En İyi 10 İzmir Metin Yazarı | Armut

En İyi 10 İzmir Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 113 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike  K.

Melike K.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Sevi A.

Sevi A.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Web siteniz ve blog sayfanız için özgün içerikler üretebilirim, Katalog ve broşür metinlerinizi sizin için hazırlayabilirim, Tanıtım videolarınız için metin ve senaryo desteği sağlayabilirim, Aklınıza gelebilecek her konuda metin desteği sağlayabilirim.
Korhan Y.

Korhan Y.

Metin Yazarı · Karşıyaka, İzmir
2005 yılından itibaren metin ve senaryo yazarlığı yapmaktayım. Türkiye'nin en prestijli reklam ajanslarında metin yazarı olarak çalıştım. Kristal Elma kazanan ekiplerin içinde yer aldim. Güncel gelişmeleri takip eden ve sürekli araştırarak kendini geliştiren biriyim, yazılacak bir şey varsa söylemeniz yeterli.
Mustafa Ali F.

Mustafa Ali F.

Metin Yazarı · Ödemiş, İzmir
Siyasi ve hukuki konular başta olmak üzere akıcı bir dil içeren metinler oluşturabilirim. Aktif siyaset içerisinde yer almış, daha önce uzun yıllar köşe yazarlığı ve radyo programcılığı yapmış biri olarak halen bir hukuk bürosunda yönetici olarak görev yapmaktayım. Yazmaktan keyif alıyorum.
Emre K.

Emre K.

Metin Yazarı · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi reklamcılık bölümü dördüncü sınıf öğrencisiyim. Reklam metni ve senaryo yazılarınızda sizlere yardımcı olabilirim. Özellikle viral reklam filmi senaryolarında kısa zamanda sizin hedef kitlenize uygun işler çıkarabilirim. İstenirse daha önce çalışmış olduğum reklam ajansının yaratıcı ekibiyle birlikte yazdığım ve dijital mecralarda yayınlanmış olan filmleri paylaşabilirim.
Merve O.

Merve O.

Metin Yazarı · Selçuk, İzmir
Uludağ Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünde okuyorum. Gündem hakkında özgün makaleler yazabilirim
Kadriye E.

Kadriye E.

Metin Yazarı · Ödemiş, İzmir
Kısa zamanda istenilen uzunlukta ve konu da makale, metin yazabilirim. Seo uyumuna ve kelimelerin uyumlu oluşuna dikkat ederim.
Işık  K.

Işık K.

Metin Yazarı · Dikili, İzmir
Merhaba, araştırmaya dayalı ya da tamamen hayal edilerek üretilmiş küçük hikayeler , tanıtım ve benzeri yazılara biraz mizahi bakarak üretmek ayrı bir haz. Kendimce yazıyorum işte bakmak ve görmek gerek.
Deniz D.

Deniz D.

Metin Yazarı · Aliağa, İzmir
Makale yazarlığı yapıyorum. Diyet,egzersiz, sağlık, anne-çocuk, kadın, yeme- içme, hayvanlar hakkında yazılar yazıyorum. İmla ve yazım kurallarına hakimim. Makale yazıp, içerik üretmekten keyif alıyorum. Disiplinli ve özverili biriyim.
Deniz  B.

Deniz B.

Metin Yazarı · Konak, İzmir
Merhaba, ben metin yazarlığı, içerik editörlüğü ve redaksiyon konularında tecrübeliyim. Her işten yeni bir şeyler öğrendiğim için küçük-büyük iş ayrımı yapmaksızın hep üretmeyi severim. Kurgu metin yazımı, Blog, Web sitesi ve Sosyal Medya içerikleri oluşturma, metin düzenleme ve düzeltme ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eşref Ustaoğlu
Metin Yazarı   07/01/2019

Web sitesi içeriği konusunda, bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor. İş hayatında başarılar diliyorum.

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz