En İyi 10 İzmir İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 894 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Zeytinkesen

Ali Zeytinkesen

İngilizce Özel Ders · Bornova, İzmir
Amerika dan İngilizce yi yabancı dil olarak öğretebilme (TEFL), Ana dili İngilizce olan uluslar dışındaki ülkelerin bireylerine İngilizce öğretebilme (TESOL) ve Öğretmenlik uygulamaları (TPC) sertifikaları sahibi, iki kitap çalışması olan, 25 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Her yaş ve düzeyde program deneyimim var. Amerika da bulunduğum 5 yıl ve sonrasında İngiltere sürecinde geliştirdiğim Connotation tekniği ile pasif sözcük dağarcığınızı aktive edebiliyorum. Öğrenme sürecinin eğlenceli v
Fatma  DONAT

Fatma DONAT

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
If you want to speak learn English fluently in 6 months or less, you should choose me (Eğer 6 ay veya daha kısa sürede İngilizceyi akıcı konuşmak istiyorsanız beni seçmelisiniz.) 2 yıl boğaziçi üni. İng. Öğrt. bölümünü okudum. 150 saatlik İngilterede bulunan worldwide kurumundan TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) uluslararası geçerliliği olan, Dünya nın her yerinde İngilizce öğretmenliği yapabilmemi sağlayan bir sertifikaya sahibim .
Tekin Ktbs

Tekin Ktbs

İngilizce Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği yüksek lisans ve Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği lisans mezunu İngilizce öğretmeniyim.(Tekin YILMAZ) Yetkinlikler & Sertifikalar, - Yabancı Dil Sınavı (YDS) . güncel puan, - Anlayarak Hızlı Okuma ve Hızlı Okuma Eğiticisi Eğitimi sertifikası ( Parantez Eğitim) - TOEFL IBT (Toefl Internet Based Test) (Reading, Listening, Speaking, Writing) . .
Ebru Tekun

Ebru Tekun

İngilizce Özel Ders · Balçova, İzmir
Türkiye de İngilizce hazırlık sınıfı olan Anadolu lisesi eğitiminden sonra Dokuz Eyĺül Üniversitesi nden mezun oldum. Üniversite eğitimden sonra dil eğitimi için Londra ya gittim.Richmond Adult&Community College da Advance dil eğitimi aldim. Türkiye ye döndükten sonra dilimi kullabilecegim aktif bir iş yapmak istedim ve 8 yıl dış ticaret pazarlama yaptim ancak evli ve 2 cocuk annesi olunca eğitim hayatı çok cazip olmaya başladı. Öğretmeyi, bildiklerimi aktarmayı seven bir yapım oldugu icin özel
Nazlı  Avcı

Nazlı Avcı

İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar. Ben Nazlı Avcı. Ege Üniversitesi İngiliz Dili Ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır British Town Dil Okulları'nda İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Okul öncesi ve yetişkin sınıflarla da dahil olmak üzere her yaş grubu öğrenci ile çalışmaktayım. Derslerimizi tercihinize göre sizin evinizde ya da bir odasını tamamen özel derslerimize uygun, donanımlı hale getirdigim kendi evimde işlememiş mümkündür. Derslerimiz yine tercih ve ihtiyacınıza göre grammer, okuma, yazma ve kon
Esin  Çalışkan

Esin Çalışkan

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. Buca'da bir kurumda ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri ile birlikteyim. Bu seviyelerde yeterli kaynaklarım var. Sbs-Kpds-Yds-Üds için de Grammar dersi veriyorum. Ücret makuldür.
Serdar Dalkılıç

Serdar Dalkılıç

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
İngilizce %100 Konuşma Garantili 3 Kişilik Gruplarda Dersler Haftada 2 saat dersle 3 ayda, kendimin geliştirdiği ''Tam Kademeli ve Tam Pekiştirmeli Öğretim Sistemi'' ve kendime ait özel ders dokümanları ile İngilizceyi konuşabilir ve konuşulanı anlayabilir seviyeye getiriyorum. Ayrıca Öğretim Teknikleri uzmanıyım. Kendimin yazdığı 15 adet ders kitabı mevcuttur ve Türkiye genelinde satılmaktadır. Aylık ücret 350 liradır. Üç ayda ben öğrenemedim diyenlere ücretin TAMAMI İADE EDİLMEKTEDİR.
Buse Lahoğlu Çakmak

Buse Lahoğlu Çakmak

İngilizce Özel Ders · Konak, İzmir
"Anlıyorum ama konuşamıyorum?" diyenlerden misiniz? 3-60 yaş arası her seviyede ingilizce derslerle 12 yıldır aşkla mesleğimi gerçekleştirmekteyim. Çeşitli dil okulları, anaokulları, kolejlerde görev aldım. Etüt merkezi kurum müdürlüğü yaptım. Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Kurumsal şirketlerin veritabanı çevirilerini gerçekleştirdim, havayolu şirketlerinin mülakatlarına host ve hostes hazırladım. Listening, reading, writing, speaking şeklinde derslerimizi sürdürmekteyim. Bireysel ihtiyaç doğru
Seçil Güldalı

Seçil Güldalı

İngilizce Özel Ders · Çiğli, İzmir
Derslerimi aksanlı bir şekilde konuşarak ve konuşturarak yapıyor olmamla birlikte YDS, TOEFL başta olmak üzere hazırlık atlama, iş ingilizcesi konularında vermiş olduğum derslerle verimli ders yapacağım yeni öğrenciler arıyorum. İngilizce hayatınızın bir parçası haline gelecek. Böylece bir daha asla unutmayacaksınız.
Nur Çakır

Nur Çakır

İngilizce Özel Ders · Karabağlar, İzmir
İngilizce öğretmeniyim. 11 yıldır çeşitli kurumlarda ilkokul ,ortaokul ,lise grupları ile çalıştım. Online ya da birebir ders vermeketeyim. Öğrenci koçluğu ,ödev takibi,sınavlara hazırlıkta rehberlik yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Metin S.
İngilizce Özel Ders   20/11/2020

Öncelikle belirtiyim Emre Bey'in çok derin bir İngilizce bilgisi var, ana dili gibi yetkin olduğunu söyleyebilirim. Aksanı da dikkat çekici. Ben IELTS'e hazırlanırken Emre Bey'den destek aldım, derslerimiz çok verimli geçti. Sürekli ödev vererek takibini yaptı. İyi bir iletişim gücü var, ve gerçekten işini tutkuyla yapıyor. Derslerin dışında da takıldığım noktalarda sorular sordum ve hepsine kısa sürede dönüş yaptı.

         
Gizem K.
İngilizce Özel Ders   04/11/2020

Pozitif ve her ders öncesi mutlaka ihtiyaca göre hazırlanarak dokümanları ile gelmesi ve ders sonrası paylaşması benim kapasite geliştirmemde önemli rol oynadı

         
Çağatay A.
İngilizce Özel Ders   30/10/2020

Büşra Hoca, derslerinde oldukça verimli.Ders sonlarında speaking yaparak dersi daha eğlenceli yapmakta.Ders için ödevler vermektedir.Kişisel gelişimimi yakından takip etmektedir.Ben oldukça memnunum, ingilizcesini geliştirmek isteyen herkeze büşra hocayı öneriyorum.

         
İngilizce Özel Ders   19/10/2020

Güler yüzlü işini severek yapan bir öğretmen. Benim 9 yaşındaki oğluma ders vermekte ve çok memnunum

         
Mesut B.
İngilizce Özel Ders   23/09/2020

Buse hanım ile çalışmaya başladık.Ata oğlumuz çok sevdi ve çok iyi anlaşıyorlar.Buse hanım da çok ilgili ve iyi bir öğretici.Çok teşekkür ederiz.Bizim gibi hoca arayanları kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Kübra K.
İngilizce Özel Ders   25/08/2020

Celal Hocaya çok teşekkür ediyorum kendisi çok ilgili ve sınavımda da çok yardımcı oldu herkese tavsiye ediyorum, güvenebilirsiniz.

         
Ali Ş.
İngilizce Özel Ders   05/07/2020

Ben çok memnun kaldım. Armut.com a teşekkür ederim.ders almak istediğimi belirttim. Herkes bana teklif veriyor. İstediğimi seçebiliyorum. Tüm öğretmenlerime de teşekkür ederim

         
Oğuzhan K.
İngilizce Özel Ders   23/06/2020

Ozan yetenekli, işini ciddiye alan, Türkçe ve İngilizce dil bilgisine hakim, dilin gelişimini takip eden, entellektüel ve eğlenceli bir öğretici. Teşekkürler Ozan.

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz