En İyi 10 İzmir İlkokul Özel Ders Öğretmeni

4 İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 451 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Duygu Demirci

Duygu Demirci

İlkokul Özel Ders · Urla, İzmir
7 yıldır akademik olarak sınıf öğretmeni ve özel eğitim alanında özel ders veriyorum. Kendime göre geliştirdiğim yöntemler ile öğretim yapıyorum. Matematiğe olan sevgimden ve ilgimden dolayı da 8. Sınıf seviyesine kadar özel ders verebiliyorum.
Mutlu  Ddaş

Mutlu Ddaş

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir
İlkokul 1.2.3.4. sınıflar için Türkçe, matematik ,Sosyal bilgiler ,fen bilimleri ,hayat bilgisi dersleri ve 1. sınıflar için okuma yazma dersleri yapılır.
Fatih  Serin

Fatih Serin

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir
16 yıllık özel okul tecrübesine sahip bir öğretmenim. 6 yıldır özel ders vermekteyim. İlkokul öğrencisine başta MATEMATİK ve TÜRKÇE olmak üzere diğer dersleri de somutlaştırarak ve oyun tabanlı öğretim metodu ile sevdirerek öğretiyorum. Ayrıca AKIL ve ZEKA OYUNLARI, MENTAL ARİTMATİK, HIZLI OKUMA ve HAFIZA TEKNİKLERİ eğitmeniyim. Ders verdiğim öğrencilerime ÖĞRENCİ KOÇLUĞU, ebeveynlere de AİLE DANIŞMANLIĞI noktasında çalışmalarım olmaktadır. Ayrıca derslerim sonunda AKIL OYUNLARINDAN seçkin örne
Eda Karataş

Eda Karataş

İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Tecrübeli sınıf öğretmeniyim. 1.sınıftan 4. sınıfa kadar özel ders veriyorum. 5. sınıflar için mat.fen. sosyal türkçe dersi veriyorum. 6.siniflar için matematik dersi veriyorum.
Irmak  Lüleli

Irmak Lüleli

İlkokul Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Deneyimli ( Bahçeşehir Koleji aktif çalışan öğretmenim) Uludağ Üniverstesi sınıf öğretmeninden ilkokul derslerine yardımcı. Türkçe , matematik, ingilizce, okuma yazma , Hayat bilgisi , sosyal bilgiler , fen bilimleri derslerine yardımcı öğretmen. 1-2-3-4. Sınıf okuttum. Çocuklarla iletişimim çok güçlüdür.
Şule Fırat Ceylan

Şule Fırat Ceylan

İlkokul Özel Ders · Menemen, İzmir
20 yıllık öğretmenim. Devlet okulunda 3.sınıfları okutuyorum. Aktif olarak ders vermekteyim. Okuma yazma eğitimleri ,ödev takip yapmaktayım. Yaz tatillerinde de rehber olmaya devam ediyorum. Yeni seneye , döneme hazırlık, dönem tekrarı. Tüm dersler de yardımcı olunur. Detay için arayabilirsiniz.
Sevgi  Sevi

Sevgi Sevi

İlkokul Özel Ders · Buca, İzmir
Merhabalar Anadolu mezunu 15 yıllık özel eğitim öğretmeniyim.otizm,down vb sendromlar. dil konuşma, okuma yazma eğitimi, davranış eğitimi özel eğitimle ilgili alanlarda çalışıyorum. İlkokul 1,2,3,4.Sınıflarda kaynaştırma ve özel öğrenme güçlükleriyle de çalışıyorum. Bireysel değerlendirme ve eğitim hazırlıyorum. İsteyen aile ile aile eğitimi yapıyoruz.
Esma Kartal Bozkurt

Esma Kartal Bozkurt

İlkokul Özel Ders · Buca, İzmir
2016 yılında Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Aynı yıl özel okulda çalışmaya başladım. Aralıksız olarak 5 yıldır özel kurumlarda çalışıyorum. Mesleğimin ikinci yılından beri her sınıf düzeyinde ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum. Özel ders sürecinde öğrencinin ihtiyacına göre bireysel planlama yapıp, eksik olduğu derslerde ilerleme kaydetmesine yönelik çalışmalar yapıyorum. Konuların daha rahat anlaşılabilmesi, öğrencinin sıkılmadan konuları kavrayabilmesi için materyaller kull
Seren Gizem  Biçer

Seren Gizem Biçer

İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Lise sayısal bölüm mezunu olarak p Pamukkale üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Bölümü ve Anadolu üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Şuanda da Atatürk Üniversitesi Acil Durum ve Afet Yönetimi okuyorum. 2014 Yılında almış olduğum işaret dili tercümanlığı sertifikası ile halk eğitim ve çeşitli kurumlarda eğitmenlik yapmaya başladım. İlk dersimden itibaren insanlara yeni bilgiler aktarmanın keyfi ile derslerimi sürdürmekteyim. Yaklaşık 10yıldır İlköğretim ve Ortaöğretim derslerine takviye olara
Edip Kutlutürk

Edip Kutlutürk

İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Merhaba ☺️ yılında sonuç öğretmenliği bölümünden mezun oldum. yılı Şubat ayında atamam gerçekleşti. İlk atmamın olduğu yerde buçuk sene öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yerine getirdim. İdarecilik yaptığım dönemde özel eğitim alanına yoğunlaştım. Bu sürede saatlik yüz yüze eğitim alarak özel eğitim alanında da çalışmaya hak kazandım. Haziran ayında İstanbul’a tayin istedim. Bu sürede üstün yetenekli öğrencileri keşfedip yönlendirme ve onlara destek eğitim vererek ilerletmek için
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Pınar Ü.
İlkokul Özel Ders   24/01/2021

İlkokul 4. Sınıfa giden dikkat dağınıklığı olan kızım için özel eğitim aldım. İletişimi , gerek kızımla gerek benimle olan diyaloğu çok güzel. Programlı ve disiplinli çalışan bir öğretmen. Kesinlikle çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Ebru G.
İlkokul Özel Ders   12/01/2021

Zeynep hanım kendini oğluma hem sevdirdi,hem saydırdı. İyi ki yollarımız kesişmiş, oğlum ve dersleri açısından çok güzel katkıları olacak değerli bir öğretmen

         
Sena C.
İlkokul Özel Ders   09/01/2021

Beyhan öğretmenle kızıma özel ders vermesi sayesinde tanıştık ve çok memnun kaldık. İletişimi ders anlatımı kızım için çok etkili oldu. Çok teşekkür ederiz.

         
Özge T.
İlkokul Özel Ders   30/12/2020

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ; “ Öğretmen bir kandile benzer , kendini tüketerek başkalarına ışık verir” cümlesinin tam anlamıyla karşılığı Nergiz hanım ... İlginize,alakanıza ve o kutsal mesleğinize minnettarız...

         
Sibel G.
İlkokul Özel Ders   28/12/2020

İlkokul 3.sınıf için online ders alıyoruz. Oğlum çok sevdi Cemrehan Beyi. Sadece ders değil, kültür sohbetleri yapması da tam istediğimiz şey. Biz memnunuz. Başarılar dilerim kendisine. Girişimci gençlerin sonuna kadar arkasındayız.

         
Emine B.
İlkokul Özel Ders   14/12/2020

Nergiz hanım oğluma çok ilgi ve alaka gösterdi oğlumda kendisini çok sevdi bugün ilk dersimizi yaptık kendisine çok teşekkür ederim.

         
Gamze D.
İlkokul Özel Ders   04/12/2020

İlk tanıtım dersimizi yaptık kendisi son derece bilgili ve profesyonel duruyor dersi güzel anlattı dikkat ve bilgi testleri yaptırdı tutumunu ve ders anlatımı çok beğendim kendimde edebiyat mezunu olarak profesyonel olduğunu hissetim ayrıca çok efendi bir kişiliği ve üslubu var

         
Müge Ç.
İlkokul Özel Ders   20/11/2020

1. sınıf evde eğitim alan oğluma özel ders veriyor Tuğba hanım. cok memnunuz. Kibar, etkili ve işini severek yapıyor. Oğlum ve kendi adıma teşekkür ederim.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
İlkokul Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz