En İyi 10 İzmir İngilizce Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İzmir İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 1.312 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Z.

Ali Z.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Fehmi K.

Fehmi K.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Çeşitli yaş gruplarından ve eğitim seviyelerinden bireylere aktif olarak 8 yıldır İngilizce öğretiyorum. Tek bir yönteme bağlı kalmadan birçok farklı disiplini içinde barından bir eğitim anlayışım var. Kişiye en uygun yöntemi basit bir şekilde aktararak İngilizce öğretiyorum. Ezber ve sabit kalıplardan çok uzakta modern, etkili ve geliştirici bir eğitim anlayışıyla öğrencilerime ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyorum. Disipline ve devamlılığa verdiğim önem doğrultusunda öğrencilerimin ders
Gökçe G.

Gökçe G.

İngilizce Özel Ders · Çiğli, İzmir
Ege Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı mezunuyum. 2008 senesinden beri özel ders veriyorum ve 2012 senesinden beri de kolejde öğretmenlik yapıyorum. Dil öğrenimi ve öğretimi emek ve sevgi isteyen bir çalışmadır. Yıllar içinde bu emeğin karşılığını çok çeşitli şekillerde aldım ve her seferinde yeni bir şeyler öğrendim. Öğrencilerimin bu öğrenimi zorunluluktan çıkarıp eğlenceye döktüklerinde aldıkları sonuçlar beni hep etkiledi ve bu yolda ilerlemem için sebep oldu. Çalışmayı ve öğrencileri
Enes B.

Enes B.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Başarılı geçen lisans eğitimim sonrasında burslu olarak ABD de (Los Angeles, CA) yükseklisans ve yüksek İngilizce eğitimi aldım. Çeşitli seviyelerde ve farklı yaş gruplarına İngilizce kurslarında ve özel olarak İngilizce dersleri veriyorum. Özellikle İngilizce sınavlara hazırlık (YDS, YÖKDİL, TOEFL ve IELTS) ve İngilizce konuşma yeteneğinin geliştirilmesi alanında uzmanım. Öğretmenin sürekli kendini geliştirmesi ve öğrenciye özel farklı yaklaşımlar geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Ku
Tekin Y.

Tekin Y.

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği yüksek lisans ve Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği lisans mezunu İngilizce öğretmeniyim.(Tekin YILMAZ) Yetkinlikler & Sertifikalar, - Yabancı Dil Sınavı (YDS) . güncel puan, - Anlayarak Hızlı Okuma ve Hızlı Okuma Eğiticisi Eğitimi sertifikası ( Parantez Eğitim) - TOEFL IBT (Toefl Internet Based Test) (Reading, Listening, Speaking, Writing) . .
Burcu Ç.

Burcu Ç.

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Kamuda İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktayım. Meslekte 11. senem. Özel dil kurslarında çalıştım. İlkokul , ortaokul, genel İngilizce Özel dèrs veriyorum. İngilizce pratik konuşma seviyenizi yükseltmek istiyorsanız onun icinde ayri bir program uyguluyorum.İlk ders ücretsiz tanıtım dersidir.
Meltem I.

Meltem I.

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhaba; Dokuz Eylül Üniversitesi’nden İngilizce Öğretmenliği lisans, Eğitim Bilimleri alanından ise yüksek lisans mezunuyum. İlkokul çağındaki çocuklardan yetişkinlere, çok çeşitli yaş gruplarından farklı seviyelerdeki yüzlerce öğrenciye dersler verdim. Hem milli eğitime bağlı okullarda, hem İzmir’de bulunan devlet ve vakıf üniversitelerinde, hem de çeşitli dil okullarında A seviyelerinden C seviyelerine Genel İngilizce, Reading, Writing, Listening, Speaking, Main Course, Business English vb.
Resul A.

Resul A.

İngilizce Özel Ders · Buca, İzmir
2012'den beri özel ders ve koçluk hizmeti veriyorum. 500'den fazla öğrencim oldu. Şu anda 20 öğrencim var. İlk ders ücretsiz. Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunuyum.
Eylül  C.

Eylül C.

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Dereceyle mezun olmuş bir İngilizce öğretmeniyim. 2-6 yaş grubu ağırlıklı olmak üzere Young Learners alanında deneyimliyim. Çocuklarla iletişimim oldukça iyidir. Aynı zamanda ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde de ders veriyorum. Öğrenciler dışında yetişkinlerle iş ingilizcesi, günlük konuşma pratik, tercihe göre speaking, wring, reading ağırlıklı çalışabiliriz. Gerekli durumlarda IELTS vb. sınav çalışmalarında da yardımcı olabilirim.
Umut Ö.

Umut Ö.

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
ÖSSde Türkiye derecem mevcut. İstanbulda HER SEVİYEDE 13 yıl özel ders verdim,turist rehberliği ve çeşitli firmaların ithalat birimlerinde çalıştım. Her seviye için gerekli tüm kaynakları arşivledim, öğrencilerime veriyorum. Hollanda ve Almanyada öğretmenlik ve ERASMUS tecrübesi edindim.Yüksek Lisansı bitirdim.Uzmanlık alanım "İngilizce nasıl öğretilir" Şuanda doktora kapsamında tez yazıyorum Natural approach (doğal yaklaşım) prensiplerine göre ders vermekteyim. Bu ekolde bebek dili nasıl öğ
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Şarlar
İngilizce Özel Ders   30/06/2019

Yaklaşık bir aydır beraber ders yapmaktayız. Ders işlenmesi ve verilen materyaller çok iyi. Kendisi de güleryüzlü ve yardımcı birisi. Ders dışında da her gün iletişim halindeyiz. Derste verilen materyaller de kişiye özgü.

         
Gürkan Keklik
İngilizce Özel Ders   06/05/2019

İngilizceyi öğrenmeye başlarmıyım diye düşünürken daha ilk derslerden konuşmaya kendimi anlatmaya başladım. İşlerimden dolayı dersleri iptal etmem gerektiğinde bana telafi konusunda inanılmaz kolaylık sağladı. Kendim derslere devam ettiğim gibi çevremede önermekten mutluluk duydum. Kesinlikle öneririm👍

         
Selin Pelik
İngilizce Özel Ders   25/03/2019

Fatih beyin konuya hakimiyeti ve samimiyeti ile güzel bir ders geçirdik Alanında gayet başarılı

         
Ayşe Avcıoğlu
İngilizce Özel Ders   21/03/2019

Çok sempatik ve bilgili biri. Her zaman tam zamanında ders için geliyor. Enerjisi çok yüksek ve bu yüzden dersler esnasında hiç sıkılmıyorum. Bir sonraki dersi sabırsızlıkla bekliyorum:)

         
Buket Öztuncer
İngilizce Özel Ders   03/02/2019

İhtiyacınıza uygun olarak da nokta atışı ders anlatımı yapabiliyor. Pozitif ve samimi bir yaklaşımı var. Tavsiye ediyorum.

         
Melahat Bozdağ
İngilizce Özel Ders   20/01/2019

Dış ticaret uzmanı olarak çalışmaktayım. Ferhat hoca ile verimli bir ders çalışma programı takip ediyorum. Ferhat hoca çok disiplinli ve işini severek yapan bir öğretmen. Yurtdışında bulunmuş olduğundan telaffuzu çok iyi. Değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim Ferhat hocam.

         
Saadet Özkan
İngilizce Özel Ders   20/11/2018

Elif Hoca, güler yüz ve samimiyetiyle sahip olduğu bilgi birikimini öğrenciye son derece başarılı bir şekilde geçiriyor. Derslerimiz çok verimli ve güzel geçti.

         
ERTAN ISKECELIOGLU
İngilizce Özel Ders   19/11/2018

Allah Sinan Hocamdan razı olsun.Oğluma çok katkı sağladı ve saglamayada devam ediyor.Hem insanı hemde bilgi yönünden fazlası ile yeterli.

İlçe İlçe İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz