En İyi 10 İzmir İngilizce Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İzmir İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 1.596 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Z.

Ali Z.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Fehmi K.

Fehmi K.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Çeşitli yaş gruplarından ve eğitim seviyelerinden bireylere aktif olarak 8 yıldır İngilizce öğretiyorum. Tek bir yönteme bağlı kalmadan birçok farklı disiplini içinde barından bir eğitim anlayışım var. Kişiye en uygun yöntemi basit bir şekilde aktararak İngilizce öğretiyorum. Ezber ve sabit kalıplardan çok uzakta modern, etkili ve geliştirici bir eğitim anlayışıyla öğrencilerime ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyorum. Disipline ve devamlılığa verdiğim önem doğrultusunda öğrencilerimin ders
Ercan  H.

Ercan H.

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Aklınızdan “Anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesini silmek. Yıllardır süregelen kalıplaşmış klasik eğitimden sıyrılarak direkt hedefe yönelik bir deneyim sunuyorum. Dışarıda çok fazla İngilizce kursu ve programı var ama bu dersler beraberinde bazı temel sorunlar getiriyor. Pek çoğu sadece başlangıç seviyesi İngilizcesi veriyor ya da gerçek hayatta kullanmayacağınız kalıplar. Bir çoğu gramer kurallarını ezberleterek kursta saatlerinizi geçirmenizi sağlıyor ama konuşma ve dinleme yetilerinizi pra
Melis Ozturk

Melis Ozturk

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
%100 İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Çocuklarla ilişkilerim güçlüdür. Üniversiteye başladığım andan itibaren anaokullarında ve ilkokul öğrencileriyle özel ders formatında çalışmaktayım. Derslerim oyun, şarkı, bilmece ve bulmacalar ile harmanlandığı için öncelikle ingilizceyi sevdirebiliyorum. Ve süreçte deneyim olarak epey yol katettim. Geliştirdiğim öğretim teknikleri ve etkinliklerle öğrencilerim hem eğleniyor hem de yaşamsal ingilizceyi öğreniyorlar. Denemeye ne dersiniz?
Yeşim T.

Yeşim T.

İngilizce Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Boğaziçi Üniversitesi mezunu genç emekli olmuş, dinç ve aktif bir kadınım. Bireyin anadili dışında bir dil kullanarak dünyayı ve dünyada ki değişim ve gelişmeleri takip etmesinin kişiliğine kazandıracağı değerleri fark ettiğim öğrencilik yıllarımdan bu güne kadar, başka bir işte çalışıyor olsam dahi aralıksız olarak İngilizce öğretmeyi sürdürdüm. Emekli olduğum 2009 yılından beri tüm çalışma hayatımı İngilizce Öğretmenliği üzerine kurdum ve her gece yatağıma yattığımda; öğrettiğim her kelimeni
Tekin Y.

Tekin Y.

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği yüksek lisans ve Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği lisans mezunu İngilizce öğretmeniyim.(Tekin YILMAZ) Yetkinlikler & Sertifikalar, - Yabancı Dil Sınavı (YDS) 97.50 güncel puan, - Anlayarak Hızlı Okuma ve Hızlı Okuma Eğiticisi Eğitimi sertifikası (2014 Parantez Eğitim) - 2016 TOEFL IBT (Toefl Internet Based Test) 112 (Reading, Listening, Speaking, Writing) .0 5427440525.
Mustafa Kemal D.

Mustafa Kemal D.

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisiyim. Amerikan Kültür Derneği ve Akademik Batı Dilleri Okulu İngilizce ve Business English mezunuyum. İlkokul, Lise ve Üniversite öğrencilerine çeviri ve diksiyon tabanlı İngilizce eğitimi vermekteyim. Gaziemir de yaşıyorum. Instagramdan ulaşmak isteyenler için: daggudenmk kullanıcı adımdır.
Zeynep S.

Zeynep S.

İngilizce Özel Ders · Urla, İzmir
Merhaba, Tüm öğrenim hayatımı ve çalışma hayatımın büyük bir kısmını Amerika da geçirdim. Kesin başarı ve sonuç odaklı çalışırım. Ezbere ile çalışma yapmam ve konu anlaşılıncaya dek konuyu anlatmakta zorlanmam. Ben anlayamam ,ben konuşamam diyenleri bile 4-5 ay içinde kendilerini ifade edebilecek düzeye getirmeyi ilke edinirim . Ana dilim İngilizcedir. Büyük veya küçük yaşta herkese ve öğrenme bozukluğu çeken gençlere de İngilizce dersleri vermekteyim. Benim ile sadece grammer veya s
Ozan C.

Ozan C.

İngilizce Özel Ders · Urla, İzmir
Hello. I m Ozan. I m British and Turkish, bilingual and have been teaching English for 15 years. I hold a University of Cambridge certificate for teaching English, and a master s in language teaching from the University of Edinburgh. I m also a Cambridge examiner. I teach: -General English -Business English -IELTS -Academic English -Turkish. If you re looking for a qualified and experienced teacher who is fun to work with, please get in touch. I look forward to meeting you.
Özgül  B.

Özgül B.

İngilizce Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Merhaba ben 2010 yılı Gazi üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. Hafta içi öğleden sonraları öğrencilere özel ders vermek istiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Işık
İngilizce Özel Ders   08/11/2019

Derslerde eksiğin olduğu noktalarda yoğunlaşarak, amaçların doğrultusunda çalıştıran Ömer Hocam , speaking , writing, listening , reading konularına ayrı ayrı hakim. hocama verdiği destek için teşekkür ederim. Ders dışı zamanlarda da ilgisi için yine teşekkürler . Tercih edebilirsiniz 👍

         
İngilizce Özel Ders   03/10/2019

İstanbul’un en enerjisi ve verimi yüksek ingilizce öğretmenine denk geldiğim için şanslı hissediyorum. Bilgisini sıkmadan, yormadan, eğlenceli bir şekilde paylaşma yeteneğine sahip olduğu için herkese tavsiye ediyorum.

         
Osman Güven
İngilizce Özel Ders   30/09/2019

Tufan hocayla dördüncü dersimizi yaptık bugün. Yol aldığımı, derslerin gün geçtikçe daha verimli olacağını düşünüyorum. Pratiğe dayanan, konuşma, okuma ve dinleme ağırlıklı bir sistemle çalışıyoruz. Bu anlamda klasik ingilizce eğitiminin aksine tümden gelimci bir yöntemle ilerliyoruz. Ben çok memnunum, öneririm.

         
Servet Secen
İngilizce Özel Ders   30/09/2019

Mustafa Bey’den şu ana kadar iki saat ders aldım. Daha önce de iletişimi kuvvetli öğretmenlerle çalıştığım olmuştu. Ancak Mustafa bey bu durumu çok üst seviyelere taşımış. IELTS dersinin bu kadar çabuk geçeceğini düşünmemiştim. Kendisinin telaffuzu da çok başarılı. Kendimi Amerikalıyla konuşuyor gibi hissettim. IELTS’yi hallettikten sonra kendisinden konuşma dersi de almayı düşünüyorum. Kendisine teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Mustafa Özdemir
İngilizce Özel Ders   16/07/2019

Çok faydali fiyatlarda yardimci olan ve cok farkli bi vizyonla karsimiza cikan yabanci dil eğitmenleri t.ederiz..

         
Miray Dargut
İngilizce Özel Ders   28/06/2019

Laya evime çok yakın oturuyordu ve hemen buluşup ilk dersimizi yaptık. Öğretme konusunda çok deneyimli. En basit örneklerle ilk olarak çok iyi anlamamı sağlayıp bundan emin olduktan sonra konu üzerinde derinleşiyor. Yöntemini çok sevdim :) Ayrıca inanılmaz pozitif ve güler yüzlü :) Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum çok memnun kaldım.

         
Zeynep Uzun
İngilizce Özel Ders   10/06/2019

Jale hoca işine önem ve özen veren biri. Telaffuz konusunda hassas ve doğru söyleyene kadar bırakmıyor.İngilizce yi doğru öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

         
Cem Kaz
İngilizce Özel Ders   13/05/2019

Merhaba; Umut Hoca ingilizce sevdiren , ders anlatırken mantıgını sürekli vurgulayan gramer dinleme yazma read gibi bütün yetkinlik kazanmamız gereken kısımları ölçülü şekilde denge kuran.bana göre ingilizce UMUT HOCA dan öğrenilir.kısa zamanda katettiğim yoldan bunu rahatça söyleyebilirim.100 üzerinden 95 üstü rahatca puanlayabilirirm.

İlçe İlçe İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz