Hizmet Ver

4 İzmir Pedagog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 92 Pedagog hizmet vermeye hazır.

Pedagog

En İyi 10 İzmir Pedagog

Ezgi Elif Demirtürk photo

Ezgi Elif Demirtürk

22.01.2021

Pedagog · Bayraklı, İzmir

Merhaba, Ben Uzman Klinik Psikolog Ezgi Elif Demirtürk. Işık Üniversitesi Çocuk- Ergen Odaklı Klinik Psikoloji programında eğitimimi tamamladım. 0-18 yaş arası çocuk ve ergen danışanlar ile çalışmaktayım. İhtiyaç duyan çocuklara ve ebeveynlerine fayda sağlamak isterim.

Seray Çakmakçi photo

Seray Çakmakçi

28.12.2021

Pedagog · Karşıyaka, İzmir

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden derece ile mezun oldum. Lisans yıllarımdan itibaren deprem, otizmli çocuklar, down sendromlu bireylere yönelik gönüllü faaliyetlerde bulundum. Ardından mezun olduktan sonra eğitimlerimi tamamlayıp şuanda Ege Pozitif Psikoloji merkezinde danışanlarımı...

Helin Basut photo

Helin Basut

14.08.2021

Pedagog · Karşıyaka, İzmir

İstanbul Kültür Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Bununla birlikte Uluslararası Ticaret bölümünü çift anadal olarak okudum. Kişileri daha iyi anlayabilmek ve hayatın realitesini görmek açısından birçok bakış açısı kazandırdı. Bölümlerime devam ederken birçok...

Müşteri Yorumları

Armut’ta İzmir Pedagog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir Pedagog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir Pedagog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Pedagog için İzmir içinde toplam 92 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 29 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 638 kişi İzmir Pedagog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

İzmir Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Pedagog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Pedagog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Pedagog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Pedagog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Pedagog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Pedagog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Pedagog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Pedagog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Pedagog fiyatları, talep detayına göre 130 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.