En İyi 10 İzmir Kimya Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İzmir Kimya Özel Ders Öğretmeni

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 145 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Seda D.

Seda D.

Kimya Özel Ders · Buca, İzmir
8 yıldır kimya ve fen bilgisi alanlarında özel ders veriyorum. Birçok öğrenciyi üniversite ve lise sınavlarına hazırladım. İletişim ve anlatım kabiliyetim yüksektir. Ezberden uzak bir anlatım sunuyorum. Home office olarak ders veriyorum. Fizik Öğretmeni eşim ve Matematik Öğretmeni arkadaşım ile birlikte çalışıyorum. İhtiyacı olan kimya dışında fizik, matematik, geometri ve hatta diğer derslerden de yardım isteyebilir. Birlikte güzel başarılara imza atmak dileğiyle.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar. Ben 20 yıllık kimya öğretmeniyim. Fen ve Anadolu liselerinin özel derece gruplarının dersine giridim ve koçluk yaptım. Koçluk yaptığım ve ders anlattığım öğrencilerim arasında Türkiye de ilk 10 da 5 ve İlk 100 de 9 öğrencim bulunmaktadır. Şuan Izmir Mavişehir de özel bir kurumda bölüm başkanı olarak görev yapmaktayım. Sizde profosyonel destek almak istiyorsanız mutlaka görüşelim.
Onur K.

Onur K.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhaba,ben Onur Kartdere. Dokuz Eylül Üni. Kimya öğretmenliği bölümünü dereceyle bitirip kpss yüzüncüsü olarak MEB e atandım. Yüksek lisansımı Marmara Üni. tamamladım ve sınavla öğrenci alan nitelikli bir lisede görev yapıyorum. 6-7 yıldır özel ders veriyorum ve şuan Mavisehirde VIP bir kurumda da derslere girmekteyim. Piyasadaki bir soru bankası kitabının yazımında bulundum ve öğrenci koçluğu eğitimim var. Öğrenciniz için verimli bir ders istiyorsanız beraber çalışmaya talibim. 0553 873 42
Aslı  U.

Aslı U.

Kimya Özel Ders · Bornova, İzmir
Merhabalar, 2016 yılında Ege Üniversitesinden dereceyle mezun oldum.Şu anda Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliğinde yüksek lisansımı yapmaktayım.Kimya ders anlatımı konusunda da tecrübem bulunmakta.Her seviyeden öğrenciye ihtiyaçları doğrultusunda bilgilerimi aktarabilirim.Bunu birden fazla kez deneyimledim ve güzel dönütler aldım. Her öğrencinin anlayış tarzı birbirinden farklıdır,öğrencimi tanıyıp dersimi onun anlayış tarzına göre anlatırım ve kimya branşında istediğiniz her
İnci İ.

İnci İ.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Kişisel Bilgiler Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi 2008 Kimya Bölüm birinciliği ile mezun oldum. Osmangazi Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Fırat üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon yaptım. Ayrıca; Ege Üniversitesi’nde Doktorama devam ediyorum. İş hayatına Eskişehir’de dershanede hem kimya hem de fen ve teknoloji dersi öğretmenliği ile başladım. Daha sonra Final Dergisi Dershanelerinde Kimya öğretmeni - fen ve teknoloji öğretmeni olarak görev aldım. En son görev yerim TED kolejidir. TE
Burcu Ç.

Burcu Ç.

Kimya Özel Ders · Urla, İzmir
9 yıllık tecrübemi gerek özel derslerle, gerek özel okul deneyimi ile devam ettirmekteyim. üniversite sınavına hazırlık ve ara sınıflar İçin okula yardımcı ve ileriye yönelik şekilde ders vermekteyim. Her seviyeden öğrencilerle çalışmışlığım vardır.(Fen lisesi, Anadolu lisesi ve İzmir’in önde gelen liseleri dahil) Ders verirken felsefem; zamanın ne kadar dolduğu değil, öğrencinin o anda dersi en iyi şekilde anlamış olması, müfredata ve soru tiplerine hakim, profesyonel eğitimciyim.
Turgay Ö.

Turgay Ö.

Kimya Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ege üniversitesi kimya bölümü mezunuyum.3 yıllık özel eğitim kurumlarında tecrübeliyim ve Oğuzhan Özkaya özel fen lisesinde çalışmaktayım.Öğrencilik yıllarımdan itibaren ise özel ders vermekteyim.Genç,dinamik,işini seven bir öğretmenim ve her seviye de öğrencilerimle iyi ilişkiler içerisindeyim.Referanslarım mevcuttur.Ayrıntılı bilgi almak için mail adresimden veya cep telefonu numaramdan ulaşabilirsiniz.Görüşmek dileğiyle
Emre U.

Emre U.

Kimya Özel Ders · Bayraklı, İzmir
Özel bir okulda kimya derslerine girmekteyim. 14 yıllık öğretmenim.Birçok öğrenciyi üniversite sınavlarına hazırladım. Amacım öğrencilerin bu süreçlerine destek olmak ve onlara başarıya giden bu yolda en iyi eğitimi sunmak. Sıkılmadan, pratik metodlarla hem okul derslerine hem de sınavlara hazırlanmak istiyorsanız sizinle çalışmayı çok isterim.
Arzu T.

Arzu T.

Kimya Özel Ders · Konak, İzmir
18 yıllık mesleki tecrübeye sahibim.Şu anda bir özel öğretim kurs merkezinde aktif olarak çalışmaktayım. Öğrenci ile iletişimime ve konuyu aktarıp öğretme gücüme çok güveniyorum.
Çetin B.

Çetin B.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
20 YILLIK KOLEJ, DERSHANE, AKADEMİK KURSLARI, ÖZEL DERS SEKTÖRLERİNDE TECRÜBEM VAR. ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK OKULA DESTEK ÖABT
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ata Kuşgöz
Kimya Özel Ders   08/10/2019

Kızım Seda Hoca nın ofisinden kimya fizik ve matematik dersleri alıyor. Her bir dersin hocası kendisiyle gereğince ilgilenmiş ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemişler. Derslere çok mutlu gidiyor. Ayrıca istediği zaman ders çalışmak için de ofisi kullanıyor. Böyle bir ekiple karşılaştığımız için çok mutluyuz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz

         
Ahmet Kaba
Kimya Özel Ders   27/08/2019

Ögrencinin ihtiyaçlarını cok iyi bilen ve guvenilir bir ögretmen. Fen lisesindeki kızım ilk dersten memnun kaldı kendisinden.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Aybüke Gökçe Yavaş
Kimya Özel Ders   06/06/2019

Havva Ekşi Büken 12. Sınıf sayısal öğrencisiyim. Mustafa Hoca sınava 10 gün kalmasına ve bayram tatili olmasına rağmen bu kısıtlı zamanda bile bol soru çözümüyle eksiklerimi kapatmamı sağladı. 3 günde toplam 12 dersle AYT kimyamı 3-4 arttırdım. Bıçak sırta dayanmışken kısıtlı sürede sınavımı kurtardı.. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Furkan Aşula
Kimya Özel Ders   28/05/2019

Dersimiz çok verimli geçti. Keşke dönemin başında tanışsaydık benim için daha yararlı olabilirdi. Ders almayı düşünüyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Pişman olacağınızı sanmam.

         
Hatun Canan ÖZKAN
Kimya Özel Ders   23/05/2019

Alanında gayet başarılı, zaten öz geçmişini okuduğumda Rıza hocayla çalışmaya karar verdim. Aldığı paranın hakkını veren bir hocamız. Kızımın 2020 de gireceği sınav için de kendisiyle çalışacağız. hiç tereddüt etmeden çocuğunuzun kimyasını kendisine emanet edebilirsiniz.

         
Kimya Özel Ders   29/03/2019

Organik Kimya gibi büyük bir konuyu 4 saatte bitirdik. 10 Numara 5 Yıldız bir hoca herkese tavsiye ederim :)

         
UĞUR AVAN
Kimya Özel Ders   07/03/2019

Oğlum için Kimya öğretmeni ararken Armut.com dan Oktay Bey ile tanıştık.Oktay Hocam oğlumla iyi ilişkiler kurarak ona kısa sürede dersi sevdirdi. Akademik anlam da işini çok iyi yapıyor.Ayrıca öğrencisini sürekli takip ediyor.Böyle olunca başarının da kaçınılmaz olacağını düşünüyorum.

         
Kimya Özel Ders   04/03/2019

Murat hocamızla 9 sınıfa giden kızım Asya için Kimya dersi aldık.Kızım nitelikli bir Lisede okuyor. Okuldaki Kimya hocamızın kimya hakkında cevap veremediği tüm sorularımızın cevabını Murat Hocamızdan aldık.Öğrenci ile sakin huzur dolu bir ders işliyor. kibarlığı nezaketi ayrı bir değer katıyor hocamıza.İlk dersten itibaren Murat hocamız farkını hissedersiniz.Derste öğrenciyi izliyor, eksikliklerini tespit ederek gideriyor.Emeğinize yüreğinize sağlık hocam.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz