Hizmet Ver

4 İzmir İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 216 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 İzmir İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Duygu Demirci photo

Duygu Demirci

16.08.2019

İlkokul Özel Ders · Urla, İzmir

7 yıldır akademik olarak sınıf öğretmeni ve özel eğitim alanında özel ders veriyorum. Kendime göre geliştirdiğim yöntemler ile öğretim yapıyorum. Matematiğe olan sevgimden ve ilgimden dolayı da 8. Sınıf seviyesine kadar özel ders verebiliyorum.

Fatih Serin photo

Fatih Serin

04.04.2017

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

16 yıllık özel okul tecrübesine sahip bir öğretmenim. 6 yıldır özel ders vermekteyim. İlkokul öğrencisine başta MATEMATİK ve TÜRKÇE olmak üzere diğer dersleri de somutlaştırarak ve oyun tabanlı öğretim metodu ile sevdirerek öğretiyorum. Ayrıca AKIL...

Mutlu Ddaş photo

Mutlu Ddaş

13.10.2020

İlkokul Özel Ders · Bornova, İzmir

İlkokul 1.2.3.4. sınıflar için Türkçe, matematik ,Sosyal bilgiler ,fen bilimleri ,hayat bilgisi dersleri ve 1. sınıflar için okuma yazma dersleri yapılır.

Banu Avcı photo

Banu Avcı

13.02.2020

İlkokul Özel Ders · Buca, İzmir

Ödevleri en iyi ve pratik yoldan yaptirabilecegime inanıyorum. Aynı zamanda konu tekrariyla derslerine de yardımcı olabilirim

Eda Karataş photo

Eda Karataş

27.10.2018

İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir

Tecrübeli sınıf öğretmeniyim. 1.sınıftan 4. sınıfa kadar özel ders veriyorum. 5. sınıflar için mat.fen. sosyal türkçe dersi veriyorum. 6.siniflar için matematik dersi veriyorum.

Osman EKŞİ photo

Osman EKŞİ

02.04.2021

İlkokul Özel Ders · Konak, İzmir

KTÜ fenbilgisi yandal ilköğretim matematik mezunuyum. Matematik ve fen bilgisi özel derslerinin dışında ilkokullarin bütün derslerine giriyorum.Basarinin sabırlı hoşgörülü ve azimli olmakla kazanilcagina inanan idealist bir öğretmenim.

Sevgi Sevi photo

Sevgi Sevi

04.01.2021

İlkokul Özel Ders · Buca, İzmir

Merhabalar Anadolu mezunu 15 yıllık özel eğitim öğretmeniyim.otizm,down vb sendromlar. dil konuşma, okuma yazma eğitimi, davranış eğitimi özel eğitimle ilgili alanlarda çalışıyorum. İlkokul 1,2,3,4.Sınıflarda kaynaştırma ve özel öğrenme...

Pınar Caner photo

Pınar Caner

30.03.2021

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Ilkokul 1.2.3.4. Sınıf Ortaöğrenim türkçe matematik hayat bilgisi sosyal bilgiler tarih ingilizce coğrafya dersleri verilir. Sınavlara hazırlanır.

Ceylan Atalı photo

Ceylan Atalı

30.08.2020

İlkokul Özel Ders · Bayraklı, İzmir

25 yaşındayım, 4 yıldır mezunum ve 3 yıldır özel ders veriyorum. Ders anlatımım pratiktir. Severek ve özverili bir şekilde vazifemi yapıyorum.

Edip Kutlutürk photo

Edip Kutlutürk

29.07.2020

İlkokul Özel Ders · Gaziemir, İzmir

Merhaba ☺️ yılında sonuç öğretmenliği bölümünden mezun oldum. yılı Şubat ayında atamam gerçekleşti. İlk atmamın olduğu yerde buçuk sene öğretmenlik ve idarecilik görevlerini yerine getirdim. İdarecilik yaptığım dönemde özel eğitim alanına...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir İlkokul Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İzmir İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için İzmir içinde toplam 216 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 188 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,465 kişi İzmir İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl