En İyi 10 İzmir Logo Tasarımcısı

4 Logo Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 846 Logo Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yasemin K.

Yasemin K.

Logo Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Yaklaşık 7 yıldır freelance tasarım yapmaktayım. yaseminkaraduman instagram hesabından örnek çalışmalarımı görebilirsiniz. Ayrıca süreç boyunca whatsapp üzerinden anlık iletişime geçerek tamamen istekleriniz doğrultusunda içinize sinen bir tasarım hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Anlaşmalı olduğum baskı firması ile baskılarınızı alarak adresinize teslim edebilirim.
Çağatay G.

Çağatay G.

Logo Tasarım · Narlıdere, İzmir
Merhabalar, Yaratıcı sanatsal tasarımlar üzerine "logo, web sitesi, mobil arayüz" çalışmalar yapıyorum. Birlikte çalışacak verimli projeler ürebileceğimize inanıyorum. Yeni fikirlerde görüşmek üzere.
Expo Proje Ve Denetim A.ş.

Expo Proje Ve Denetim A.ş.

Logo Tasarım · Menderes, İzmir
14 yıldır tasarım hizmeti veriyoruz. Profesyonelce yapmak için çok çalıştık. İyi okullarda okuduk. Becerilerimizi birleştirdik. Dünyanın birçok ülkesine gittik ve önemli şehirleri ziyaret ettik. Ülkemizdeki önemli firmalarda üst düzey yönetici olarak çalıştık. Şimdi kendi işimizi yapıyoruz. Ayrıca tasarımda Serbest Servis hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlarsak, sonuç alabileceğimizi garanti edebiliriz. Bekleriz.
Arda B.

Arda B.

Logo Tasarım · Karabağlar, İzmir
Selam, Kanada’da Computer Science okuduktan sonra Michigan Tech University’de UI/UX Design derslerini tamamladım. Çok uzun süredir internet ortamında olduğum için bir kullanıcının ne istediğini çok rahat anlayabiliyorum. Kullanıcı Deneyimi ilgi alanım olduğu için müşterilerin hangi işe nasıl tepki vereceğini sistematik bir şekilde analiz edebiliyorum. Tasarım ve markalama işlerinde 3+ yıllık tecrübem var. Portfolyom için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle çalışmak için çok heyecanlıyım.
Kerim Y.

Kerim Y.

Logo Tasarım · Konak, İzmir
Merhaba verebiliceğim hizmetler UI ve UX dizayn, logo tasarımı vb. İşler. Daha fazla bilgi için bana ulaşabişirsiniz.
Osman E.

Osman E.

Logo Tasarım · Karabağlar, İzmir
Özgün tasarımlar yapabilen, yenilikçi ve hayal gücü geniş. Radyo Televizyon ve Bilgisayar Programcılığı eğitimi almış ve ekip ruhu gelişmiş, işine odaklanan iki arkadaşın tasarımları sizi kesinlikle memnun edecek.
Murat K.

Murat K.

Logo Tasarım · Bornova, İzmir
Markanızı dikkat çekici hale getirecek ve ön plana çıkaracak logolar ve vizyonunuzu yansıtacak kurumsal kimlik için teklif alın.
Bahtiyar Tuna Mobilya Ve İç Mekan Tasarım

Bahtiyar Tuna Mobilya Ve İç Mekan Tasarım

Logo Tasarım · Konak, İzmir
2 boyutlu üzerine logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, katalog tasarımı, broşür tasarımı, reklam tasarımı, bilboard tasarımı afiş tasarımı hizmeti verilmektedir.
Şeyma S.

Şeyma S.

Logo Tasarım · Güzelbahçe, İzmir
Merhabalar. Bu meslekte son derece azimli ve istekliyim, Kaliteli ve özgün bir tasarım istiyorsanız birlikte çalışabiliriz. Sizin de vereceğiniz detaylı bilgiler doğrultusunda ortaya içinize sinen bir tasarım çıkartmak için lütfen benimle iletişime geçiniz :)
Şeyma Ç.

Şeyma Ç.

Logo Tasarım · Buca, İzmir
Lise eğitimimin 3 yılını Grafik Tasarım bölümü okuyarak geçirdim. Fotoğrafçıda ve bir promosyon şirketinde staj eğitimi gördüm. Şimdi üniversiteye hazırlanıyorum. Hazırlanırken de aynı zamanda bu işle uğraşmak istiyorum beni tercih ederseniz çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seçkin Özden
Logo Tasarım   19/07/2019

Gereken ilgi ve her türlü talebimizin karşılandığı güzel bir çalışma çıktı ortaya, verilen hizmetten memnun kaldım. Tavsiye ederim.

         
Abdullah Sağlam
Logo Tasarım   09/06/2019

Kubilay Bey işinde çok titiz, dikaktli ve işe oldukça zaman ayırıyor. İşe başlamadan ve sonraki süreçte çalışma stili oldukça güven verici ve güzel. İlgisi ve işindeki özen sebebiyle Kubilay Bey’e teşekkür ederim.

         
Cem Özcan
Logo Tasarım   21/04/2019

Aldığım hizmet gayet profesyonelce bir şekilde tamamlandı .Güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

         
Merve Ünal
Logo Tasarım   20/03/2019

Gerçekten istediğim , hayal ettiğim gibi hukuk bürosuna yakışır bir logo ve tasarım oldu , başarılı , tavsiye ederim.

         
Funda Us
Logo Tasarım   24/02/2019

seyma hanım harika bir is cıkardı! cok kısa zamanda, kendini benim yerime koyup dusunerek tam da ihtiyacım olanı arastırdı buldu ve ortaya harika bir logo cıkardı.bundan sonra da kendisiyle calısmaya devam edicem.cok ilgili, hızlı cevap veriyor, ayrıntılı dusunuyor.cok samimi ve tatlı bir insan :) onunla tanısıp calıstıgım icin cok sanslıyım 💕

         
Aslı Şimşek
Logo Tasarım   23/02/2019

Kubilay bey gerçekten son derece profosyenel bir biçimde hızlı ve özenli bir çalışma yaptı. Hem kısa sürede hem de gerçekten çok beğendiğim, içime sinen, talebimi karşılayan bir logo oluşturdu. Bazı ufak değişiklik, düzeltme taleplerimi gecikmeden hemen karşılayarak logomu son haline getirdi. Pek çok konuda ben sormadan dahi gerekli bilgilendirmeleri yaptı. En önemlisi de kendisiyle iletişimimde hiçbir sorun olmaması. Ben çalışmasından çok memnun kaldım, emeği için teşekkürler.

         
Adem Şenol
Logo Tasarım   24/09/2018

Tahmin etmediğim biçimde güzel bir çalışma ortaya çıktı. Yardımları için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum

         
Esra Kurt
Logo Tasarım   25/08/2018

Uğur bey, Kendisi bizim isteklerimize anında cevap verdi. Bizi hiç bekletmeden isteklerimizi karşıladı. Kendisi öncelikle bize 3 adet logo tasarımı sundu. İçerisinden beğendiğimiz logoya ek fikirlerimizi eklemesini istedik. Kendisinden logo üzerinde 5/6/7 kez değişiklik yapmasını istedik. Sabırla hiç bir problem yaşamadan bize çok kaliteli bir logo tasarladı. Uğur Bey’le tekrar seve seve çalışmayı isteriz. Bayram tatilinde olduğunuz halde bizimle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz :)

Logo Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz