En İyi 10 İstanbul Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 İstanbul Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 660 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet A. E.

Mehmet A. E.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Her insanın içinde bir cevher vardır. Her insan özeldir. Kişini kendini bilirse üstünden gelemeyecek hiçbir imkansızlık yoktur. Kişisel Alanlar, değiştirmek ya da başarmak istediğiniz her türlü konuda, Kariyer Koçluğu, Hedef Belirleme Koçluğu veya Yaşam Koçluğu alanında Özel ve Devlet üniversitelerinde yıllarca ders ve seminerler ile grup çalışmaları kurumsal ve kişisel eğitim - kariyer danışmanlıkları tecrübesiyle profesyonel Koç olarak destek olmaktan memnuniyet duyarım. Seanslar ortalam
Barış A.

Barış A.

Yaşam Koçu · Beyoğlu, İstanbul
Profesyonel yaşam koçuyum, adım Barış Aslan. Ofisim Karaköyde. İtü uzay mühendisliği bölümünden mezun olup, 8 sene uçak mühendisi olarak görev yaptım. Kişisel gelişim’i mesleğim yapmak 17 yaşımdan beridir aklımda ve gönlümdeydi. Koçlukta dünyanın bir numarası olarak gösterilen Anthony Robbins’in kurumu RMT’den koçluk eğitimimi başarıyla tamamladım. NLP’yi oluşturan Richard Bandler’ın çalışma grubunda bulunan Robert Dilts’dan NLP eğitimimi tamamladım. İnsanın; kendisini tanıdıkça, far
Tutku  Ö.

Tutku Ö.

Yaşam Koçu · Kağıthane, İstanbul
Ben Yaşam Koçluğu eğitimi alarak sertifikasını aldım. Bu konu hakkında araştırmalarım sürekli devam ediyor. Kendi yaşamımda ve çevremdeki kişilere çoğu zaman bu konuda yardımcı olmaya çalışıyorum. Benim için işten daha çok bir hobi sevdiğim için yapiyorum. Beslenme ve sağlıklı yaşama eğitimleri alıyorum, kişisel gelişimle ilgileniyorum.
Dilek K.

Dilek K.

Yaşam Koçu · Üsküdar, İstanbul
Nlp metotlarıyla, zenginleştirdiğim koçluk seanslarıyla, danışanlarımın gelişim ve dönüşümlerinde pozitif etkileri kısa sürede deneyimlemekteyiz. Koçluk desteği ile pek çok konuda hayatınızda pozitif değişim yaşayabilir, hayal ettiğiniz hayata yaklaşabilirsiniz. Başlıca koçluk konularımız; Yaşamda denge, Stres yönetimi, Kişisel gelişim, Kariyer yönetimi, Motivasyon ve zaman yönetimi, Sağlıklı ilişkiler ve sağlıklı bir yaşam biçimi geliştirmek… Bireysel seanslar, kurumsal eğitimler ve
Nuray Ş.

Nuray Ş.

Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Artık harekete Geçme, başarma vakti. Korkularımızdan arınma gücünüzü keşfetme zamanı. İşinizde başarılı olmak, sigarayı bırakmak, hayvan ve böcek korkularından kurtulmak, sizi kısıtlayıp yerinize çivileyen her ne ise çözüme kavuşturup özgür olmak ister misiniz? Çok kolay ve hiçbir engel yok karar verdiğinizde.
Duygu A.

Duygu A.

Yaşam Koçu · Çekmeköy, İstanbul
Profesyonel yaşam koçu ve Theta Healing uzmanıyım, adım Duygu Arıoğlu. Bilkent Üniversitesi, İşletme Bilgi Yönetimi bölümünden mezun olup, 13 sene kurumsal hayatta birçok pozisyonda görev yaptım.  Kişisel ve ruhsal gelişimin mesleğim olması, 19 yaşında başlayan bir yolculuktu.  Türkiye, Hindistan, Amerika ve Hawaii de Koçluk, Ruhsal Koçluk, Mutluluk Terapisi, Motivasyon Koçluğu, Zihinsel Arınma, Duygusal ve Ruhsal Denge, Ayurveda, Meditasyon, Mindfulness, Zen ve Tasavvuf felsefeleri üz
Motiva C.

Motiva C.

Yaşam Koçu · Bakırköy, İstanbul
“Ulaşmak istediğim hedeflerim, hayata geçirmek istediğim düşüncelerim, aşmam gereken sorunlar ve kabul etmem gereken değişiklikler var hayatımda fakat adım atamayacak kadar sıkışmış hissediyorum. Her şey hep benim başıma geliyor ve ne yaparsam yapayım sonuç hep aynı oluyor. Yapmam gerekenleri biliyorum fakat o ilk adımı atamıyorum” Bunu ve benzerlerini sen de zaman zaman hissettin ve harekete geçmekte zorlandın. Profesyonel koç, adım atmanda ve yol boyunca sana eşlik edecek bir araç olarak v
Tuna B.

Tuna B.

Yaşam Koçu · Bakırköy, İstanbul
2008 yılından bu yana Rehber Öğretmen olarak çalışıyorum, Sosyoloji lisans eğitiminden sonra Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde ikinci lisans eğitimine başladım. Bilişsel ve Davranışçı Terapiler eğitimini Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu'ndan almaya devam etmekteyim. Öğrenci, veli, öğretmen ve kurumlar için eğitimler vermekteyim. Aktif olarak ergen ve yetişkin danışanlar görmekteyim. Halen özel bir lisede Rehberlik Zümre Başkanı olarak çalışmaktayım.
Betül U.

Betül U.

Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
Değişik bir hayattan sadece bir karar kadar uzaktasın. *Bireysel Dönüşüm Danışmanı *Uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, *NLP Uzmanı. Psikologlar ve Psikiyatrisler Derneği - Psikologlar Federasyonu ve Uluslararası onaylı sertifika (AC- THE INTERNATIONAL ASSOCIATION FOR COACHING)(IACTM- THE INTERNATIONAL ASSOCIATION OF COACHES, THERAPISTS AND MENTORS) Kendimle başladığım bu yolculukta sizlerle devam ediyorum.
Defne U.

Defne U.

Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
Çalışmalar yaptınız, kitaplar okudunuz, belki meditasyon yaptınız, belki de temizleme çalışması yaptınız ama sürekli aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Çünkü bilinçaltınızda hala o fark etmeniz gereken düşünce duruyor. Peki biz bunu nasıl değiştireceğiz? Her tekniğin kendince bir etkisi var. Zihin seviyesinde yaşanan bir sorunu zihin seviyesinde çözmeye çalışırsak, çok kısıtlı bir bakış açısında kaybolmamız büyük olasılıktır. Sorunlarımız sadece zihinde oluşmaz duygu ve düşüncelerle oluşur. Ben bu
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
B
Yaşam Koçu   25/03/2019

Duygu Hanım’la tanışmam tamamen tesadüfi gerçekleşti. Ama adına artık şans diyorum. Ve iyi ki kendisiyle tanışmışım. Bir danışmandan daha fazlası olduğunu gördüm. İlk seansımızı memnuniyetle geçirdikten sonra devama karar verdik.

         
Esin Orac
Yaşam Koçu   28/02/2019

Gerçekten alaninda çok profesyonel. Kişiye yaklaşımı çok sıcakkanli. Bana çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım.

         
Dilek Yıldız
Yaşam Koçu   25/02/2019

İçinde bulunduğum durumu dışarıdan biz gözle bakarak görmemi sağladı, Hayatımda beni fazlaca meşgul eden, asıl yapmak istediklerime odaklanmamı engelleyen, önemsiz gibi görünen işleri ortaya çıkardı. Kendim için bir yol haritası çizmeme yardımcı oldu. Teşekkürler Tayfun Saltaş, bundan sonra da yaşam koçluğuna ihtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım isim.

         
Hüseyin Bilgin
Yaşam Koçu   26/12/2018

Eray beye çok teşekkür ediyorum, iş hayatımda yaşadığım sorunları sıkıntıları konuştuk. Farklı bakış açıları gelistirmemde bana yardımcı oldu. Kısa süreli hedeflerimi beliledim hızlı bir şekilde ilerlemenin yollarını artık biliyorum.

         
İzzet Karaağaçlı
Yaşam Koçu   23/12/2018

Yaşam Koçu Nurdan Reşitoğlu, içten, işini ciddiye alan, başarılı, özverili ve yetenekli bir yaşam koçu. Hizmetini tavsiye ediyorum.

         
Gülçin Keçelioğlu
Yaşam Koçu   21/12/2018

Küçücük bir mum ışığının bile beni aydınlatabileceğine inanmak istediğim bu dönemde Serpil hanım sıcak enerjisi, ilgisi, güveni ve inancı ile güneş gibi doğdu. Teşekkür ederim desteğiniz için. Yolumuz hep aydınlık olsun.

         
Aycan Doganlar
Yaşam Koçu   05/12/2018

Nurdan Hanım dan teklif istemeden bir gece önce; depresif, zaman yönetimi konusunda zayıf ve şu ana odaklanamayan bir insandım. Nurdan Hanım bana anlattığı birçok teknikle bu durumları nasıl aşacağım üzerine bilgilenmemi sağladı. Mezuniyet konusunda aklıma yerleşmiş olan saçma endişeler tamamen kayboldu ve olumlu yönde kendime inanmaya başladım. Hobi olarak yapmak istediğim şeylere yöneldim. Seanslar bitse bile kendi kendinizi yönetebilecek bilgi ve yöntemleri anlatıyor. İyi ki tanışmışız :)

         
Yaşam Koçu   14/11/2018

Yaşam koçluğu desteği hakkında başta pek fikrim yoktu ama Nurdan hanım bu konuda en başarılı insan.Bİrlikte çok kısa zamanda çok büyük yol kat ettik.Nurdan Hanım sayesinde aldiğim online yaşam koçluğu desteği ile mucizeler yarattık.Ayrıca harika bir insan tanıdım. Nurdan hanım hayatınıza dokunan güzel detay oluyor. Ayrıca bir koç gerekse bu Nurdan hanım kadar güzel olmalı.Sonsuz teşekkürler;)).

Benzer Meslekler
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz