En İyi 10 İzmir Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 İzmir Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 106 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike  K.

Melike K.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Şahika Ç.

Şahika Ç.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Makale, tanıtım yazısı, reklam metni, ürün açıklamaları, vb. ihtiyacı ne ise yazım kurallarına uygun, anlaşılır bir dille ve titizlikle yazılır.
Barış K.

Barış K.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Benim hayalim olan reklamcilik sektörüne adim adim ilerliyorum youtube kanallarina metin yazarligi yapiyorum cekilmis bir cok icerik olusturmaya devam ediyorum
Furkan  E.

Furkan E.

Metin Yazarı · Gaziemir, İzmir
Merhaba ben Furkan. Üniversite öğrencisiyim. Kalemim her zaman kuvvetliydi ve şimdi benim için bu yeteneği nakite çevirme zamanı.
Işık  K.

Işık K.

Metin Yazarı · Dikili, İzmir
Merhaba, araştırmaya dayalı ya da tamamen hayal edilerek üretilmiş küçük hikayeler , tanıtım ve benzeri yazılara biraz mizahi bakarak üretmek ayrı bir haz. Kendimce yazıyorum işte bakmak ve görmek gerek.
Deniz  B.

Deniz B.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Merhaba, ben metin yazarlığı, içerik editörlüğü ve redaksiyon konularında tecrübeliyim. Her işten yeni bir şeyler öğrendiğim için küçük-büyük iş ayrımı yapmaksızın hep üretmeyi severim. Kurgu metin yazımı, Blog, Web sitesi ve Sosyal Medya içerikleri oluşturma, metin düzenleme ve düzeltme ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olabilirim.
Deniz D.

Deniz D.

Metin Yazarı · Aliağa, İzmir
Makale yazarlığı yapıyorum. Diyet,egzersiz, sağlık, anne-çocuk, kadın, yeme- içme, hayvanlar hakkında yazılar yazıyorum. İmla ve yazım kurallarına hakimim. Makale yazıp, içerik üretmekten keyif alıyorum. Disiplinli ve özverili biriyim.
Ceyda T.

Ceyda T.

Metin Yazarı · Bornova, İzmir
İstek ve ihtiyacınıza yönelik özgün metinler yazabilirim tabii yazım ve noktalama kurallarına dikkat ederek.
Kadriye E.

Kadriye E.

Metin Yazarı · Ödemiş, İzmir
Kısa zamanda istenilen uzunlukta ve konu da makale, metin yazabilirim. Seo uyumuna ve kelimelerin uyumlu oluşuna dikkat ederim.
Yahya K.

Yahya K.

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz