En İyi 10 İzmir Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 785 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Story O.

Story O.

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
Teknolojiye ve sanata ilgisi olan rb shot fotoğrafçılığa karşı engellenemez bir tutku duyuyordu. Henüz genç yaştayken, ailesinin, arkadaşlarının ve doğanın fotoğraflarını çekmeye başlayarak hem tekniğini geliştirdi, hem de kendine özgü kişisel tarzını edindi. Fotoğrafçılıkta kariyer yapmak rb shot için vermesi en kolay karardı ve bundan asla pişmanlık duymadı. rb shot her zaman sektördeki en iyi ekipmanları kullanıyor ve müşterilerin vizyonları ile tercihlerini daha iyi anlamak için çekim ö
Hülya  T.

Hülya T.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Küçüklüğümden beri fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve son 4 yıldır bunu profesyonelce yapmaya çalışıyorum. Son 4 yıldır Ege Üniversitesi Fotoğraf topluluğunun yönetiminde olmakla birlikte 2018 den beri başkanlığını yürütmekteyim. Okul dışında kurduğumuz minik bir ekiple istediğiniz konsepti uygun fiyat ve profesyonellikle çekmekteyiz.
Yunus T.

Yunus T.

Fotoğrafçı · Karabağlar, İzmir
Facebook ve İnstagram profilleriniz için doğa içinde, deniz kenarında ya da istediğiniz bir alanda çekilmiş profesyonel fotoğraflar için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün salonları haricindeki mekanlarda gerçekleştirilen kına, nişan, sünnet, organizasyonları ile doğum günlerinizdeki anılarınızı dondurarak ömür boyu saklayabilmeniz için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün hikayesi ve fotoğraflardan oluşlan video slaytlar yapabilirim.
Begüm S.

Begüm S.

Fotoğrafçı · Balçova, İzmir
Mutlu anlarınızda sizinle birlikteyiz.Mutlu anlarınızı özel kılacak sade ve doğal kareleri gelin birlikte çekelim
Mustafa Alşen Photography

Mustafa Alşen Photography

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
Beklentiniz ister işininizde bir adım daha ilerlemek olsun ister en mutlu gününüzden geleçeğe güzel hatıralar bırakmak olsun ihtiyaçınız olan fotoğraf çekimlerini yapmak üzere sizi bekliyoruz.
Serhat Ç.

Serhat Ç.

Fotoğrafçı · Bayraklı, İzmir
İsmim Serhat. Fotoğrafa başlanan sebep doğaya olan tutkumdu. Her çičeği, gün batımını fotoğraflamaya çalışırken bir anda fotoğraf çekme işini bilerek yapmam gerektiğine karar verdim. Aslında biyoloğum. Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi nde Moleküler Tıpta yüksek lisansa devam ediyorum.Anadolu Üniversitesi Fotoğtafçılık ve Kameraman Teknikerliği de 2. Sınıf öğrencisiyim. Fotoğraf özel anlarınızı anıya dönüştürdüğünüz bir zaman durdurma aracıdır. Zamanı beraber durduralım.
Emre S.

Emre S.

Fotoğrafçı · Beydağ, İzmir
Yaklaşık 2 yıldır profesyonel olarak freelance fotoğrafçılık yapıyorum. Bir çok studio ile ortak çalışmışlığımın kattığı tecrübeyle kendime güvenim ve farklı bakış açısı ile buradayım. Fotoğraf o kadar eşsiz bir şey ki bir daha yaşayamayacağımız o anların ölümsüzleşmesi gerçekten içtenlik ve değer istiyor. Ben bunun için varım.
Deniz A.

Deniz A.

Fotoğrafçı · Tire, İzmir
# Love in wedding Coşkulu bir aşk hikayesi istiyorsanız. Doğum&Doğum öncesi Bebek&Alie Düğün&Albüm
Uğur G.

Uğur G.

Fotoğrafçı · Selçuk, İzmir
İzmir,Aydın,Selçuk,Kuşadası Civarında Düğün,Nişan,Sünnet,Doğum,Ürün Çekimi Özel gün Vb.Çekimleriniz Yapılır.
Nurgül  Ö.

Nurgül Ö.

Fotoğrafçı · Bergama, İzmir
Annelik dünyanın en olanüstü tecrübesi.Bu tecrübeyi 2 kez yaşamış bir anne olarak prens yada prensesinizin en özel anlarını ölümsüzleştirip hayat masalınıza ortak olmak istiyorum.Daha dünyaya gelmeden, bedenimizde taşımaya başladığımız andan itibaren sevmeye başladığımız minik meleklerimizin geçmekte olan en güzel anlarını yakalayalım.Sözcüklerin anlatmaya yetersiz kaldığı anları bırakın ben fotoğraflarla anlatayım.Yıllardır fotoğrafçı olarak çalışıyorum.Fotoğrafçılık sertifikam mevcuttur.Hami
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ipek Cantas
Fotoğrafçı   06/07/2019

Mehmet bey cok guler yuzluydu hersey istedigimiz gibi oldu. Herkese tavsiye ediyorum cok tesekkur ederiz.

         
Buket Sakmanlı
Fotoğrafçı   29/04/2019

Yağmur Hanım ile Cumartesi günü nişan törenimizde birlikteydik. Gerçekten çok özenli ve güzel bir çalışma oldu. Ertesi gün fotoğraflarımıza da hemen kavuştuk :) Tekrar teşekkür ediyoruz.

         
Yasemin Şentürk
Fotoğrafçı   18/03/2019

Çocuklarla iletişimi çok iyi,çok sempatik birisi. Çektiği fotoğrafların hepsimi güzel olur! Bir tane kötü çıkan fotoğrafımız yok. Ayrıca çocuklarla çalışmak,fotoğraf karelerini yakalamak çok zor olduğu halde harika bir iş çıkardı. Kendisine gönülden çok çok teşekkür ediyorum💗 Bundan sonraki organizasyonlarımızda görüşmek üzere☺️💗

         
Nora Malhasoğlu
Fotoğrafçı   04/02/2019

Gökay Bey mekana belirtmiş olduğumuz zamandan bile özel ricamızla erken geldi. Konuklarımızla fotoğraf çekilirken de oldukça sevecen ve profesyonel davrandı. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

         
Ecem Aldanmaz
Fotoğrafçı   05/09/2018

Çok iyi bir fotoğrafçı oğlumuzun 1 yaş fotoğraflarını iyi ki Garo Bey e çektirdik. Çok güzel anılarımız oldu.

         
Fotoğrafçı   19/06/2018

Mükemmel.İşini seven ,özenle gösteren ve yaptığı işin hakkını vermek için zamana önem vermeyen...genç yetenekli...teşekkür ediyoruz.

         
Merve Cinay
Fotoğrafçı   14/05/2018

Metin Bey demiyorum artık kendisi beraber çalıştığımız ilk organizasyonumuzda arkadaşım oldu bile :) Organizasyonun başından sonuna bitmek bilmeyen enerjisi ve çektiği harika karelerle tüm misafirlerimizin sempatisini kazandı. Bence bir organizasyonun demirbaşlarından olan fotoğraf işini Metin gibi işini gayet düzgün yapan birileriyle yürütmek gerekiyor kesinlikle. Organizasyon saati bitmesine rağmen ricamızı kırmayıp bize bir süre daha eşlik ettiği için buradan da çok teşekkür ediyoruz :)

         
Ferit Demir
Fotoğrafçı   25/09/2017

Tecrübesi ve rahat davranışları ile bizi mutlu etti. Süper ofis lokasyonda çok güzel resimler çekti. 5 yildiz bir insan ve fotografci - tavsiye ederiz.

Benzer Meslekler
Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz