En İyi 10 İzmir Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 İzmir Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 75 Metin Yazarı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yahya Karaoğulları

Yahya Karaoğulları

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
Melike Kuyumcu

Melike Kuyumcu

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Barış Pekan

Barış Pekan

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
On yıldan uzun bir süredir yayın sektörünün içindeyim. Ticaret siteleri için blog yazarlığı, sosyal medya yönetiminin yanında kültür-sanat yazılarım da çeşitli mecralarda yayımlanmaktadır. İlgi alanım çok geniş olduğu için her türlü konuda hızlı ve hem bilgi hem de imlâ hatasız içerik hizmeti alabilirsiniz.
Ali Tok

Ali Tok

Metin Yazarı · Bornova, İzmir
Merhabalar efendim. Her konuda fikri var derler ya, işte o kişi benim. Peki biraz tevazu göstereyim. İstediğiniz her konuda fikrim var diyelim, isteklerinizi bekliyorum.
Sinplayer

Sinplayer

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
2001 yılından bu yana edebiyatla uğraşıyorum. 2013 yılından beri de profesyonel çeviri, editörlük, metin yazarlığı hizmetleri veriyorum. Yuvaya Yolculuk internet dergisinde ve otuzbeslik.com sitesinde yazarlık yapıyorum. Ayrıca biri kitap incelemesi olmak üzere 2 blog sahibiyim..
Kadriye Eskici

Kadriye Eskici

Metin Yazarı · Ödemiş, İzmir
Kısa zamanda istenilen uzunlukta ve konu da makale, metin yazabilirim. Seo uyumuna ve kelimelerin uyumlu oluşuna dikkat ederim.
İlkay Göçmen

İlkay Göçmen

Metin Yazarı · Çiğli, İzmir
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo TV Yayımcılığı, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.  İş hayatıma ilk olarak Denizlide özel bir fotoğraf stüdyosunda başladım. Daha sonra ulusal bir ajansın muhabirliği görevini üstlendim. Meslek hayatım boyunca ağırlıklı olarak insan hikayeleri üzerine özel çalışmalar yaptım. Bu hikayeleri gazete ve dergi sayfalarıyla birlikte televizyon ekranlarına taşıdım. Kültür sanat ağırlıklı olarak ünlü isimlerle gerçekleştirdiğim röportajlar çe
Işık Kalkan

Işık Kalkan

Metin Yazarı · Dikili, İzmir
Merhaba, araştırmaya dayalı ya da tamamen hayal edilerek üretilmiş küçük hikayeler , tanıtım ve benzeri yazılara biraz mizahi bakarak üretmek ayrı bir haz. Kendimce yazıyorum işte bakmak ve görmek gerek.
Teoman Temurcu

Teoman Temurcu

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Özellikle seo uyumlu makale yazım işleri yapılmaktadır. Çok kısa sürelerde, özgün ve tüm kurallara uygun makaleler hazırlanmaktadır.
Efecan Akalın

Efecan Akalın

Metin Yazarı · Buca, İzmir
İnternet siteleri için freelance olarak içerik üretiyorum. Her türlü ürün veya hizmet tanıtımı için de içerik üretebiliyorum. Ortalama olarak günde 60 içerik üretebiliyorum. Ayrıca sadece internet içerikleri değil yazı ile ilgili her konuda hizmet sağlayabilirim. İstediğiniz içeriğin kalitesine ve detayına göre fiyatlandırma için konuşulacaktır fakat makul bir ücret olduğu takdirde uygun fiyatlara anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Bunun dışında bir şiir kitabım yayınlanmak üzere ve bir de senaryo
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

         
Alpago Polat
Metin Yazarı   08/06/2017

İşini titizlikle yapan, Türkçeyi çok iyi kullanan, Profesyonel bir hizmet anlayışı ...

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz