En İyi 10 İzmir Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 İzmir Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 684 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hülya  T.

Hülya T.

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Küçüklüğümden beri fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve son 4 yıldır bunu profesyonelce yapmaya çalışıyorum. Son 4 yıldır Ege Üniversitesi Fotoğraf topluluğunun yönetiminde olmakla birlikte 2018 den beri başkanlığını yürütmekteyim. Okul dışında kurduğumuz minik bir ekiple istediğiniz konsepti uygun fiyat ve profesyonellikle çekmekteyiz.
Foto Metin

Foto Metin

Fotoğrafçı · Bornova, İzmir
Laboratory Photographer 1987 yılından günümüze gelen Fotoğraf Sanatını İçime sindirmiş Yurtdışı eğitim ve çalışmalarımı bitirmiş Profosyonel Hizmet vermekteyim .
Begüm S.

Begüm S.

Fotoğrafçı · Balçova, İzmir
Mutlu anlarınızda sizinle birlikteyiz.Mutlu anlarınızı özel kılacak sade ve doğal kareleri gelin birlikte çekelim
Yunus T.

Yunus T.

Fotoğrafçı · Konak, İzmir
Facebook ve İnstagram profilleriniz için doğa içinde, deniz kenarında ya da istediğiniz bir alanda çekilmiş profesyonel fotoğraflar için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün salonları haricindeki mekanlarda gerçekleştirilen kına, nişan, sünnet, organizasyonları ile doğum günlerinizdeki anılarınızı dondurarak ömür boyu saklayabilmeniz için hizmetinizdeyim. Ayrıca düğün hikayesi ve fotoğraflardan oluşlan video slaytlar yapabilirim.
Shelfy P.

Shelfy P.

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
SHELFY Fotoğrafçılık olarak Bostanlı daki ofisimde 2019 yılı başında hizmet vermeye başladım. Stüdyomda bebek ve yenidoğan konseptli fotoğraf çekimleri, pasta patlatma çekimleri yapmaktayım. Detaylar için www.hamiyetbozyel.com sitemi ziyaret edin lütfen.
Semih Ş.

Semih Ş.

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
3 yıldır BOSCH fabrikasının fotoğraf ve video çekimlerini yapıyorum, YouTube da fotoğrafçılık eğitimleri veriyorum ve bir çok İzmirli firmanın tanıtım videolarının çekimlerini ve kurgularını yaptım. Instagram sayfamdan çekimlerimi görebilirsiniz : www.instagram.com/_semihsenturk ve YouTube kanalım: www.youtube.com/semihsenturk
Sertaç Erdi  A.

Sertaç Erdi A.

Fotoğrafçı · Karşıyaka, İzmir
"Sevdiğin işi yaparsan ömür boyu çalışmazsın." düsturuyla yola çıkmış bulunuyorum. Arkadaş çevresi aracılığıyla oluşturduğum portföyümü profesyonele evirme amacındayım.
Giray T.

Giray T.

Fotoğrafçı · Buca, İzmir
Fotoğraflar anılarımızın yegane koruyucularıdır.O anıları her zaman yaşayabilmeniz için hizmet vermekteyim.Daha önce düğün fotoğrafçılığı,portre çekimleri yaptım.
Engin Ö.

Engin Ö.

Fotoğrafçı · Balçova, İzmir
Fotoğraf, reklam filmi, müzik klibi, düğün klibi çekimleri konusunda profesyonel hizmet. Instagram: enginokmenworx
Serhat Ç.

Serhat Ç.

Fotoğrafçı · Bayraklı, İzmir
İsmim Serhat. Fotoğrafa başlanan sebep doğaya olan tutkumdu. Her çičeği, gün batımını fotoğraflamaya çalışırken bir anda fotoğraf çekme işini bilerek yapmam gerektiğine karar verdim. Aslında biyoloğum. Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi nde Moleküler Tıpta yüksek lisansa devam ediyorum.Anadolu Üniversitesi Fotoğtafçılık ve Kameraman Teknikerliği de 2. Sınıf öğrencisiyim. Fotoğraf özel anlarınızı anıya dönüştürdüğünüz bir zaman durdurma aracıdır. Zamanı beraber durduralım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fotoğrafçı   17/08/2019
gallery thumbnail

Çok memnun kaldım. Kendisi çok ilgili ve güleryüzlü işini iyi yapan bir insan. Beğenme garantisi vermesi de ayrıca güzeldi. Gerektiğinde yine kendisi ile irtibat kuracağım. Buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

         
Ebru Akçiçek
Fotoğrafçı   09/07/2019
gallery thumbnail

Yağmur hanım ailemizin bir parçası gibiydi. Nezaketi, samimiyeti, iş olarak değil sevgiyle ve özenle çalışmasıyla bize nikah günümüzde harika kareleri anı olarak bıraktı. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

         
Hümeyra Ceylan
Fotoğrafçı   10/06/2019

Garo beyle ofis ve daire çekimleri için çalıştık. İşinde çok profesyonel ve disiplinli birisi. Çekimlerden sonra çok kısa bir süre içerisinde fotoğraflar tarafımıza ulaştı. Kendisine teşekkür ederiz ve profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Gizem Çetin
Fotoğrafçı   10/02/2019

Mustafa Bey’in ilgisine teşekkür ederim. Gece boyunca çok güzel çekimler yaptı ve bizi iyi yönlendirdi.

         
KORCA YENER
Fotoğrafçı   20/01/2019

Şirket toplantısı için çağırdık çekimler güzel oldu fiyat ve denge açısından uyumlu olması güzel oldu değerlendirilir

         
Kübra Topcuoğlu
Fotoğrafçı   15/11/2018

Aklımızda tek soru işareti bırakmadan her konuda yardımcı olup sürekli nişanlım ve benimle iletişim kurarak nişan günümüze kadar yardımcı olmasından dolayı çok memnun kaldık. Mekan, saat, nişan öncesi olan ilgisi ve dış çekimde gösterdiği ilgi alakası bize en doğal hallerimizle olan anılarımızı bırakarak, resimlerimizi ve videoları en kısa sürede teslim ederek çok mutlu etti. Diğer çekim zamanlarımızda da TURGAY YAVUZ Bey tercihimiz olacaktır :)

         
Umut
Fotoğrafçı   10/11/2018

Kesinlikle tavsiye ediyorum, son derece eğlenceli ve samimi bir çekim oldu, 10 üzerinden 10 veriyorum inanılmaz memnun kaldım.

         
Berkalp Tekin
Fotoğrafçı   15/10/2018

Berrin hnm. ve arkadaşıyla gayet keyifli ve eğlenceli çekimler gerçekleştirdik. İkisi de çok genç ve işinde başarılı arkadaşlar. Daha da ilerleyeceklerine inanıyorum. Gene bir özel günde sizinle tekrar çalışmak isterim.

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz