Hizmet Ver
3D Teknik Çizim

3 İzmir 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 221 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

İzmir 3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

3D Teknik Çizim için İzmir içinde toplam 221 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 223 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 434 kişi İzmir 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 İzmir 3D Teknik Çizim Uzmanı

Merve Tuncay photo

Merve Tuncay

25.05.2021

3D Teknik Çizim · Urla, İzmir

Üç boyutlu çizim ile ürün görselleştirme, mimari görselleştirme vb. bir çok alanda detaylı ve fotoğraf kalitesinde çizimlerle hayallerinizi, projelerinizi somutlaştırabilirsiniz.

Salih Orçun Gürsel photo

Salih Orçun Gürsel

19.08.2015

3D Teknik Çizim · Konak, İzmir

5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. ...

İhsan Tuncay photo

İhsan Tuncay

15.09.2021

3D Teknik Çizim · Buca, İzmir

İzmir'de bulunan mobilya imalat atölyemiz ve uzman ekiplerimizle; _Anahtar teslim ev dekorasyonu, _Anahtar teslim ofis, iş yeri dekorasyonu, _Mutfak, banyo, çocuk odası vs. ev tadilatları, _Özel üretim mobilya ve daha bir çok mobilya e dekorasyon işlerinizde güvenilir ve doğru adrestesiniz.

Soner Şenten photo

Soner Şenten

01.06.2015

3D Teknik Çizim · Balçova, İzmir

2d projeleriniz fotoğraf kalitesinde 3d görselleştirme yapılır.kullandığım programlar 3d max,photoshop,Autocad

Göknur Göksoy photo

Göknur Göksoy

23.10.2021

3D Teknik Çizim · Bornova, İzmir

Merhaba ben iç mimar Göknur Göksoy. Talebiniz doğrultusunda alanlarınızı tasarlamak için buradayım.

Nur-Art Mimarlık photo

Nur-Art Mimarlık

15.02.2022

3D Teknik Çizim · Bayraklı, İzmir

Merhaba Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. 3 yıldır iç mimari tasarım, cephe tasarımı, mimari proje, taslak proje ve 3B görselleştirme üzerine çalışmalar yapmaktayım. Uzmanlaşmakta olduğum belirttiğim alanlar hakkında desteğe ihtiyacınız olursa yardımcı olmak isterim.

Nilay Duran photo

Nilay Duran

27.06.2018

3D Teknik Çizim · Karşıyaka, İzmir

3 boyut görsellemesini istediğiniz işiniz konusunda hızlı, modern ve uygun fiyatlı çözümler için lütfen irtibata geçiniz.

Orbay Efe photo

Orbay Efe

21.02.2014

3D Teknik Çizim · Karabağlar, İzmir

Uzun yıllardır bu sektörde uzman ekipler ile çalışmaktayız. Kaliteli profesyonel işçilik ile çalışıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini sağlamaktır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Beril Akova photo

Beril Akova

17.01.2018

3D Teknik Çizim · Ödemiş, İzmir

Mimari ve inşaat sektöründe çeşitli kurumsal mimarlık ofislerinde ve inşaat şirketlerinde 5 yıllık tecrübeden sonra freelance olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Müşteri taleplerine ve isteklerine göre, iç mekan tasarımı, dış cephe görselleştirme, mimari ruhsat projelendirme ve mimari uygulama...

Uğur Merttürk photo

Uğur Merttürk

23.01.2021

3D Teknik Çizim · Gaziemir, İzmir

Ev veya işyerlerinizi 2d,3d veya (özel taleple 5d video ) olarak ortamın içinde hissetmenizi sağlıyorum

Yelken Tasarım photo

Yelken Tasarım

21.08.2018

3D Teknik Çizim · Karabağlar, İzmir

*** www.yelkentasarim.com *** Autodesk 3ds Max® , Autodesk AutoCAD®, V-Ray® ve Adobe Photoshop®, Adobe After Effects®, Adobe Premire Pro®, Adobe Audition® destekli programlar kullanarak üç boyutlu tasarım projeleri hazırlamaktayız. Misyonumuz, son yenilikleri takip ederek kendini geliştirmek,...

Çağıl Fırat photo

Çağıl Fırat

20.02.2019

3D Teknik Çizim · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik bölümünde öğrenciyim dijital illusturasyon illüstrasyon ve 3d modelleme üzerine çalışıyorum

Ali Boyal photo

Ali Boyal

29.03.2020

3D Teknik Çizim · Bornova, İzmir

Solidwors de 3D modelleme montaj animasyon, tasarlanan parçaların 3D’den 2D’ye aktarılması gerekli kesit ve detay çizimlerinin oluşturulması. Autocad’de çizimlerin düzenlenmesi ölçülendirilmesi ve antetlenmesi konularında bilgi ve tecrübe sahibiyim.

RMD MAKİNE MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD ŞTİ photo

RMD MAKİNE MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD ŞTİ

16.06.2021

3D Teknik Çizim · Bornova, İzmir

Mekanik ve Endüstriyel tasarım konusunda profesyonel yardımı sizlere sunabilirim. Montaj-alt montaj-parça çizimleri ve detaylandırmaları, kaynaklı-kaynaksız imalat talaşlı-talaşsız imalat,soğuk şekillendirme ,pres ,abkant ,lazer dosyaları,plastik enjeksiyon kalıpları vb.ürün tasarım ve üretim...

Ufuk Şimşek photo

Ufuk Şimşek

30.10.2017

3D Teknik Çizim · Bornova, İzmir

Talaşlı, talaşsız imalat ve çelik yapı sektöründe 2 yıl profesyonel olarak çalıştım. Tasarım, fiyatlandırma, mühendislik, taşeron imalat planlama için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Deneyimlerim gereği sürekli kısıtlı vakitte çalıştığım için hızlı çözümler üretebilirim. Program olarak Solidworks...

Salih Aypay photo

Salih Aypay

01.02.2022

3D Teknik Çizim · Urla, İzmir

Merhaba, Makine mühendisiyim, yaklaşık 5 yıldır hobi ve profesyonel hayatta Solidworks ve Auto-cad programlarını severek kullanıyorum. Basit ve kompleks makine, parça, hareketli yada durağan elaman çizimlerinizde birlikte çalışabiliriz

Ramazan Kula photo

Ramazan Kula

14.11.2021

3D Teknik Çizim · Menderes, İzmir

Yaklaşık yedi yıldır tasarımcı ve teknik ressam olarak çalımaltayım, makina ağırlıklı olarak,( saç tasarımı ,kaynaklı imalat , talaşlı imalat) Solidworks ve Autocad programlarını iyi derecede biliyorum

Furkan Daşdemir photo

Furkan Daşdemir

16.12.2021

3D Teknik Çizim · Balçova, İzmir

Merhabalar, Otomotiv sektöründe design mechanical engineer olarak görev alıyorum. Solidworks çizimlerinizi yaparak, projelerinizi başarılı bir şekilde tamamlamanızı görmek beni mutlu edicektir.

Fi Tasarım photo

Fi Tasarım

23.07.2015

3D Teknik Çizim · Balçova, İzmir

Sektördeki 10 yıllık tecrübemizle her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Profesyonel işlerimizi görmek için sayfamızı ziyaret ediniz.

Onur Özdemir photo

Onur Özdemir

26.04.2019

3D Teknik Çizim · Kemalpaşa, İzmir

Ğenmenin yaşı yoktur. ' düşüncesine sahip, ikna kabiliyeti yüksek işini titizlikle, düzenle ve severek yapan bir bireyim. Hiçbir zaman sahip olduğum bilgiyle yetinemedim. Okurken olabildiğince erken sektöre atılıp kendimi donatmaya çalışıyorum. Teknik ressam ve makina tasarımında yaklaşık bir...

Sude Elif Şenay photo

Sude Elif Şenay

05.07.2021

3D Teknik Çizim · Menemen, İzmir

İzmir Ekonomi Üniversitesinde Yazılım Mühendisliği ve aynı zamanda Endüstriyel Tasarım bölümünde okuyorum. Adobe InDesign, Illustrator, Fusion 360, AutoCAD, Rhinoceros ve Grasshopper iyi derecede kullanabiliyorum ve teknik çizim konularında yardımcı olabilirim.

Muhammet Semiz photo

Muhammet Semiz

22.12.2021

3D Teknik Çizim · Kemalpaşa, İzmir

Solidworks, AutoCAD, cinema4d gibi 3 boyutlu tasarım ve çizim programlarına hakimim. İyi derecede Photoshop kullanabiliyorum. Basit derecede animasyon yapabilirim.

Halil Akbulak photo

Halil Akbulak

22.08.2016

3D Teknik Çizim · Kemalpaşa, İzmir

RES , ÖZEL CNC , sac şekillendirme ve işlem makinaları tasarım Talaşlı imalat parçaları.

Yusuf Baran photo

Yusuf Baran

07.05.2016

3D Teknik Çizim · Ödemiş, İzmir

Site benim icin yeni ama ben uzun suredir cizim yapan bi insannim umarım cizimleri beğenirsiniz

Selen Koyunoğlu photo

Selen Koyunoğlu

05.09.2016

3D Teknik Çizim · Karşıyaka, İzmir

Endüstriyel Tasarım bölümünü tamamladıktan sonra, aynı alanda master yapmaktayım. 3d model, render, teknik çizim, kurumsal kimlik, logo konularında yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir 3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl