En İyi 10 İzmir Kimya Özel Ders Öğretmeni

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 208 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İnci İ.

İnci İ.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Kişisel Bilgiler Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi 2008 Kimya Bölüm birinciliği ile mezun oldum. Osmangazi Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Fırat üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon yaptım. Ayrıca; Ege Üniversitesi’nde Doktorama devam ediyorum. İş hayatına Eskişehir’de dershanede hem kimya hem de fen ve teknoloji dersi öğretmenliği ile başladım. Daha sonra Final Dergisi Dershanelerinde Kimya öğretmeni - fen ve teknoloji öğretmeni olarak görev aldım. En son görev yerim TED kolejidir. TE
Seda D.

Seda D.

Kimya Özel Ders · Buca, İzmir
8 yıldır kimya özel dersi veriyorum. Birçok öğrenciyi üniversite ve lise sınavlarına hazırladım. İletişim ve anlatım kabiliyetim yüksektir. Ezberden uzak bir anlatım sunuyorum. Home office olarak ders veriyorum. Fizik Öğretmeni eşim ve Matematik Öğretmeni arkadaşım ile birlikte çalışıyorum. İhtiyacı olan kimya dışında fizik, matematik, geometri ve hatta diğer derslerden de yardım isteyebilir. İçinde bulunduğumuz bu kritik salgın döneminde online derslerle hizmetimi sürdürüyorum. Skype veya
Onur K.

Onur K.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhaba,ben Onur Kartdere. Dokuz Eylül Üni. Kimya öğretmenliği bölümünü dereceyle bitirip kpss yüzüncüsü olarak MEB e atandım. Yüksek lisansımı Marmara Üni. tamamladım ve sınavla öğrenci alan nitelikli bir lisede görev yapıyorum. - yıldır özel ders veriyorum ve şuan Mavisehirde VIP bir kurumda da derslere girmekteyim. Ayrıca öğrenci koçluğu eğitimim de mevcut. Öğrenciniz için verimli bir ders süreci istiyorsanız beraber çalışmaya talibim. numarası üzerinden daha detaylı bilgi
Burcu Ç.

Burcu Ç.

Kimya Özel Ders · Urla, İzmir
9 yıllık tecrübemi gerek özel derslerle, gerek özel okul deneyimi ile devam ettirmekteyim. üniversite sınavına hazırlık ve ara sınıflar İçin okula yardımcı ve ileriye yönelik şekilde ders vermekteyim. Her seviyeden öğrencilerle çalışmışlığım vardır.(Fen lisesi, Anadolu lisesi ve İzmir’in önde gelen liseleri dahil) Ders verirken felsefem; zamanın ne kadar dolduğu değil, öğrencinin o anda dersi en iyi şekilde anlamış olması, müfredata ve soru tiplerine hakim, profesyonel eğitimciyim.
Ceren M.

Ceren M.

Kimya Özel Ders · Karabağlar, İzmir
2011 yılında Ege universitesi kimya bölümünden mezun oldum .Daha sonra pedagojik formasyon eğitimi alarak öğretmenlik mesleğime başladım. Yaklasik 8 senedir özel kurum ve dersanelerde kimya ogretmeni olarak calişmaktayim.
Bedrana Y.

Bedrana Y.

Kimya Özel Ders · Konak, İzmir
Merhaba. Ben Ege Üniversitesinden mezun oldum. Karşıyaka belediyesine ait bir eğitim kurumunda lise düzeyindeki öğrencilere kimya dersi veriyorum. Kimya derslerinde görüşmek üzere 🙂
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar. Ben 20 yıllık kimya öğretmeniyim. Fen ve Anadolu liselerinin özel derece gruplarının dersine giridim ve koçluk yaptım. Koçluk yaptığım ve ders anlattığım öğrencilerim arasında Türkiye de ilk 10 da 5 ve İlk 100 de 9 öğrencim bulunmaktadır. Şuan Izmir Mavişehir de özel bir kurumda bölüm başkanı olarak görev yapmaktayım. Sizde profosyonel destek almak istiyorsanız mutlaka görüşelim.
Buse Ç.

Buse Ç.

Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
9-10-11-12 ve Mezunlar için Kimya Öğretmenliğini 3 yıldır aktif olarak yapmaktayım. Grup dersleri ve birebir olarak verdiğim özel dersler olmustur.
Emre D.

Emre D.

Kimya Özel Ders · Torbalı, İzmir
10 yıldır tecrübe ile öğrencileri üniversiteye hazırlıyorum. Zor bir bilim olan kimyayı öğrencilerimin sevmesini sağlayarak onlara başarıyı motive ediyorum. ücretsiz demo dersi veriyorum. öğrencilerin başarı takibi yaparak onların netlerinin artmasına olanak sağlıyorum. Aynı aktif olarak Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumlarında çalışıyorum.
Filiz E.

Filiz E.

Kimya Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği 89 mezunuyum. 27 yıldan fazla öğretmenlik tecrübem var. 17 yıldır özel ders veriyorum. Karşıyaka ve Gaziemir bölgesinde tecrübem ve güvenilirliğim ile çok fazla öğrencime hem lise sınavlarında hem üniversite hayallerinde yardımcı oldum. Derslerimizin hedeflere yönelik ve eğlenceli olacağını garanti ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aysel Karlı
Kimya Özel Ders   08/08/2020

Dersinde bilgili ve deneyimli öğretmenimiz, 2021 e birlikte hazırlanıyoruz, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

         
Şirin Özdemir
Kimya Özel Ders   25/07/2020

Ders aldığımız kimya öğretmeni Buğra Berkant Gören, Kimyadan nefret ettiğini söyleyen kızıma kimyayı sevdirdi. Gerek konuların mantığını açıklayarak anlatımı ve gerekse öğrenciye her konuda destek olması bizi çok mutlu etti. Emeğine sağlık hocam.

         
Atilla
Kimya Özel Ders   17/07/2020

Buğra Hocadan üniversite genel kimya sınavım için ders aldım, kısa sürede konuları yetiştirmemi sağladı,kendisi çok donanımlı birisi,öğrencisine davranışı olsun öğretme becerileri olsun ,sağladığı ders materyalleri olsun çok memnun kaldım hiç yapamam dediğim dersi öğretip ,geçmemi sağladı çok teşekkür ederim hocam .

         
Oğuzhan Birinci
Kimya Özel Ders   16/06/2020

Arkadaşlar gerçekten çok sıcakkanlı çok bilgili bir öğretmen, bu işi kesinlikle para için değil öğrencilere bir şeyler öğretebilmek için yapıyor. çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

         
Yadigar Golcü
Kimya Özel Ders   30/05/2020

Sınava kısa bir süre kala hocamızla tanıştık oğlum ahmet çok memnun bu kısa süreç içerisinde kimyayi bitirdik hocama çok teşekürler

         
Can Can
Kimya Özel Ders   06/05/2020

Burcu hocamız özverisiyle çocuğumuza kimya dersini sevdirdi.Umarız başarıyı beraber yakalayacağız. Emeğiniz için teşekkürler Hocam

         
Meltem Pehlivan
Kimya Özel Ders   04/05/2020

Mükemmel bir dersti. Ilgi alakası ve emeği için Mustafa hocama teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok faydalı ve verimli bir ders oldu.

         
Belma Çiçekli
Kimya Özel Ders   23/04/2020

Alper hocayla organik kimya ile ilgili soru çözümü dersi yapmıştık. Alanında çok bilgili bir hoca. Soruları gayet anlaşılır, basit bir dille ve önemli noktaları vurgulayarak öğrenciyi sıkmadan aktarabilen bir hocadır kendisi. Hepinize tavsiye ederim arkadaşlar.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz