Hizmet Ver

4 İzmir Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 264 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Resim Özel Ders

En İyi 10 İzmir Resim Özel Ders Öğretmeni

Gizem Bilgi photo

Gizem Bilgi

05.02.2020

Resim Özel Ders · Bayraklı, İzmir

5 yaştan itibaren yaptığımız bütün derslerden çok güzel işler çıkarttık🙏🏻 her hafta eğlenceli program, kişiye yönelik bir düzen yapıyoruz 🙏🏻

Aygün Balcı photo

Aygün Balcı

16.06.2021

Resim Özel Ders · Urla, İzmir

Dokuz Eylül Güzel sanatlar Fakültesi Tezhip anasanat dalı mezunuyum Minyatür ve tezhip dersleri, ayrıca akrilik yağlı boya dersleri veriyorum.

Cennet Gül photo

Cennet Gül

18.09.2021

Resim Özel Ders · Çiğli, İzmir

Slm dokuz eylül mezunuyum resim öğretmeniyim kaeakalem resim siparisi aliyorm ve kursd averiyorm intgram gulsanatatolyesi

Ecem Düyen photo

Ecem Düyen

17.09.2021

Resim Özel Ders · Konak, İzmir

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. Bir sene Budapeşte'de Macaristan Güzel Sanatlar Akademi'sinde eğitim aldım. İzmir Erart ve (İstanbul) Ressam Mustafa Pancar'dan temel çizim ve desen eğitimi aldım. Aynı zamanda sanat terapistiyim. Çocukların sanat ve resim yoluyla psikolojik destek...

Duygu Mutlu photo

Duygu Mutlu

07.08.2021

Resim Özel Ders · Konak, İzmir

Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümü mezunuyum. Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tasarım bölümünü bu yıl bitirdim. 10 yıldır resim alanında kendimi geliştirdim. Kısa süreli resim atölyesi asistanlığı yaptım. Karakalem ve suluboya teknikleri üzerine eğitim verebilirim. Aynı zamanda çocuklara da resim özel...

Derya Art Sanat Atölyesi photo

Derya Art Sanat Atölyesi

13.06.2018

Resim Özel Ders · Bayraklı, İzmir

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum ve Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans yapıyorum yağlı boya ,karakalem, duvar resmi ,güzel sanatlara hazırlık , yetişkinlere ve çocuklara özel kurs vermekteyim .

Ece Akman photo

Ece Akman

15.09.2020

Resim Özel Ders · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesinde öğrenim görüyorum ve kısa süreliğine İstanbul a ailemin yanına geldim. Bu süreci de değerlendirmek istedim.

Zübeyde Nur Seçen photo

Zübeyde Nur Seçen

17.08.2020

Resim Özel Ders · Buca, İzmir

İstanbul Beşiktaş ve çevresi resim özel dersi veriyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi 4. Sınıf resim öğrencisiyim. Birkaç yıldır özel ders veriyorum, ve bir dönem atölyede resim eğitmeni olarak çalıştım çoğunlukla resim dersi yaptığım öğrenciler 3-15 yaş arası oldu, aynı zamanda yetişkinlerle de ders...

Ceren Kiran photo

Ceren Kiran

22.08.2021

Resim Özel Ders · Buca, İzmir

İzmir Ege Üniversitesi Resim iş öğretmenliği mezunuyum. portre çizimi(renkli ya da karakalem), ve yağlı boya manzara işlerinde tercih edebilirsiniz. Güzel sanatlara hazırlık kursu için de hizmet vermekteyim.

Burcu Saklı photo

Burcu Saklı

19.09.2021

Resim Özel Ders · Karabağlar, İzmir

Mrhabalar Abdulkadir Eriş Anadolu Güzel Sanatlar lisesinde bitirdikten sonra Trakya üniversitesi eğitim fakültesinden görsel sanatlar öğretmenliğinden mezun oldum. 2 kişisel sergim var ve yurt dısında bır projede konuk sanatçı olarak cesıtlı calısmalar yaptım.suan izmirde görsel sanatlar...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Resim Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir Resim Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir Resim Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Resim Özel Ders için İzmir içinde toplam 264 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 46 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 571 kişi İzmir Resim Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl