En İyi 10 İzmir Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 İzmir Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 88 Metin Yazarı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike Kuyumcu

Melike Kuyumcu

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Yahya Karaoğulları

Yahya Karaoğulları

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
Öznur Bahcıvancılar

Öznur Bahcıvancılar

Metin Yazarı · Karabağlar, İzmir
Yazmak benim hayat tarzım. Üzerinde çalıştığım romanım öykülerim kısa ve uzun metraj senaryo çalışmalarım var. İletişim fakultesi mezunuyum.
Şahika Çalışkan

Şahika Çalışkan

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Makale, tanıtım yazısı, reklam metni, ürün açıklamaları, vb. ihtiyacı ne ise yazım kurallarına uygun, anlaşılır bir dille ve titizlikle yazılır.
Kadriye Eskici

Kadriye Eskici

Metin Yazarı · Ödemiş, İzmir
Kısa zamanda istenilen uzunlukta ve konu da makale, metin yazabilirim. Seo uyumuna ve kelimelerin uyumlu oluşuna dikkat ederim.
Sevi Akgül

Sevi Akgül

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Web siteniz ve blog sayfanız için özgün içerikler üretebilirim, Katalog ve broşür metinlerinizi sizin için hazırlayabilirim, Tanıtım videolarınız için metin ve senaryo desteği sağlayabilirim, Aklınıza gelebilecek her konuda metin desteği sağlayabilirim.
Işık Kalkan

Işık Kalkan

Metin Yazarı · Dikili, İzmir
Merhaba, araştırmaya dayalı ya da tamamen hayal edilerek üretilmiş küçük hikayeler , tanıtım ve benzeri yazılara biraz mizahi bakarak üretmek ayrı bir haz. Kendimce yazıyorum işte bakmak ve görmek gerek.
Berkay Özer

Berkay Özer

Metin Yazarı · Urla, İzmir
6 Yıllık tiyatro eğitimi - ki bu tabi ki devam ediyor - ,bu süre içerisinde oynadığım oyunlar,okuduğum kitap ve tiyatro metinleri yanısıra grup çalışması yaparak ve bireysel olarak çalışıp yazdığım onlarca metin,kısa hikaye ve öyküler den sonra öğrencilik yıllarım da geçinmek için başkalarının hikayesini de yazmak istiyorum , bana bir şans verin :)
H. Gizem Taş

H. Gizem Taş

Metin Yazarı · Urla, İzmir
Ben Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu bir metin yazarı ve çevirmenim. İstenen format ve konuda blog yazısı, makale, web sitesi içerikler vs. yazabilirim. Çeviri yapabilirim.
Teoman Temurcu

Teoman Temurcu

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Özellikle seo uyumlu makale yazım işleri yapılmaktadır. Çok kısa sürelerde, özgün ve tüm kurallara uygun makaleler hazırlanmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

         
Alpago Polat
Metin Yazarı   08/06/2017

İşini titizlikle yapan, Türkçeyi çok iyi kullanan, Profesyonel bir hizmet anlayışı ...

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz