En İyi 10 İzmir Duvar Ustası

4 Duvar Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 199 Duvar Ustası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Selami Demirci

Selami Demirci

Duvar Ustası · Urla, İzmir
Merhaba ben Selami Demirci. 20 yıldır inşaat sektöründe deneyimliyim. 15-20 kişilik ekibimizle, kaba inşaat, duvar yapımı, iç-dış tadilat, çatı yapımı gibi işlemlerinizde yardımcı oluyoruz. İşlerimizi itina ile yapmaktayız. Referanslarımız gerçekleştirdiğimiz işlerdir.
Mehmet  Ulbey

Mehmet Ulbey

Duvar Ustası · Torbalı, İzmir
Her türlü tas duvar ve kayrak taşı ve tas dekor iscilikleri ve iç dış kaplama ve dekorasyon ve şömine iscilikleri özenle ve kaliteli ve garantili ve sözleşme dahilinde yapılır.
Ramazan  Aslan

Ramazan Aslan

Duvar Ustası · Seferihisar, İzmir
Doğal taş sektörünün, İzmir in her yer alanında faaliyet gösteriyor,müşterilerimizi memnun ediyoruz. Kalite, güven,estetik,deneyim, mükemmel iş. Taş Ev Bahçe Duvarı Şömine-Ocak Çeşme
Seyfettin Arksak

Seyfettin Arksak

Duvar Ustası · Torbalı, İzmir
Kaliteli işimizle herzaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz çünkü iş gider gelir ama insan gider gelmez onun için önce insan kazanacaksın sonra iş
Fethullah Eşiyok

Fethullah Eşiyok

Duvar Ustası · Foça, İzmir
Her türlü inşaat a.den z.ye kadar yapılır taş duvar seramik su tesisat boya badana güvenlik sistemleri bilgisayar tamiri ne lazımsa beni arayın ve memnuniyetle bir numara memnun kalırsınız
Mehmet Sıddık Avci

Mehmet Sıddık Avci

Duvar Ustası · Seferihisar, İzmir
15 yıllık tecrübemizle Her türlü taş ev, taş duvar, taş dekorasyon, kaynak taşı, yer döşeme ve şömine işleri itina ile yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin Aydoğdu
Duvar Ustası   16/10/2020

Muhittin usta ve ekibine teşekkür ederiz. İşimizi zamanında ve eksiksiz yaptılar. Ellerine emeklerine sağlık.

         
Seida Molla
Duvar Ustası   14/10/2020

Şahin usta ve ekibi arı gibi çalışıp tertemiz ve hızlı bir iş çıkardılar iş etikleri çok iyi . Söyledikleri saatte kapıda hazırdılar . Hiç sorun yaşamadık tertemiz eve girdiler tertemiz bırakıp çıktılar . Çok teşekkür ederiz

         
Gözde Başefe Öter
Duvar Ustası   09/09/2020

İşyerime duvar örülecekti. en uygun fiyatı nurullah bey verdiği için anlaştım. anlaştığımız gün gelip işi aynı gün bitirdi. sonrasında da düzeltmemizi istediğiniz yer var mı diye bir kaç kez aradı. duvar tam istediğim gibi oldu. işçilik çok iyi. ama en önemlisi dürüstlük. zira bu piyasa insanı çok yoruyor.

         
Seval Demirel
Duvar Ustası   10/08/2020

Birol Bey, teklifime cevap verdikten sonra hiç zaman kaybetmeden, istediğim tarihte işe başladı, duvar örme, sıva ve çatı yaparak istediğim gibi çok güzel bir depo yaptı. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Birol usta emeğinize sağlık, kısa zamanda işi sahiplenip teslim ettiniz çok teşekkürler.

         
Abdullah Karakaş
Duvar Ustası   03/07/2020

Şahin Bey işin başından sonuna kadar iletişim konusunda da iş konusunda da çok iyiydi. İSYÖN İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş. olarak şirketimizin benzer işlere tekrar ihtiyacı olması halinde muhakkak kendisinden teklif alacağız. Meslek hayatında başarılar ve yükselişler diliyoruz.

         
Nil Açıkgöz
Duvar Ustası   23/06/2020

Hasan usta, Tüm özverili ve temiz işinden dolayı çok teşekkür ederim. Hasan usta hakikaten işinin ustası aynı zamanda karakter olarak da çok temiz çok iyi bir insan, gönül rahatlığı ile işi ve evimi kendisine bırakabildim. Kendisine bol şans dilerim. Ben kendisinden aldığım işten dolayı çok mutlu oldum umarım kazandığı para da ona mutluluk verir. Armut.com'a hem işini iyi yapan hem de kişi olarak kaliteli insanları bir araya toplamış olduğu için çok teşekkür ederim. Nil AÇIKGÖZ

         
Sedat YILDIZ
Duvar Ustası   15/06/2020

Anlaştıktan yarım saat sonra hızlıca gelerek kapı üstü doldurma işimizi tertemiz yaptı. Gönül rahatlığıyla seçim yapabilirsiniz.

         
Gizem Kızıloğlu
Duvar Ustası   11/06/2020

Hasan Bey evimde gereken duvar tadilatını harika bir işçilikle ve uygun fiyata halletti. Kendisi çok ilgili, temiz çalışıyor ve sonuçtan çok memnunum. Çok teşekkür ederim.

Duvar Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz