumda rehber öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bunun dışında bireysel görüşmeler yapıyorum. Bununla ilgili size destek olmaktan mutluluk duyarım.
Elif  A.

Elif A.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
2014 yılından beri Erickson koçu olarak hizmet vermekteyim. Aynı zamanda profesyonel aile koçu ve NLP uzmanıyım. Bütün eğitimlerimi uluslararası geçerli koçluk ve NLP sertifikası aldığım Erickson Coaching School'da tamamladım. Eğitimlerim yaklaşık 3 yıl süren bir süreçti. Bugüne dek yüzlerce danışanımın hayatına olumlu katkılarda bulunan seanslar yaptım. İnsana fayda sağlamak benim hayat amacımdır.
Aslı A.

Aslı A.

Yaşam Koçu · Tuzla, İstanbul
Bireysel koçluk ve ekip koçluğunda 10 yıla uzanan deneyim sahibiyim, kurumsal firmalarla uzun yıllar çalıştım ve devam ediyorum. Çift ve aile terapilerinde son derece güven veren, iletişimi güçlü biriyim. Her bir ailenin iç dinamiklerine ve sınırlarına göre hızlı ve olumlu sonuçlara ulaşma konusunda yetkinim. Spritüalizm ve metapsişik konularında Ergün Arıkdal Ruhsal Araştırmalar Enstitüsü'nde eğitimim devam ediyor.
Laika  B.

Laika B.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hayatınızın sahibi sizsiniz. Her insan tam ve bütündür, ancak bazen yolumuzu bulmak için birilerine yol sormamız gerekir. Koçluk ilişkisi bir yolculuktur; kendinizi., gerçekten istediğiniz ve istemediğiniz şeyleri., sadece aklınızdaki siz veya opsiyonları değil, olası tüm opsiyon ve tam potansiyelinizi keşfettiğiniz bir yolculuk. İzin verin bu yolculukta size eşlik edeyim, gerçek sizi beraber keşfedelim. Yaşam Koçu olarak seanslarımız sırasında sizinle birlikte yürüyeceğim. Sorduğum sorularl
Sadün D.

Sadün D.

Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Kendi olaylarının çocuğu olmak ve kendine bir doğum daha yaratmak mümkün. 40 yıllık gezegen ömrü ve Arçelik AŞ de 11 yıllık kurumsal iş tecrübesi şimdi koçluk hizmetiyle devam ediyor. İlk seans tanışma seansıdır ve ücretsizdir.
Selin Ç.

Selin Ç.

Yaşam Koçu · Kartal, İstanbul
İçindeki potansiyeli ortaya çıkarmaya hazır mısın? Profesyonel Yaşam Koçu olarak senin istediklerin doğrultusunda birlikte ilerleyip sana yol arkadaşlığı yapmak için burdayım. ( profesyonel yaşam koçluğu, ilişki koçluğu, öğrenci koçluğu , yönetici koçluğu, nefes koçluğu ve meditasyon, bionerji ile şifalandırma çalışmaları)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fikri Aydoğdu
Yaşam Koçu   22/01/2019

Bir arkadaşımdan duyduğum Özgür Bey i Armut.com da görünce teklif istedim; hızlı yanıt verdi, kendisiyle koçluk hakkında detaylı bir görüşme yaptık. Koçluk hakkında detaylı, samimi bilgiler verdi. Ertesi sabah ilk seansımızı yaptık. İlk görüşmeden son derece tatmin olmuş ayrıldım. Özgür Bey in anlattıklarımı dinlerkenki dikkati ve sorularıyla beni daha önce fark etmediğim bir bakış açısına ulaştırması beni çok etkiledi. Görüşmelerimiz devam edecek. Hem Özgür Bey e hem Armut.com a teşekkürler.

         
Barış Köse
Yaşam Koçu   04/01/2019

Naifliği ve bilgeliği ile güven telkin eden, işinde samimi bir insan. Sağlam adımlarla hedefe ilerleten pratik ve profesyonel bir yaşam koçu. Yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum İzzet Hocam.

         
Hüseyin Bilgin
Yaşam Koçu   26/12/2018

Eray beye çok teşekkür ediyorum, iş hayatımda yaşadığım sorunları sıkıntıları konuştuk. Farklı bakış açıları gelistirmemde bana yardımcı oldu. Kısa süreli hedeflerimi beliledim hızlı bir şekilde ilerlemenin yollarını artık biliyorum.

         
Aycan Doganlar
Yaşam Koçu   05/12/2018

Nurdan Hanım dan teklif istemeden bir gece önce; depresif, zaman yönetimi konusunda zayıf ve şu ana odaklanamayan bir insandım. Nurdan Hanım bana anlattığı birçok teknikle bu durumları nasıl aşacağım üzerine bilgilenmemi sağladı. Mezuniyet konusunda aklıma yerleşmiş olan saçma endişeler tamamen kayboldu ve olumlu yönde kendime inanmaya başladım. Hobi olarak yapmak istediğim şeylere yöneldim. Seanslar bitse bile kendi kendinizi yönetebilecek bilgi ve yöntemleri anlatıyor. İyi ki tanışmışız :)

         
Özgür Berk Özer
Yaşam Koçu   11/11/2018

Konuşmamız beni hayata dair umutlandırdı Serpil hanım ve hayatımdaki karışıklıkları sizin desteginizle duzeltebilecegime inanıyorum, teşekkür ederim ilgi ve alakaniz için..

         
Anıl Sipahi
Yaşam Koçu   24/09/2018

Kendisiyle görüşmeden önce tıpkı savrulan bir yaprak gibiydim. Özellikle arkadaşça yaklaşımı ve içtenliği bana beni hatırlattı. Kendinden verdiği örneklerle de daha olumlu bakmamı sağladı. Çok teşekkür ederim

         
Barış Hızeskin
Yaşam Koçu   12/09/2018

Sorunu doğru tespit edip gerekli yardımı yapan, işinin hakkını veren özverili bir insan. Teşekkür ediyorum ve kariyerinde başarılar diliyorum.

         
Resülay Doğan
Yaşam Koçu   30/08/2018

Nurdan Reşidoğlu mucizevi bir insan. Kendisini armut.comda bulduğumda beklentimi karşılayacağını düşünmemiştim. Ama kesinlikle yanlış bir düşünceymiş. Kendisiyle tanıştığım için, benim hayatıma sihirli bir değnekle dokunduğu için çok mutluyum. Daha önce psikiyatri, psikolog deneyimlerim olmuştu ancak hiç birinin faydasını görmemişken, bu kadar kısa zamanda hayata karşı farklı bakış açıları kazandırıp,yaşam kalitemi artırdığı için kendisine minnettarım. İyiki varsınız Nurdan Hanım🙏🏻😊🤗💕

Benzer Meslekler
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz