En İyi 10 İzmir Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 772 Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Onat Özyurt

Onat Özyurt

Mimar · Çiğli, İzmir
2010 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum. 4 yıl mimarlık firmalarında 4 yıl da kendi imzamla çalıştım. Genellikle konut projelerini tasarlayıp ruhsatlandırarak imza attım. Ayrıca hibeli ticari yapı olan süt ve süt ürünleri tesisi tasarladım. Şu an da ek olarak imar barışı kapsamında ruhsatsız binaların rölöve çalışmalarını yaparak tapu başvurusunu da gerçekleştiriyorum. Tasarımı yapılacak arsalarınıza ve imar barışı kapsamındaki yapılarınıza teklif vermeye hazırım. Görüşmek dileğiyle.
Hicret  Efe

Hicret Efe

Mimar · Buca, İzmir
Yakın Doğu Üniversitesi mezunuyum uzun zamandır ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmaktayım Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,Sulusaray Belediyesi gibi kamu kurumlarında bunun yanı sıra özel sektöre çok sayıda hizmet vermiş bulunmaktayım www.hicretefe.com * Mimari projelendirme ve uygulama * Konsept danışmanlık * 3d mimari görselleştirme ve sunum * İç Mimarlık projelendirme ve uygulama * Dekorasyon – mobilya imalat çizim ve sunumları olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayım
Atölye Gd

Atölye Gd

Mimar · Konak, İzmir
12 yıllık piyasa tecrübemizle imar yönetmeliklerine hakim şekilde tasarım ve ruhsat projelerinizde sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız.
Tolgahan Temir

Tolgahan Temir

Mimar · Çiğli, İzmir
Bilgi birikimimin üzerine piyasada gözlemlediğim eksiklikleri gidererek kullanıcılara daha yenilikçi hizmet vermek için TT MİMARLIK markasını oluşturdum. Ofisimiz İzmir Çiğli de ancak yurt içi ve yurt dışı tüm projelere cevap verebiliyoruz. Hizmetlerimizi kısaca şöyle sıralayabilirim: -Proje - 3D Görsel - Maket -İç mekan tasarım / Tadilat -Anahtar teslim proje ve imalatı -Restorasyon proje ve imalatı (RRR) -Yurt içi ve yurt dışı Fabrika İmalatı -İmar Barışı Proje ve Danışmanlık -Akus
Can Pirinçal

Can Pirinçal

Mimar · Güzelbahçe, İzmir
İç mimari mimari proje çizimi danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Projenizi bilgisayar üzerinden görselini hazırlayıp maliyet ve tadilt aşamalarında anahtar teslimine hizmet vermekteyiz.
Arbeid Mimarlık

Arbeid Mimarlık

Mimar · Konak, İzmir
Arbeid Mimarlık, kurucusu Mimar Seyfettin YAŞAR’ın 2013 yılından itibaren, tasarımcı olarak çalıştığı çeşitli firmalardaki mimari uygulamalarının devamı olarak, 2018 yılında kendi mimarlık hikayesini yeniden şekillendirmek üzere İzmir'de kurulması ile faaliyetlerine başlamıştır. Seyfettin YAŞAR; 2015 yılında Mardin Artuklu Üniversitesi Mimarlık bölümünden başarılı ile mezun olmuştur. 2015-2018 yılları arasında çeşitli ölçeklerde projelerde yer aldıktan sonra mimari bakış açısını ve özgün ta
İrem Özarslan

İrem Özarslan

Mimar · Güzelbahçe, İzmir
Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum, İNKA İNSAAT ve ZABİTCİ İNSAAT sirketlerinde stajlarimi yaptim. 3D modelleme, render, proje katalog tasarimi, portfolio tasarimi yapiyorum.
Dem Mimarlık

Dem Mimarlık

Mimar · Karşıyaka, İzmir
Dem Mimarlık, deneyimli ekipleri ile proje aşamasından anahtar teslimine kadar tüm mimarlık hizmetlerinizi zamanında teslim ederek sizlere özel tasarımları en uygun fiyat ve kaliteyle sunmaktadır.
Özge Değirmenci

Özge Değirmenci

Mimar · Karşıyaka, İzmir
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans öğrenimini Mühendislik İşletmeciliği Anabilim Dalında 2015 yılında tamamlamıştır. 2012-2019 yılları arasında özel bir mimarlık ofisinde mimari proje çizimi ve takibinde görev almıştır. 2019 yılı itibari ile mimari faaliyetlerine kendi şirketi üzerinden devam etmektedir.
Gökçe Mimarlık İnşaat Mühendislik

Gökçe Mimarlık İnşaat Mühendislik

Mimar · Karşıyaka, İzmir
Mimarlık hizmetleri, mimari konsept proje tasarımı, uygulama projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, restorasyon, restitüsyon, röleve çalışmaları, mimari görselleştirme (3d modelleme, render, mimari animasyon), mimari proje etüt aşaması ve projelendirme safhası. Mühendislik hizmetleri, Statik betonarme projeleri, çelik konstrüksiyon projeleri, metraj-maliyet hesapları, güçlendirme projeleri İnşaat-Taahhüt hizmetleri, konut inşaatı, tarımsal ve endüstrüyel hizmetler, çelik yapılar, restorasyon u
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Kizildeniz
Mimar   21/09/2020

Güzel çalışmalar , güzel insanların elinden çıkar . Değerli mimarıma güzel çalışması için teşekkürü borç biliyorum . Tecrübeli ve güler yüzlü çalışması için Bahriye hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır . Fiyat olarak , iş olarak bizi hiç üzmedi . Farklı projelerde çalışmak dileğiyle . Her şey için sağol , bizim hatalarımız varsa affola . Çalışmak isteyen herkese tavsiye ediyorum . Sağlıklı ve mutlu kalın .

         
Ertuğrul Bak
Mimar   14/08/2020

Tecrübeli ve güler yüzlü yaklaşımından ötürü Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum fiyat olarak da bizi üzmedi emeğine sağlık farklı projelerde çalışmak dileğiyle Çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum

         
Bayram Kaya
Mimar   23/07/2020

Güler yüzü, kaliteli hizmeti ve tüm süreçteki desteği ve danışmanlığı için Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Endişeniz olmasın, gözünüz arkada kalmasın. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mustafa Gülek
Mimar   29/06/2020

Henüz bir anlaşma sağlamadım ancak ihtiyacınıza cevap verecek muhataplar çıkıyor sonuc alabileceğiniz bir yolda oluyorsunuz.

         
Ayşe Yıldız
Mimar   27/06/2020

Berk Bey işini hakkıyla ve doğru şekilde yapan bir mimar. Süreç boyunca sürekli iletişimde kalarak isteklerimizi önemsedi dikkat etmediğimiz detaylara dikkat verdi. Konuya oldukça hakim şekilde bizi de yönlendirdi. Teşekkür ediyorum kendisine

         
Devrim Ağar
Mimar   18/06/2020

Bir insan bu kadar mı hakim olur işine, bu kadar mı ciddiye alır işini, iş ahlakı süper, şiddetle tavsiye ederim.

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz