En İyi 10 İzmir Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 İzmir Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 97 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike  K.

Melike K.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Deniz  B.

Deniz B.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Merhaba, ben metin yazarlığı, içerik editörlüğü ve redaksiyon konularında tecrübeliyim. Her işten yeni bir şeyler öğrendiğim için küçük-büyük iş ayrımı yapmaksızın hep üretmeyi severim. Kurgu metin yazımı, Blog, Web sitesi ve Sosyal Medya içerikleri oluşturma, metin düzenleme ve düzeltme ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olabilirim.
Yahya K.

Yahya K.

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
Teoman T.

Teoman T.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Özellikle seo uyumlu makale yazım işleri yapılmaktadır. Çok kısa sürelerde, özgün ve tüm kurallara uygun makaleler hazırlanmaktadır.
Günışık Öçkoymaz

Günışık Öçkoymaz

Metin Yazarı · Bornova, İzmir
Ürünleriniz veya projeleriniz için metin yazarlığı ve markalama hizmeti vermekteyim. Uzmanlık alanım olan inşaat projeleri dışında 2012 yılından beri farklı sektörlerde hizmet veren birçok firmanın, potansiyel müşterileriyle olan iletişimlerini her mecra için en doğru olan şekilde sağlamaya çalışırım. Kaliteli İşlerinizi Kaliteli Anlatın . Doğru Kişiye, Doğru Yerde, Doğru Söylemle Ulaşın .
İlkay  G.

İlkay G.

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo TV Yayımcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.  İş hayatıma ilk olarak Denizlide özel bir fotoğraf stüdyosunda başladım. Daha sonra ulusal bir ajansın muhabirliği görevini üstlendim. Meslek hayatım boyunca ağırlıklı olarak insan hikayeleri üzerine özel çalışmalar yaptım. Bu hikayeleri gazete ve dergi sayfalarıyla birlikte televizyon ekranlarına taşıdım. Kültür sanat ağırlıklı olarak ünlü isimlerle gerçekleştirdiğim röportajlar çe
Alper B.

Alper B.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Dramatik Yazarlık-Dramaturgi A.S.D. son sınıf öğrencisiyim. Tanıtım, konuşma, inceleme, makale gibi alanların yanı sıra sosyal medya'da içerik oluşturma, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda da tecrübe sahibiyim. Bunların dışında dramaturgluk ve dramatik metin yazarlığı yapmaktayım.
Efecan A.

Efecan A.

Metin Yazarı · Buca, İzmir
İnternet siteleri için freelance olarak içerik üretiyorum. Her türlü ürün veya hizmet tanıtımı için de içerik üretebiliyorum. Ortalama olarak günde 60 içerik üretebiliyorum. Ayrıca sadece internet içerikleri değil yazı ile ilgili her konuda hizmet sağlayabilirim. İstediğiniz içeriğin kalitesine ve detayına göre fiyatlandırma için konuşulacaktır fakat makul bir ücret olduğu takdirde uygun fiyatlara anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Bunun dışında bir şiir kitabım yayınlanmak üzere ve bir de senaryo
Kadriye E.

Kadriye E.

Metin Yazarı · Ödemiş, İzmir
Kısa zamanda istenilen uzunlukta ve konu da makale, metin yazabilirim. Seo uyumuna ve kelimelerin uyumlu oluşuna dikkat ederim.
Şafak Ö.

Şafak Ö.

Metin Yazarı · Karabağlar, İzmir
Radyo Televizyon ve Sinema öğrencisiyim. Daha önce de benzer işler yaptım. Beni tercih ederseniz istediğiniz çizgide işler yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz