Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İzmir İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 395 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İzmir İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için İzmir içinde toplam 395 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 217 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,601 kişi İzmir İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Ismahan Baştürk photo

Ismahan Baştürk

21.10.2020

İlkokul Özel Ders · Buca, İzmir

Ilkokul sınıf öğretmenliği özel dersler verebilirim.Online eğitime destek amaçlı anlaşılmayan konuların tekrarı ve desteği

Kübra Uçar photo

Kübra Uçar

13.04.2022

İlkokul Özel Ders · Balçova, İzmir

5 yıllık eğitim fakültesi mezunuyum şuan yüksek lisans yapmak için çalışıyorum üniversite hayatım boyunca çokça özel ders verdim bölümüm sayısal olduğu için ilkokul ortaokul için tüm dersleri lise için matematik ve fen dersler veriyorum ayrıca öğrencilerime rehberlik yapıyorum .

Ömer Ergin photo

Ömer Ergin

19.10.2017

İlkokul Özel Ders · Çiğli, İzmir

15 yıldır İstanbul ve İzmir de özel okullarda çalışma hayatına halen devam ediyorum. Her zümrede görev aldım. İlkokul önemli bir yıl ve her yıla dair önemli ayrıntıları göz önünde bulundurarak, bir alt seviyeye ait varsa eksikler ve bir sonraki yıla hazırlık bakış açısıyla planlamamı yapıyorum....

Ferhat Dağdeviren photo

Ferhat Dağdeviren

24.10.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Evinize gelip yüzyüze özel ders veriyorum.Ilkokul 1,2,3,4. Sınıf öğrencilerine.Saati 120 lira.

Sultan Yukarı Nergiz photo

Sultan Yukarı Nergiz

28.11.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Dokuz yıldır sınıf öğretmeni olarak özel bir kurumda çalışıyorum . 2012 de Muğla Üniversitesinden bölüm ikinci olarak dereceyle mezun oldum . İlkokul öğrencilerine Türkçe , Matematik derslerine takviye amaçlı destek vermekteyim . Şu anda da özel derslerime devam etmekteyim .

Fatih Serin photo

Fatih Serin

04.04.2017

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

16 yıllık özel okul tecrübesine sahip bir öğretmenim. 6 yıldır özel ders vermekteyim. İlkokul öğrencisine başta MATEMATİK ve TÜRKÇE olmak üzere diğer dersleri de somutlaştırarak ve oyun tabanlı öğretim metodu ile sevdirerek öğretiyorum. Ayrıca AKIL ve ZEKA OYUNLARI, MENTAL ARİTMATİK, HIZLI OKUMA ve...

Gülşen Eren photo

Gülşen Eren

23.11.2021

İlkokul Özel Ders · Narlıdere, İzmir

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Seramik bölümünden 1994'te mezun oldum. 20 yıl ilköğretimde, 7 yıl seramik alanında olmak üzere 27 yıllık öğretmenlik deneyimim var. Seramik ve ilköğretim dersi ihtiyaçlarınızda ders vermeye hazırım.

Yücel Arpacı photo

Yücel Arpacı

15.11.2021

İlkokul Özel Ders · Balçova, İzmir

Öğrencilere hem akademik hem psikolojik olarak destek olmak en büyük motivasyonum. Ayrıca özel eğitim öğrencileri de uzun süre çalışmalar yaptım. Her çocuğun özel olduğu ve özellikleri doğrultusunda gelişimine rehberlik edilmesi gerektiğine inanıyorum. Çocuklarla doğada olmaktan ve çocukların...

Gamze Köle photo

Gamze Köle

13.12.2021

İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir

Adnan Menderes Üniversitesi ''Sınıf Öğretmenliği'' bölümünden 2018 senesinde mezun oldum. Ardından 2 sene Mardin'de görev yaptım. Bu sene İleri Bilim Kolejinde 1. sınıf öğrencilerini okutmaktayım.

Irmak Mercan photo

Irmak Mercan

09.01.2020

İlkokul Özel Ders · Balçova, İzmir

Trakya Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. Şuan Sınav Koleji'nde ilkokul 1.sınıf öğretmenliği yapıyorum. İlkokul seviyesinde tüm dersler için yardımcı olabilirim.

Turna . photo

Turna .

16.03.2022

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

9 Eylül Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İletişim becerilerim yüksek, yeni nesil mantığa dayalı sorular çözmekteyim.

Havva Tozluk photo

Havva Tozluk

05.08.2020

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

18 yıllık öğretmenim. 15 yıl özel okul öğretmenliği yaptım.3 yıldır özel ders ve eğitim koçlugu yapıyorum.1.sınıftan 6.sınıf a kadar tum öğrencilere ders vermekteyim.

Esma Serin Akın photo

Esma Serin Akın

02.06.2019

İlkokul Özel Ders · Balçova, İzmir

33 yıl devlet okulunda çalıştıktan sonra 2018 yılında emekli oldum. İlkokul matematik ve Türkçe kurslarını verebilirim. Bir tiyatro grubunda oynuyorum, drama eğitimi de verebilirim. Kitap okuma hobim vardır, öğrencilerime kitap okuma alışkanlığını mutlaka kazandırırım.

Ayşegül Altıntaş photo

Ayşegül Altıntaş

31.03.2022

İlkokul Özel Ders · Karabağlar, İzmir

Rehber öğretmenim mesleğimde 10.senem öğrencimize en iyi desteği vereceğimden kuşkunuz olmasın

Mesut Aydın photo

Mesut Aydın

11.05.2021

İlkokul Özel Ders · Konak, İzmir

İlkokul öğretmeniyim, uzaktan eğitim sürecinde zorlanan öğrencilere yardımcı olabilirim.

Eray Şenol photo

Eray Şenol

04.11.2021

İlkokul Özel Ders · Balçova, İzmir

* İlkokul derslerine yardım * Okuma ve yazma destek * özgül öğrenme güçlüğü destek * disleksi alanında uzman * Matematik destek

Ceren Kızıltaş photo

Ceren Kızıltaş

29.10.2019

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Pamukkale Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Öğrenci hayatımda ve iş hayatımda uzun süredir özel ders veriyorum. Özel eğitimli öğrencilerle de bireysel çalışmalar yaptım. İstanbul’da özel bir kurumda çalıştım şuan İzmir’de özel bir kurumda çalışıyorum.

Sevgi Sevi photo

Sevgi Sevi

04.01.2021

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar Anadolu mezunu 15 yıllık özel eğitim öğretmeniyim.otizm,down vb sendromlar. dil konuşma, okuma yazma eğitimi, davranış eğitimi özel eğitimle ilgili alanlarda çalışıyorum. İlkokul 1,2,3,4.Sınıflarda kaynaştırma ve özel öğrenme güçlükleriyle de çalışıyorum. Bireysel değerlendirme ve eğitim...

Sibel Otamış Sümer photo

Sibel Otamış Sümer

30.01.2022

İlkokul Özel Ders · Torbalı, İzmir

Meb’de sınıf öğretmeniyim. Merkezde iyi bir ilkokulda çalışmaktayım. İlkokul tüm seviye ve derslerde tecrübem vardır. Bilsem gibi sınavlarda hazırlık derslerim de mevcuttur.

Pınar Y photo

Pınar Y

05.01.2022

İlkokul Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Lgs hazırlık inkılap tarihi ve ortaokul sosyal bilgiler derslerinde fark yaratmak, lise tarih derslerine destek olmak için ders veriyorum. Ayrıca ilkokulda tüm derslerde yardımcı olabilirim.

Nilgün Göreci photo

Nilgün Göreci

02.08.2019

İlkokul Özel Ders · Menderes, İzmir

İstanbul üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum.8 yıllık özel okul ve özel ders tecrübem vardır. İlkokul kademesinde tüm dersler, ortaokul Türkçe ve sosyal bilgiler dersi,lise tarih derslerinde özel ders vermekteyim.

Ebru Guri photo

Ebru Guri

14.11.2021

İlkokul Özel Ders · Bergama, İzmir

Ilkokul ve ortaokul kademesinde birçok ögrenci ile ödev takibi ve birebir ders vererek çalıştım. Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fem bilgisi, okuma- yazma, ödev takibi, sınavlara hazırlık okul derslerine yardımcı olma konusunda yardımcı olabilirim.

Eylem Gezen photo

Eylem Gezen

18.11.2019

İlkokul Özel Ders · Menemen, İzmir

18 yıldır devlette öğretmenlik yapıyorum. İlkokul seviyesinde ders veriyorum. İlkokul 1.sınıf okuma yazmada zorlanan öğrenciler için pratik oyunlu öğretim yapıyorum.

Arın Hoca photo

Arın Hoca

17.11.2020

İlkokul Özel Ders · Buca, İzmir

İşin uzmanından %100 başarı garantili DERECELİ ÖĞRETMENDEN sınavlara ve okula yardımcı 1-1 özel ders. MATEMATİK DERSİNİ ANLAMAYAN SORUN YAŞAYAN KALMAYACAK. DERSLERİMDE %100 ANLAMA ve KAVRAMA GARANTİSİ VERİYORUM AKSİ DURUMDA ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR. Kişiye özel anlatım tekniğiyle başarıya...

Halime Özel photo

Halime Özel

07.09.2020

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Öğrencilerin gelişim süreçlerine mesleğim gereği hakimim, bu süreçteki sorunların giderilmesinde veya sürecin verimli geçmesinde öğrencilere destek olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl