Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 İzmir Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 239 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

İzmir Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 239 Oyun Ablası, İzmir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İzmir içinde yazılan 110 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,552 kişi İzmir Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir Oyun Ablası

Ismahan B. photo

Ismahan B.

09.05.2022

Oyun Ablası · Buca, İzmir

8 yıllık turkçe ogretmenım çesitli dersane ve etut merkezlerinde calıştım.özel ders desteği ile anlaşılmaya konuların tekrarı ve aoru çözümü.

Sevim I. photo

Sevim I.

03.04.2022

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

İlkokul ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere ders ve ders tekrarları verilir. Eksiklikleri ile ilgili tamamlayıcı çalışmalar yapılır.

Ahtapot Kids Club photo

Ahtapot Kids Club

27.04.2022

Oyun Ablası · Konak, İzmir

Merhabalar. Ahtapot Kids Club olarak genç eğitmen kadromuzla maksimum 8 çocuk ile; -Yaratıcı Drama -Çocuk Yogası -Orff Eğitimi -Ritim Çalışması -Beden Perküsyonu -Hikaye,Masal Anlatımı -Kukla Yapımı -Muzogram alanlarında etkinlikler yapıyoruz.

Elif M. photo

Elif M.

06.02.2022

Oyun Ablası · Buca, İzmir

Çocuklarla aram çok iyidir, kendi evimde çocuk bakıcılığı veya kişinin evinde oyun ablalığı yapıyorum.

Kardelen K. photo

Kardelen K.

20.01.2021

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Çocuklarla iletişimim oldukça güçlüdür. Beni severler ve birlikte eğiti ve öğretici vakit geçiririz. İnsanlarla da iletişimim iyi olduğu için rahatlıkla anlaşabiliriz

Turna .. photo

Turna ..

27.05.2022

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

9 Eylül Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İletişim becerilerim yüksek, yeni nesil mantığa dayalı sorular çözmekteyim.

Yeliz A. photo

Yeliz A.

29.06.2022

Oyun Ablası · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Sınıf öğretmenliği bölümündeyim. 3 yıldır özel ders vermekteyim. Öğrencilerime iyi bir abla,öğretmen ve arkadas olurum. İlköğretim grubu öğrencilerinin her türlü dersine yardımcı olurum. Ortaöğretim ve lise grubunun sözel dersleri konusunda bilgi sahibiyim. Özellikle...

İdil İ. photo

İdil İ.

22.03.2021

Oyun Ablası · Karabağlar, İzmir

Merhaba, Drama eğitmeni ve oyuncuyum. Küçük yaş gruplarinin gelişim özellikleri ve kendi ozellerini göz önünde bulundurarak bireysel çalışmalar yapıp onların öğrenme stillerini fark edip bu doğrultuda bireysel çalışmalar yapmaktayım. Çocukların yaratıcılıklarını destekleyici oyunlar ve drama...

Büşra N. photo

Büşra N.

10.07.2022

Oyun Ablası · Karabağlar, İzmir

Sınıf öğretmenliği mezunuyum bu nedenle çocuklarla nasıl iletişim kuracağımı, nelere dikkat etmem gerektiğini bilirim. Onlarla eğitici ve eğlenceli oyunlar oynarım.

Selma Ö. photo

Selma Ö.

12.04.2022

Oyun Ablası · Bayraklı, İzmir

9 YILLIK ÖĞRETMENLİK TECRÜBESİNE SAHİBİM. AYRICA 2. ÜNİVERSİTE OLARAK COCUK GELİŞİMİ MEZUNUYUM.

Kübra G. photo

Kübra G.

13.09.2021

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Ee üniversitesinde psikoloji bölümünü bititridm ve bu sene aile danışmanlığı yüksek lisansına başladım bu süreçte çocuklarla çalışmak istediğim ve onlarla anlaşabildiğimi düşündüğüm için bu tarz bir işte başarılı olacağımı düşünüyorum

Fatmanur Kızılkaya Ş. photo

Fatmanur Kızılkaya Ş.

02.07.2021

Oyun Ablası · Çiğli, İzmir

ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliği (%100 İngilizce) lisans bölümünden mezun oldum. Ege Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi bölümünde yüksek lisans yapıyorum. İyi derecede ingilizcem var. Okul öncesi dönem çocuklarıyla kaliteli vakit geçirebilir, tüm gelişim alanlarına hitap edecek şekilde etkinlikler...

Berfin K. photo

Berfin K.

04.07.2022

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Derslerimde öğrencilerimin eksiklerini belirleyerek öğrencime özel bir plan izliyorum. Farklı sınıf kademelerinde dersler verdim ve tecrübe kazandım. Öğreten-öğrenen iş birliği içerisinde ilerliyorum. Öğrencinin durumu, ilerlemesi hakkında...

Merve Ö. photo

Merve Ö.

05.09.2021

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Merhabalar. Çocuklara iletişimi güçlü,enerjik bir okul öncesi öğretmeniyim. Çocuklarla vakşt geçirmekten, öğrenme ve öğretme süreçlerine dahil olmaktan çok keyif alıyorum. Eğlenerek öğrenecekleri bir zaman geçirmeleri için tanışmayı bekliyorum🌸

Ceren Can K. photo

Ceren Can K.

26.07.2022

Oyun Ablası · Aliağa, İzmir

Ben Ceren Can Küle. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisansımı tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji yüksek lisansımdan tezli mezun oldum. 3 yıl özel gereksinimli ve özel gereksinimli olmayan .çocuklarla çalıştım. Çocuk değerlendirme testleri uygulayıcısıyım. Aynı zamanda MOXO Türkiyenin...

Nur D. photo

Nur D.

07.07.2022

Oyun Ablası · Karabağlar, İzmir

Merhaba Çocuk Gelişimciyim yeni doğan bebekler de olmak üzere tüm yaş gruplarına ve annelere saatlik- günlük olmak üzere anne bebek koçluğu yapmaktayım. Halen okul öncesi öğrencilerim ve danışan annelerim var. Saatlik; özel ders, yeni doğan bakım ve anneye destek olmak üzere hizmet verebilirim....

Seda B. photo

Seda B.

04.06.2022

Oyun Ablası · Torbalı, İzmir

Liseden Çocuk gelişimi mezunuyum. Üniversite mezunuyum 28 yaşındayım alkol sigara kullanmıyorum. Aynı zamanda Aöf den lisans çocuk gelişimi okuyorum.

Zülal K. photo

Zülal K.

20.12.2021

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Okul öncesi öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Her yaştan çocuklarla çok rahat bir şekilde iletişim kurabilirim. Sizlerin de beklentilerine uygun bir şekilde hareket edeceğime emin olabilirsiniz.

Fulya T. photo

Fulya T.

30.04.2022

Oyun Ablası · Karabağlar, İzmir

9senelik hemsireligin yaninda 1senedir cocuk bakimi konusunda yogunlastim. Ösym onayli Egitimli Cocuk Bakicisi sertifikasi aldim. Cocuklarla aram cok iyidir:) Saatlik, günlük veya yatili olarak yardimci olabilirim.

Doğa Ç. photo

Doğa Ç.

12.09.2019

Oyun Ablası · Balçova, İzmir

Merhaba ben Doğa. 23 yaşındayım. Ege Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunuyum. İstanbul Üniversitesinde Çocuk Gelişimi üzerine eğitimime devam ediyorum. Halk Eğitim Merkezi MEB onaylı Yaratıcı Drama Sertifikam var. Aynı zamanda özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum.

Elif K. photo

Elif K.

14.11.2020

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Ege üniversitesi Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim. 24 yaşındayım. Part time olarak ödevlerde yardım etme ve oyun ablalığı yapıyorum.

Emi Ö. photo

Emi Ö.

26.02.2021

Oyun Ablası · Karabağlar, İzmir

Çocuk gelişimi mezunuyum 6 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Çocuğa verebilecek en güzel hediyenin zaman olduğunu düşünüyorum. Bir çocuğun kalbine dokunmak ve kazanmak en büyük hobim. Mesleğimde her gecen gün yeni şeyler öğrenip öğretmeyi hedefliyorum. Çocuğunuzun fiziksel-duygusal-sosyal-bilisel-öz...

Ilayda G. photo

Ilayda G.

15.03.2022

Oyun Ablası · Çiğli, İzmir

Okul öncesi öğretmeniyim. 4 yıllık güzel bir tecrübem var. Okul öncesi eğitim kurumlarında çalıştım , özel gereksinimli çocuklara eğitimler ve yetişkinlere kendi alanımda kurslar verdim.

Pınar D. photo

Pınar D.

16.06.2020

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölülümü son sınıf öğrencisiyim. Aldığım eğitim ve stajlar dolayısıyla çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibiyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi seven motivasyonu yüksek enerjik birisiyim. Çocukla birlikte gelişimini destekleyici oyunlar oynayabilirim. İyi düzeyde...

Irmak Ceyda Y. photo

Irmak Ceyda Y.

07.02.2020

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Ege üniversitesinde tıp okuyorum. Güleryüzlü ve neşeli bir yapıdayım. Genelde çocuklarla iyi anlaşırım. İngilizce hazırlıklı bir lisede okudum. İngilizce seviyem iyidir, konuşma düzeyim orta düzeyde.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl